4-letni Hubert, syn policjantki z Lubaczowa potrzebuje pomocy

4-letni Hubert, syn policjantki Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Lubaczowie, potrzebuje pomocy. Hubert zmaga się m.in. z chorobą Wiedemanna-Steinera, na którą cierpi zaledwie kilkoro dzieci w Polsce, opóźnionym rozwojem psychoruchowym ale też padaczką i wadą złącza czaszkowo-szyjnego. By chłopiec mógł się rozwijać potrzebne są kosztowne leki i jest intensywna rehabilitacja.

Czytaj więcej...

Kto zostanie nowym burmistrzem Oleszyc? Kandydaci odpowiadają na nasze pytania

Mieszkańcy Miasta i Gminy Oleszyce będą mieć nowego burmistrza. W II turze o to stanowisko powalczą Mariusz Obirek oraz Michał Jabłoński. Kandydatom tym zadaliśmy te same pytania. Sprawdźcie, jak odpowiadali.

Czytaj więcej...

Wicemarszałek Piotr Pilch z wizytą w Lubaczowie. Rozmawiano o inwestycjach i planach na przyszłość [ZDJĘCIA]

Wczoraj (16.04), przy okazji podpisania umowy z Muzeum Kresów w Lubaczowie, wicemarszałek województwa podkarpackiego Piotr Pilch odwiedził lubaczowski szpital, a następnie wraz ze Starostą Zenonem Swatkiem oraz Poseł na Sejm Teresą Pamułą udał się na skrzyżowanie ulic Kościuszki i Słowackiego, gdzie ma powstać długo wyczekiwane przez mieszkańców Miasta Lubaczowa rondo. 

Czytaj więcej...

Tylko jedna apteka będzie pełnić dyżury nocne i w dni wolne

Zarząd Powiatu w Lubaczowie wyznaczył Aptekę Różaną w Lubaczowie przy ul. Św. Anny 8 do pełnienia dyżurów w porze nocnej i dni wolne od pracy.

Czytaj więcej...

Upamiętnili mieszkańców Lubaczowa zamordowanych przez NKWD [ZDJĘCIA]

fot. Powiat Lubaczowski

W niedzielę (13.04) w Lubaczowie kombatanci, strzelcy, harcerze, a także starosta lubaczowski oraz burmistrz Lubaczowa oddali hołd Lubaczowianom, którzy zostali zamordowani przez NKWD na mocy decyzji Stalina wiosną 1940 roku.

Czytaj więcej...

Oleszyce: Niecodzienna interwencja strażaków. Dziewczynka utknęła w rurze [ZDJĘCIA]

fot. ZLUBACZOWA.PL

Do niecodziennego zdarzenia doszło w niedzielne przedpołudnie w Oleszycach. Kilkuletnia dziewczynka zaklinowała się w rurze na placu zabaw.

Czytaj więcej...

Tragiczny wypadek na trasie Oleszyce - Nowy Dzików. Nie żyje jedna osoba [ZDJĘCIA]

W sobotę, po godzinie 20:00 na drodze pomiędzy Uszkowcami, a Nowym Dzikowem doszło do tragicznego wypadku. Nie żyje jedna osoba. Trwa ustalenie przyczyny śmierci mężczyzny. 

Czytaj więcej...

Kandydaci na burmistrza Lubaczowa odpowiadają na nasze pytania!

Już 21 kwietnia II tura wyborów samorządowych. Mieszkańcy Lubaczowa zdecydują, kto ma być burmistrzem tego miasta - Krzysztof Szpyt czy Piotr Cencora. Portal ZLUBACZOWA.PL obu kandydatom zadał te same pytania. Sprawdźcie, jak odpowiedzieli Panowie ubiegający się o stanowisko włodarza naszego miasta.

Czytaj więcej...

W której gminie w powiecie lubaczowskim była najwyższa frekwencja?

W powiecie lubaczowskim frekwencja wyniosła 55,01%. Pod tym względem zajęliśmy 5 miejsce w województwie podkarpackim.

Czytaj więcej...

Najbliższe wydarzenia