Sondaż: PiS zdobędzie osiem mandatów, KO dwa, a Lewica jeden

Według prognozy opracowanej przez Badania.pro dla Onetu i "Faktu" Prawo i Sprawiedliwość uzyskałoby ponad 45% głosów, Koalicja Obywatelska 28%, Lewica 13%, a PSL 6,5%. Według sondażu z naszego okręgu do Sejmu dostanie się 8 kandydatów PiS, dwóch KO i jeden kandydat Lewicy.

Jak informuje Onet.pl na podstawie prognozy Badania.pro. PiS może liczyć na 45,7 proc. głosów, co jest równoznaczne 246 mandatom w Sejmie. To oznacza, że partia Jarosława Kaczyńskiego przez kolejne cztery lata będzie mogła rządzić samodzielnie. Koalicja Obywatelska, która uzyskałaby 28,7 proc. głosów, co dałoby jej 146 mandatów. Według prognozy na trzecim miejscu plasuje się Lewica, która może liczyć na poparcie 13,3 proc. wyborców. Jeśli udałoby jej się osiągnąć taki wynik, oznaczałoby to, że w Sejmie zasiądzie się jej 54 przedstawicieli. Według sondażu Koalicja Polska uzyskałaby 6,5 procentowe poparcie, co przekłada się na 13 mandatów. Z kolei Konfederacja miałaby nie dostać się do Parlamentu, bowiem poparcie wyniosłoby 4,2 proc.

Wyniki sondażu w okręgu krośnieńsko-przemyskim

Według prognozy Badania.pro kandydaci Prawa i Sprawiedliwości w okręgu krośnieńsko-przemyskim, obejmującym powiat lubaczowski zdobędą 8 mandatów. Przedstawiciele Koalicji Obywatelskiej 2, a 1 mandat trafi do reprezentanta Lewicy. Gdyby faktycznie tak wyglądałyby wyniki wyborów to oznaczałoby, że olbrzymią szansę na mandat posła mają Teresa Pamuła z Prawa i Sprawiedliwości oraz Łukasz Rydzik kandydujący z ramienia SLD.

Skuteczne analizy

Badania.pro używa modelu statystycznego, opierającego się na długoterminowym śledzeniu i analizie prognoz emitowanych przez takie ośrodki jak: IBRiS, Kantar, Estymator, CBOS, DobraOpinia, Ipsos, Pollster czy Indicator. Użycie specjalnego algorytmu pozwala z dużym prawdopodobieństwem wskazać podział mandatów w poszczególnych okręgach wyborczych. Jak zaznacza Onet.pl, dla którego przygotowano opisywany sondaż, skuteczność analizy Badania.pro przy wyborach do Parlamentu Europejskiego z tego roku wyniosła aż 96%! Poprawnie wytypowano rozdział mandatów w 50 na 52 okręgi.

