Zmiana komendanta policji w Lubaczowie. Insp. Grzegorz Błaszczyk przeszedł na emeryturę [FOTORELACJA]

Po prawie 30 latach służby w policji, Grzegorz Błaszczyk przeszedł na emeryturę. Oficjalnie pożegnanie ze służbą miało miejsce dzisiaj (23.02) w Komendzie Powiatowej Policji w Lubaczowie, podczas której poznaliśmy też nowego szefa lubaczowskich policjantów.

Czytaj więcej...

Zderzenie samochodu ciężarowego z osobówką. Kierowca Volkswagena miał dużo szczęścia

Dzisiaj przed godziną 12:00 w miejscowości Doliny w gminie Cieszanów doszło do zderzenia samochodu ciężarowego z osobowym. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Czytaj więcej...

Budomierz: Kierowca autobusu nie miał szans z Luną i skanerem RTG

fot. KAS

Przemyt ponad 10 tysięcy szt. papierosów udaremnili funkcjonariusze Służby Celno- Skarbowej z przejścia granicznego w Budomierzu. W wykryciu skrytek z papierosami pomógł służbowy pies Luna oraz  urządzenie RTG.

Czytaj więcej...

Budomierz: Schował kilkadziesiąt tysięcy euro w autokarowej lodówce

fot. KAS

Funkcjonariusze Służby Celno- Skarbowej z Budomierza wykryli nielegalny przewóz ponad 58 tys. euro. Pieniądze schowane były m.in. w autokarowej lodówce.

Czytaj więcej...

Tragiczny wypadek w Zapałowie. Zginął 10-letni chłopiec

fot. KPP Jarosław

Dzisiaj rano w Zapałowie doszło do tragicznego wypadku, w wyniku którego zginął 10-letni chłopiec. Na miejsce wezwano ratowników medycznych z Lubaczowa.

Czytaj więcej...

Ukradł milion dolarów, był poszukiwany w 200 krajach. Wpadł w Budomierzu

fot. BiOSG

Funkcjonariusze SG w Budomierzu zatrzymali obywatela Kirgistanu poszukiwanego na podstawie czerwonej noty Interpolu. 41-latek jest podejrzany o o rozbój i kradzież ok. 1 mln dolarów.

Czytaj więcej...

Strażacy z Rudy Różanieckiej otrzymali samochód od PSP w Lubaczowie

W środę (07.02) strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Rudzie Różanieckiej powitali długo oczekiwany samochód ratowniczo-gaśniczy Mercedes-Benz Unimog U5000.

Czytaj więcej...

Przywłaszczał sobie wypożyczone auto. Pojazd odzyskali strażnicy graniczni i policjanci

fot. BiOSG

Współdziałanie mundurowych z Bieszczadzkiego Oddziału SG z Komendą Powiatową Policji w Lubaczowie doprowadziło do odzyskania poszukiwanego Pegueota Expert o wartości 120 tysięcy złotych.

Czytaj więcej...

Pożar w Łukawcu. Strażacy uratowali życie 47-letniemu mężczyźnie

Wczoraj (07.02) w nocy w Łukawcu doszło do pożaru budynku, w którym znajdowała się jedna osoba. Jak się okazało, mężczyzna spał i gdyby nie sprawna interwencja strażaków to mogłoby dojść do tragedii.

Czytaj więcej...

Pożar w domu w Narolu. Jedna osoba zabrana do szpitala śmigłowcem LPR [VIDEO]

fot. OSP Narol

Dzisiaj przed godziną 15:00 w Narolu doszło do pożaru w budynku mieszkalnym. Na miejscu interweniował śmigłowiec LPR, który przetransportował rannego mężczyznę do specjalistycznego szpitala w Lublinie.

Czytaj więcej...

Najbliższe wydarzenia

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKTfeed-image RSS

ZLUBACZOWA.PL - informacje Lubaczów, powiat lubaczowski.