„Przestańmy robić Marcin Piotrowski show”. Emocje na sesji Rady Powiatu Lubaczowskiego

Strajk kobiet w Lubaczowie fot. archiwum zlubaczowa.pl
Strajk kobiet w Lubaczowie fot. archiwum zlubaczowa.pl

Strajk kobiet w Lubaczowie fot. archiwum zlubaczowa.pl

Podczas czwartkowej zdalnej sesji rady powiatu lubaczowskiego powrócił temat strajku kobiet, który odbył się w Lubaczowie. Swoje oświadczenia w tej sprawie odczytali m.in. Marcin Piotrowski i Marta Tabaczek. W trakcie dyskusji radny Zygmunt Gmyrek zaapelował do radnego M. Piotrowskiego, aby ten przestał robić „show”.  

Oświadczenie Marcina Piotrowskiego

Dyskusję na temat strajku kobiet w Lubaczowie rozpoczął Marcin Piotrowski, który podczas sesji odczytał oświadczenie odnoszące się do listu poseł Teresy Pamuły. Przypomnijmy, że posłanka Prawa i Sprawiedliwości w piśmie skierowanym do przewodniczącej Rady Powiatu Marty Tabaczek i burmistrza Cieszanowa Zdzisława Zadwornego zarzucała Marcinowi Piotrowskiego,  że osoba zajmująca się sprawami promocji i kultury nie powinna stać na czele protestów „pełnych nietolerancji, wulgaryzmów i obraźliwych haseł”.

W swoim oświadczeniu radny Piotrowski podkreślał, że "nikt nie powinien być traktowany gorzej ze względu na to, że myśli czy czuje inaczej, aniżeli chciałaby tego władza. Każdy obywatel ma prawo uczestniczyć w życiu publicznym". M. Piotrowski list odebrał jako atak polityczny i próbę zastraszenia osób biorących udział w protestach.

Marcin Piotrowski uznając się za lidera lokalnej społeczności poinformował, że "czuję się w obowiązku pomagać wyrażać obywatelskie opinie". Podkreślał, że nie jest to jego osobisty strajk i jego nie wywołał.

Dlatego na publikowane w prasie wezwania Pani Przewodniczącej do złożenia przeze mnie na posiedzeniu dzisiejszej rady samokrytyki i żądań potępienia Strajku Kobiet oraz form wyrazu stosowanych przez protestujących mówię stanowcze „NIE”. W pełni podtrzymuję wsparcie Strajku Kobiet i jestem dumny z obywatelskiej postawy mieszkańców powiatu lubaczowskiego. - podsumował oświadczenie Piotrowski


Parlamentarzyści z Lewicy i Platformy Obywatelskiej w obronie Piotrowskiego

W dyskusji udział wzięła posłanka Lewicy Monika Pawłowska, która broniła Marcina Piotrowskiego i osób biorących udział w strajku.

- Radny Piotrowski stanął po stronie kobiet. W ten sam sposób powinien postąpić każdy mężczyzna i każda kobieta w Polsce. - mówiła

Wystąpienie M. Pawłowskiej skwitował krótko radny PiS Zygmunt Gmyrek:

- Pierwszy raz widzimy Panią Poseł, szkoda, że nagle w takim temacie skontaktowała się z powiatem lubaczowskim.  – mówił Z. Gmyrek

Głos zabrał także Mariusz Łeski przypominając o tym, że demokracja i prawa jednostki kończą się tam, gdzie zaczyna się naruszanie praw innej jednostki.

- Jeżeli mówimy tutaj o aborcji, zawsze za każdym razem trzeba zwrócić uwagę czy nie naruszamy innych praw – krótko powiedział radny Prawa i Sprawiedliwości.

Po wypowiedzi M. Łeskiego, Marcin Piotrowski chciał odczytać pismo posła Lewicy Wiesława Buża, ale Zygmunt Gmyrek zaapelował, aby przestać robić „Marcin Piotrowski show” i zamknąć dyskusję.

Przewodnicząca rady Powiatu Lubaczowskiego poprosiła radnego Piotrowskiego, aby wysłał wszystkie pisma do biura rady.

Do dyskusji włączył się również poseł Platformy Obywatelskiej Marek Rząsa, który podkreślił, że każda próba jakiegokolwiek represjonowania osoby walczącej o konstytucyjne prawo do manifestowania swojego sprzeciwu wobec władzy jest szokująca i niedopuszczalna.

Stwierdził również, że młodzi ludzie biorą przykład z polityków wypowiadając się wulgarnie i trzeba naprawić system oświaty.

- Młodzież będzie używać wulgarnych słów widząc, kto jest Ministrem Edukacji  - mówił Marek Rząsa.

Głos zabrała przewodnicząca rady powiatu Marta Tabaczek, która przypomniała, że każdy z nas ma prawo do polemiki i krytyki działań rządzących i zadała pytanie czy osoby publiczne powinny nawoływać młodych ludzi do krytyki poprzez wulgaryzmy.

- Nie tędy droga. Widzieliśmy filmiki – pan Marcin był ich przewodnikiem, prowokował młodych ludzi do tego, aby taka sytuacja miała miejsce  - mówiła M. Tabaczek

Nieobecność Teresy Pamuły i apel starosty

Starosta lubaczowski Zenon Swatek wyjaśnił, że Teresa Pamuła nie może wziąć udziału w debacie, bo w tej chwili uczestniczy w sejmowej komisji finansów publicznych.  Z. Swatek również odniósł się do zachowania Marcina Piotrowskiego, który zaapelował, aby dbać o kulturę słowa i dawać pozytywne wzorce młodzieży.

- Nie cieszmy się z tego, że młodzież obraża przeciwników – podkreślał starosta lubaczowski


Co powiedział Zbigniew Wróbel podczas przerwy?

Następnie z powodu problemów technicznych ze sprzętem przewodniczącej rady powiatu Marty Tabaczek, ogłoszono 15 minut przerwy. Gdy wznowiono obrady, poseł PO Marek Rzęsa powiedział, że w trakcie przerwy jeden z panów powiedział o nas "te świry" i dodał, że chodzi mu o radnego Zbigniewa Wróbla.

Oświadczenie Marty Tabaczek

Następnie swoje oświadczenie przeczytała Marta Tabaczek. Przewodnicząca Rady Powiatu Lubaczowskiego „stanowczo potępiła wulgarne ataki wobec drugiego człowieka, nawoływanie do nienawiści, barbarzyńskie niszczenie polskiego języka, a także organizowanie w czasie pandemii zgromadzenia zagrażającego zdrowiu i życiu mieszkańców powiatu lubaczowskiego”

Dodała również , że każdy ma prawo do polemiki i krytyki rządzących, ale należy pamiętać o „kulturalnym zachowaniu i przestrzeganiu prawa”.

- Nie mam żadnych podstaw prawnych, aby wpłynąć na postawę Pana Radnego w trakcie publicznych manifestacji. To służby posiadają odpowiednia narzędzia prawne, aby zająć stanowisko w tej sprawie.  – ogłosiła przewodnicząca

Jednocześnie Marta Tabaczek stwierdziła, że zachowanie Marcina Piotrowskiego nie znajduje dla niej żadnego usprawiedliwienia.


PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Komentarze   

Osoba
-17 # Osoba 2020-11-28 10:07
Chamstwo trzeba tępić. Nawoływał bo strajku wyjścia na ulicę. Powinien za to odpowiedzieć
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
***** ***
+10 # ***** *** 2020-11-28 11:11
Cytuję Osoba:
Chamstwo trzeba tępić. Nawoływał bo strajku wyjścia na ulicę. Powinien za to odpowiedzieć

Dokładnie. Zgadzam się: Chamstwo trzeba tępić.
Dlatego Pan Piotr wyszedł z kobietami na ulicę.
Pan Piotr ma większe poparcie, niż wszyscy go krytykujący razem wzięci. Szybko zapomnieliście kto na was głosował i komu powinniście służyć.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
obyatel2020
+45 # obyatel2020 2020-11-28 11:18
Odpowie przy kolejnych wyborach. To co robi w wolnym czasie to jego sprawa!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Riki
+7 # Riki 2020-11-29 13:50
na pewno jedno sie udało Panu Piotrowskiemu.. podzielić ludzi i wywołać miedzy nimi kłótnie...widać to najlepiej po komentarzach. Z tego Pan Piotrowski moze byc dumny!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Qualieakab
+37 # Qualieakab 2020-11-28 10:37
Przestańmy robić UPA-show w Gorajcu... Dość folkowiska na trupach Polaków!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
ŚmiechuWarte
+17 # ŚmiechuWarte 2020-11-28 13:43
Historia tego regionu jest jaka jest. Prawdą jest że region ten historycznie słynął z koegzystencji 3 kultur (religii). Wypowiedź powyżej świadczy o ograniczonej wiedzy lub świadomości komentującego. Napływowa ludność grekokatolicka to nie żadne UPA. To zwykli ludzie którzy się zasymilowali i po prosty tam żyli, pracowali i wyznawali religię według własnego sumienia. Komentujący powyżej chyba nie pochodzi z tamtego regionu skoro plecie bzdury łączące folkowisko z UPA. Do dzis jest mnóstwo rodzin o mieszanych korzeniach rodzinnych w tamtym regionie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
aa
+3 # aa 2020-11-28 17:31
Dość już folkowiska i innych harców organizowanych w czasie rzezi wołyńskiej, czy Dzień chłopskiej wolności organizowane w rocznicę spalenia Cieszanowa i mordu w Rudce. Czy to nie przypadek że w czasie tych smutnych rocznic urządza dzikie ukraińskie tańce przepełnione prymitywizmem i z pochodniami w rękach maszeruje pod krzyż pańszczyźniany. Ciągle powtarza słowo rewolucja. Pamiętamy z historii do czego doprowadziły rewolucje i podziały.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
kim on jest?
+10 # kim on jest? 2020-11-28 20:44
W okolicach 65 rocznicy "krwawej niedzieli" na Wołyniu wziął ślub (dzień po), a ten cały "spęd" w Gorajcu też jest zawsze w okolicy tego dnia organizowany - ale to pewnie przypadek, bo zapewne o rzezi Polaków na Wołyniu nic nie słyszał.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Pora na zmiany
+11 # Pora na zmiany 2020-11-28 21:48
A może pan "chutor" zrobi w Gorajcu międzynarodowe (PL/UA) zawody w biegu z narzędziami ciesielskimi wokół Cerkwi pod patronatem jakiegoś Polaka - np. ppłk. Stanisława Szpińskiego? - bo znany gość tam jest.
Co do całego "folkowego" cyrku i jego "ideologii" to wskazać należy, że podobnie jest z zespołem "ENEY", który utworzyło 2 Ukraińców z głupimi Polakami. Mało kto wie, że jego nazwa jest na cześć bandersyna Petra Olijnyk ps. Eney, który mordował Polaków na Wołyniu. Oficjalnie, to oni nic o Eneyu nie słyszeli. Tytuł piosenki "Kamień z wielkim LOVE" tez przypadkowy, a była to jedna z tortur UPA, polegająca na rozcinaniu brzucha i wkładaniu do jego wnętrza kamieni.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
ten
+4 # ten 2020-11-29 14:28
Czy to prawda że "chutornik" z Gorajca zniszczył Cieszanów Rock Festiwal - ściął głowę kurze, która znosiła złote jaja.Był na tyle bezczelny i zachłanny że chciał przejąć festiwal. I co? Również koordynator projektu "cztery pory roku" i teraz chciał zostać koordynatorem projektu "cztery kultury, cztery kalendarze..." Całe szczęście że projekt nie przeszedł. Nie ma takiego projektu z którego chciałby czerpać zyski.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
polak2010
-17 # polak2010 2020-11-28 10:55
O proszę to jest zgniła poprawność lewicy najpierw Demoralizuje młodzież i dzieci poprzez wulgaryzmy i naraża ich na utratę życia a następnie płacze jak to ich się obraża ,,Biedactwa''
Zauważyłem że w tych środowiskach liberalno-lewic owych zaczyna brakować mężczyzn bo prawdziwy mężczyzna broni swojej rodziny i wartości z niej płynących.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
lewak
+24 # lewak 2020-11-28 15:20
Pan Piotrowski płacze? Naskoczono na niego, więc po prostu broni swoich racji, a tym samym siebie, swojej rodziny i tej części Lubaczowian, którzy wyszli na ulice. Wyszli nie po to żeby sobie wulgarnie pokrzyczeć, tylko zaprotestować przeciw wyrokowi TK. Ma stulić uszy, podkulić ogon i jeszcze złożyć samokrytykę, bo tylko pana racje są słuszne i wszyscy mają żyć tak jak pan by sobie życzył? Pan niech sobie żyje tak jak chce, i pana rodzina, ale innym niech pan pozwoli żyć tak jak oni sami chcą.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Buhahaha
-10 # Buhahaha 2020-11-28 10:59
Bolszewiki na ulicach spacerują i chcą zabijać życie nienarodzonych dzieci a ten pindoli że jest dumny z obywatelskiej postawy buhahahah.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Riki
+10 # Riki 2020-11-28 11:21
W końcu bardzo fajnie wypowiedzieli się Radni powiatu. Nie obrażają Pana Piotrowskiego.. mówią mu tylko co to jest kultura i jak powinni zachowywac się ludzie. Pan Piotrowski zachęcał ludzi do używania wulgaryzmów bo sam to słyszałem idacpo drugiej stronie ulicy. Rozpoczynał zdanie od przekleństw i pozwolił zeby ludzie kończyli to zdanie. Szkoda ze pan Piotrowski nie potrafi przyznać się do tego i przeprosic ...ale to robi niestety pycha z czlowiekiem.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Wydra
+15 # Wydra 2020-11-28 13:34
Obrażają, ale tylko wtedy, kiedy wydaje im się, że mają wyłączone mikrofony :P
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Paweł
+19 # Paweł 2020-11-28 11:30
Gość przyjechał nie wiadomo skąd i nagle stał się sławny chyba tylko z chamstwa i promowania banderowców i ich pociotków.Ludzi e przy następnych wyborach zastanówcie się na kogo głosujecie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
xx
+7 # xx 2020-11-28 14:58
Cytuję Paweł:
Gość przyjechał nie wiadomo skąd i nagle stał się sławny chyba tylko z chamstwa i promowania banderowców i ich pociotków.Ludzie przy następnych wyborach zastanówcie się na kogo głosujecie.


