Uczniowie LO w Lubaczowie przeciw hejtowi. Nagrali film [VIDEO]

Wielu uczniom wydaje się, że wyzwiska w Internecie lub na szkolnych korytarzach, to nic groźnego. Niestety, coraz częściej takie sytuacje doprowadzają do tragedii. Żeby zwrócić uwagę na to, jak cienka granica jest między agresją i hejtem a spowodowaniem dramatu człowieka, uczniowie LO w Lubaczowie przygotowali film z bardzo ważnym przekazem.

Czytaj więcej...

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 w Lubaczowie wiedzą jak się bronić

W dniach od 8 do 10 maja w Szkole Podstawowej nr 2 w Lubaczowie zostały zorganizowane się profesjonalne zajęcia, które miały na celu zapoznanie uczniów z podstawami samoobrony oraz naukę reagowania w sytuacjach niebezpiecznych.

Czytaj więcej...

Uroczyste pożegnanie maturzystów w Technikum nr 1 i ZSCKR w Oleszycach

fot. ZSCKR w Oleszycach

W piątek (26.04) odbyło się uroczyste pożegnanie tegorocznych absolwentów Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Oleszycach oraz Technikum nr 1 w Oleszycach, uczących się w zawodach technik rolnik, technik żywienia i usług gastronomicznych oraz technik leśnik.

Czytaj więcej...

Uroczyste pożegnanie maturzystów w Zespole Szkół w Lubaczowie [ZDJĘCIA]

fot. ZS Lubaczów

W piątek, 26 kwietnia, w Zespole Szkół w Lubaczowie tegoroczni maturzyści uroczyście zakończyli rok szkolny. Były wspomnienia, podziękowania i życzenia dalszych sukcesów.

Czytaj więcej...

Miejskie Przedszkole nr 1 w Lubaczowie "Kraina Uśmiechu" obchodziło 50-lecie [ZDJĘCIA]

W piątek, 12 kwietnia odbyły się uroczyste obchody 50-lecia Miejskiego Przedszkola nr 1 „Kraina Uśmiechu” w Lubaczowie. Zobaczcie zdjęcia.

Czytaj więcej...

Instytut Fizyki Jądrowej będzie współpracował z lubaczowskim „ogólniakiem”. Podpisano porozumienie

fot. LO Lubaczów

W środę (27.03) podpisano podpisane porozumienie o współpracy dydaktyczno - naukowej pomiędzy Instytutem Fizyki Jądrowej im. Henryka Niewodniczańskiego Polskiej Akademii Nauk a Powiatem Lubaczowskim.

Czytaj więcej...

Robotyka i programowanie w szkołach podstawowych Gminy Lubaczów. Podpisano umowy

fot. Gmina Lubaczów

Uczniowie klas 4-8 szkół z terenu gminy Lubaczów będą mogli bezpłatnie rozwijać zainteresowania i umiejętności związane z robotyką i programowaniem robotów.

Czytaj więcej...

Rusza rekrutacja do Niepublicznego Przedszkola "Kraina Malucha" w Dąbkowie [VIDEO]

Niepubliczne Przedszkole "Kraina Malucha" w Dąbkowie oferuje wolne miejsca na rok szkolny 2024/2025. Rodzice dokumenty mogą składać do końca marca.

Czytaj więcej...

Uczniowie ZSP w Baszni Dolnej pobiegli "Tropem Wilczym" [ZDJĘCIA]

W piątek (01.03) obchodziliśmy Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Tego dnia  w całej Polsce odbył się Bieg Tropem Wilczym, gromadząc imponującą liczbę ponad 50 tysięcy uczniów z 440 szkół. W wydarzeniu tym udział wzięli także uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Baszni Dolnej.

Czytaj więcej...

Gmina Lubaczów zapowiada nową jakość w przedszkolach i szkołach

Od II półrocza 2024 roku Samorząd Gminy wprowadza nową jakość do swoich przedszkoli. Przedszkolaki będą teraz miały zajęcia dwujęzyczne i ruchowe, rytmikę oraz dni zdrowego odżywiania. - zapowiada wójt gminy Lubaczów Wiesław Kapel.

Czytaj więcej...

Ostatnio dodane

Wybory samorządowe 2024

Najbliższe wydarzenia

Na sygnale

ZDJĘCIA

OSTATNIO NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKTfeed-image RSS

ZLUBACZOWA.PL - informacje Lubaczów, powiat lubaczowski.