KS Zdrój Horyniec rezygnuje z ostatniego meczu. „Nasza drużyna potrzebuje czasu”


Po potwornym wypadku podczas meczu pomiędzy KS Zdrój Horyniec a LKS Start Lisie Jamy, klub z Horyńca-Zdroju podjął decyzję o rezygnacji z rozgrywania ostatniego meczu w sezonie.

W niedzielę w Horyńcu-Zdroju w trakcie meczu z Startem Lisie Jamy doszło dramatycznego zderzenia dwóch piłkarzy. Bramkarz Zdroju został przetransportowany śmigłowcem LPR do szpitala w Rzeszowie, a napastnik Lisich Jam trafił do szpitala w Lubaczowie. Obaj zawodnicy odnieśli poważne obrażenia głowy. Na szczęście ich życie nie jest zagrożone.

W związku z niedzielnymi wydarzeniami klub KS Zdrój Horyniec zrezygnował z rozgrywania ostatniego meczu w sezonie.

W porozumieniu z zawodnikami i zarządem naszego klubu zważywszy na niedzielne wydarzenie i stan naszego kolegi z drużyny Kuby informujemy, że rezygnujemy z rozgrywania tego spotkania, spotkanie zostanie zweryfikowane jako walkower dla drużyny gości bez innych konsekwencji. Nasza drużyna potrzebuje czasu aby pozbierać się w całość po tym wydarzeniu a rozegranie meczu 3 dni po tak poważnym wypadku nie ma najmniejszego sensu. Odpoczynek od piłki w tym przypadku wydaje się być konieczny... – informuje klub z Horyńca

Przepraszamy naszych kibiców, ale obiecujemy że wrócimy silniejsi! Kubie i Szymkowi życzymy jak najszybszego powrotu do zdrowia !!! – czytamy na fanpage KS Zdrój Horyniec-Zdrój.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Komentarze   

Dmw
+13 # Dmw 2021-06-29 14:07
Jak najbardziej słuszna decyzja. Dużo zdrowia dla zawodników,kibi ce nawet niezwiązani z klubem z Hirynca trzymają kciuki
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Dmw
+7 # Dmw 2021-06-29 14:08
*Horynca
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
aa
+5 # aa 2021-06-29 17:06
Bardzo dobrze, gra o pietruszkę w takim upale, mając z tyłu glowy to wydarzenie..... . o konsekwencjach decyduje klub z Horyńca?! :eek:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

Nie obrażaj, nie używaj przekleństw i nie pomawiaj.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Koronawirus - najważniejsze informacje

Ostatnio dodane

Najbliższe wydarzenia

Porady

W kinie

Na sygnale

Ostatnio dodane

W obiektywie

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKT |                                                               

ZLUBACZOWA.PL to blog informacyjny. Właściciel nie jest związany z żadnym wydawnictwem.