To jest to, czyli sedno sprawy; LUBACZOWSKI CIEMNOGROD W PIGUŁCE, PROWINCJONALNE STEREOTYPY, TAKA ZAŚCIANKOWOŚĆ
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
final
+6 # final 2020-11-29 12:19
W Cieszanowie z okazji Święta Niepodległości został nagrany film przypalona flaga na którym to deptana jest Polska Flaga. facebook.com/.../... - 12.10 [12 minuta i 10 sekund] Nic więc dziwnego że taki przykład dają osoby na stanowiskach. Organizatorzy protestów nawołujący do wulgarnych słów są wrogo nastawieni di Ojczyzny, do drugiego człowieka, do kościoła. Mają chore poglądy LGBT, które ich do końca ogłupiły że sami nie wiedzą co chcą.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
final
+4 # final 2020-11-29 15:02
Ten człowiek z chutoru nie jest liderem lokalnej społeczności. Bezczelność. Mając najmniejszą ilość głosów dostał się do rady powiatu nie znaczy że jest najważniejszy. Ważniejszy od niego jest każdy z radnych powiatowych na czele ze starostą i wicestarostą powiatu. Pycha i samouwielbienie . Czy to prawda że parę lat temu ogłosił się dyrektorem folkowiska i profesorem gorajeckiego uniwersytetu ludowego, który sam wymyślił. Również sam nazywa siebie dyrektorem. Jak tak dalej pójdzie to niedługo ogłosi się królem i założy swój hełm na głowę.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
the end
-4 # the end 2020-11-29 15:20
Żal dupę ściska? :D
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
lewak
+5 # lewak 2020-11-29 15:27
Najmniejszą ilość głosów miał pan Łeski - 297, człowiek z chutoru miał 302 głosy.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Wybitny strateg
+14 # Wybitny strateg 2020-11-28 11:57
Świetna reklama dla Piotrowskiego. Zagwarantowaliś cie mu miejsce na publicznych stołkach na długie lata.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Ama
+42 # Ama 2020-11-28 13:15
Nie ważne jak się ten pan nazywa, radni powiatu zrobili sąd nad Drugim radnym. To nie naleźy do zadań radnych, powinni zająć się wypracowaniem jeżeli już deklaracji, w której mowa o niewłaściwych zachowaniach mieszkańców Lubaczowa. Taką deklaracje albo by przyjęli albo nie ale epatowanie pouczaniem dorosłego człowieka, co ma robić w wolnym czasie jest niewłaściwe. Słownictwo? Państwo radni nie używacie takiego, ? To nie chodziło o słownictwo ale , że w Lubaczowie była manifestacja. Państwo radni przestańcie politykować a zajmijcie się rosnącą biedą, bezrobociem i nieuchronna likwidacja małych firm prywatnych.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Polak2010@
+25 # Polak2010@ 2020-11-28 13:46
Cytuję Ama:
Nie ważne jak się ten pan nazywa, radni powiatu zrobili sąd nad Drugim radnym. To nie naleźy do zadań radnych, powinni zająć się wypracowaniem jeżeli już deklaracji, w której mowa o niewłaściwych zachowaniach mieszkańców Lubaczowa. Taką deklaracje albo by przyjęli albo nie ale epatowanie pouczaniem dorosłego człowieka, co ma robić w wolnym czasie jest niewłaściwe. Słownictwo? Państwo radni nie używacie takiego, ? To nie chodziło o słownictwo ale , że w Lubaczowie była manifestacja. Państwo radni przestańcie politykować a zajmijcie się rosnącą biedą, bezrobociem i nieuchronna likwidacja małych firm prywatnych.

A......używają i to wcale nie źle!!! Nie jeden już słyszał!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Wyborca zdegustowany
+40 # Wyborca zdegustowany 2020-11-28 13:19
W przychodni jeden z lekarzy mając w niej dyzury też robi show chodząc bez przylbicy czy maseczki po korytazach a nawet schodząc piętro niżej.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Aa
+42 # Aa 2020-11-28 13:20
Pan Gmyrek powinien chyba jednak panu radnemu pozwolić robić "show". Ponieważ ta rada nie zrobiła przez całą swoją kadencję nic sensownego. Po hucznych zapowiedziach jak to będzie cudnie gdy PiS przejmie władzę w powiecie zostało wielkie g. Także niech chociaż robią show.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
xx
+42 # xx 2020-11-28 13:25
Kim jest ta, ta Tabaczek! Moralizatorka ciemnogrodu się znalazła. Pisowska hipokrytka
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Ból większy niż twój
+16 # Ból większy niż twój 2020-11-28 21:02
Cytuję xx:
Kim jest ta, ta Tabaczek! Moralizatorka ciemnogrodu się znalazła. Pisowska hipokrytka

Jest narzędziem politycznym w pisowskich, brudnych łapach. Szkoda jej.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Rafa
+30 # Rafa 2020-11-28 13:34
Ale wy jesteście zacofani każdy powinien mieć prawo do swojego ciała gościu nic nie robił to ludzie wyszli, nikogo na siłę nie zmuszał
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
ona
-12 # ona 2020-11-28 15:07
a co zrobił radny Marcin dla powiatu?, wg mnie ten pan zajmuje się tylko reklamowaniem własnej osoby. a poza tym posługuje się posłami opozycji tylko i wyłącznie dla własnych potrzeb,
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
polak2010
-22 # polak2010 2020-11-28 15:12
Ale to trzeba mieć tupet nawołuje młodzież i dzieci aby powtarzali za nim przekleństwa naraża tych młodych ludzi na zarażenie wirusem i takiemu nawet nie wolno zwrócić uwagi bo się obraża.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Ból większy niż twój
+12 # Ból większy niż twój 2020-11-28 21:03
Cytuję ona:
a co zrobił radny Marcin dla powiatu?, wg mnie ten pan zajmuje się tylko reklamowaniem własnej osoby. a poza tym posługuje się posłami opozycji tylko i wyłącznie dla własnych potrzeb,

