Nad powiatem lubaczowskim latał specjalny samolot

Wczoraj mieszkańcy powiatu lubaczowskiego na niebie mogli zauważyć krążący samolot. Okazuje się, że był to statek powietrzny wyposażony w urządzenia służące do laserowego skanowania terenu.

Czytaj więcej...

Pilotażowy program "Aktywny Samorząd" 2023

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Lubaczowie zachęca do ubiegania się w roku 2023 z dofinansowań ze środków PFRON w ramach pilotażowego programu – „Aktywny samorząd”.

Czytaj więcej...

Policjanci zapraszają seniorów na debatę dotyczącą bezpieczeństwa

Lubaczowscy policjanci zapraszają seniorów na debatę społeczną pn. „Bezpieczeństwo seniorów”. Debata odbędzie się w poniedziałek, 13 marca br. o godz. 17.00 w siedzibie Centrum Aktywności Seniorów w Lubaczowie, ul. kard. Stefana Wyszyńskiego 31.

Czytaj więcej...

Poseł Teresa Pamuła składa życzenia sołtysom

Życzenia minister Anny Schmidt z okazji Dnia Sołtysa

Czytaj więcej...

Szkoła w Horyńcu-Zdroju żegna Natalię. Dziewczynka miała 12 lat

Dyrekcja wraz z całą społecznością szkolną Zespołu Szkół i Placówek Oświatowych w Horyńcu-Zdroju żegna swoją uczennicę Natalię. Dziewczynka odeszła nagle w wieku 12 lat.

Czytaj więcej...

Boiska sportowe Lubaczowie, Baszni Dolnej i Lisich Jamach zostaną wyremontowane

Ministerstwo Sportu i Turystyki ogłosiło wyniki naboru wniosków do programu Sportowa Polska 2022. W naszym powiecie dofinansowania otrzymają Miasto Lubaczów oraz Gmina Lubaczów.

Czytaj więcej...

Horyniec-Zdrój: zebrano ponad 17 litrów krwi

W niedzielę (05.03) w Horyńcu-Zdroju odbyła się kolejna akcja zbiórki krwi. Ten bezcenny lek oddało 39 osób. W sumie zebrano 17,5 l krwi.

Czytaj więcej...

Nowi harcerze w lubaczowskim Hufcu [ZDJECIA]

W sobotnie przedpołudnie, po uroczystej Mszy Świętej, 31 Zuchów z 19 GZ „Leśne Grzybki” z Lubaczowa złożyło Obietnicę Zuchową.

Czytaj więcej...

Dzieci odwiedziły Posterunek Policji w Cieszanowie

fot. KPP Lubaczów

Funkcjonariusze z Posterunku Policji w Cieszanowie gościli u siebie dzieci z przedszkola w Rudzie Różanieckiej. Dzieci miały okazję przyjrzeć się pracy mundurowych, dowiedziały się wielu ciekawych rzeczy o zawodzie policjanta, zobaczyły sprzęt jakiego używają funkcjonariusze policji w codziennej służbie. Spotkanie było także okazją do tego, aby porozmawiać o bezpieczeństwie.

Czytaj więcej...

Najbliższe wydarzenia