Źródło: onet.pl

Komentarze   

jaro
+11 # jaro 2019-09-26 06:23
To już nawet nie trzeba robić wyborów?Wszystk o ustalone.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
rodo
+10 # rodo 2019-09-26 06:32
Klasyk mowil; nie zalezy kto jak glosował, lecz kto liczy glosy
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
rodo
+8 # rodo 2019-09-26 06:55
W 2007 zarzucono manipulowanie wyborami. Pojechali nawet ze skargą do UE, i wcale to nie było PEŁO (tak szkalowac swój kraj na arenie międzynarodowej ;-))
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Radek
+9 # Radek 2019-09-26 08:07
KONFEDERACJA wejdzie do sejmu nie patrzcie na manipulowane sondaże ludzie. Niskie podatki, wolny rynek. Tylko tak możemy się czegoś dorobić w tym kraju. Dobrobyt nie bierze się z zasiłków!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
zorro
-10 # zorro 2019-09-26 08:27
a czy konfederacja to kolejna liberalna partia zbliżona do PO?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
apollo
+7 # apollo 2019-09-26 08:39
Konfederacja to jedyna alternatywa dla całości rządu który od 20 lat dusi ludzi podatkami. Tylko wolność i niskie podatki są gwarantem wzrostu gospodarczego. Kolejne pakiety socjalne zabiją nas, naszą przedsiębiorczo ść i pozostaną w Polsce tylko kołchozy zachodnie gdzie jak w Chinach setki ludzi rano ze spuszczoną głową idzie tyrać na leniwców którym nie chce się iść do roboty.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
myślący inaczej
-2 # myślący inaczej 2019-09-26 10:12
Zgadzam się w 100%! Konfederacja to jedyny słuszny wybór w obecnym czasie. Ludzie omamieni, karmieni propagandą płynącą ze wszystkich stron sceny politycznej, wybierają z uporem maniaka to samo, czyli PiS, PO, PSL, SLD itd..., słyszy się zewsząd narzekanie, chęć zmiany, faktyczne polepszenie warunków życia w Polsce, nie piszę tutaj o zasiłkach, 500+. Wyborcy zostali kupieni za parę złotych, które to pieniądze bardzo szybko będą musiały spłacać ich dzieci, wnuki. Chwilowe polepszenie, tak żeby suweren poczuł, że ma lepiej i zagłosował, a później się zobaczy co dalej. Problem wszystkich ekip rządzących w tym kraju jest taki, że myślą krótko dystansowo, patrząc tylko i wyłącznie przez pryzmat swojej kadencji. To wielki błąd, w ten sposób nigdy nie zbuduje się silnego i wiarygodnego państwa. Wystarczy zobaczyć jak w PL mamy tworzone prawo, na szybko, alby coś przykryć na chwilę, doraźnie. Przez co tworzy się nieczytelny system prawny dla społeczeństwa, daje się tym samym furtkę dla krętaczy, kombinatorów aby maksymalnie wykorzystywać luki dla swoich potrzeb. NIe możemy ciągle tak samo głosować! Trzeba wreszcie radykalnie zmienić ludzi, którzy od lat są przy korytkach, zmieniając opcje polityczną jak rękawiczki. Dajmy szansę tym, którzy jeszcze nie byli, dlaczego NIE ? Nie wspierajcie ludzi z PRL-u, patrz - Kaczyński i jego partia, PO, PSL, SLD, kto to jet? Zastanówcie się! Dlaczego w mediach publicznych nie pokazuje się innych mniejszych ugrupowań ? Jak np. Konfederacji, ponieważ boją się zamieszani, boją się, że nie daj Bóg zdobędą kilka mandatów i będą kontrolować, patrzeć na ręce, wyciągać nieprawidłowośc i.... Czy suweren tego nie widzi? Nie chcecie wreszcie niższych podatków, mniejszych cen paliwa, wolności gospodarczej - realnej, nie takiej jak teraz! Myślę i nie tylko moje zdanie, że warto dać szanse nowym, świeżym ludziom, tym co nie są bezpośrednio i pośrednio uwikłanym przez układy ze starej epoki, Głosujcie na KONFEDERACJĘ dajcie szanse na realne zmiany, nie bójcie się ZMIAN!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Liberał
+3 # Liberał 2019-09-26 10:41
"zdobędą kilka mandatów i będą kontrolować, patrzeć na ręce, wyciągać nieprawidłowośc i" - kilka mandatów to na to za mało (jeżeli w ogóle je zdobędą, w sondażach przed eurowyborami było lepiej niż teraz, a skończyło się na 4,55 % w wyborach). Z systemem nikt nie wygrał i nie wygra, albo się odchodzi w niebyt albo się staje częścią tego systemu. Przekonali się o tym Lepper i Kukiz, przekona się też Konfederacja jeżeli wejdzie do Sejmu.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