Ty jesteś bardziej ograniczony umysłowo, już można sobie to wyobrazić.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
AntyPiS
+33 # AntyPiS 2020-11-28 15:22
Witam wszystkich. Piękny zlot komitetu wsparcia Andrzeja Dudy i Teresy Pamuły. Jak byłem tu o 12 tutaj to materiały pochwalające PiS miały dużo plusów. W jednym momencie jak kiedyś w sobotę o 23. Hm powtórka z rozrywki. Pytanie ile osób to robi jedna z kilkunastu czy parę osób z tego komitetu. Teraz czas na opinię e tej sprawie kogoś kto nie dostaje pieniędzy od PiS za sianie propagandy i manipulacje z nią związane. Ludzie się po prostu wnerwiło na PIS i pełno to co rosło nie tylko z lewej sceny politycznej, ale także i prawej co było widać w Marszu Niepodległości. Nikt już myślący coś więcej kto nie daje się karmić papką z TVPiS i nie daje sobą manipulować nie jest za PiS. Wracajac do całej afery. Afera wzięła się od ych durnych listów Pani Pamuły, które pokazały, że brakuje u Nas w powiecie szacunku do innych poglądów niż PiS. Piotrowski stał się dla PiS niewygodny to go chce teraz zniszczyć. Pani Pamuła nie potrafi wziąć odpowiedzialnoś ci za swoje slowa i listy. Jak ktoś jest Posłem i nie potrafi wziąć odpowiedzialnoś ci za swoje słowa to co to za Poseł reprezentujący nasz powiat. Znam politykę od środka i wiem, że to tłumaczenie o komisji jest tylko wymówką. Pani Pamuła po prostu stchórzyła. A co do Pani Tabaczek to jest nominatem PiS-owskim i tak samo gada jak cały jej obóz. Tak samo brakuje szacunku do innych poglądów i jest zindktrybowana przez ideologię PIS. Drodzy Państwo nie po to była obalana nieomylność jednej partii w 1989 roku, zeby wracać teraz do tego samego. PiS Nas nie rozwija. PiS Nas uwstecznia i niszczy polskie społeczeństwo poprzez wzajemną wrogość.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Ben
-3 # Ben 2020-11-28 15:56
O kurde, brakowało tu ciebie. Bądź zawsze z nami Pierwszy Grafomanie na tym forum. Bez twoich wywodów i tłumaczeń jesteśmy jak dzieci we mgle. Ty dla nas jedyną Wyrocznią, Przywódcą i Bohaterem.
A to, że inni ci wbijają szpilki, to nie ludzie, to wilki.
To pisałem ja, Twój wyznawca drugiej klasy (o pierwszej nawet nie marzę, są lepsi). :lol: :lol: :lol:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Ben
-11 # Ben 2020-11-28 15:56
O kurde, brakowało tu ciebie. Bądź zawsze z nami Pierwszy Grafomanie na tym forum. Bez twoich wywodów i tłumaczeń jesteśmy jak dzieci we mgle. Ty dla nas jedyną Wyrocznią, Przywódcą i Bohaterem.
A to, że inni ci wbijają szpilki, to nie ludzie, to wilki.
To pisałem ja, Twój wyznawca drugiej klasy (o pierwszej nawet nie marzę, są lepsi). :lol: :lol: :lol:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
lewak
+21 # lewak 2020-11-28 17:05
Powieliło ci się pod komentarzem AntyPiSa, a powinno być jedno tu a drugie pod komentarzem polaka2010 :-) a nawet pod komentarzem tego Drugiego (dla mnie pierwszego) Grafomana powinno się powielić, a nie tu. AntyPiS może przesadza z tym swoim krytykowaniem PiSu i za dużo wywodzi i tłumaczy, ale przynajmniej pisze swoimi słowami, nie powiela gdzieś tam przeczytanej czy usłyszanej propagandy, jak ten Drugi Grafoman.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
AntyPiS
+18 # AntyPiS 2020-11-28 17:42
Drogi Panie lewak. Zasłużona krytyka PiS. Może potem to rozwlekam w komentarzach to tłumacząc, ale lepiej to dokładnie przedstawić co się ma na myśli niż zostawić co w niedopowiedzeni u. A co do słów Pana Bena to nie wiem czy te słowa są do mnie czy do polak2010 bo trudno się w dyskusji połapać. Jeśli do mnie to z miłą chęcią odpowiem na komentarz ;)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Ben
-17 # Ben 2020-11-28 18:32
A co, nie zauważyłeś pod czyim komentarzem pisałem? Czujność czekisty cię zawiodła? Nie wysilaj się na odpowiedź, bo mi to wisi, co chciałbyś napisać. Byłeś grafomanem, jesteś i pozostaniesz. A swoje problemy powinieneś zacząć leczyć. Może i jest nadzieja, może nie.
Nie licz na to, że podejmę dyskusję z tobą. Możesz pisać do mnie, na mnie, możesz sobie znowu ulżyć i nabazgrać kolejny stek bzdur i wypocin. To mi też zwisa, tak jak i ty.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
xx
+8 # xx 2020-11-28 21:33
[quote name="Ben"]A co, nie zauważyłeś pod czyim komentarzem pisałem? Czujność czekisty cię zawiodła? Nie wysilaj się na odpowiedź, bo mi to wisi, co chciałbyś napisać. Byłeś grafomanem, jesteś i pozostaniesz. A swoje problemy powinieneś zacząć leczyć. Może i jest nadzieja, może nie.
Nie licz na to, że podejmę dyskusję z tobą. Możesz pisać do mnie, na mnie, możesz sobie znowu ulżyć i nabazgrać
kolejny stek bzdur i wypocin. To mi też zwisa, tak jak i ty.[/quot

Myślisz, że twoje wypociny kogos obchodza? i sadze, że nasze zwisy sa o wiele wieksze od twego maluczkiego zwisa
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
AntyPiS
+10 # AntyPiS 2020-11-28 22:00
Ok Panie Ben. Żadnym czekistą nie jestem. Wolałem się upewnić do kogo się Pan zwraca bo nie raz było tak, że ludzie pod moim komentarzem zwracali się do polak2010 a nie do mnie i wolałem o to spytać. Tyle. Czyli wracamy Panie Ben do straszenia czymś w stylu ,,komunistów". Nie jestem żadną wyrocznią czy jakimś guru jak to oczywiście z ironią pisałeś. Po prostu przytaczam argumenty i ktoś się z nimi zgadza lub nie. Widzisz dałeś swój komentarz i nawet nie szanujesz oponenta na forum, żeby mógł odpowiedzieć na Twoje zarzuty. Gdzie Pana kultura dyskusji Panie Ben. Najpierw Pan coś zarzuca a potem ma gdzieś odpowiedź. Nie jestem żadnym grafomanem. Pisaniem bez sensu to jest to przesławne tutaj na forum pisanie gorsetach i koturnach. Żadnych problemów nie musze leczyć. Pan za to powinien zastanowić się nad swoimi kompleksami bo widzę, ze jakieś istnieją. W sumie pisze Pan jak do mojego głównego oponenta tutaj. Może ma Pan coś wspólnego. A może jest Pan jednym z tych kilkunastu nicków pod którymi chowa się jedna osoba co widać w akcjach polubień komentarzy pro PiS w sobotę o 23 kiedy nagle z -9 u polaka robi sie z jakieś +13 . Nawet z Panem nie dyskutowałem chyba nigdy poza tym wątkiem a Pan od razu odrzuca możliwość wejścia w dyskusję. W jakiś sposób musi Pan znać polak2010. Pytanie na ile ,,bliski" jest ten kontakt.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
niepolity
+41 # niepolity 2020-11-28 17:44
Pani poseł ,pan Starosta i pani przewodnicząca są oburzeni mówiąc co można, a co nie.Pani poseł załatwiła posadę swojej pożal się Boze koleżance w Warszawie .Syn J.Ozimka pracuje w starostwie ,przypadek?,moż e był konkurs ?a jeśli nie to tak można robić? .Czy mieli inni mieszkancy równe szanse ? Piotrowskiego pouczacie a czy takie kolesiostwo nie jest obrzydliwe?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Ból większy niż twój
+14 # Ból większy niż twój 2020-11-28 23:55
Cytuję niepolity:
Pani poseł ,pan Starosta i pani przewodnicząca są oburzeni mówiąc co można, a co nie.Pani poseł załatwiła posadę swojej pożal się Boze koleżance w Warszawie .Syn J.Ozimka pracuje w starostwie ,przypadek?,może był konkurs ?a jeśli nie to tak można robić? .Czy mieli inni mieszkancy równe szanse ? Piotrowskiego pouczacie a czy takie kolesiostwo nie jest obrzydliwe?

