Burmistrz Lubaczowa poszukuje urzędnika

Urząd Miejski w Lubaczowie ogłosił właśnie nabór na stanowisko: Referent w Biurze Promocji i Informacji. CV można składać do 12 kwietnia.

Aby dostać tą pracę musisz mieć przede wszystkim wyższe wykształcenie o kierunkach: dziennikarstwo, filologi angielska. Ponadto urząd od kandydata wymaga co najmniej rocznego doświadczenia zawodowego w administracji publicznej.  Nie obejdzie się też bez płynnej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie. Ponadto kandydat musi wykazać się biegłą znajomością obsługi komputera w środowisku Windows , pakietu MS Office, programów Excel i Word oraz portali społecznościowych i urządzeń biurowych,

Referent w Biurze Promocji i Informacji ma za zadanie m. in. zajmować się promocją gminy, jej walorów i osiągnięć na rynku krajowym i zagranicznym, a także prowadzić media społecznościowe miasta oraz wykonywać fotorelacje z ważnych wydarzeń. Co ciekawe do obowiązków takiego urzędnika będzie też należało tłumaczenie tekstów promocyjnych i informacyjnych na j. angielski oraz  tłumaczenie symultaniczne rozmów w j. angielskim z zagranicznymi partnerami Gminy Miejskiej Lubaczów.

Wymagane dokumenty należy składa w Biurze Obsługi Mieszkańców Urzędu Miejskiego w Lubaczowie ul. Rynek 26 do 12 kwietnia.

Więcej informacji na temat naboru na to stanowisko możesz znaleźć tutaj.

A jeśli nie uda Ci się zdobyć pracy w lubaczowskim magistracie to zapraszamy do pracy nad tworzeniem portalu ZLUBACZOWA.PL. U nas nie ma aż takich wymagań - nie musicie mieć wyższego wykształcenia, nie musicie też znać języka angielskiego. Wystarczy, że pasjonuje cię dziennikarstwo i lubisz pisać teksty. Wyślij nam na maila redakcja@zlubaczowa.pl przygotowany przez Ciebie artykuł, a my się z Tobą skontaktujemy.  

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


UWAGA!

Od 18 marca 2022 roku publikacja komentarzy na portalu ZLUBACZOWA.PL jest możliwa tylko po uprzednim zarejestrowaniu konta. 

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ZAREJESTROWAĆ KONTO

Masz już konto? Zaloguj się

Regulamin forum znajduje się pod tym linkiem, natomiast polityka prywatności tutaj. Rejestrując konto akceptujesz zasady.

Ostatnio dodane