Mieszkańcy Gminy Oleszyce i Lubaczowa wybierają burmistrzów. Znamy frekwencję na godzinę 12:00

Mieszkańcy powiatu głosują w wyborach samorządowych. Zdjęcie z lokalu wyborczego w Miejski Domu Kultury w Lubaczowie fot. zlubaczowa.pl Mieszkańcy powiatu głosują w wyborach samorządowych. Zdjęcie z lokalu wyborczego w Miejski Domu Kultury w Lubaczowie fot. zlubaczowa.pl

Dziś punktualnie o 7.00 na terenie gminy Oleszyce oraz w Lubaczowie zostały otwarte lokale wyborcze. Mieszkańcy tych samorządów wybierają burmistrzów. PKW opublikowała frekwencję na godzinę 12:00.

W Lubaczowie frekwencja do godziny 12:00 wyniosła 13,16%. Co oznacza, że spośród 9 389, do tego czasu zagłosowało 1236 osób.  Nieco wyższa frekwencja jest w Gminie Oleszyce, tam z 5008 osób do urn poszło 833, co daje frekwencję na poziomie 16,63%.

W I turze wyborów samorządowych do godz. 12:00, w Lubaczowie frekwencja wyniosła 18,65%, a w Oleszycach 17,92%.

Zapraszamy na specjalny serwis wyborczy

Zapraszamy czytelników ZLUBACZOWA.PL na specjalny serwis wyborczy. Początek w niedzielę po godzinie 21:00.  Gdy tylko poznamy wyniki wyborów od razu podamy je do publicznej wiadomości. Przez cały wieczór prowadzić relację na żywo. Szacujemy, że oficjalne wyniki wyborów poznamy około godziny 22:00.

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Ostatnio dodane

Wybory samorządowe 2024

Najbliższe wydarzenia

Na sygnale

ZDJĘCIA

OSTATNIO NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKTfeed-image RSS

ZLUBACZOWA.PL - informacje Lubaczów, powiat lubaczowski.