Program "rodzina na swoim", o co więc chodzi?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
polak2010
-28 # polak2010 2020-11-28 17:46
Załóżmy oczywiście Hipotetycznie że w ostatnich wyborach wygrywa opcja liberalno-lewic owa co w związku z tym następuje przykład mamy w Warszawie i ogarnięty w wielkiej traumie pan Trzaskowski.
Który przez swoje nieudolne rządy nakłada od nowego roku na warszawiaków nowe podwyżki za wywóz nieczystości za miesiąc zapłacą teraz 50zł.
-mandat za przedłużone parkowanie to 250zł
-a za wykupienie abonamentu parkowania na drugi pojazd z 30 do 1200zł.
Brawo Rafał Brawo słoiki.

To jest tylko namiastka co by było jakby rządziła opcja liberalno-lewic owa.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
lewak
+21 # lewak 2020-11-28 19:05
No, z czegoś musi Trzaskowski sfinansować naukę masturbacji w przedszkolach, no i jeszcze musi mu zostać na koturny i gorsety :-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Aa
+21 # Aa 2020-11-28 20:11
Cytuję polak2010:
Załóżmy oczywiście Hipotetycznie że w ostatnich wyborach wygrywa opcja liberalno-lewicowa co w związku z tym następuje przykład mamy w Warszawie i ogarnięty w wielkiej traumie pan Trzaskowski.
Który przez swoje nieudolne rządy nakłada od nowego roku na warszawiaków nowe podwyżki za wywóz nieczystości za miesiąc zapłacą teraz 50zł.
-mandat za przedłużone parkowanie to 250zł
-a za wykupienie abonamentu parkowania na drugi pojazd z 30 do 1200zł.
Brawo Rafał Brawo słoiki.

To jest tylko namiastka co by było jakby rządziła opcja liberalno-lewicowa.

Ty się pajacu zainteresuj ile kosztuje wywóz śmieci w Lubaczowie gdzie cena jest jak w Warszawie a w około bieda aż piszczy. Już twoja ukochana pani poseł interesuje się oczyszczalnią czajka a nie sprawami swojego powiatu. Bierzesz z niej przykład?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Arch Enemy
+26 # Arch Enemy 2020-11-28 20:42
Gardzę Piotrowskim za haniebne folkowisko zawsze 11 lipca w rocznicę Wołynia, gardzę głupimi lewakami z ich durnymi hasłami i gardzę pobożnymi socjalistami z PiSu, którzy udają patriotów i robią z nas głupków. A to co zobaczyłem i usłyszałem na tej nieszczęsnej sesji to wstyd dla nas wszystkich. Głupcy pouczają głupców.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Zgadza się
+15 # Zgadza się 2020-11-28 21:50
Trafiłeś w sedno
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
polak2010
-19 # polak2010 2020-11-28 21:18
Ten nieudacznik Trzaskowski straszy że nie będzie finansował Policji która pełni ciężką służbę zabezpieczając tą błazenadę lewacką aby się im nic nie stało.
Do czego ci lewaccy hipokryci są zdolni.
Wciąga Policję do brudnej lewackiej polityki.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
xx
+14 # xx 2020-11-28 21:36
Cytuję polak2010:
Ten nieudacznik Trzaskowski straszy że nie będzie finansował Policji która pełni ciężką służbę zabezpieczając tą błazenadę lewacką aby się im nic nie stało.
Do czego ci lewaccy hipokryci są zdolni.
Wciąga Policję do brudnej lewackiej polityki.

Mowimy o nieudacznikach powiatowych a ty powtarzasz przekaz z tvpis, Nie bądź taki ograniczony, wymysl sam cos jak już nie masz swego zdania
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
AntyPiS
+9 # AntyPiS 2020-11-28 22:02
Cytat z ,,Wiadomości" TVPiS Panie polak2010 ile za komentarz Pan dostaje z PiS? Covid jest to ludzie by sobie chociaż dorobili na tych hejtach ;)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Polak2010@
+11 # Polak2010@ 2020-11-28 23:07
Cytuję polak2010:
Ten nieudacznik Trzaskowski straszy że nie będzie finansował Policji która pełni ciężką służbę zabezpieczając tą błazenadę lewacką aby się im nic nie stało.
Do czego ci lewaccy hipokryci są zdolni.
Wciąga Policję do brudnej lewackiej polityki.

