Round 1
Głogovia Głogów Małopolski 3 : 2 Błękitni Ropczyce
11 Sie 18:00 Głogów Małopolski
Wisłok Wiśniowa 1 : 0 Korona Rzeszów
11 Sie 18:00 Wiśniowa
Igloopol Dębica 1 : 3 Pogoń-Sokół Lubaczów
12 Sie 14:00 Dębica
Cosmos Nowotaniec 4 : 1 Polonia Przemyśl
12 Sie 17:00 Nowotaniec
JKS Jarosław 1 : 1 Legion Pilzno
12 Sie 17:00 Jarosław
Lechia Sędziszów Małopolski 2 : 1 Stal II Rzeszów
12 Sie 17:00 Sędziszów Małopolski
SPEC Stal Łańcut 4 : 1 Resovia II
12 Sie 17:00 Łańcut
Ekoball Stal Sanok 2 : 1 Sokół Kolbuszowa Dolna
12 Sie 17:00 Sanok
Sokół Kamień 2 : 2 Izolator Boguchwała
13 Sie 14:00 Nowy Kamień
Round 2
Cosmos Nowotaniec 3 : 2 Sokół Kamień
16 Sie 17:00 Nowotaniec
Błękitni Ropczyce 1 : 1 SPEC Stal Łańcut
16 Sie 17:00 Ropczyce
Stal II Rzeszów 3 : 0 Głogovia Głogów Małopolski
16 Sie 17:00 Rzeszów
Legion Pilzno 3 : 1 Lechia Sędziszów Małopolski
16 Sie 17:00 Pilzno
Igloopol Dębica 3 : 1 JKS Jarosław
16 Sie 17:00 Dębica
Izolator Boguchwała 0 : 0 Pogoń-Sokół Lubaczów
16 Sie 17:00 Boguchwała
Polonia Przemyśl 2 : 0 Korona Rzeszów
16 Sie 17:00 Przemyśl
Sokół Kolbuszowa Dolna 2 : 3 Wisłok Wiśniowa
16 Sie 18:00 Kolbuszowa Dolna
Resovia II 1 : 2 Ekoball Stal Sanok
16 Sie 18:00 Rzeszów
Round 3
Lechia Sędziszów Małopolski 1 : 4 Igloopol Dębica
19 Sie 11:00 Sędziszów Małopolski
Wisłok Wiśniowa 4 : 0 Resovia II
19 Sie 11:00 Wiśniowa
Korona Rzeszów 0 : 4 Sokół Kolbuszowa Dolna
19 Sie 11:30 Rzeszów
Sokół Kamień 2 : 0 Polonia Przemyśl
19 Sie 15:00 Nowy Kamień
Pogoń-Sokół Lubaczów 1 : 0 Cosmos Nowotaniec
19 Sie 17:00
Głogovia Głogów Małopolski 1 : 1 Legion Pilzno
19 Sie 17:00 Głogów Małopolski
Ekoball Stal Sanok 3 : 4 Błękitni Ropczyce
19 Sie 17:00 Sanok
SPEC Stal Łańcut 2 : 1 Stal II Rzeszów
20 Sie 17:00 Łańcut
JKS Jarosław 3 : 1 Izolator Boguchwała
20 Sie 18:00 Jarosław
Round 4
Błękitni Ropczyce 0 : 0 Wisłok Wiśniowa
25 Sie 17:30 Ropczyce
Izolator Boguchwała 5 : 1 Lechia Sędziszów Małopolski
25 Sie 17:30 Boguchwała
Polonia Przemyśl 3 : 3 Sokół Kolbuszowa Dolna
26 Sie 12:00 Przemyśl
Cosmos Nowotaniec 5 : 2 JKS Jarosław
26 Sie 17:00 Nowotaniec
Stal II Rzeszów 3 : 3 Ekoball Stal Sanok
26 Sie 17:00 Rzeszów
Legion Pilzno 3 : 1 SPEC Stal Łańcut
26 Sie 17:00 Pilzno
Igloopol Dębica 1 : 3 Głogovia Głogów Małopolski
