Gminy Oleszyce i Lubaczów. Będą przerwy w dostawie wody

fot. pixabay.com

W najbliższych dniach w gminach Lubaczów i Oleszyce zaplanowano przerwy w dostawie wody.

Czytaj więcej...

Bolesław Dydyk - Bliżej ludzkich spraw

Nazywam się Bolesław Dydyk. Jestem wieloletnim nauczycielem i dyrektorem szkoły w Baszni Dolnej. Udzielam się w pracy organizacji pozarządowych. Przyszedł czas, abym swoją wiedzę, doświadczenie i umiejętności wykorzystał w Radzie Powiatu Lubaczowskiego. Kandyduję z listy Koalicyjnego Komitetu Wyborczego TRZECIA DROGA, z miejsca 4 w okręgu 2.

Czytaj więcej...

Czesław Tomków: Budujmy Powiat Razem

Nazywam się Czesław Tomków i mam 56 lat. Jestem przedsiębiorcą. Od ponad 30 lat prowadzę firmę budowalną. Działam na terenie całego powiatu lubaczowskiego.

Czytaj więcej...

Bank Spółdzielczy rekrutuje na stanowisko doradcy ds. sprzedaży ubezpieczeń

Bank Spółdzielczy w Lubaczowie rozpoczął nabór na stanowisko „Doradca ds. Sprzedaży Ubezpieczeń”. CV można składać do 28 kwietnia.

Czytaj więcej...

Anna Schmidt: Życzę Państwu zdrowia, wszelkiej pomyślności, spokoju i wzajemnej życzliwości

Anna Schmidt: Z okazji zbliżających się Świąt Wielkiej Nocy życzę Państwu zdrowia, wszelkiej pomyślności, spokoju i wzajemnej życzliwości. Niech Zmartwychwstanie Pańskie niosące przesłanie zwycięskiego dobra i odradzającego się życia przyniesie duchowe umocnienie, radość i nadzieję.

Czytaj więcej...

Życzenia Wielkanocne od Poseł na Sejm RP Teresy Pamuły

Teresa Pamuła: Niech Zmartwychwstanie Pańskie, które niesie odrodzenie duchowe, napełni nas wszystkich pokojem i wiarą,  da siłę w pokonywaniu trudności i pozwoli z ufnością patrzeć w przyszłość.

Czytaj więcej...

Były prezes Fabryki Maszyn Lubaczów szefem Polskiej Grupy Zbrojeniowej

Krzysztof Trofiniak został szefem Polskiej Grupy Zbrojeniowej. Przez 7 lat Trofiniak był prezesem Fabryki Maszyn Lubaczów.

Czytaj więcej...

„Bezpiecznie na wsi mamy, bo o zdrowie dbamy”. Można zgłaszać prace

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego Placówka Terenowa w Lubaczowie przypomina i serdecznie zaprasza dzieci z terenów wiejskich do udziału w XIV Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym dla Dzieci „Bezpiecznie na wsi mamy, bo o zdrowie dbamy”.

Czytaj więcej...

Jacek Żakowski porozmawia z mieszkańcami Lubaczowa o wyborach samorządowych

fot. wikipedia.org

Już w najbliższą środę, 20 marca, o godzinie 17:00, w Miejskim Domu Kultury w Lubaczowie, gościć będzie dziennikarz Jacek Żakowski. Tematem przewodnim spotkania będą zbliżające się wybory samorządowe.

Czytaj więcej...

Lubaczów: Awaria sieci wodociągowej w części miasta. Nie będzie wody

Trwa usuwanie awarii wodociągu przy ul. Wyszyńskiego w Lubaczowie. W części miasta nie będzie wody.

Czytaj więcej...

Najbliższe wydarzenia