Nudny jesteś i zacofany!!! Katolicki HYPOKRYTA!!!
PAMIĘTAJ..... MIŁUJ BLIŹNIEGO SWEGO JAK SIEBIE SAMEGO....
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Polak2010@
+7 # Polak2010@ 2020-11-28 23:08
Dotyczy Polak 2010
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
final
+1 # final 2020-11-29 00:47
Brdzo ładny antypolski film został zaprezentowany z okazji Święta Niepodległości "przypalona flaga" W 12.10 [12 minucie 10 sekund] pani depcze Polską Flagę. To celowe działanie antypolskie jak można podrzeć flagę, wyrzucić do śmietnika, wyciągnąć ze śmietnika, rozłożyć na podłodze, następnie podeptać. Brak poszanowania Polski, flagi, niepodległości, religii. W takich oto ludziach jest tyle zła, nienawiści do Polski i drugiego człowieka, kościoła. Tacy ludzie wychodzą na manifestacje z chorą ideologią LGBT.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
xx
+3 # xx 2020-11-30 21:03
Bardzo ladny obraz widać na lubaczowskiej ziemi, flagi bialo-czerwone zawieszona na domach. Kolor bialy robi sie szary, czerwień brunatnieje a flagi wiszą i wiszą, pewnie powiszą do święta niepodleglości Bangladeszu (26.03), ot taki nasz patriotyzm. poszanowanie Polski, flagi, niepodległości, religii.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
kazik
+18 # kazik 2020-11-29 01:45
Przecież od lat widać że jedyne co Marcin Piotrowski umie robić to właśnie "tanie" show. Byle tylko się powydurniać, zielony rowerek, kask strażaka i "promocja" idzie w świat. Śmiali się z nas na miasteczku Ziemi Lubaczowskiej i śmieją się w świecie. Może kilku pokroju "specyficznych ludzi" odwiedzających Folkowisko się na to nabiera ale 99% ludzi puka się w czoło i żadnej chluby nam jego zachowanie nie przynosi. A szumna "PROMOCJA" jaką uprawia jest tylko i wyłącznie skierowana na jego osobę i jego agroturystykę. Ludzie z Cieszanowa już się na nim poznali - nawet burmistrz. Najpierw zachwyt i klepanie po plecach a potem wypad z urzędu. Źle się to nie skończyło ale oczywista separacja od władzy nastąpiła. CKiŚ odkąd tam trafił "błaznuje" jak i on, kręcąc durne filmiki zamiast zająć się czymś co jest związane z kulturą. Marcin Piotrowski to mistrz w wykorzystywaniu byle gó... do robienia sobie na tym pijaru. Tylko rzadko wychodzą mu dobrze kalkulacje czy na tym więcej skorzysta, czy straci... Jak będzie w tym przypadku? Zobaczymy w następnych wyborach.
Razi mnie również wykorzystywanie przez niego Forum Samorządowo Gospodarczego, znam kilkoro z nich i wydaje mi się, że ciężko im będzie stanąć w przyszłych wyborach razem z Marcinem Piotrowskim. O ile się orientuję to nie partia polityczna, której liderem jest Marcin Piotrowski, a zlepek ludzi o różnych poglądach - przyszywanie im łatki poglądów lewackich nie powinno leżeć w ich interesie i może nieść poważne skutki przy kolejnym spotkaniu przy urnach.
Nie popieram PiSu - ale nie popieram również lewackiego strajku kobiet, które jak owce idą za takimi przywódcami nie mając czasem nawet świadomości o co "walczą". Tak na prawdę, to te całe strajki kobiet i aborcja to od lat wykorzystywana zasłona dymna, aby przekierować złość na inne tory. Bo jeśli na ulice wyjdą niezadowolone kobiety to luzik - wiele ich nie ma, łatwe do spałowania. Ale jeśli wyszłoby 1000 chłopa w sile wieku, to już władza trzęsła by portkami. Dlatego zanim coś poprzesz - przemyśl, zastanów się, zobacz kto tym steruje, co w sejmie pójdzie pod zasłoną fali "nienawiści" która jest im na rękę!
Lepiej żeby Marcin Piotrowski w końcu nakreślił jako radny jakieś kierunki promocji powiatu, to on jest przewodniczącym komisji, to On ma najwięcej w tej kwestii do gadania. Starosta jest organem wykonawczym. W tym temacie nie słyszymy jednak nic, lepiej powydurniać się przed kamerą, albo polansować się bo strajk kobiet jest "modny".
Wpis mam nadzieję nikogo nie obraził - jeśli się ktoś jednak poczuł, to przepraszam.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Agent
+11 # Agent 2020-11-29 02:55
Ten syf jaki teraz jest w Polsce, spowodowany jest przez pis, kosciol, oraz tych co slepo ich wspieraja. W takim wydaniu ,i pisiory ,i plebany upadna. Wszelkie granice normalnosci zostaly przekroczone. Nienawisc, jad,nastawianie ludzi na siebie, walka z obywatelami, wskrzeszenie gestapo, zasciankowosc, falsz, obluda itp. oto twarz tej wladzy, ich wyborcow, oraz klechow.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Agent
+5 # Agent 2020-11-30 01:27
W obecnych czasach, byc lewakiem to zaszczyt. Lewak to normalnosc ,szacunek do innych, oraz praworzadnosc. Byc prawicowcem to jad, obluda, falsz, zlodziejstwo, ciagle szczucie, podzialy, wyzwiska , wstyd na arenie cywilizowanego swiata itp.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
polak2010
-13 # polak2010 2020-11-29 09:27
Kolejny nielegalny manifest swołoczy lewicowo liberalnych środowisk faszystowsko-feministycznych.
Atakują fizycznie zabezpieczający ch manifest policjantów w swej bezsilności chęci zostania męczennikiem prowokują policjantów do użycia siły gdy to się nie udaje pani Lempart pluje na Policjanta

Ta pani bez wartości szacunku dla symboli narodowych pluje na godło.
Prawdziwej Polki Matki na tych manifestach nie znajdziecie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
AntyPiS
+7 # AntyPiS 2020-11-29 11:54
Widział jakiś Ozdoba, że ktoś pluł przez maskę. Kuźwa przez maskę. Połowy twarzy nie widzisz i jak ktoś porusza ustami w masce a Pan mówi, ze ktoś pluje. Jedyną osobą, która ,,opluwa" ludzi jest Pan. I robi to Pan od wielu miesięcy na tym forum. ,,Opluwa" Pan ludzi mających inny pogląd niż PiS. Do tego pisząc, że te Panie, które chodzą na protesty nie mogą nazywać się prawdziwymi matkami. Te Pana słowa to właśnie jakby ,,splunął im Pan w twarz. Pisał Pan na innym forum o tym, ze były matki mające niepełnosprawne dzieci. Poświęciły dla nich życie a Pan teraz uważa, że nie mają prawa nazywać siebie matkami. Panie polak2010 jest Pan po prostu bezczelny.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Polak2010@
+9 # Polak2010@ 2020-11-29 13:20
Cytuję AntyPiS:
Widział jakiś Ozdoba, że ktoś pluł przez maskę. Kuźwa przez maskę. Połowy twarzy nie widzisz i jak ktoś porusza ustami w masce a Pan mówi, ze ktoś pluje. Jedyną osobą, która ,,opluwa" ludzi jest Pan. I robi to Pan od wielu miesięcy na tym forum. ,,Opluwa" Pan ludzi mających inny pogląd niż PiS. Do tego pisząc, że te Panie, które chodzą na protesty nie mogą nazywać się prawdziwymi matkami. Te Pana słowa to właśnie jakby ,,splunął im Pan w twarz. Pisał Pan na innym forum o tym, ze były matki mające niepełnosprawne dzieci. Poświęciły dla nich życie a Pan teraz uważa, że nie mają prawa nazywać siebie matkami. Panie polak2010 jest Pan po prostu bezczelny.

To za słabe określenie! Pozostańmy jednak przy tym określeniu. Dla mnie to delikatnie pisząc biedny, zaginiony, zaszczuty człowiek. Pozbawiony rodziny i bliskich i przyjaciół z którymi mógł by podyskutować!!! Szuka tego anonimowo w internecie. Strach go ogarnia bo era PISU się kończy !!!!!!
Miłej niedzieli życzę.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
AntyPiS
+6 # AntyPiS 2020-11-29 14:29
Jeżeli polak2010 w życiu realnym jest tym na kogo tutaj się kreuje to tak może być. PiS predzen czy później się sypie do końca. Pytanie czego będzie potemten Pan bronił jak się pieniądzeskończ ąna propagandę ;) Również życzę miłej niedzieli :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
xx
+4 # xx 2020-11-29 10:15
swołoczy lewicowo liberalnych środowisk faszystowsko-fe ministycznych. Szacun, widac błyski intelektualny, jeszcze beda z ciebie pisioroluki
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
hahło
+1 # hahło 2020-11-29 14:57
ulepiliscie bałwana własnymi rękami
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Mieszkaniec
+1 # Mieszkaniec 2020-11-29 16:52
To wszystko Pikuś! Kto wywija pałą musi przynajmniej brać pod uwagę, że prędzej czy później zrobi sobie krzywdę. Filmik z panem marcinkiem widział Pan Marszałek Ortyl i Pani Wojewoda a więc osoby, które wspierały finansowo ROCK Festiwal i Folkowisko. Pytanie za sto punktów, czy te osoby w najbliższych latach wesprą finansowo wymienione imprezy? To pytanie z gatunku pytań retorycznych. I rzecz kluczowa, gmina Cieszanów wystąpiła z projektem "Cztery kalendarze" na kilkanaście milionów złotych i projekt nie przeszedł...... ....przypadek?? ??? Kto mieczem wojuje od miecza ginie, panie marcinku, zorganizowałeś bardzo drogi melagne, jak to w przyrodzie, za każda głupotę prędzej czy później ktoś musi zapłacić, baw się tak dalej bohaterze !!!!!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Minister Finansów
+9 # Minister Finansów 2020-11-29 23:33
Cytuję niepolity:
Pani poseł ,pan Starosta i pani przewodnicząca są oburzeni mówiąc co można, a co nie.Pani poseł załatwiła posadę swojej pożal się Boze koleżance w Warszawie .Syn J.Ozimka pracuje w starostwie ,przypadek?,może był konkurs ?a jeśli nie to tak można robić? .Czy mieli inni mieszkancy równe szanse ? Piotrowskiego pouczacie a czy takie kolesiostwo nie jest obrzydliwe?