26 Sie 17:00 Dębica
Resovia II 6 : 0 Korona Rzeszów
27 Sie 11:00 Rzeszów
Sokół Kamień 0 : 4 Pogoń-Sokół Lubaczów
27 Sie 17:00 Nowy Kamień
Round 5
Pogoń-Sokół Lubaczów 1 : 1 Polonia Przemyśl
30 Sie 17:00
JKS Jarosław 3 : 0 Sokół Kamień
30 Sie 17:00 Jarosław
Lechia Sędziszów Małopolski 0 : 3 Cosmos Nowotaniec
30 Sie 17:00 Sędziszów Małopolski
Głogovia Głogów Małopolski 2 : 1 Izolator Boguchwała
30 Sie 17:00 Głogów Małopolski
SPEC Stal Łańcut 2 : 1 Igloopol Dębica
30 Sie 17:00 Łańcut
Wisłok Wiśniowa 2 : 5 Stal II Rzeszów
30 Sie 17:00 Wiśniowa
Ekoball Stal Sanok 0 : 2 Legion Pilzno
30 Sie 17:15 Sanok
Korona Rzeszów 1 : 5 Błękitni Ropczyce
30 Sie 17:30 Rzeszów
Sokół Kolbuszowa Dolna 1 : 2 Resovia II
30 Sie 17:30 Kolbuszowa Dolna
Round 6
Izolator Boguchwała 0 : 2 SPEC Stal Łańcut
2 Wrz 11:00 Boguchwała
Legion Pilzno 2 : 1 Wisłok Wiśniowa
2 Wrz 14:30 Pilzno
Cosmos Nowotaniec 2 : 1 Głogovia Głogów Małopolski
2 Wrz 16:00 Nowotaniec
Stal II Rzeszów 4 : 0 Korona Rzeszów
2 Wrz 16:00 Rzeszów
Polonia Przemyśl 0 : 1 Resovia II
2 Wrz 16:00 Przemyśl
Pogoń-Sokół Lubaczów 0 : 0 JKS Jarosław
2 Wrz 17:00
Igloopol Dębica 1 : 3 Ekoball Stal Sanok
2 Wrz 17:00 Dębica
Sokół Kamień 5 : 1 Lechia Sędziszów Małopolski
3 Wrz 17:00 Nowy Kamień
Błękitni Ropczyce 1 : 3 Sokół Kolbuszowa Dolna
3 Wrz 17:00 Ropczyce
Round 7
Lechia Sędziszów Małopolski 0 : 3 Pogoń-Sokół Lubaczów
9 Wrz 17:00 Sędziszów Małopolski
Głogovia Głogów Małopolski 0 : 3 Sokół Kamień
9 Wrz 17:00 Głogów Małopolski
SPEC Stal Łańcut 4 : 3 Cosmos Nowotaniec
9 Wrz 17:00 Łańcut
Ekoball Stal Sanok 1 : 0 Izolator Boguchwała
9 Wrz 17:00 Sanok
Wisłok Wiśniowa 2 : 2 Igloopol Dębica
9 Wrz 17:00 Wiśniowa
Korona Rzeszów 3 : 3 Legion Pilzno
9 Wrz 17:00 Rzeszów
Sokół Kolbuszowa Dolna 3 : 1 Stal II Rzeszów
9 Wrz 17:00 Kolbuszowa Dolna
Resovia II 4 : 3 Błękitni Ropczyce
9 Wrz 17:00 Rzeszów
JKS Jarosław 3 : 2 Polonia Przemyśl
13 Wrz 17:00 Jarosław
Round 8
Polonia Przemyśl 1 : 2 Błękitni Ropczyce
16 Wrz 11:00 Przemyśl
Cosmos Nowotaniec 2 : 0 Ekoball Stal Sanok
16 Wrz 16:00 Nowotaniec
Stal II Rzeszów 3 : 1 Resovia II
16 Wrz 16:00 Rzeszów
Legion Pilzno 2 : 1 Sokół Kolbuszowa Dolna
16 Wrz 16:00 Pilzno
Igloopol Dębica 1 : 0 Korona Rzeszów
