Lubaczów: poznaliśmy harmonogram odbioru odpadów na pierwsze półrocze 2022 r.

Zdjęcie ilustracyjne fot. wikipedia.orgZdjęcie ilustracyjne fot. wikipedia.org

Urząd Miejski w Lubaczowie opublikował harmonogram odbioru odpadów na pierwsze półrocze 2022 roku. 

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Komentarze   

biuro prasowe rządu
-1 # biuro prasowe rządu 2021-12-10 08:33
"Odtworzenie procesu myślowego, który towarzyszył Prezesowi Rady Ministrów w podjęciu konkretnej decyzji oraz wskazanie, który głos doradczy był pomocny lub kluczowy w jej podjęciu, jest z praktycznego punktu widzenia niemożliwe i wymagałoby zainicjowania działań tworzących nowe informacje, które mogłyby później okazać się nierzetelne lub nieścisłe".
polak2010
-9 # polak2010 2021-12-10 09:32
Tak z rana przyszła mi myśl, oczywiście to pytanie do Lemingów
Gdzie ten koniec naszego panstwa
Środowiska liberalno lewicowe (zblamowana opozycja)
nas sześć lat straszą tym końcem, średniowieczem :lol: ,polexitem i Bóg jeden wie czym jeszcze kto by to spamiętał hahhaha :lol:
I ponawiam pytanie KIEDY TEN KONIEC ?
AntyPiS
+1 # AntyPiS 2021-12-10 10:50
Cytuję polak2010:
Tak z rana przyszła mi myśl, oczywiście to pytanie do Lemingów
Gdzie ten koniec naszego panstwa
Środowiska liberalno lewicowe (zblamowana opozycja)
nas sześć lat straszą tym końcem, średniowieczem :lol: ,polexitem i Bóg jeden wie czym jeszcze kto by to spamiętał hahhaha :lol:
I ponawiam pytanie KIEDY TEN KONIEC ?


Początek końca PiS-u oby nie Państwa już mamy. Nie równaj, ze PiS to państwo. Rozwalony budżet i finanse publiczne. Coraz większe obciążenie Polaków coraz to nowymi daninami i podatkami by potem ich socjale spłacić własnymi pieniędzmi. Przedsiębiorstw a ledwo wytrzymują finansowo. Rolnicy muszą dokładać tysiące złotych bo nawozy poszły w górę. PiS inflację napędzaną przez dużą jego ilość na rynku chce zalać kolejnymi pieniędzmi. To jakby to pożaru dolewać benzynę. Skrajne ubóstwo się zwiększa. Większość obietnic PiS spada na ich wykonanie i wypłatę samorządom, które nie mają pieniędzy i nie mogą inwestować bo potrzeba pieniędzy chociażby na funkcjonowanie szkół. Polexit mamy. Nikt Nas nie popiera w Europie. Tylko my nie dostaniemy pieniędzy z UE bo PiS nie umie zrobić Krajowego Planu Odbudowy z którego miała iść kasa na Nowy Burdel bo Ładem tego nie nazwę. zadłużyli Bank Krajowy tymi czekami dla samorządów. Czyli zadłużyli kraj na 26 mld zł. Kolejnych. Rzeczywiście polak2010 końca nie widać bo mógłbym wymieniać np. afery PiS w nieskończoność. Też zastawiam kiedy będzie ten koniec. Niczym w klasyku ,,co by spieprzyć Panowie co by tu jeszcze". Mówisz o kompromitacji. Ty tutaj się od ponad 2 lat się kompromitujesz co widać po ocenach Twoich komentarzy oraz jak one miałki poziom reprezentują. Gratulacje tak długo trzymać tak żałosny poziom. Szacun.
polak2010
-7 # polak2010 2021-12-10 18:10
Czyli nic się nie zmieniło buuahahahaha :lol: :lol:
Oczywiście u Lemingów buuahahahaha :lol:
lewak
+3 # lewak 2021-12-10 18:26
U pana oczywiście też bez zmian.
AntyPiS
+3 # AntyPiS 2021-12-10 19:20
Cytuję lewak:
U pana oczywiście też bez zmian.


Potwierdzam. U polak2010 zmian nie widać :lol:
Rydzyk
+4 # Rydzyk 2021-12-11 14:14
Co Kulawy Jarosław sadzi o radiu co ma ryja:
Radio Maryja jest dziś głęboko antyzachodnie, niechętnie nastawione do hierarchii kościelnej, prorosyjskie, wcale nie nieżyczliwe PR - takimi słowami w 1998 roku Kaczyński określał rozgłośnię Tadeusza Rydzyka. - Ma nadajnik na Uralu. W Rosji panuje wprawdzie bałagan, ale niektórych rzeczy tam jednak pilnują dość dobrze
Są dwa modele działalności rosyjskiej w Polsce. Pierwszy pepeerowski (...). Drugi nazywam targowickim. Charakteryzuje go odwoływanie do wartości tradycyjnych, katolickich, narodowych - tłumaczył Jarosław Kaczyński. - Prorosyjskość ubrana jest tam w maskę patriotyczną. Czy targowica nie była właśnie narodowa, katolicka, czyż nie pałała szacunkiem do polskiej przeszłości? - pytał retorycznie.
hehe

UWAGA!

Od 18 marca 2022 roku publikacja komentarzy na portalu ZLUBACZOWA.PL jest możliwa tylko po uprzednim zarejestrowaniu konta. 

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ZAREJESTROWAĆ KONTO

Masz już konto? Zaloguj się

Regulamin forum znajduje się pod tym linkiem, natomiast polityka prywatności tutaj. Rejestrując konto akceptujesz zasady.

Ostatnio dodane