72-latek potrącił rowerzystkę w Starym Dzikowie

fot. OSP Cewków

72-letni kierowca samochodu osobowego potrącił w sobotę 74-letnią rowerzystkę. Kobieta została przetransportowana do szpitala.

Czytaj więcej...

Dachowanie Volkswagena w Moszczanicy. Dwóch 18-latków trafiło do szpitala

fot. OSP Cewków

Wczoraj w Moszczanicy w gminie Stary Dzików doszło do groźnego wypadku, w wyniku którego ranne zostały dwie osoby.

Czytaj więcej...

W piątek policyjne działania "Prędkość". Będzie więcej kontroli

fot. archiwum ZLUBACZOWA.PL

W piątek, 12 sierpnia br., Policja przeprowadzi ogólnopolskie działania kontrolno-prewencyjne pn. „Prędkość”. Działania mają charakter międzynarodowy i są koordynowane przez Europejską Organizację Policji Ruchu Drogowego ROADPOL.

Czytaj więcej...

Obwodnica Narola: dwie kolizje w tym samym miejscu [ZDJĘCIA]

fot. OSP Narol

Wczoraj służby ratunkowe dwukrotnie były wzywane na obwodnicę Narola, gdzie doszło do dwóch kolizji. Na szczęście nikt nie odniósł poważnych obrażeń.

Czytaj więcej...

Działania "Trzeźwy weekend" w powiecie lubaczowskim. Wpadło 2 kierowców

fot: KPP Lubaczów

W weekend lubaczowscy policjanci prowadzili działania „Trzeźwy weekend”. Mundurowi podczas tych działań ujawnili dwójkę kierowców, którzy pomimo tego, że wcześniej pili alkohol, zdecydowali się wsiąść za kierownicę swoich pojazdów. Teraz za swoje zachowanie będą odpowiadać przed sądem.

Czytaj więcej...

Akcja "Bezpieczny Pieszy". Policjanci ujawnili 17 wykroczeń

fot. archiwum KPP Lubaczów

Policjanci ruchu drogowego, na terenie powiatu lubaczowskiego, prowadzili wczoraj działania "Bezpieczny pieszy".  Podczas działań, funkcjonariusze ujawnili 17 wykroczeń, 14 z nich popełnili kierowcy, a 3 wykroczenia zostały popełnione przez niechronionych uczestników ruchu drogowego.

Czytaj więcej...

Tragiczne skutki pożaru mieszkania w Lubaczowie. Zmarła jedna osoba, dwie trafiły do szpitala [ZDJĘCIA][VIDEO]

W wyniku niedzielnego pożaru mieszkania na ul. Krasińskiego w Lubaczowie zmarła jedna osoba, a dwie trafiły do szpitala.

Czytaj więcej...

Imigrant z Iranu zatrzymany przez strażników granicznych z Horyńca-Zdroju

fot. BiOSG

Strażnicy graniczni z placówki w Horyńcu-Zdroju zatrzymali 44-letniego obywatela Iranu. Mężczyzna był przemęczony. Funkcjonariusze zapewnili mu posiłek oraz zastępcze ubrania.

Czytaj więcej...

Oleszyce, Stary Dzików: Dzielnicowy w dniu wolnym od służby zatrzymał złodzieja samochodu

fot. archiwum zlubaczowa.pl

Dzielnicowy z komisariatu w Oleszycach, w czasie wolnym od służby, zatrzymał mężczyznę, który dzień wcześniej ukradł samochód. Szybka i zdecydowana reakcja funkcjonariusza pozwoliła na zatrzymanie sprawcy i odzyskanie skradzionego pojazdu. Dodatkowo okazało się, że 39-letni mieszkaniec Oleszyc miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie.

Czytaj więcej...

Poważny wypadek w Łukawicy. 29-letni mężczyzna był zakleszczony w samochodzie [ZDJĘCIA]

fot. OSP Narol

Dzisiaj w godzinach popołudniowych na drodze pomiędzy Łukawicą, a Chlewiskami doszło do poważnego wypadku, w wyniku którego ranny został 29-letni mieszkaniec gminy Narol.

Czytaj więcej...