Awanse w korpusie chorążych i podoficerów w BiOSG

fot. BiOSG

Dzisiaj (25 września) w komendzie Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej odbyło się uroczyste wręczenie aktów mianowania grupie chorążych i kaprali z BiOSG. Młodzi kaprale rozpoczną służbę także na przejściu granicznym w Budomierzu.

Czytaj więcej...

Poważny wypadek na trasie Opaka - Nowa Grobla. Volkswagen uderzył w drzewo

fot. KPP Lubaczów

Wczoraj (24.09), na trasie Opaka - Nowa Grobla doszło do poważnego wypadku, w wyniku którego ranne zostały dwie osoby. Osobowy Volkswagen uderzył w drzewo.

Czytaj więcej...

Powiat lubaczowski: Kolejni nietrzeźwi kierowcy i rowerzyści wyeliminowani z ruchu

Od piątku do niedzieli, lubaczowscy policjanci prowadzili działania „Trzeźwość”. W tym czasie, mundurowi sprawdzili stan trzeźwości ponad 2300 kierujących. Niestety, ujawniono kolejnych pijanych kierowców i rowerzystów.

Czytaj więcej...

Pijany 18-letni motorowerzysta uderzył w ogrodzenie. Trafił do szpitala

fot. KPP Lubaczów

Lubaczowscy policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego z udziałem motorowerzysty. 18-latek, kierujący jednośladem, na łuku drogi prawdopodobnie nie dostosował prędkości do panujących warunków, stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w słupek i ogrodzenie posesji. Miał blisko promil alkoholu w organizmie.

Czytaj więcej...

Wypadek w Borowej Górze. 32-latek nie miał prawa jazdy. "Czuć było od niego alkohol"

Nawet 5 lat więzienia grozi 32-latkowi, który we wtorek stracił panowanie nad autem i wpadł do rowu w Borowej Górze. Mężczyzna miał zakaz prowadzenia pojazdów, a gdy odnaleźli go policjanci, czuć było od niego alkohol. 

Czytaj więcej...

Ukradł znajomemu kartę płatniczą i kupił sobie alkohol oraz papierosy

Zdjęcie ilustracyjne fot. archiwum ZLUBACZOWA.PL

Lubaczowscy policjanci ustalili mężczyznę podejrzanego o kradzież karty płatniczej. 37-latek zabrał kartę swojemu znajomemu, a później kilkakrotnie posłużył się nią, płacąc zbliżeniowo za alkohol i papierosy.

Czytaj więcej...

Policjanci odnaleźli zaginionego 33-latka. "Istniało zagrożenie życia"

fot. KPP Lubaczów

Niespełna trzy godziny trwały poszukiwania 33-latka, którego zaginięcie zgłosiła zaniepokojona rodzina. Z przekazanych informacji wynikało, że życie mężczyzny może być zagrożone. W poszukiwaniach brali udział funkcjonariusze z lubaczowskiej komendy wspólnie z Olimpią i jej przewodnikiem.

Czytaj więcej...

39 nowych funkcjonariuszy w Podkarpackiej Policji [ZDJĘCIA]

fot. KWP Rzeszów

Szeregi podkarpackiej Policji wzmocni 39 nowo przyjętych policjantów. W Oddziale Prewencji Policji w Rzeszowie złożyli rotę ślubowania i odbierali legitymacje z rąk nadinspektora Dariusza Matusiaka, biorąc na siebie obowiązki i trudy związane z policyjną służbą.

Czytaj więcej...

Rozbity Ford w rowie. W aucie nie było kierowcy [ZDJĘCIA]

Osobowy Ford rozbił się w rowie w miejscowości Borowa Góra. Kierowcy nie było w aucie fot. ZLUBACZOWA.PL

Wczoraj wieczorem (12.09) służby ratunkowe zostały wezwane do wypadku w miejscowości Borowa Góra. Gdy na miejscu pojawili się ratownicy, zobaczyli rozbite auto. Nie było w nim kierowcy. Okazało się, że poszedł do znajomego.

Czytaj więcej...

Nietrzeźwy traktorzysta zatrzymany w Cewkowie

fot. KPP Lubaczów

Prawie promil alkoholu w organizmie miał 51-letni mieszkaniec gm. Stary Dzików, którego dzisiaj rano zatrzymali do kontroli funkcjonariusze z lubaczowskiej drogówki. Mężczyzna za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowie przed sądem. Grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności, utrata prawa jazdy oraz wysoka grzywna.

Czytaj więcej...

Najbliższe wydarzenia

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKTfeed-image RSS

ZLUBACZOWA.PL - informacje Lubaczów, powiat lubaczowski.