myślący inaczej
+7 # myślący inaczej 2019-09-26 11:11
nie przekona się nikt jak zostanie po staremu! Jaki teraz masz byt?! Mi nie pasuje taka forma Państwa jak w obecnym kształcie jest. Nie chce by państwo zabierało mi 50% moich pięniedzy w składkach na bezsensowny ZUS, podatki na horrendalnie wysokim poziomie w stosunku do zarobków, i wszystkich złodziejskich podatkach ukrytych (akcyzach, opłatach paliwowych etc...). Widzisz jak działa ta kasta starych wilków, wiecznie głodnych władzy, przeradza się to w coraz niebezpieczniej sze działania, głupie pomysły. Jeśli się tego teraz nie zmieni podporządkują sobie państwo w 100% - zobaczysz, wtedy nie będzie wesoło. A pamiętać należy, że apetyt rośnie w miarę jedzenia! Leppera wykończyli, bo mówił niejednokrotnie prawdę, zrobili z niego warjata, ale był bardzo mądrym człowiekiem wbrew temu co pokazywały media. Kukiz sam się zeszmacił!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
ADA
-1 # ADA 2019-09-26 16:01
Mają u siebie ludzi gloszących hasła, które możemy podpisać pod faszyzujące, chcemy takiej zmiany?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
buhahaha
+4 # buhahaha 2019-09-26 19:15
Jakie to hasła?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Jsz
+6 # Jsz 2019-09-26 09:14
Jeżeli nadal chceci oglądać jak jesteście wykorzystywani przez cztery lata, jedynie chwilę przed wyborami widząc jakieś działanie, jeżeli nadal chcecie oglądać jak obecny system napędza inflację (obecnie to 500 złotych za dziecko ma coraz mniejszą wartość, nie widzicie, że wszystko drożeje? Będzie coraz gorzej, idzie kryzys, więc będzie szło zdecydowanie coraz szybciej), to głosujcie na bandę czworga. Tylko KONFEDERACJA daje realną zmianę, która może uchronić Polskę przed coraz większym regresem. Polska nie może naśladować bogatych krajów zachodnich, bo nie jest bogatym krajem! Musi naśladować to, co robiły bogate kraje kiedy były biedne. A więc tylko Konfederacja.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Gosc
-8 # Gosc 2019-09-26 10:24
Chłopaki, przestańcie tracić czas, w naszym okręgu Konfederacja nie będzie mieć posła, to samo PSL, szkoda na nich głosować. Sondaże mają to do siebie, że im bliżej wyborów, tym są celniejsze. Swoją drogą, ciekawe, jak bastion absolutny PSLu jakim był powiat lubaczowski dosłownie legł w gruzach. Na Podkarpaciu koło 60‰ a w powiecie lubaczowskim koło 70% poparcia będzie mieć PiS.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
myślący inaczej
+3 # myślący inaczej 2019-09-26 10:42
wszystko zależy od frekfencji, PSL dawno już powinien zniknąć ze sceny politycznej, to ugrupowanie kombinatorów, wazyliniarzy, sługusów ..., zawsze się ślizgają i przyczepia jak pasożyt do kogoś, a to SLD, a to PO, a to PiS, sami nie mogą NIC! Złote czasy dla tych pseudo ludowców dawno minęły. Jesli Ci dalej pasuje ten wszechobecny SYF w naszym pięknym kraju głosuj na PiS, tylko powiedź swoim dzieciom, że tatuś był egoistą i myślał tylko o sobie i chciał brać 500+, nie koniecznie dla dzieci, może bardzie dla siebie. Co to znaczy tracić czas? Takie dziwne myslenie - " przestańcie tracić czas, w naszym okręgu Konfederacja nie będzie mieć posła ... szkoda na nich głosować". Typowy Polak, nie opłaca się głosować, bo i tak wygra PIS, nie pojmuję, średniowiecze. Ludzie nie rozumieją czym jest prawdziwa demokracja, nie w tym kraju!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Gosc
+2 # Gosc 2019-09-26 12:00
Ja nie mówię, że np zagłosuje na PiS, jest jeszcze Lewica i PoKo. Chodzi mi o to, że głosowanie ogólnie na partie jest głupie, powinno się głosować na człowieka, ale nie z Jarosławia, tylko z tego powiatu. Niestety kandydaci Konfederacji to figuranci, a dwójka z PSLu niestety też.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Radek
+7 # Radek 2019-09-26 12:22
Gdyby były JOWy miałbyś rację. Ale w tej ordynacji wyborczej głosuje się na PARTIE
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Gosc
+4 # Gosc 2019-09-26 12:27
Tak, ale ma się swoim głosem wpływ na to, jaki człowiek z tej partii będzie w sejmie.