Od kiedy to Ortyl i Ewka współfinansują jakikolwiek festiwal w powiecie? Pierwsze słyszę.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
polak2010
-8 # polak2010 2020-11-29 16:53
A o pani Barbarze Nowackiej naprawdę miałem dobre zdanie gdyż miała rozważne wypowiedzi.
A tu widać na policyjnych nagraniach jak pcha się specjalnie w tą manifestującą swołocz by choć przez chwilę stać się Męczennikiem i wykrzykiwać na cały świat jak to w Polsce łamane są prawa.
Będą z tego świetne lewackie filmy propagandowe jak pani Lempart pluje na Policjanta i razem z panią Nowacką ocierają łzy porażki.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
AntyPiS
+7 # AntyPiS 2020-11-29 17:25
Lempart plująca przez maskę kiedy nawet mimiki i człowieka nie widać. Chyba, że ma Pan jakiś rentgen w oczach :D Też mogę napisać tu ,,Ha tfu" i co oplułem Pana? Nowacka dostała gazem po tym jak pokazała legitymację, że jest Posłem.

Niedziela, a Pan dalej w ,,pracy". Ile za post Pan dostaje. Może Pan odpowie czego lubaczowskim medykom zabrano premie za walkę z COVID. A może co z limuzynami podczas padnemii? Wiem, że z Pana tchórz jakich w PiS-ie wiele i nie odpowie Pan na te pytania.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Pis-show
+6 # Pis-show 2020-11-29 19:05
Panie radny Gmyrek , czyż wy nie robicie Pis-show od dwóch lat w tym powiecie?przeci eż to jest chamskie troche....najpi erw kupiliscie radnego Głaza, następnie chcecie utrzymac stołki , zeby nie wiadomo co!!, kupiliscie tego radnego wróbla , za co??...to stary i sfrustrowany człowiek, najprostszy do kupienia,...czy z wy nie zrobiliscie show z p.Ozimkiem?, mieliscie matematyczną przewagę, gdziez ona się podziała??show. ..i tylko show,aby utrzymac się na stołkach...co wy jako powiat robicie???nic.. .kompletnie, oprócz tego by starosta był z Pisu, to jest wasz najwiekszy problem....pis -show....a posłanki jak obiecywały....t ak podnosiły rekę przeciw....cham stwo i nic wiecej....pisua ry do stołka przyspawane
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
historia
0 # historia 2020-11-29 19:21
Mam coś dla tych,którzy kochają UE. Spokojnie przeczytajcie i wyciągnijcie wnioski. Tylko bez z góry upatrzonej pozycji. Czy historia się nie powtarza teraz? a podobno lubi. Dodam tylko jeszcze jeden przykład ,bardzo mi smutno,że tylu młodych ludzi musi wyjeżdżać za granicę. To też przytoczę cytat:
"Polacy muszą być tak biedni ,by sami chcieli dobrowolnie jechać na roboty do Niemiec, bez łapanek"
-Hans Frank,Gubernato r Generalny

I tak niestety jest. To bardzo przykre, dalej jesteśmy Mu..ynami Europy
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
polak2010
-11 # polak2010 2020-11-29 23:26
Czyich praw bronią środowiska liberalno-lewic owe i pani Lempart?
Zboczeńców Dewiantów Paranoików
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Minister Finansów
+7 # Minister Finansów 2020-11-29 23:35
Cytuję polak2010:
Czyich praw bronią środowiska liberalno-lewicowe i pani Lempart?
Zboczeńców Dewiantów Paranoików

W czyj odbyt jak nóż w masło wchodzi polak2010? W odbyt faszystów i sympatyków ONR.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
AntyPiS
+3 # AntyPiS 2020-11-30 00:50
Hm no ładnie nazywa Pan polskie kobiety. Panie polak2010 szacunek do drugiego człowieka ,,wynosi się z domu" a mi się wydaje, że albo w domu tej umiejętności Pan nie nabył albo wpadł w Pan w takie towarzystwo co Pana nieźle zdemoralizowało . Również warto popatrzeć tutaj na Pana działalność. Pisał Pan tutaj o swoich swoich wyobrażeniach o mężczyznach w gorsetach i koturnach. Do tego osoba paranoiczna boi się odpowiadać na pytania bo boi się porażki. A ktoś tutaj od pewnego czasu pisze swoje i nie odpowiada ;) Raczej Pani Lempart nie broni Pana a Pan kwalifikuje się w te trzy grupy jak ulał. A może to tylko się Pan podpisał pod pytaniem :D
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Nowak69
-6 # Nowak69 2020-11-30 14:45
Cytuję AntyPiS:
Hm no ładnie nazywa Pan polskie kobiety. Panie polak2010 szacunek do drugiego człowieka ,,wynosi się z domu" a mi się wydaje, że albo w domu tej umiejętności Pan nie nabył albo wpadł w Pan w takie towarzystwo co Pana nieźle zdemoralizowało. Również warto popatrzeć tutaj na Pana działalność. Pisał Pan tutaj o swoich swoich wyobrażeniach o mężczyznach w gorsetach i koturnach. Do tego osoba paranoiczna boi się odpowiadać na pytania bo boi się porażki. A ktoś tutaj od pewnego czasu pisze swoje i nie odpowiada ;) Raczej Pani Lempart nie broni Pana a Pan kwalifikuje się w te trzy grupy jak ulał. A może to tylko się Pan podpisał pod pytaniem :D