16 Wrz 17:00 Dębica
Izolator Boguchwała 3 : 1 Wisłok Wiśniowa
17 Wrz 11:00 Boguchwała
Pogoń-Sokół Lubaczów 1 : 0 Głogovia Głogów Małopolski
17 Wrz 13:00
Sokół Kamień 2 : 2 SPEC Stal Łańcut
17 Wrz 16:00 Nowy Kamień
JKS Jarosław 2 : 0 Lechia Sędziszów Małopolski
17 Wrz 16:00 Jarosław
Round 9
SPEC Stal Łańcut 0 : 0 Pogoń-Sokół Lubaczów
22 Wrz 18:00 Łańcut
Wisłok Wiśniowa 1 : 2 Cosmos Nowotaniec
23 Wrz 15:00 Wiśniowa
Głogovia Głogów Małopolski 1 : 0 JKS Jarosław
23 Wrz 16:00 Głogów Małopolski
Ekoball Stal Sanok 0 : 3 Sokół Kamień
23 Wrz 16:00 Sanok
Błękitni Ropczyce 2 : 0 Stal II Rzeszów
23 Wrz 16:00 Ropczyce
Sokół Kolbuszowa Dolna 1 : 2 Igloopol Dębica
24 Wrz 11:30 Kolbuszowa Dolna
Resovia II 0 : 1 Legion Pilzno
24 Wrz 13:00 Rzeszów
Korona Rzeszów 4 : 8 Izolator Boguchwała
24 Wrz 15:30 Rzeszów
Lechia Sędziszów Małopolski 1 : 4 Polonia Przemyśl
24 Wrz 16:00 Sędziszów Małopolski
Round 10
Izolator Boguchwała 2 : 1 Sokół Kolbuszowa Dolna
30 Wrz 11:00 Boguchwała
Pogoń-Sokół Lubaczów 0 : 1 Ekoball Stal Sanok
30 Wrz 15:00
Cosmos Nowotaniec 3 : 0 Korona Rzeszów
30 Wrz 15:00 Nowotaniec
Igloopol Dębica 3 : 0 Resovia II
30 Wrz 15:00 Dębica
Polonia Przemyśl 2 : 2 Stal II Rzeszów
30 Wrz 15:00 Przemyśl
Lechia Sędziszów Małopolski 0 : 2 Głogovia Głogów Małopolski
30 Wrz 16:00 Sędziszów Małopolski
Legion Pilzno 1 : 0 Błękitni Ropczyce
1 Paź 15:00 Pilzno
Sokół Kamień 2 : 1 Wisłok Wiśniowa
1 Paź 16:00 Nowy Kamień
JKS Jarosław 0 : 1 SPEC Stal Łańcut
1 Paź 16:00 Jarosław
Round 11
Głogovia Głogów Małopolski 1 : 0 Polonia Przemyśl
7 Paź 17:00 Głogów Małopolski
SPEC Stal Łańcut 3 : 0 Lechia Sędziszów Małopolski
7 Paź 17:00 Łańcut
Ekoball Stal Sanok 1 : 0 JKS Jarosław
7 Paź 17:00 Sanok
Wisłok Wiśniowa 0 : 0 Pogoń-Sokół Lubaczów
7 Paź 17:00 Wiśniowa
Korona Rzeszów 1 : 4 Sokół Kamień
7 Paź 17:00 Rzeszów
Sokół Kolbuszowa Dolna 1 : 1 Cosmos Nowotaniec
7 Paź 17:00 Kolbuszowa Dolna
Resovia II 0 : 1 Izolator Boguchwała
7 Paź 17:00 Rzeszów
Błękitni Ropczyce 2 : 2 Igloopol Dębica
7 Paź 17:00 Ropczyce
Stal II Rzeszów 2 : 1 Legion Pilzno
7 Paź 17:00 Rzeszów
Round 12
Izolator Boguchwała 6 : 1 Błękitni Ropczyce
14 Paź 11:00 Boguchwała
Polonia Przemyśl 2 : 3 Legion Pilzno
14 Paź 14:00 Przemyśl