I ciekawostka - na WP jest artykuł gdzie są opisanu lenie w sejmie, liderem jest...

Jacek Wilk z Konfederacji, który nie wziął udziału aż w co trzecim głosowaniu (opuścił 33,5 proc. wszystkich głosowań)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
real
+4 # real 2019-09-26 12:43
a po co miał głosować? Jak i tak PiS przegłosowywał ??? Jeśli jest mądrym człowiekiem, a myślę że ma łeb na karku , to robił to z pełna świadomością. 99 % osłów z PiZ głosuje jak jaśnie panujący Kaczor chce, więc o czym mowa?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Gosc
-4 # Gosc 2019-09-26 12:53
To po co Konfederacja w sejmie, jak i tak 1/3 kadencji nie będą w pracy :D kasa im się marzy i tyle. Zero odpowiedzialnoś ci. Szkoda na tą ekipę głosować.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
ale
+10 # ale 2019-09-26 12:02
ani pis ani po nie glosuje na to
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
ktoś
-9 # ktoś 2019-09-26 12:46
Nie bądźmy wredni i zajadli. Zróbmy wszystko aby Ziemia Lubaczowskiej miała głos w Parlamencie. Logiczne jest że powinien to być głos Partii rządzącej. Dajmy szansę ludziom od nas. Nie bądźmy egoistami.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
real
+8 # real 2019-09-26 13:39
Proszę Cię! Dla Ciebie byś mógł te swoje 500+ brać tak ? A potem dupę kołkiem za kilka lat ? Pomyśl w przód, ja wiem że fajnie jak dają - Polak tak lubi. I fajne Hipermarkety są, dbają o tych co nie dbają o Nas (tych co pracują na siebie, chodzą do pracy, starają się) i rząd wtedy wyciąga rękę o 50-60% Twojej pensyjki, a później dają 500 +. Czego tu k....a nie rozumiecie? Jakim tępym człowiekiem trzeba być, by tego nie widzieć ?! Co dziennie rano gdy się budzisz powinieneś odczuwać jak Ciebie i twoja rodzinę, przyjaciół pupa boli, tak Nas wszystkich dymają, a lud na to pozwala. Przeanalizuj kwotę wolną od podatku w poszczególnych krajach europy, a nawet Afryki i zobacz w jakim miejscu jest teraz Polandia ?! Ile jeszcze niewolnictwa finansowego ? następne dziesięciolecia ? Trzyma się ludzi za pyski, taka jest prawda i trzeba to sobie wreszcie głośno powiedzieć i nie udawać że jest zajebiście! Bo nie jest i jeśli ktoś chodź trochę myśli to to widzi. Miłego życia!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Gosc
-5 # Gosc 2019-09-26 14:24
Czyli jesteś przeciwnikiem lewicowej sprawiedliwe redystrybucji pieniędzy? Marzy Ci się model ukraiński, gdzie jest garstka bogaczy i reszta bidota. Model sprawiedliwe redystrybucji pieniędzy min na social jest zachodnim trendem, i powinien być kontynuowany.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
real
+5 # real 2019-09-26 15:12
Do zachodu nam jeszcze daleko przyjacielu. Social musi być oczywiście, lecz z głową. Jaki sens powiedz dawać darmochę ludziom, którzy nigdy nie wezmą się za jakąkolwiek pracę. Rozumiem tych schorowanych ludzi, starszych, niezaradnych życiowo, ale na litość Boską dawanie zdrowym, młodym knurom pieniędzy za darmo nic nie polepszy. Wręcz przeciwnie, sprawi to tylko to, że zarówno ONi jaki ich dzieci będą dorastać ze świadomością, że nie warto iść do pracy, pracować na siebie, rozwijać się zawodowo, męntalnie itd..., bo przecież państwo nam da za DARMO. I jak myślisz? Do czego to doprowadzi finalnie? Social na zachodzie jest, to prawda, ale na zdrowych zasadach i za coś. Czy normalnym jest fakt, iż osoba pracująca ma po odliczeniu wszystkich kosztów mniej na rękę od "szlachty niepracującej", która jest na utrzymaniu każdego pracującego ?! No bez przesady. Pomoc może być rok, dwa - ale nie całe życie!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
gość
-4 # gość 2019-09-26 17:01
Sądzę, że 500+ jest pozytywne, z tego względu, że najpierw państwo doprowadziło społeczeństwo, do rozkładu z dziką kapitalizacją w latach 90tych, co ludzi zdegenerowało, to teraz ma się nimi zająć -kropka. to jest sprawiedliwość. Twoje myślenie, jest jak myślenie chuligana, który kogoś na ulicy skatował, doprowadził go do urazu psychicznego i fizycznego, przez co nie mógł pracować. Potem za 20 lat chuligan się nabija z tego co skopał, że niedorajda i nic w swoim życiu nie osiągną. A nie pamięta już, że go skatował i jest przyczyną jego nieszczęść. Państwo teraz musi sobie z tym poradzić że skatowało miliony ludzi dziką kapitalizacją.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Liberał
+5 # Liberał 2019-09-26 18:52
Ta dzika kapitalizacja rozbudziła też przedsiębiorczo ść naszego społeczeństwa, dzięki czemu państwo ma teraz kogo łupić. I stać je na rozdawanie kasy sobie i tym zdegenerowanym i także tym niezdegenerowan ym a nawet dobrze sobie radzącym, bo 500+ dostają przecież wszyscy mający dzieci, co jest bardziej kupowaniem wyborców niż sprawiedliwą redystrybucją dochodów.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
gość
-4 # gość 2019-09-26 19:07
Niemniej jednak, najsłabsi dostali w gębę, i nikogo ich los nie interesował i teraz niektórzy mają "prawo" nazywania kogoś degeneratem? A znasz historię takiego degenerata? Nawet bogacz potrafi się stoczyć, i nie przez wysokie podatki i 500+ tylko inne czynniki
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
qwerty
-3 # qwerty 2019-09-27 18:40
Realnie to dupę kołkiem pewnie i Ty i ja byśmy zatykali już w tym roku, albo w przyszłym. 500+ uratowało dupy nasze. Wtłoczono na rynek potężne pieniądze, te zaś napędziły konsumpcję - produkcję dóbr i wszystko inne. Przy tym poziomie dochodów (piniądza na rynku) bez środków UE za perspektywy finansowej 2014-2020 w latach 2015 -2017 bylibyśmy w czarnej dupie z naszym PKB. To napędziło gospodarkę ;)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
rz
-2 # rz 2019-09-26 15:49
Onet, Fakt obiektywny axel Springer?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Widz
+5 # Widz 2019-09-26 19:02
W Polsce nie ma obiektywnych mediów.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
ADA
+4 # ADA 2019-09-26 20:00
Cytuję Widz:
W Polsce nie ma obiektywnych mediów.


