Round 1
Victoria Stary Dzików 5 : 1 Walter Opaka
15 Sie 13:00
Piast Antoniki 4 : 3 LKS Mołodycz
20 Sie 14:00
LKS Korzenica 3 : 0 Błękitni Zalesie
20 Sie 14:00
Leśnik Płazów 4 : 1 Start II Lisie Jamy
20 Sie 16:00
Legia Oleszyce 2 : 8 Tanew Wola Wielka
20 Sie 17:00
Round 2
Roz. Ruda Różaniecka 5 : 0 Legia Oleszyce
27 Sie 14:00
Piast Antoniki 0 : 1 Victoria Stary Dzików
27 Sie 14:00
LKS Mołodycz 1 : 0 Tanew Wola Wielka
27 Sie 14:00
Walter Opaka 2 : 2 Leśnik Płazów
27 Sie 14:00
Start II Lisie Jamy 0 : 3 LKS Korzenica
27 Sie 14:00
Round 3
Victoria Stary Dzików 5 : 0 LKS Mołodycz
3 Wrz 13:00
Legia Oleszyce 1 : 4 Błękitni Zalesie
3 Wrz 13:00
LKS Korzenica 4 : 0 Walter Opaka
3 Wrz 13:00
Tanew Wola Wielka 0 : 1 Roz. Ruda Różaniecka
3 Wrz 13:30
Leśnik Płazów 4 : 2 Piast Antoniki
3 Wrz 17:00
Round 4
Victoria Stary Dzików 8 : 1 Leśnik Płazów
10 Wrz 13:00
Piast Antoniki 0 : 2 LKS Korzenica
10 Wrz 13:00
Błękitni Zalesie 3 : 4 Tanew Wola Wielka
10 Wrz 13:00
LKS Mołodycz 3 : 2 Roz. Ruda Różaniecka
10 Wrz 13:00
Start II Lisie Jamy 14 : 1 Legia Oleszyce
10 Wrz 15:00
Round 5
Leśnik Płazów 1 : 2 LKS Mołodycz
17 Wrz 13:00
Roz. Ruda Różaniecka 5 : 2 Błękitni Zalesie
17 Wrz 13:00
Legia Oleszyce 1 : 3 Walter Opaka
17 Wrz 13:00
LKS Korzenica 1 : 2 Victoria Stary Dzików
17 Wrz 13:00
Tanew Wola Wielka 5 : 3 Start II Lisie Jamy
17 Wrz 13:30
Round 6
Leśnik Płazów 5 : 0 LKS Korzenica
24 Wrz 13:00
Piast Antoniki 7 : 0 Legia Oleszyce
24 Wrz 13:00
LKS Mołodycz 3 : 4 Błękitni Zalesie
24 Wrz 13:00
Walter Opaka 2 : 1 Tanew Wola Wielka
24 Wrz 13:00
Start II Lisie Jamy 4 : 2 Roz. Ruda Różaniecka
24 Wrz 15:00
Round 7
Roz. Ruda Różaniecka 5 : 1 Walter Opaka
1 Paź 12:00
Błękitni Zalesie 4 : 4 Start II Lisie Jamy
1 Paź 12:00
Tanew Wola Wielka 0 : 2 Piast Antoniki
1 Paź 12:00
Legia Oleszyce 0 : 9 Victoria Stary Dzików
1 Paź 12:00
LKS Korzenica 1 : 5 LKS Mołodycz
1 Paź 12:00
Round 8
Leśnik Płazów 4 : 1 Legia Oleszyce
15 Sie 12:00
Victoria Stary Dzików 4 : 1 Tanew Wola Wielka
8 Paź 12:00
Piast Antoniki 5 : 2 Roz. Ruda Różaniecka
8 Paź 12:00
LKS Mołodycz 2 : 1 Start II Lisie Jamy
8 Paź 12:00
Walter Opaka 3 : 0 Błękitni Zalesie
8 Paź 12:00
Round 9
Roz. Ruda Różaniecka 2 : 2 Victoria Stary Dzików