JKS Jarosław 2 : 0 Wisłok Wiśniowa
14 Paź 15:00 Jarosław
Lechia Sędziszów Małopolski 0 : 1 Ekoball Stal Sanok
14 Paź 15:00 Sędziszów Małopolski
Igloopol Dębica 2 : 1 Stal II Rzeszów
14 Paź 15:00 Dębica
Głogovia Głogów Małopolski 4 : 2 SPEC Stal Łańcut
15 Paź 11:00 Głogów Małopolski
Pogoń-Sokół Lubaczów 2 : 0 Korona Rzeszów
15 Paź 12:00
Sokół Kamień 2 : 2 Sokół Kolbuszowa Dolna
15 Paź 15:00 Nowy Kamień
Cosmos Nowotaniec 8 : 0 Resovia II
25 Paź 15:00 Nowotaniec
Round 13
Legion Pilzno 0 : 2 Igloopol Dębica
21 Paź 13:00 Pilzno
Korona Rzeszów 0 : 1 JKS Jarosław
21 Paź 14:30 Rzeszów
Resovia II 1 : 1 Sokół Kamień
21 Paź 14:30 Rzeszów
SPEC Stal Łańcut 2 : 0 Polonia Przemyśl
21 Paź 15:00 Łańcut
Sokół Kolbuszowa Dolna 0 : 3 Pogoń-Sokół Lubaczów
21 Paź 15:00 Kolbuszowa Dolna
Błękitni Ropczyce 0 : 0 Cosmos Nowotaniec
21 Paź 15:00 Ropczyce
Ekoball Stal Sanok 0 : 0 Głogovia Głogów Małopolski
21 Paź 18:00 Sanok
Stal II Rzeszów 3 : 1 Izolator Boguchwała
22 Paź 11:00 Rzeszów
Wisłok Wiśniowa 6 : 0 Lechia Sędziszów Małopolski
22 Paź 14:00 Wiśniowa
Round 14
Lechia Sędziszów Małopolski 3 : 1 Korona Rzeszów
28 Paź 11:00 Sędziszów Małopolski
Izolator Boguchwała 1 : 0 Legion Pilzno
28 Paź 11:00 Boguchwała
Cosmos Nowotaniec 2 : 1 Stal II Rzeszów
28 Paź 14:00 Nowotaniec
Polonia Przemyśl 2 : 2 Igloopol Dębica
28 Paź 16:00 Przemyśl
SPEC Stal Łańcut 2 : 0 Ekoball Stal Sanok
28 Paź 17:00 Łańcut
Głogovia Głogów Małopolski 2 : 2 Wisłok Wiśniowa
29 Paź 11:00 Głogów Małopolski
Sokół Kamień 1 : 0 Błękitni Ropczyce
29 Paź 14:00 Nowy Kamień
Pogoń-Sokół Lubaczów 3 : 2 Resovia II
29 Paź 18:00 Rzeszów , Rzeszów
JKS Jarosław 0 : 1 Sokół Kolbuszowa Dolna
14 Lis 18:30 Jarosław
Round 15
Sokół Kolbuszowa Dolna 4 : 0 Lechia Sędziszów Małopolski
4 Lis 11:00 Kolbuszowa Dolna
Stal II Rzeszów 3 : 4 Sokół Kamień
4 Lis 11:00 Rzeszów
Legion Pilzno 1 : 0 Cosmos Nowotaniec
4 Lis 13:00 Pilzno
Wisłok Wiśniowa 5 : 5 SPEC Stal Łańcut
4 Lis 14:00 Wiśniowa
Korona Rzeszów 1 : 2 Głogovia Głogów Małopolski
4 Lis 14:00 Rzeszów
Resovia II 1 : 0 JKS Jarosław
4 Lis 14:00 Rzeszów
Błękitni Ropczyce 0 : 4 Pogoń-Sokół Lubaczów
4 Lis 14:00 Ropczyce
Ekoball Stal Sanok 0 : 1 Polonia Przemyśl
4 Lis 17:00 Sanok
Igloopol Dębica 0 : 1 Izolator Boguchwała
