"Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą". Akcja strażaków i policjantów w Lubaczowie [ZDJĘCIA]

fot. P. Furgała

Lubaczowscy policjanci, wspólnie ze strażakami, w ramach ogólnopolskiej akcji informacyjno-edukacyjnej „Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą”,  spotkali się z młodzieżą na terenie zbiornika wodnego „Pod Młynem” w Lubaczowie. Wielką atrakcją dla zgromadzonych był pokaz ratownictwa wodnego.

Czytaj więcej...

Lubaczowscy policjanci uczcili pamięć tragicznie zmarłego funkcjonariusza

fot. KPP Lubaczów

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Lubaczowie upamiętnili tragicznie zmarłego  sierżanta sztabowego Tadeusza Sopla.  Funkcjonariusz 27 lat temu zginął w wyniku tragicznego wypadku spowodowanego przez nietrzeźwego kierowcę.

Czytaj więcej...

Dwóch poszukiwanych w rękach lubaczowskich policjantów

Policjanci z Komisariatu Policji w Oleszycach oraz Posterunku Policji w Narolu zatrzymali dwóch mężczyzn, za którymi sąd wydał nakazy doprowadzenia. Obaj, najbliższe kilka miesięcy spędzą w zakładzie karnym.

Czytaj więcej...

Zmiana na stanowisku Komendanta Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej [ZDJĘCIA][VIDEO]

fot. BiOSG

W komendzie Bieszczadzkiego Oddziału SG uroczyście przekazano obowiązki Komendanta oddziału gen. bryg. SG Tomaszowi Zybińskiemu. To doświadczony w służbie oficer pochodzący z Przemyśla.

Czytaj więcej...

Nietrzeźwi rowerzyści ukarani wysokimi mandatami

fot. KPP Lubaczów

Lubaczowscy policjanci w ciągu kilku godzin zatrzymali do kontroli dwóch nietrzeźwych rowerzystów. Obaj otrzymali mandaty w wysokości po 2500 złotych. 

Czytaj więcej...

Ukrainka okradła sklep. Zatrzymał ją policjant w czasie wolnym od służby

Funkcjonariusz z Posterunku Policji w Cieszanowie udowodnił, że policjantem jest się zawsze, niezależnie od miejsca i okoliczności. Sierż. sztab. Arkadiusz Czuryło, będąc w czasie wolnym od służby zatrzymał sprawczynię kradzieży. Kobieta, z jednego ze sklepów w Cieszanowie ukradła chemię gospodarczą.

Czytaj więcej...

Czołowe zderzenie w Łukawcu. Dwie młode kobiety trafiły do szpitala

fot. czytelnik

We wtorek (11.06) przed godziną 19:00 w Łukawcu doszło do czołowego zderzenia Fiata i Seata. Ranne zostały dwie młode kobiety.

Czytaj więcej...

Mundurowi oddali hołd zmarłemu żołnierzowi [ZDJĘCIA]

fot. PSP Lubaczów

Policjanci oraz strażacy z powiatu lubaczowskiego uczcili pamięć żołnierza, który zginął na służbie. W geście solidarności z środowiskiem wojskowym, w ogólnopolską akcję włączyli się również reprezentanci innych formacji mundurowych.

Czytaj więcej...

Pijany 17-latek za kierownicą samochodu. Odpowie przed sądem

fot. KPP Lubaczów

Prawie 2 promile alkoholu miał w organizmie 17-letni kierujący volkswagenem. Okazało się, że mieszkaniec gminy Wielkie Oczy, nie posiadał również prawa jazdy. Teraz za swoje nieodpowiedzialne zachowanie, mężczyzna odpowie przed sądem.

Czytaj więcej...

31 nowych funkcjonariuszy w podkarpackiej KAS [ZOBACZ ZDJĘCIA]

fot. KAS

11 czerwca br. w siedzibie Podkarpackiego Urzędu Celno-Skarbowego w Przemyślu odbyło się ślubowanie 31 funkcjonariuszy Służby Celno-Skarbowej, rozpoczynających służbę w strukturach podkarpackiej KAS.  

Czytaj więcej...

Ostatnio dodane

Wybory samorządowe 2024

Najbliższe wydarzenia

Na sygnale

ZDJĘCIA

OSTATNIO NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKTfeed-image RSS

ZLUBACZOWA.PL - informacje Lubaczów, powiat lubaczowski.