15 Paź 12:00
Błękitni Zalesie 0 : 7 Piast Antoniki
15 Paź 12:00
Legia Oleszyce 0 : 6 LKS Korzenica
15 Paź 12:00
Tanew Wola Wielka 2 : 3 Leśnik Płazów
15 Paź 12:30
Start II Lisie Jamy 4 : 2 Walter Opaka
15 Paź 15:00
Round 10
Victoria Stary Dzików 5 : 0 Błękitni Zalesie
22 Paź 12:00
Leśnik Płazów 0 : 1 Roz. Ruda Różaniecka
22 Paź 12:00
Piast Antoniki 4 : 3 Start II Lisie Jamy
22 Paź 12:00
LKS Mołodycz 9 : 0 Walter Opaka
22 Paź 12:00
LKS Korzenica 4 : 0 Tanew Wola Wielka
22 Paź 12:00
Round 11
Błękitni Zalesie 3 : 4 Leśnik Płazów
29 Paź 11:00
Walter Opaka 0 : 6 Piast Antoniki
29 Paź 11:00
Legia Oleszyce 2 : 9 LKS Mołodycz
29 Paź 11:00
Roz. Ruda Różaniecka 3 : 0 LKS Korzenica
29 Paź 14:00
Start II Lisie Jamy 1 : 5 Victoria Stary Dzików
29 Paź 15:00
Round 12
Błękitni Zalesie 0 : 2 LKS Korzenica
7 Kwi 13:00
LKS Mołodycz 1 : 1 Piast Antoniki
7 Kwi 13:00
Walter Opaka 0 : 3 Victoria Stary Dzików
7 Kwi 13:00
Tanew Wola Wielka 10 : 1 Legia Oleszyce
7 Kwi 13:00
Start II Lisie Jamy 1 : 3 Leśnik Płazów
7 Kwi 13:00
Round 13
Victoria Stary Dzików 2 : 0 Piast Antoniki
14 Kwi 13:00
Leśnik Płazów 1 : 1 Walter Opaka
14 Kwi 13:00
Tanew Wola Wielka 2 : 0 LKS Mołodycz
14 Kwi 13:00
Legia Oleszyce 1 : 6 Roz. Ruda Różaniecka
14 Kwi 13:00
LKS Korzenica 4 : 1 Start II Lisie Jamy
14 Kwi 13:00
Round 14
Roz. Ruda Różaniecka 1 : 4 Tanew Wola Wielka
21 Kwi 13:00
Piast Antoniki 3 : 0 Leśnik Płazów
21 Kwi 13:00
Błękitni Zalesie 6 : 1 Legia Oleszyce
21 Kwi 13:00
LKS Mołodycz 2 : 2 Victoria Stary Dzików
21 Kwi 13:00
Walter Opaka 1 : 0 LKS Korzenica
21 Kwi 13:00
Round 15
Leśnik Płazów 0 : 2 Victoria Stary Dzików
28 Kwi 13:00
Roz. Ruda Różaniecka 3 : 3 LKS Mołodycz
28 Kwi 13:00
Tanew Wola Wielka 3 : 0 Błękitni Zalesie
28 Kwi 13:00
Legia Oleszyce 0 : 10 Start II Lisie Jamy
28 Kwi 13:00
LKS Korzenica 0 : 4 Piast Antoniki
28 Kwi 13:00
Round 16
Błękitni Zalesie 2 : 2 Roz. Ruda Różaniecka
5 Maj 14:00
LKS Mołodycz 3 : 2 Leśnik Płazów
5 Maj 14:00
Walter Opaka 2 : 1 Legia Oleszyce
5 Maj 14:00
Start II Lisie Jamy 2 : 2 Tanew Wola Wielka
5 Maj 15:00
Victoria Stary Dzików 4 : 1 LKS Korzenica
5 Maj 17:30
Round 17
Roz. Ruda Różaniecka 2 : 1 Start II Lisie Jamy
12 Maj 14:00