A TVPiS?????????? ?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
wyborca
-1 # wyborca 2019-09-26 16:18
Panie Łukaszu oddam głos na Pana !!!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
jaro
-2 # jaro 2019-09-26 20:37
I ja też!!!!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Radek
+2 # Radek 2019-09-26 16:31
7% dla #konfederacja według sondażu kantar !
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
gość
-2 # gość 2019-09-26 16:56
ale w naszym okręgu Konfederacja się nie liczy. Jak wielu mówi, głosowanie na partie, a nie na ludzi to zaściankowość i bezmyślność. Po co wspierać kogoś, kto nie ma szans? Patrzmy na rzeczywistość realnie, to nie partia potem nam w okręgu coś pomoże, tylko Ten człowiek z partii!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
a
0 # a 2019-09-26 17:55
tutaj sie nie zgodze. wyobraz sobie, ze pan A z powiatu lubaczowskiego jest numerem 2 na liscie a pan B z jaroslawia jest jedynka. pan A dostaje 10 000 glosow a pan b 2000. Niestety to pan B w pierwszej kolejnosci dostaje sie do sejmu a nie pan A.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Radek
-1 # Radek 2019-09-26 18:18
Bo głosujemy na idee a nie na Pana wójta. Chcemy niskich podatków i żeby Państwo po prostu się od nas odwaliło. Chcemy godnie zarabiać. Dlatego nie głosujemy na Panią Pamułe czy Pana Rudzika tylko dlatego że są z Powiatu Lubaczowskiego bo oni nam tego o co walczymy nie dadzą. Dlatego Konfederacja.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
gość
-4 # gość 2019-09-26 19:12
Pan Radek widać z głową w chmurach... nikogo idee nie interesują, oprócz 4,9 % ludzi z głową w chmurach, reszta społeczeństwa chce konkretów, czyli redystrybucji, ale nie forowania biznesu i gniecenia maluczkich. Jesteś fantastą, dlatego ekipę którą popierasz mało kto popiera i zasadniczo w tym okręgu posła nie będzie, a Ci co dają konkrety będą mieć tutaj koło 71% poparcia. Liczą się konkrety, które faktycznie da radę wprowadzić.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
pax
0 # pax 2019-09-26 19:21
Mylisz się. W pierwszej kolejności posłem zostaje ten kto zdobywa więcej głosów, nie ten kto ma wyższe miejsce na liście. Miejsce to głównie prestiż, a poza tym niektórzy ludzie nie głosują na konkretnych ludzi tylko na partię i zakreślają pierwszego od góry, może drugiego albo trzeciego, bo im się nazwisko obiło o uszy, a na tych na końcu nawet nie patrzą. Cztery lata temu w okręgu rzeszowskim z 30-osobowej listy PiS posłami zostało 12 osób, w tym osoba z 20. i z ostatniego 30. miejsca. Nie została posłem osoba z miejsca nr 3 - bo miała mniej głosów niż 12 innych, w tym 10 będących niżej na liście.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
qwerty
0 # qwerty 2019-09-27 18:34
Bzdury pan piszesz A. 10 nigdy by nie weszła gdyby miejsce na liście było tak kredytowane.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Ama
-5 # Ama 2019-09-26 17:49
Nie jesteśmy egoistami; głosujemy na pana Łukasza Rydzika z Oleszyc. On wejdzie , nie straćmy szansy.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
wyborca
-8 # wyborca 2019-09-26 19:37
Bronisław Komorowski Prezydent na trudne czasy.. głosujmy mądrze nie dajmy się wykorzystywać..
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
WWO
-2 # WWO 2019-09-27 07:05
Tęczowa zaraza z naszej ziemi??? tfu...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
www
-1 # www 2019-09-27 07:50
Spotkałeś osobiście chociaż jednego? zrobiłeś mu "tfu"?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Ama
-2 # Ama 2019-09-27 08:32
Ciekawe kto tak minusuje kandydata z lewicy? On i tak wejdzie ,
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
n
0 # n 2019-09-27 11:37
Cytuję Ama:
Ciekawe kto tak minusuje kandydata z lewicy? On i tak wejdzie ,

