Imigranci z Turcji zatrzymani przez strażników granicznych z Lubaczowa

fot. BiOSGfot. BiOSG

29 lipca funkcjonariusze SG z placówki w Lubaczowie zatrzymali dwóch obywateli Turcji (26 l. oraz 29 l.), którzy pieszo przekroczyli granicę z Ukrainy.

Najpierw mundurowi ujawnili na granicy ślady przekroczenia. Od razu rozpoczęli działania graniczne, w wyniku których już po kilkunastu minutach zatrzymano sprawców przekroczenia. Cudzoziemcy mieli przy sobie tureckie paszporty. Ich celem były Niemcy, gdzie zamierzali się osiedlić. Zostali ukarani grzywną w drodze mandatów i przekazani z powrotem na Ukrainę.

Od początku 2021 roku Straż Graniczna zatrzymała 132 imigrantów którzy nielegalnie przekroczyli podkarpacki odcinek granicy państwowej. Byli to głównie obywatele Afganistanu, Turcji, Syrii oraz Somalii.

Źródło: BiOSG

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Komentarze   

Jacek
+10 # Jacek 2021-07-31 21:26
Słyszeliście pewnie o tym wypadku w Katowicach, gdzie kierowca autobusu przejechał kobietę. Co o tym sądzicie? Mnie osobiście szkoda tego kierowcy, wszyscy huzia na niego. A o tych co się bili na ulicy to ani słowa, jakby byli w porządku. To ich powinni obarczyć za śmierć tej kobiety. Co robili na środku ulicy? Przecież kierowca nie wjechał na chodnik. Wiadomo, zrobił źle, ale może bał się o siebie albo pasażerów, których wiózł.
polak2010*
+1 # polak2010* 2021-07-31 23:13
Wracał do bazy, pusto...... Nie pomyslał, że przepychając sie autobusem pieszy nie ma żadnych szans.... kierowca winien smierci, a ci pojebańcy na ulicy...? Zobaczymy czy prokurator bedzie ich pociagał, do odpowiedzalnośc i, gdyby to byli LGBT, ale to pewnie suweren Pis!
elo
+10 # elo 2021-08-01 02:31
Dla mnie dziwne byłoby, gdyby potrącił zwykłego pieszego, nawet gdyby przechodził czy w pośpiechu przebiegał przez drogę. Ale ci mieli ewidentnie w dupie nadjeżdżający autobus. Co ślepi, głusi? Czemu się nie bili na chodniku czy w parku. Zatrzymał się, trąbił to trzeba było się usunąć. Wiem, że zabił. Ale mi szkoda chłopa. No wiadomo, gdyby to było LGBT to kierowca byłby wolny a oni jak jeden mąż w areszcie i winny.
Dmw
-6 # Dmw 2021-07-31 23:28
Dziadostwo i ciemnota dalej się pcha. Brawo Straż Graniczna!
AntyPiS
-2 # AntyPiS 2021-07-31 23:52
Cytuję Dmw:
Dziadostwo i ciemnota dalej się pcha. Brawo Straż Graniczna!


Uważaj bo zaraz polak2010 napisze, że u Nas tak dobrze, że nielegalne imigranci falami do Nas idą :lol: Ale na serio wiadomo, że to tylko baza wypadowa na zachód Europy.
TenCoWieWszystko
+3 # TenCoWieWszystko 2021-08-02 11:42
To w 98% są tureccy Kurdowie, jak by co.
Turcy rzadko emigrują na zachód.

UWAGA!

Od 18 marca 2022 roku publikacja komentarzy na portalu ZLUBACZOWA.PL jest możliwa tylko po uprzednim zarejestrowaniu konta. 

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ZAREJESTROWAĆ KONTO

Masz już konto? Zaloguj się

Regulamin forum znajduje się pod tym linkiem, natomiast polityka prywatności tutaj. Rejestrując konto akceptujesz zasady.