5 Lis 13:30 Dębica
Round 16
SPEC Stal Łańcut 6 : 0 Korona Rzeszów
10 Lis 18:00 Łańcut
Głogovia Głogów Małopolski 2 : 0 Sokół Kolbuszowa Dolna
11 Lis 11:00 Głogów Małopolski
Polonia Przemyśl 1 : 0 Izolator Boguchwała
11 Lis 11:00 Przemyśl
Pogoń-Sokół Lubaczów 3 : 1 Stal II Rzeszów
11 Lis 13:00
Sokół Kamień 2 : 2 Legion Pilzno
11 Lis 13:30 Nowy Kamień
Cosmos Nowotaniec 2 : 1 Igloopol Dębica
11 Lis 14:00 Nowotaniec
Lechia Sędziszów Małopolski 1 : 2 Resovia II
11 Lis 14:00 Sędziszów Małopolski
JKS Jarosław 4 : 1 Błękitni Ropczyce
11 Lis 17:00 Jarosław
Ekoball Stal Sanok 0 : 1 Wisłok Wiśniowa
11 Lis 17:00 Sanok
Round 17
Izolator Boguchwała 1 : 2 Cosmos Nowotaniec
18 Lis 11:00 Boguchwała
Wisłok Wiśniowa 2 : 1 Polonia Przemyśl
18 Lis 13:00 Wiśniowa
Resovia II 1 : 0 Głogovia Głogów Małopolski
18 Lis 13:00 Rzeszów
Błękitni Ropczyce 0 : 1 Lechia Sędziszów Małopolski
18 Lis 13:00 Ropczyce
Legion Pilzno 3 : 1 Pogoń-Sokół Lubaczów
18 Lis 13:00 Pilzno
Igloopol Dębica 3 : 0 Sokół Kamień
18 Lis 13:00 Dębica
Sokół Kolbuszowa Dolna 0 : 2 SPEC Stal Łańcut
18 Lis 13:30 Kolbuszowa Dolna
Korona Rzeszów 0 : 8 Ekoball Stal Sanok
18 Lis 16:00 Rzeszów
Stal II Rzeszów 0 : 2 JKS Jarosław
18 Lis 17:00 Rzeszów
Round 18
Legion Pilzno 2 : 1 JKS Jarosław
9 Mar 14:00 Pilzno
Sokół Kolbuszowa Dolna 4 : 2 Ekoball Stal Sanok
9 Mar 15:00 Kolbuszowa Dolna
Błękitni Ropczyce 4 : 1 Głogovia Głogów Małopolski
9 Mar 15:00 Ropczyce
Resovia II 0 : 3 SPEC Stal Łańcut
10 Mar 11:00 Rzeszów
Izolator Boguchwała 3 : 0 Sokół Kamień
10 Mar 11:00 Boguchwała
Polonia Przemyśl 0 : 3 Cosmos Nowotaniec
10 Mar 11:00 Przemyśl
Stal II Rzeszów 3 : 0 Lechia Sędziszów Małopolski
10 Mar 12:00 Rzeszów
Korona Rzeszów 2 : 6 Wisłok Wiśniowa
10 Mar 13:00 Rzeszów
Pogoń-Sokół Lubaczów 3 : 0 Igloopol Dębica
10 Mar 15:00
Round 19
Pogoń-Sokół Lubaczów 0 : 0 Izolator Boguchwała
16 Mar 16:00
JKS Jarosław 0 : 2 Igloopol Dębica
16 Mar 16:00 Jarosław
Lechia Sędziszów Małopolski 2 : 3 Legion Pilzno
16 Mar 16:00 Sędziszów Małopolski
SPEC Stal Łańcut 2 : 0 Błękitni Ropczyce
16 Mar 16:00 Łańcut
Ekoball Stal Sanok 3 : 0 Resovia II
16 Mar 16:00 Sanok
Wisłok Wiśniowa 1 : 2 Sokół Kolbuszowa Dolna
16 Mar 16:00 Wiśniowa
Korona Rzeszów 0 : 3 Polonia Przemyśl
