Policjanci podsumowali akcję "Sygnalizator". Ile osób ukarano?

fot. archiwum KPP Lubaczówfot. archiwum KPP Lubaczów

W czwartek (25.04) Policjanci z Ogniwa Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Lubaczowie przeprowadzili działania o nazwie ,,Sygnalizator’’, podczas których ujawnili 9 wykroczeń. 

Jak już wiecie, 25 kwietnia policjanci lubaczowskiej drogówki przeprowadzili działania o nazwie ,,Sygnalizator’’. Funkcjonariusze zwracali szczególną uwagę na wszelkie przypadki niestosowania się do sygnalizacji świetlnej.

Była to akcja ukierunkowana na zapewnienie bezpieczeństwa użytkownikom dróg poprzez ograniczenie nieprawidłowych zachowań, takich jak niestosowanie się do sygnalizacji świetlnych zarówno przez kierujących jak i osoby piesze. 

Policyjne patrole rozlokowane były w rejonie dwóch skrzyżowań w Lubaczowie. Podczas przeprowadzonych działań policjanci ujawnili łącznie 9 wykroczeń.

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Ostatnio dodane

Wybory samorządowe 2024

Najbliższe wydarzenia

Na sygnale

ZDJĘCIA

OSTATNIO NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKTfeed-image RSS

ZLUBACZOWA.PL - informacje Lubaczów, powiat lubaczowski.