Subaru w rowie, kierowcy brak. To auto sędziego sądu w Lubaczowie?

fot. ZLUBACZOWA.PL

TVP Info podaje, że właścicielem auta, które wczoraj wpadło do rowu w Starych Oleszycach jest sędzia lubaczowskiego sądu Artur Broś.

Czytaj więcej...

Szkoła w Młodowie zmieni swoje oblicze. Przebudowa będzie kosztować 5 mln złotych

Najprawdopodobniej w te wakacje rozpocznie się przebudowa Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Młodowie. Dzięki inwestycji wartej ponad 5 mln złotych, szkoła zmieni swoje oblicze.

Czytaj więcej...

Wystartował Festiwal Turystyki Rowerowej. W rajdzie bierze udział Dorota Gardias [FOTORELACJA]

Dzisiaj rano (27.05) na stadionie sportowym w Starym Dzikowie wystartował Festiwal Turystyki Rowerowej "Roztocze bez granic". Na trasie Rajd Pamięci Powstańców Styczniowych pojawiło się ponad 200 rowerzystów. Gościem specjalnym jest Dorota Gardias.

Czytaj więcej...

Gromda 13: Mateusz Kubiszyn wygrał wielki finał walk na gołe pięści

Pochodzący z Lubaczowa Mateusz Kubiszyn w wielkim finale turnieju mistrzów GROMDA pokonał Bartłomieja „BALBOĘ” Domalika.

Czytaj więcej...

Zakaz przebywania na terenie powiatu lubaczowskiego? RCB ostrzega przed dezinformacją

W sieci krąży fałszywy dokument marszałka województwa podkarpackiego, według którego wprowadzono zakaz przebywania na terenie powiatów: lubaczowskiego, jarosławskiego i przemyskiego. Rządowe Centrum Bezpieczeństwa ostrzega, aby nie wierzyć w te informacje, ponieważ nie mają one nic wspólnego z prawdą.

Czytaj więcej...

Dziadek gwałcił swoją 6-letnią wnuczkę. Sąd zaostrzył wyrok

Zdjęcie ilustracyjne fot. pixabay.com

Na karę 5 lat więzienia skazał w czwartek (25.05) Sąd Apelacyjny w Rzeszowie 78-letniego mieszkańca powiatu lubaczowskiego za zgwałcenie, więcej niż jeden raz, swojej 6-letniej wnuczki. Jest to kara surowsza od wydanej przez sąd I instancji, który wcześniej skazał mężczyznę na 3,5 roku pozbawienia wolności.

Czytaj więcej...

Dzień Strażaka w Gminie Lubaczów [RELACJA][ZDJĘCIA]

fot. Gmina Lubaczów

W niedzielę (21.05) w Baszni Górnej odbyło się Gminne Święto Strażaka. Podczas świętowania wręczono odznaczenia oraz wyróżnienia dla zasłużonych druhów OSP z Gminy Lubaczów.

Czytaj więcej...

Lasy Państwowe wspierają samorządy. Ponad 3,5 mln zł na remonty dróg

Zdjęcie ilustracyjne fot. pexels.com

Tylko w tym roku Nadleśnictwo Oleszyce przekaże prawie 3,4 mln złotych na remont lokalnych dróg. Senator Mieczysław Golba podkreśla, że to kolejny przykład na to, że Lasy Państwowe to nasze wspólne dobro.

Czytaj więcej...

Święto strażaków z Gminy Narol [FOTORELACJA]

fot. Miasto i Gmina Narol

W sobotę swoje święto obchodzili strażacy z gminy Narol. Obchody połączone były z poświeceniem nowego pojazdu dla OSP Narol.

Czytaj więcej...

Najbliższe wydarzenia