Obchodzili 40-lecie istnienia klubu KLS Rolnik Krowicka [ZDJĘCIA]

fot. Gmina Lubaczów

Od 1984 roku grają na boiskach, uczą młodych zawodników, dzielą się pasją do piłki nożnej i tworzą wyjątkową wspólnotę. W sobotę, 13.07.2024 r. LKS „Rolnik” Wólka Krowicka obchodził 40-lecie swojego istnienia. Nie brakowało podziękowań, życzeń i radości ze wspólnego świętowania.

Czytaj więcej...

Michael Wyparło nowym zawodnikiem Pogoni-Sokoła Lubaczów

fot. Pogoń-Sokół Lubaczów

20-letni środkowy obrońca Michael Wyparło w sezonie 2024/2025 będzie zawodnikiem Pogoni-Sokoła Lubaczów. Piłkarz ten ostatnie pół roku spędził w 2. lidze słowackiej.

Czytaj więcej...

Za nami festyn rekreacyjno-sportowy w Starym Dzikowie [ZDJĘCIA]

fot. Dominik Mamczura

W niedzielę (07.07) w Starym Dzikowie odbył się festyn rekreacyjno-sportowy, podczas którego zorganizowano turniej piłki nożnej o Puchar Starosty Powiatu lubaczowskiego oraz turniej w siatkówkę o Puchar Członka Zarządu Powiatu Lubaczowskiego Józefa Ozimka.

Czytaj więcej...

LKS "Zryw Młodów" obchodził jubileusz 45-lecia [ZDJĘCIA]

fot. Gmina Lubaczów

Ludowy Klub Sportowy w Młodowie istnieje już 45 lat. Swój Jubileusz obchodził w minioną sobotę 22 czerwca. Była to wyjątkowa okazja do świętowania, podsumowań i przybliżenia historii, a także osiągnięć klubu, który od prawie pół wieku stanowi ważny element życia społecznego i sportowego lokalnej społeczności oraz Gminy Lubaczów.

Czytaj więcej...

Pięciu zawodników opuszcza Pogoń-Sokół Lubaczów

Zdjęcie ilustracyjne fot. archiwum ZLUBACZOWA.PL

W przyszłym sezonie w drużynie z Lubaczowa nie wystąpi pięciu zawodników: Krystian Basznianin, Jakub Szczybyło, Paweł Hass, Jakub Lorenc oraz Mateusz Cygan.

Czytaj więcej...

Konrad Wójtowicz trenerem Pogoni-Sokoła Lubaczów na kolejne dwa sezony

fot. Pogoń-Sokół Lubaczów

Konrad Wójtowicz pozostanie szkoleniowcem pierwszej drużyny Pogoni-Sokoła Lubaczów. Podpisana umowa będzie obowiązywała przez dwa najbliższe sezony.

Czytaj więcej...

Znamy terminarz III ligi. Pierwsze dwa mecze na stadionie w Lubaczowie

Poznaliśmy terminarz rozgrywek Betclic III ligi w grupie IV na rundę jesienną. Pierwsza kolejka zostanie rozegrana w pierwszy weekend sierpnia, a rundę jesienna zakończy się 17 listopada. Pogoń-Sokół Lubaczów dwa pierwsze mecze w III lidze rozegra w roli gospodarza.

Czytaj więcej...

Strażacy graniczni najlepsi na Letnim Turniej Piłki Nożnej Służb Mundurowych [ZDJĘCIA]

fot. Gmina Lubaczów

W sobotę (22.06) na Orliku w Baszni Dolnej zorganizowany został Letni Turniej Piłki Nożnej Służb Mundurowych o Puchar Wójta Gminy Lubaczów. Najlepsi okazali się strażnicy graniczni z Budomierza.

Czytaj więcej...

Kolejne wzmocnienie Pogoni-Sokoła. To były piłkarz Motoru Lublin

fot. Pogon-Sokół Lubaczów

27-letni napastnik - Michał Żebrakowski przez najbliższy sezony będzie zawodnikiem Pogoni-Sokoła Lubaczów. To kolejne wzmocnienie drużyny z Lubaczowa.

Czytaj więcej...

Strażacy z Lubaczowa Mistrzami Polski Służb Mundurowych w SwimRunie

fot. KP PSP Lubaczów

Strażacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Lubaczowie - mł. asp. Maciej Kida oraz st. ogn. Tobiasz Kubiszyn zostali Mistrzami Polski Służb Mundurowych w SwimRunie.

Czytaj więcej...

Pozostałe sportowe wieści

Ostatnio dodane

Wybory samorządowe 2024

Najbliższe wydarzenia

Na sygnale

ZDJĘCIA

OSTATNIO NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKTfeed-image RSS

ZLUBACZOWA.PL - informacje Lubaczów, powiat lubaczowski.