Masz racje, szacunek należy się drugiemu człowiekowi ale nie bolszewickiej hołocie i dzieciom zmanipulowanym przez te zdemoralizowane lesbijki i całą tą dzicz LGBT
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
AntyPiS
0 # AntyPiS 2020-11-30 19:33
Strajk Kobiet to nie lesbijki to nie lesbijki i LGBT. PiS straszy tą propagandą, że kobiety tam strajkujące muszą takie być. A nawet Pan polak2010 na innym forum narzekał, że w marszach chodzą matki niepełnosprawny ch dzieci. Tak samo chodzą też w tych strajkach także mężczyźni wspierając swoje kobiety. Oni też są lesbijkami. No raczej nie. PiS próbuję to przykryć łatką LGBT, żeby Polacy to znielubili. PiS stosuje zwykłą kłamliwa propagandę.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Kik
+3 # Kik 2020-11-30 11:27
Odpowiem ci na tak zadane pytanie. Może bronią twoich praw , nie dzisiaj ale jutro bo najbliższe ci osoby , syn, córka , wnuk zostaną przez takich jak ty nazwani zboczeńcami. Nie jesteś Bogiem aby oceniać drugiego. Tylko tyle. Pozdr. panie polak
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Buhahaha
-1 # Buhahaha 2020-11-30 09:55
Bolszewiki jakim trzeba być bydlenciem aby odbierać życie swojego nienarodzonego dziecka ?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
zz
+3 # zz 2020-11-30 10:32
jesteś za ochroną wszystkich poczętych dzieci, także tych w wyniku gwałtu? czy sadyzmu wystarcza ci tylko na ochronę płodów z wadami?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Buhahaha
-4 # Buhahaha 2020-11-30 14:35
Bolszewiki jak będziecie się szanować to nikt nie będzie was gwałcil .Widzieć siebie jako sadyste w oczach bolszewików ,faszystów i innych bandytów to dla mnie komplament .
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
AntyPiS
0 # AntyPiS 2020-11-30 10:47
Które z wcieleń naszego szanowanego Pana p.2010 na tym forum ;)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
polak2010
-7 # polak2010 2020-11-30 10:10
Czy tak wygląda walka o prawa uciśnionych
t.co/f1iMH9bX1d
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
zz
+2 # zz 2020-11-30 10:37
byłeś, jesteś i zawsze będziesz mentalnym zomowcem, nawet PiS się wstydzi jak czyta twoje brednie
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
AntyPiS
+2 # AntyPiS 2020-11-30 10:50
Tak Panie polak2010. Dałeś tylko dowód na to, że Lempart splunęła a nie opluła policjanta. Jakby zdjęła maskę i napluła to ok napisałbym, że to zrobiła. Sam zaorałeś własne teorie z pluciem. Choć nie pierwszy raz ma Pan wybujałe wyobrażenia.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Buhahaha
-2 # Buhahaha 2020-11-30 15:19
Lumpart splunela sobie w ryj niezdejmując maski buhahahah
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
AntyPiS
+2 # AntyPiS 2020-11-30 19:37
Jak widzę Pan polak2010 ma wiele wcieleń. Tylko jedna osoba tak pisała ,,buhahaha". Nie odróżnia Pan plucia od splunięcia. Tak w maskę sobie splunęla bo gdzie miała indziej. Tak miała jak PiS klamie, że opluwała policjanta? Policjant do teraz nie może się z tego pozbierać. Normalnie w tej ślinie utonął :D
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
polak2010
-6 # polak2010 2020-11-30 14:56
youtu.be/ylcFt9a9Xac

Po co ta pani symuluje upadek hehe
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
AntyPiS
+6 # AntyPiS 2020-11-30 19:43
Tu według mnie Panią Lempart poniosło. Symulując upadek chciała wywrzeć presję na policji by zareagowała na strajkujących nazywających te kobiety ze strajku ,,odrażającymi mordercami". Wystarczy zobaczyć pierwszy lepszy mecz piłki nożnej i widzimy takie upadki, które też mają na celu wywrzeć presję na sędziego, żeby odgwizdał na korzyść swojej drużyny.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
aa
+2 # aa 2020-11-30 17:26
Brat radnego powiatowego z Gorajca i zarazem prezes folkowiska już 10 lat temu opisywał patriotycznie nastawiona młodzież z Gorajca, która wstępowała do UPA www.nasze-slowo.pl/.../ Ostatnio w chutorze znowu wywija szabelką
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Polak2010@
+4 # Polak2010@ 2020-11-30 18:51
Polak2010, jedna osoba w kilkunastu wcieleniach!!!
Oj masz ty tych nicków co nie miara!!!
Nawet nie wiesz czym się zdradzasz. Baw się tak dalej!!! Może byś się tak uczciwej roboty czepił???
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
AntyPiS
+5 # AntyPiS 2020-11-30 19:39
Nick można zmienić, ale stylu pisania nigdy ;)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
polak2010
-8 # polak2010 2020-11-30 22:59
Po tym jak Konserwatyści przejęli władzę uaktywniły się różnego rodzaju bojówki prokomunistyczn e w postaci produktów o nazwie Kod co miało utożsamiać ich z Solidarnościowy m ,,KOR". Oczywiście to było oszustwo które miało manipulować młode społeczeństwo.

Teraz na ulicach uaktywniły się bojówki faszystowsko-fe ministyczne Są to tzw. Resortowe Dzieci"

Jednych i drugich łączy jedno są po prostu Beznadziejni Śmieszni to co robią na ulicach można porównać z cyrkiem ,,Monty python" w niektórych działaniach są wręcz obrzydliwi i Obleśni.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Pis-show
+1 # Pis-show 2020-12-02 20:56
Po tym jak na tym forum zaczął udzielać sie faszysta i dziecko Kaczyńskiego... polak 2010 naprawdę zrobiło się głupkowato i bez charakteru, znajdz sobie chłopie coś innego, bo skoczy ci cisnienie i wylądujesz w dołku, czego ci z całego serca zycze....Pis-dz ielcu
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
AntyPiS
+6 # AntyPiS 2020-12-01 01:11
Cytując klasyka Kucharczyka ,,Śmieszny to Ty jesteś". Od jakichś 8 miesięcy dorobiłeś się farmy trolli złożonej z różnych nicków w Twoich rękach. Dosłownie bo piszesz pod różnymi nickami i próbujesz manipulować ocenami. Przykład już podawałem. Wiele sobotnie minusowanie o 23 kiedy z jakieś 20 minusów padło na moje komentarze a dla odmiany na Pana tyle na plus. Po tym jak Pana przyłapałem Pan zachował się jak paranoik przestał się do mnie odzywać bojąc się porażki.
Oszukiwał Pan forumowiczów fałszywymi informacjami choćby na mój temat. Niech się Pan zastanowi czy epitety: ,,beznadziejny" ,,obrzydliwy i obleśny" (fetysz z mężczyznami w gorsetach i koturnach) nie pasują bardziej do Pana.
Co do komentarza. KOD obecnie przecież nic nie znaczy. Była to odpowiedź na bojówki PiS, które do teraz deprawują naszych seniorów wykorzystując ich naiwność. Odgrzewa Pan jakiś kotlet z dawnych czasów. On jest już tak spalony, ze aż niestrawny. Pan wszytko sprowadza do resortowych dzieci. Resortowe dzieci to byli bracia Kaczyńscy. Do dziś mi Pan nie wytłumaczył czego dzieci byłego AK-owca były traktowane jak gwiazdy a sama rodzina Kaczyńskich związana z AK żyła w luksusowej willi w do rej dzielnicy w Warszawie kiedy AK-owców torturowano nieraz na śmierć w więzieniach UB. Jedyni którzy manipulują społeczeństwo w perfidny, wręcz haniebny sposób przez TVPiS, który powoduje, że w polskich rodzinach od 2015 roku dzieje się źle. Dziadkowie i rodzice wyklinaja, wręcz ze swoich rodzin osoby myślące inaczej niż PiS. W filmie Gonciarza było to super pokazane i życiowe. On nie musiał nic gadać On po prostu przedstawił ludziom normalnie na tacy, że PIs sprawił, że polityka stała się dla niektórych osób wazniejsza niż syn, córką, żona, mąż, matka czy ojciec. PiS taką polityką niszczy polskie rodziny i prowadzi nasze społeczeństwo do samozagłady z której predko się nie podniesiemy bo nie da się tak łatwo odzyskać wzajemnego zaufania wobec drugiej osoby.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

Nie obrażaj, nie używaj przekleństw i nie pomawiaj.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Koronawirus - najważniejsze informacje

Ostatnio dodane

Porady

W kinie

No result...

Na sygnale

Ostatnio dodane

W obiektywie

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKT |                                                               

ZLUBACZOWA.PL to blog informacyjny. Właściciel nie jest związany z żadnym wydawnictwem.