16 Mar 16:00 Rzeszów
Głogovia Głogów Małopolski 1 : 6 Stal II Rzeszów
17 Mar 12:00 Głogów Małopolski
Sokół Kamień 1 : 5 Cosmos Nowotaniec
17 Mar 13:00 Nowy Kamień
Round 20
Resovia II 0 : 2 Wisłok Wiśniowa
23 Mar 11:00 Rzeszów
Igloopol Dębica 4 : 0 Lechia Sędziszów Małopolski
23 Mar 11:00 Dębica
Izolator Boguchwała 2 : 3 JKS Jarosław
23 Mar 11:00 Boguchwała
Legion Pilzno 0 : 3 Głogovia Głogów Małopolski
23 Mar 12:00 Pilzno
Stal II Rzeszów 2 : 3 SPEC Stal Łańcut
23 Mar 12:30 Rzeszów
Błękitni Ropczyce 1 : 4 Ekoball Stal Sanok
23 Mar 15:00 Ropczyce
Cosmos Nowotaniec 1 : 0 Pogoń-Sokół Lubaczów
23 Mar 16:00 Nowotaniec
Sokół Kolbuszowa Dolna 8 : 0 Korona Rzeszów
24 Mar 11:00 Kolbuszowa Dolna
Polonia Przemyśl 1 : 2 Sokół Kamień
24 Mar 13:00 Przemyśl
Round 21
JKS Jarosław 1 : 1 Cosmos Nowotaniec
30 Mar 11:00 Jarosław
Głogovia Głogów Małopolski 1 : 2 Igloopol Dębica
30 Mar 11:00 Głogów Małopolski
Ekoball Stal Sanok 2 : 1 Stal II Rzeszów
30 Mar 11:00 Sanok
Wisłok Wiśniowa 4 : 1 Błękitni Ropczyce
30 Mar 11:00 Wiśniowa
Korona Rzeszów 1 : 10 Resovia II
30 Mar 12:00 Rzeszów
SPEC Stal Łańcut 1 : 2 Legion Pilzno
30 Mar 13:00 Łańcut
Pogoń-Sokół Lubaczów 5 : 1 Sokół Kamień
30 Mar 14:30
Lechia Sędziszów Małopolski 0 : 3 Izolator Boguchwała
30 Mar 15:00 Sędziszów Małopolski
Sokół Kolbuszowa Dolna 2 : 0 Polonia Przemyśl
30 Mar 15:00 Kolbuszowa Dolna
Round 22
Izolator Boguchwała 2 : 1 Głogovia Głogów Małopolski
6 Kwi 11:00 Boguchwała
Legion Pilzno 1 : 2 Ekoball Stal Sanok
6 Kwi 12:00 Pilzno
Resovia II 0 : 2 Sokół Kolbuszowa Dolna
6 Kwi 13:00 Rzeszów
Polonia Przemyśl 0 : 2 Pogoń-Sokół Lubaczów
6 Kwi 15:00 Przemyśl
Cosmos Nowotaniec 7 : 4 Lechia Sędziszów Małopolski
6 Kwi 16:00 Nowotaniec
Błękitni Ropczyce 6 : 0 Korona Rzeszów
6 Kwi 16:00 Ropczyce
Igloopol Dębica 1 : 1 SPEC Stal Łańcut
6 Kwi 16:00 Dębica
Stal II Rzeszów 2 : 2 Wisłok Wiśniowa
7 Kwi 11:00 Rzeszów
Sokół Kamień - : - JKS Jarosław
7 Kwi 15:00 Nowy Kamień
Round 23
JKS Jarosław 2 : 3 Pogoń-Sokół Lubaczów
13 Kwi 17:00 Jarosław
Lechia Sędziszów Małopolski 2 : 3 Sokół Kamień
13 Kwi 17:00 Sędziszów Małopolski

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKTfeed-image RSS

ZLUBACZOWA.PL - informacje Lubaczów, powiat lubaczowski.