Wybór pierwszego, innowacyjnego fotelika samochodowego


Najważniejszym elementem kompletowania wyprawki dziecięcej jest zakup pierwszego fotelika samochodowego. Wybór doskonałego fotelika, to jedno z trudniejszych zadań, ponieważ w sprzedaży dostępnych jest wiele bardzo dobrych oraz atrakcyjnych modeli fotelików.

Rodzice decydujący się na zakup fotelika, powinni dobrze przemyśleć jaki fotelik będzie najbardziej odpowiedni dla ich malucha, jeśli chodzi o obsługę i wygodę dziecka. Bezpieczeństwo podczas jazdy samochodem jest najważniejszą sprawą dla rodziców, dlatego wielu upewnia się jakie fotelik ma zabezpieczenia oraz dodatkowe atrakcyjne udogodnienia. W kodeksie prawa drogowego wymagane jest przewożenie dziecka w foteliku samochodowym.

Fotelik samochodowy Britax Romer Baby Safe iSense, to nowoczesny fotelik dziecięcy z wieloma udogodnieniami. Niesamowity i jedyny fotelik z oświetleniem dla dziecka. W zestawie są trzy różne typy lampek takie jak: światła we wnętrzu fotelika, dla oświetlenia dziecka, światła montażowe, które pomogą oświetlić ciemne miejsca, podczas instalacji fotelika oraz światła bezpieczeństwa, przydatne podczas spacerów w wózku.

Fotelik samochodowy Britax Romer Baby Safe iSense dba nie tylko o bezpieczeństwo podczas przebywania dziecka we wnętrzu fotelika, ale również o jego wysoki komfort. Fotelik zapewni dziecku wygodną podróż i drzemki, dzięki automatycznemu dopasowaniu odchylenia oparcia, w zależności od wzrostu malucha. Fotelik Britax można montować za pomocą pasów lub bazy ISOFIX.

Prowadnice fotelika pomogą prawidłowo poprowadzić pas, żeby dobrze zapiąć dziecko. Z kolei baza ISOFIX to gwarancja szybkiego wpięcia oraz wypięcie fotelika. Dodatkowym atutem jest funkcja obrotowa fotelika na bazie oraz regulacja odchylenia nosidełka (baza ta jest dostępna do kupienia poza fotelikiem). We wnętrzu fotelika umieszczona jest wyciągana, profilowana wkładka dla noworodka, która jest w pełni dostosowana do kruchego ciałka noworodka.

Zagłówek fotelika jest w pełni regulowany, kąt nachylenia dziecka można dopasować do jego aktualnych potrzeb. Tapicerka Britax Romer nadaje się do ściągania oraz prania.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

Nie obrażaj, nie używaj przekleństw i nie pomawiaj.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Ostatnio dodane

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKT |                                                               

ZLUBACZOWA.PL to blog informacyjny. Właściciel nie jest związany z żadnym wydawnictwem.