Błękitni Zalesie 1 : 4 LKS Mołodycz
12 Maj 14:00
Tanew Wola Wielka 0 : 1 Walter Opaka
12 Maj 14:00
Legia Oleszyce 1 : 5 Piast Antoniki
12 Maj 14:00
LKS Korzenica 1 : 3 Leśnik Płazów
12 Maj 14:00
Round 18
Victoria Stary Dzików 3 : 0 Legia Oleszyce
19 Maj 14:00
Piast Antoniki 6 : 0 Tanew Wola Wielka
19 Maj 14:00
LKS Mołodycz 5 : 1 LKS Korzenica
19 Maj 14:00
Walter Opaka 1 : 3 Roz. Ruda Różaniecka
19 Maj 14:00
Start II Lisie Jamy 2 : 0 Błękitni Zalesie
19 Maj 14:45
Round 19
Tanew Wola Wielka 1 : 1 Victoria Stary Dzików
25 Maj 16:00
Roz. Ruda Różaniecka 1 : 5 Piast Antoniki
26 Maj 14:00
Legia Oleszyce 0 : 4 Leśnik Płazów
26 Maj 14:00
Start II Lisie Jamy 2 : 3 LKS Mołodycz
26 Maj 15:00
Błękitni Zalesie 2 : 3 Walter Opaka
26 Maj 16:00
Round 20
Victoria Stary Dzików 2 : 1 Roz. Ruda Różaniecka
2 Cze 14:00
Leśnik Płazów 4 : 2 Tanew Wola Wielka
2 Cze 14:00
Piast Antoniki 2 : 0 Błękitni Zalesie
2 Cze 14:00
Walter Opaka 0 : 1 Start II Lisie Jamy
2 Cze 14:00
LKS Korzenica 3 : 0 Legia Oleszyce
2 Cze 14:00
Round 21
Roz. Ruda Różaniecka 1 : 0 Leśnik Płazów
30 Mar 12:00
Błękitni Zalesie 0 : 8 Victoria Stary Dzików
9 Cze 14:00
Walter Opaka 3 : 2 LKS Mołodycz
9 Cze 14:00
Tanew Wola Wielka 1 : 3 LKS Korzenica
9 Cze 14:00
Start II Lisie Jamy 0 : 6 Piast Antoniki
9 Cze 14:30
Round 22
Leśnik Płazów 5 : 0 Błękitni Zalesie
14 Kwi 13:00
LKS Korzenica 3 : 7 Roz. Ruda Różaniecka
15 Cze 17:00
LKS Mołodycz 6 : 1 Legia Oleszyce
16 Cze 12:00
Victoria Stary Dzików 2 : 1 Start II Lisie Jamy
16 Cze 14:00
Piast Antoniki 4 : 0 Walter Opaka
16 Cze 14:00

Sportowe informacje

TABELA

Zespół M Pkt Z Bb R P Bz Bs
1. LKS Miękisz Nowy 20 58 19 +105 1 0 113 8
2. Unia Łukawiec 20 44 14 +15 2 4 66 51
3. Tanew Wola Wielka 20 37 11 +44 4 5 71 27
4. LKS Mołodycz 20 36 11 +20 3 6 54 34
5. Roz. Ruda Różaniecka 20 27 8 -5 3 9 49 54
6. Leśnik Płazów 20 27 8 -17 3 9 46 63
7. Piast Antoniki 20 25 7 -14 4 9 36 50
8. Walter Opaka 20 23 6 -16 5 9 30 46
9. Legia Oleszyce 20 23 6 -17 5 9 31 48
10. Zdrój II Horyniec 20 15 5 -30 0 15 31 61
11. Błękitni Zalesie 20 0 0 -85 0 20 13 98

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKTfeed-image RSS

ZLUBACZOWA.PL - informacje Lubaczów, powiat lubaczowski.