Teresa Pamuła odebrała zaświadczenie o wyborze na posła

W miniony czwartek w sejmie odbyła się uroczystość wręczenia zaświadczeń o wyborze na posła. Nie mogło zabraknąć tam Teresy Pamuły, która z szóstym wynikiem na liście Prawa i Sprawiedliwości w okręgu krośnieńsko-przemyskim została wybrana na parlamentarzystę dziewiątej kadencji izby.

Czytaj więcej...

Teresa Pamuła miałaby się zrzec mandatu poselskiego na rzecz Stanisława Piotrowicza? To nieprawda!

fot. archiwum zlubaczowa.pl

W poniedziałek w ogólnopolskich mediach pojawiła się informacja, jakoby starosta jarosławski Tadeusz Chrzan lub Teresa Pamuła mieliby się zrzec mandatu na rzecz Stanisława Piotrowicza. Z naszych informacji wynika, że tak na 100% się nie stanie i zarówno T. Chrzan jak i przedstawicielka Ziemi Lubaczowskiej obejmą poselskie mandaty.

Czytaj więcej...

Wybory parlamentarne 2019. Oto nasi reprezentanci

Przez najbliższe cztery lata w Sejmie m.in. nasz powiat reprezentować będzie 11 osób. Osiem z Prawa i Sprawiedliwości, dwa z Koalicji Obywatelskiej i jeden przedstawiciel Polskiego Stronnictwa Ludowego.

Czytaj więcej...

Niższa frekwencja w powiecie lubaczowskim

fot. sejm.gov.pl

Mamy dane dotyczące frekwencji w województwie podkarpackim. Z informacji opublikowanych przez PKW wynika, że w powiecie lubaczowskim do urn poszło 53,16% uprawnionych.

Czytaj więcej...

Wyniki głosowania na kandydatów z powiatu lubaczowskiego

Od lewej Zdzisław Zadworny, Teresa Pamuła, Łukasz Rydzik

Poznaliśmy już oficjalne wyniki wyborów do Sejmu RP na kolejną, czteroletnią kadencję. Poniżej zestawienie, ile głosów zdobyli kandydaci z powiatu lubaczowskiego.

Czytaj więcej...

Wyniki wyborów w powiecie lubaczowskim

Prawo i Sprawiedliwość w naszym powiecie zdobyło 64,09 % głosów. PSL 14,35%, SLD 8,23%, Konfederacja 6,92%, a najmniej Koalicja Obywatelska 6,41%.

Czytaj więcej...

Teresa Pamuła Posłem na Sejm RP

22 lat w Sejmie nie było przedstawiciela Ziemi Lubaczowskiej. Teraz to się zmieni, bowiem kandydatka Prawa i Sprawiedliwości Teresa Pamuła otrzyma mandat Posła na Sejm RP - wynika z wyników podanych przez PKW.

Czytaj więcej...

Wybory Parlamentarne 2019. Oficjalne wyniki wyborów [RELACJA NA ŻYWO]

Prawo i Sprawiedliwość w naszym powiecie zdobyło 64,09 % głosów. PSL 14,35%, SLD 8,23%, Konfederacja 6,92%, a najmniej Koalicja Obywatelska 6,41%.

Czytaj więcej...

Uwaga! Trwa cisza wyborcza! W niedzielę po 21:00 specjalny serwis wyborczy

O godz. 24 rozpoczęła się cisza wyborcza. Oznacza to, że do zamknięcia lokali wyborczych nie można wieszać plakatów, rozdawać ulotek, nawoływać wyborców do oddania głosu na konkretnego kandydata.

Czytaj więcej...

Ostatnio dodane

Wybory samorządowe 2024

Najbliższe wydarzenia

Na sygnale

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKTfeed-image RSS

ZLUBACZOWA.PL - informacje Lubaczów, powiat lubaczowski.