Mariusz Obirek: Mam pomysły na szybki i dynamiczny rozwój Miasta i Gminy Oleszyce [VIDEO]

Przed nami II tura wyborów samorządowych w Gminie Oleszyce. Mariusz Obirek, czyli zwycięzca pierwszej tury podkreśla, że od urodzenia jest związany z Oleszycami, dlatego też zna problemy tamtejszych mieszkańców i wie jak je rozwiązać.

Mariusz Obirek wygrał I turę wyborów samorządowych zdobywając 997 głosów. Duży sukces osiągnął jego komitet wyborczy "Lepsze Jutro", bowiem aż 8 osób kandydatów z tego komitetu zostanie radnymi Rady Miejskiej w Oleszycach na kolejną 5-letnią kadencję. To oznacza większość.

- To potwierdzenie tego, że potrafię skutecznie dobierać osoby na odpowiednie stanowiska i daje realne możliwości na sukcesywny i przede wszystkim dynamiczny rozwój Miasta i Gminy Oleszyce. Jednocześnie pragnę podkreślić, że ośmiu radnych, których Państwo wybrali, popiera tylko i wyłącznie moją kandydaturę i będzie realizować nasz program wyborczy "Plan na Lepsze Jutro". Nieprawdą są informacje przedstawiane przez mojego kontrkandydata, że trzy osoby z mojego komitetu popiera jego kandydaturę. Oświadczenie w tej sprawie, podpisane przez wszystkich radnych KWW Lepsze Jutro znajdziecie Państwo na mojej stronie internetowej www.mariuszobirek.pl  - mówi Mariusz Obirek

Mariusz Obirek podkreśla także, że to właśnie z Oleszycami związał swoją przyszłość i dlatego też chce zadbać o rozwój tego regionu.

- Kandyduje na urząd burmistrza Miasta i Gminy Oleszyce, ponieważ stąd pochodzę, tu się wychowałem i tutaj mieszkam i nie wyobrażam sobie innego miejsca do życia. Znam dokładnie problemy mieszkańców i wiem jak je rozwiązać.  – zaznacza Mariusz Obirek

Kandydat KWW Lepsze Jutro przed II turą wyborów samorządowych zorganizował 8 spotkań z mieszkańcami Miasta i Gminy Oleszyce, w których udział brało liczne grono mieszkańców.

- Dziękuję Państwu za uczestnictwo w spotkaniach ze mną oraz radnymi mojego komitetu wyborczego Lepsze Jutro. To były niezwykle owocne rozmowy. Dziękuję za liczne słowa wsparcia, które napawają mnie olbrzymim optymizmem. - mówi Mariusz Obirek

Mariusz Obirek zyskał również poparcie lokalnych samorządowców m.in. Radnego Rady Powiatu w Lubaczowie Józefa Ozimka, który zdobył najwięcej głosów spośród wszystkich kandydatów do Rady Powiatu Lubaczowskiego. Poparł go również Prezes Spółdzielni Mieszkaniowej w Oleszycach Stanisław Babula, a na spotkaniu wyborczym, które odbyło się w Oleszycach zyskał poparcie kolejnego Radnego Rady Powiatu w Lubaczowie Kazimierza Rymarowicza.

- W ciągu wielu lat pracy zarówno zawodowej jak i społecznej, spotkałem wielu ludzi na mojej drodze, od których bardzo dużo się nauczyłem. Wielu także mnie popiera w moich działaniach, co pomoże mi w sprawowaniu funkcji burmistrza Miasta i Gminy Oleszyce. Od urodzenia jestem związany Oleszycami. Tu się wychowałem i tutaj mieszkam. Znam Państwa problemy. Jako burmistrz będę mógł skutecznie je rozwiązywać. Dlatego 21 kwietnia proszę o głos na moją osobę! - zachęca Mariusz Obirek

Z programem wyborczym kandydata na burmistrza Miasta i Gminy Oleszyce Mariusz Obirka można zapoznać się na jego stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych.

Spot wyborczy kandydata na burmistrza Miasta i Gminy Oleszyce Mariusza Obirka 

Materiał wyborczy KWW Lepsze Jutro

 

Komentarze   

Patryk
-12 # Patryk 2024-04-19 22:49
Panie Babula pomieszczenia spółdzielni nie służą do pisowskiej propagandy!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
pio
+7 # pio 2024-04-19 23:07
Warto się zastanowić kto prowadzi propagandę. Jak twierdzi jeden z uczestników spotkania z Jabłońskim (użytkownik tego portalu Jaro) w swoim wpisie, Pan Jabłoński miał powiedzieć że niby ma 11 radnych którzy będą z nim współpracować :D :lol: Przypominam że według danych z Państwowej Komisji Wyborczej ilość radnych którzy dostali się z list komitetu Pana Jabłońskiego czyli "ROZWÓJ GMINY OLESZYCE" to jedynie 4 osób, więc jestem ciekawy czy aby na pewno pozostałych 7 radnych wie że mają współpracować z Panem Jabłońskim? :-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Maro
+16 # Maro 2024-04-19 22:50
Ja mam nadzieję że ludzie zagłosują mądrze, Oleszyce nie mogą sobie pozwolić na kolejne stracone lata i przepychanki w radzie. Widać że Obirek ma poparcie osób z władz powiatu (tutaj liczę na wsparcie finansowe dla miasta i gminy) i co najważniejsze wprowadził aż 8 osób do rady co daje większość i możliwość sprawnego rządzenia jako burmistrz. Życzę powodzenia!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Pawel
-11 # Pawel 2024-04-19 22:58
Co za bzdety
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
tomi
+2 # tomi 2024-04-19 23:47
panie Mariuszu powodzenia, czas na konkretne zmiany w Oleszycach i gminie :-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Ostatnio dodane

Wybory samorządowe 2024

Najbliższe wydarzenia

Na sygnale

ZDJĘCIA

OSTATNIO NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKTfeed-image RSS

ZLUBACZOWA.PL - informacje Lubaczów, powiat lubaczowski.