W czwartek przerwa w dostawie wody w południowej części Lubaczowa

Miejski Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej informuje, że 19 maja (czwartek) w godz. 12.00-16.00 nastąpi przerwa w dostawie wody w południowej części miasta (od Muzeum Kresów w kierunku Lisich Jam).

Czytaj więcej...

Burmistrz Lubaczowa poszukuje urzędnika

Urząd Miejski w Lubaczowie ogłosił właśnie nabór na stanowisko: Referent w Biurze Promocji i Informacji. CV można składać do 12 kwietnia.

Czytaj więcej...

Basen w Lubaczowie niebawem zostanie oddany do użytku

fot.

Dobiegają końca działania przy budowie miejskiej pływalni. Oczekiwana od dawna inwestycja jest już na etapie prac końcowych, a przekazanie do użytku powinno nastąpić w najbliższych miesiącach. - informuje Urząd Miejski w Lubaczowie

Czytaj więcej...

Lubaczów: poznaliśmy harmonogram odbioru odpadów na pierwsze półrocze 2022 r.

Zdjęcie ilustracyjne fot. wikipedia.org

Urząd Miejski w Lubaczowie opublikował harmonogram odbioru odpadów na pierwsze półrocze 2022 roku. 

Czytaj więcej...

W Lubaczowie urzędnicy będą kontrolować kompostowniki

22 listopada burmistrz Lubaczowa wprowadził zarządzenie zgodnie z którym urzędnicy będą mogli przeprowadzać kontrolę kompostowników przydomowych znajdujących się na terenie miasta.

Czytaj więcej...

Lubaczów: Urzędnicy będą kontrolować piece i kotły

Zdjęcie ilustracyjne

Zgodnie z rozporządzeniem burmistrza Lubaczowa, urzędnicy będą mogli przeprowadzać kontrole domowych pieców i kotłów. Kontroli mogą się spodziewać szczególnie ci, którzy palą np. śmieciami.

Czytaj więcej...

Odnowiono ogrodzenie i bramę cmentarza żydowskiego w Lubaczowie. Renowację wsparł wnuk Josepha Reinfelda

fot. Urząd Miejski w Lubaczowie

Dobiegły końca prace przy odnowieniu muru i bramy cmentarza żydowskiego w Lubaczowie. Było to możliwe dzięki dofinansowaniu Ministra Kultury, Podkarpackiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków oraz Stevena Greenberga - wnuka urodzonego w Lubaczowie w 1891 roku Josepha Hersch Reinfelda.

Czytaj więcej...

"Złote Gody" w Lubaczowie. Jubilaci odebrali medale za 50-lecie małżeństwa

fot. lubaczow.pl

Pary małżeńskie z Lubaczowa, które są razem od ponad pięćdziesięciu lat, obchodziły Złote Gody 5 października. Jubilatom życzenia złożyli Burmistrz Krzysztof Szpyt i Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Anna Gorzelnik.

Czytaj więcej...

Kolejna przerwa w dostawie wody w Lubaczowie

fot. pixabay.com

Miejski Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej informuje, że w dniu 03.09 (piątek) w godzinach 08.00 – 15.00 nastąpi przerwa w dostawie wody przy ulicach: Kościuszki na odcinku od ulicy Słowackiego do Powiatowego Urzędu Pracy oraz na ulicy Orzeszkowej i Oś. Orzeszkowej.

Czytaj więcej...