Ogłoszono przetarg na budowę sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniu ulic Konopnickiej i Unii Lubelskiej

Podkarpacki Zarząd Dróg Wojewódzkich ogłosił właśnie przetarg na budowę sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniu ulic Konopnickiej i Unii Lubelskiej.

Czytaj więcej...

Będzie wsparcie dla ukraińskich przedsiębiorców. Miasto Lubaczów podpisało porozumienie

fot. lubaczow.pl

W podrzeszowskiej Jasionce podpisano porozumienie, dzięki któremu wspierani będą ukraińscy przedsiębiorcy. Wśród sygnatariuszy porozumienia zalazł się również Lubaczów, który reprezentował Zastępca Burmistrza Janusz Waldemar Zubrzycki. 

Czytaj więcej...

Trwa rozbudowa sieci wodociągowej w Lubaczowie. We wtorek przerwa w dostawie wody

W związku z rozbudową sieci wodociągowej w rejonie ul. Mickiewicza w Lubaczowie, we wtorek nastąpi przerwa dostawie wody w północnej części miasta.

Czytaj więcej...

"Złote Gody" w Lubaczowie. Jubilaci odebrali medale za 50-lecie małżeństwa

fot. Marek Kuziemski/UM Lubaczów/

Pary małżeńskie z Lubaczowa, które są razem od ponad pięćdziesięciu lat, 22 września obchodziły Złote Gody. Jubilatom życzenia złożyli Burmistrz Krzysztof Szpyt i Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Anna Gorzelnik.

Czytaj więcej...

Uwaga! Ulica Konopnickiej w Lubaczowie będzie zamknięta

W związku z organizacją EKOfestiwalu, w Lubaczowie będzie zamknięta ul. Konopnickiej. Niedostępny będzie także parking przy Miejskim Domu Kultury oraz budynku Starostwa.

Czytaj więcej...

Rozpoczął się remont dworca kolejowego w Lubaczowie

Ruszyły prace przy remoncie dworca PKP w Lubaczowie. Na razie zostanie wymienione pokrycie dachowe oraz zostaną przebudowane kominy. Będzie też nowa instalacja odgromowa.

Czytaj więcej...

Awaria sieci wodociągowej w Lubaczowie

fot. pixabay.com

Miejski Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej informuje o awarii sieci wodociągowej w Lubaczowie.

Czytaj więcej...

Dni Lubaczowa 2022. Będą utrudnienia w ruchu [KOMUNIKAT]

Lubaczowskie Noce Rockowe startują już w piątek 12 sierpnia i będą trwały do końca weekendu. W związku z tym należy liczyć się z utrudnieniami w ruchu zmotoryzowanym w sobotę i niedzielę.

Czytaj więcej...

Wysokie ceny za prąd. Burmistrz znów zapowiada wyłączanie oświetlenia ulicznego

Pod koniec roku burmistrz Lubaczowa z powodu dużego wzrostu cen za prąd zapowiadał wyłączanie ulicznych lamp. W związku z wybuchem wojny na Ukrainie wstrzymano się z realizacją tej decyzji. Do tematu jednak powrócono i Krzysztof Szpyt poinformował, że wkrótce lampy będą wyłączane.

Czytaj więcej...

Najbliższe wydarzenia