Z lewicy?Chyba kawiorowej.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Wyborca
-1 # Wyborca 2019-09-27 15:16
Polska potrzebuje poważnych i uczciwych polityków którzy są kompetentni i świadomi w tym co robią , wiedzą jak prowadzić nasz wspólny interes jakim jest Polska i nie dopuszczą do malwersacji, postępującej biurokratyzacji czy podnoszenia podatków. Głosuj mądrze oddaj swój głos na Platformę Obywatelska.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
n
-1 # n 2019-09-27 15:30
Cytuję Wyborca:
Polska potrzebuje poważnych i uczciwych polityków którzy są kompetentni i świadomi w tym co robią , wiedzą jak prowadzić nasz wspólny interes jakim jest Polska i nie dopuszczą do malwersacji, postępującej biurokratyzacji czy podnoszenia podatków. Głosuj mądrze oddaj swój głos na Platformę Obywatelska.

Dobry żart tynfa wart.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Gosc
-1 # Gosc 2019-09-28 13:45
W Rzeczy samej, trzeba być niezłym ignorantem, bo PO popierać.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Ama
0 # Ama 2019-09-28 19:40
Lepiejz kawiorowej czy ośmiorniczkowej niż kamienicy z pokojami na godzine, wieżami ze Srebrnej, nieujawnionymi podatkami i nierzetelnymi pitami i jeszcze z dziwnymi przelotami,
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Wyborca
-1 # Wyborca 2019-09-28 20:44
Programy rozdawnicze doprowadzą Polskę do bankructwa i całkowitej zapaści. Nadzieją są sprawdzeni fachowcy którzy wiedzą jak prowadzić nasze wspólne dobro i zdecydowanie parzą w przyszłość. KO ma mój głos.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Ostatnio dodane

Wybory samorządowe 2024

Najbliższe wydarzenia

Na sygnale

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKTfeed-image RSS

ZLUBACZOWA.PL - informacje Lubaczów, powiat lubaczowski.