CieszFanów Festiwal 2021: Ruszył przegląd kapel!

Coroczny przegląd kapel CieszFanów Festiwalu obędzie się w formie online. Codziennie od 2 lipca o godzinie 20:00 na profilach facebookowych Fanów.TV i CieszFanów Festiwal odbywają się transmisje koncertów ośmiu zespołów pretendujących do wystąpienia na tegorocznej głównej scenie festiwalowej.

Fanów.TV oraz oficjalna strona CieszFanów Festiwalu na Facebooku codziennie transmitują koncerty zespołów walczących o miejsce w tegorocznym line-upie CieszFanów Festiwalu, który odbędzie się 19-21 sierpnia na kąpielisku „Wędrowiec” w Cieszanowie.  Różnorodne brzmienia pozwolą poczuć przedsmak festiwalowych emocji w domowych warunkach. Zagrają:

- 02.07 – Dża Dża Dziady
- 03.07 – Klangor
- 04.07 – Trangresja
- 05.07 – Hook
- 06.07 – 4 Dziki
- 07.07 – Jake Starsky
- 08.07 – Marne Szanse
- 09.07 – Misscore

Głosowanie online

Już 10 lipca w mediach społecznościowych pojawi się podsumowanie koncertów, oraz wystartuje ankieta, mająca za zadanie wyłonić dwa zespoły, które zagrają na cieszanowskiej scenie już sierpniu! Pomagać w ratowaniu lata nad kąpieliskiem „Wędrowiec” będzie także trzeci laureat – wybrany przez festiwalowe jury.

Zeszłoroczni laureaci – W.S.K., Rapto Łapto, oraz My Own Abyss zagwarantowali w zeszłym roku naprawdę wysoką jakość, zagrali świetną muzykę, a festiwalowicze bawili się rewelacyjnie. W tym roku poziom kandydatów do zagrania na festiwalu jest co najmniej równie wysoki – komentował dyrektor festiwalu Marcin Piotrowski.

Internetowe głosowanie rozpocznie się 10 lipca, tuż po publikacji podsumowania występów. Do 24 lipca będzie możliwość oddawania głosów. Dzień później nastąpi oficjalne ogłoszenie zwycięzców, a zarazem kolejnych zespołów, które zagrają w sierpniu w Cieszanowie.

Stawka jest bardzo mocna, podczas występów online będzie można posłuchać ośmiu naprawdę świetnych artystów. Czas na głosowanie – tylko do 24 lipca, pamiętajcie, aby głosować na swoich faworytów – to dzięki wam będą mogli zagrać na dużej scenie podczas tegorocznej edycji CieszFanów Festiwal! – zachęcała Daria Kuszlik, koordynatorka działu mediów CieszFanów Festiwalu.

Wszelkie informacje dotyczące przeglądu kapel oraz festiwalu znajdziecie na stronie www.cieszfanow.pl, oraz na profilach społecznościowych CieszFanów Festiwal na Facebooku i Instagramie.

"

 

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Komentarze   

Dmw
+2 # Dmw 2021-07-05 21:33
youtu.be/-acV2kapCms

Najbardziej niedoceniana piosenka wszechczasów. Aż mi się dzieciństwo przypomina i ten piękny dźwięk silnika
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
ja
+2 # ja 2021-07-07 23:22
Jak to jest że Pan z Chutoru zniszczył festiwal w Cieszanowie i teraz Folkowisko jak twierdzi jest najlepszym festiwalem na Podkarpaciu. Jak może naśmiewać się z TVPiS od roku, a kiedy potrzebuje sobie wypromować Folkowisko wygłasza orędzie do narodu w TV Przeszów.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
ja
+1 # ja 2021-07-07 23:23
*pomyłka oczywiście w TVP Rzeszów
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

Nie obrażaj, nie używaj przekleństw i nie pomawiaj.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.