Uroczyste wprowadzenie Komendanta Powiatowego Policji w Lubaczowie [ZOBACZ ZDJĘCIA]

fot. KPP Lubaczówfot. KPP Lubaczów

Wczoraj odbyła się uroczystość wprowadzenia nowego Komendanta Powiatowego Policji w Lubaczowie. Został nim dotychczas pełniący obowiązki młodszy inspektor Artur Wasiuta, któremu rozkaz o powołaniu uroczyście wręczył Komendant Wojewódzki Policji w Rzeszowie inspektor Jarosław Tokarczyk.

Ceremonia wprowadzenia Komendanta obyła się wczoraj, w auli Komendy Powiatowej Policji w Lubaczowie. W uroczystej zbiórce udział wzięli Komendant Wojewódzki Policji w Rzeszowie insp. Jarosław Tokarczyk, Starosta Powiatu Lubaczowskiego Zenon Swatek, Burmistrz Miasta Lubaczów Krzysztof Szpyt, przedstawiciele lokalnych władz samorządowych, organów wymiaru sprawiedliwości, innych służb mundurowych, które na co dzień współpracują z naszą jednostką, przedstawiciele Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów, Koła Terenowego IPA oddział w Lubaczowie, Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów, policjantki, policjanci i pracownicy cywilni Komendy Powiatowej Policji w Lubaczowie.

Podczas uroczystości został odczytany rozkaz personalny Komendanta Wojewódzkiego Policji w Rzeszowie insp. Jarosława Tokarczyka o powołaniu młodszego inspektora Artura Wasiuty na stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Lubaczowie.

Uroczystą chwilą było przywitanie młodszego inspektora Artura Wasiuty ze sztandarem Komendy Powiatowej Policji w Lubaczowie oraz złożenie przez niego meldunku o objęciu obowiązków służbowych na stanowisku Komendanta Powiatowego Policji w Lubaczowie.

Przełożonemu lubaczowskich policjantów pogratulował Komendant Wojewódzki Policji w Rzeszowie inspektor Jarosław Tokarczyk. Młodszy inspektor Artur Wasiuta podziękował za okazane zaufanie oraz zadeklarował dołożyć wszelkich starań w celu zapewnienia bezpieczeństwa mieszkańcom naszego powiatu. Podziękował zaproszonym gościom za dotychczasową współpracę oraz okazaną pomoc i wsparcie. Serdeczne życzenia na ręce komendanta złożyli również zaproszeni goście oraz funkcjonariusze i pracownicy cywilni naszej jednostki.

Młodszy inspektor Artur Wasiuta to funkcjonariusz z blisko dwudziestopięcioletnim stażem służby w Policji. Rozpoczął ją 20 sierpnia 1999 roku w Oddziale Prewencji Policji w Rzeszowie. Od 1 kwietnia 2000 roku zajmował stanowiska wykonawcze w Komendzie Powiatowej Policji w Jarosławiu, w Wydziale Patrolowo - Interwencyjnym, a następnie w Wydziale Kryminalnym jako referent oraz detektyw zespołu do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu. Wiedza, fachowość oraz nabyte umiejętności pozwoliły na kontynuowanie służby w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie w Wydziale Kryminalnym i Dochodzeniowo - Śledczym na stanowisku specjalisty, a następnie eksperta. 1 kwietnia 2015 roku młodszy inspektor Artur Wasiuta objął stanowisko radcy jednoosobowego stanowiska do spraw Ochrony Praw Człowieka w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie. Zaangażowanie i codzienna rzetelna służba umożliwiły 1 lipca 2016 roku obecnemu młodszemu inspektorowi Arturowi Wasiucie awans na stanowisko Pierwszego Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Leżajsku, a następnie, 20 sierpnia 2018 roku – na stanowisko Pierwszego Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Jarosławiu. 1 kwietnia 2022 roku ponownie objął na stanowisko Pierwszego Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Leżajsku. 24 lutego 2024 roku Komendant Wojewódzki Policji w Rzeszowie powierzył młodszemu inspektorowi Arturowi Wasiucie pełnienie obowiązków służbowych na stanowisku Komendanta Powiatowego Policji w Lubaczowie. Młodszy inspektor Artur Wasiuta to policjant uhonorowany między innymi Brązowym Medalem za Długoletnią Służbę, Brązową Odznaką „Zasłużony Policjant” oraz Srebrną Odznaką „Zasłużony Policjant”.

Zdjęcia: KPP Lubaczów

Komentarze   

antywoźny
+13 # antywoźny 2024-04-16 10:46
Hmm 25 lat pracy. Szmat czasu . Niedługo pewnie zasłuzona emerytura
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Richard
+10 # Richard 2024-04-16 11:06
A w Biedronce jest promocja na masło.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Takie tam przemyślen
+20 # Takie tam przemyślen 2024-04-16 12:13
Porównując zacny wygląd funkcjonariuszy do wymaiginowanych testów sprawnościowych przed przyjęciem do służb nasuwają się pytania o ich stan fizyczny obecnie. Nadwaga, brak koordynacji ruchowej, nadciśnienie, niealkoholowe stłuszczenie wątroby (pomijam inne), dysleksja, pogorszenie słuchu,problemy ze wzrokiem, stres przyniesiony z domu i do domu, no i cukrzyca.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
2x
+16 # 2x 2024-04-16 14:13
Utuczone mordy
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
n
-1 # n 2024-04-17 10:22
Spokojnie ,cierpliwości ,jeszcze spotkasz facetów którzy ci się spodobają.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
AllAdvantage
+3 # AllAdvantage 2024-04-17 14:49
Teraz czekamy na wystawienie reprezentacji w którejś z gier zespołowych na najbliższy turniej :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Antywoźny
+9 # Antywoźny 2024-04-16 14:47
No co wy. Szczyplutki jak amerykanski nastolatek
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Krawężnik
+17 # Krawężnik 2024-04-16 14:47
A ten spod Radymna to czego tam szukał?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Richard
+14 # Richard 2024-04-16 20:06
Cytuję Krawężnik:
A ten spod Radymna to czego tam szukał?

Może była micha?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Siwa
+9 # Siwa 2024-04-17 12:43
Cytuję Krawężnik:
A ten spod Radymna to czego tam szukał?

Ciekawe kto go tam wpuścił i jaki miał w tym interes
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Zenek
+11 # Zenek 2024-04-16 20:16
Po co takie cyrki?
Rozpoczyna nową robotę i tyle.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Pitbul
+5 # Pitbul 2024-04-16 22:16
Pit Bull nowe porządki
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Pawel
+6 # Pawel 2024-04-17 00:30
Najbardziej przestepcza grupa zawodowa to wlasnie milicja, ktorej priorytetem jest okradanie obywateli pod przykrywka bezpieczenstwa. Skad te wielkie brzuchy u nich? Czy oni czasami nie zalatwiaja zaliczen sprawnosciowych ? -A to korupcja. Po pierwsze to ci z powolania musza porzadek zrobic w szeregach tej zorganizowanej, zbrojnej grupie. Majac wokol siebie takich bezwzglednych uzbrojonych ludzi to nie czuje sie bezpiecznie. Po pisie to wogole gang bezkarny- omijam szerokim kolem.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
AllAdvantage
+6 # AllAdvantage 2024-04-17 09:56
Wprowadzenie :) Nie był w stanie sam wejść ?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Ostatnio dodane

Wybory samorządowe 2024

Najbliższe wydarzenia

Na sygnale

ZDJĘCIA

OSTATNIO NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKTfeed-image RSS

ZLUBACZOWA.PL - informacje Lubaczów, powiat lubaczowski.