Teresa Pamuła odebrała zaświadczenie o wyborze na posła

W miniony czwartek w sejmie odbyła się uroczystość wręczenia zaświadczeń o wyborze na posła. Nie mogło zabraknąć tam Teresy Pamuły, która z szóstym wynikiem na liście Prawa i Sprawiedliwości w okręgu krośnieńsko-przemyskim została wybrana na parlamentarzystę dziewiątej kadencji izby.

Czytaj więcej...

Teresa Pamuła miałaby się zrzec mandatu poselskiego na rzecz Stanisława Piotrowicza? To nieprawda!

fot. archiwum zlubaczowa.pl

W poniedziałek w ogólnopolskich mediach pojawiła się informacja, jakoby starosta jarosławski Tadeusz Chrzan lub Teresa Pamuła mieliby się zrzec mandatu na rzecz Stanisława Piotrowicza. Z naszych informacji wynika, że tak na 100% się nie stanie i zarówno T. Chrzan jak i przedstawicielka Ziemi Lubaczowskiej obejmą poselskie mandaty.

Czytaj więcej...

Wybory parlamentarne 2019. Oto nasi reprezentanci

Przez najbliższe cztery lata w Sejmie m.in. nasz powiat reprezentować będzie 11 osób. Osiem z Prawa i Sprawiedliwości, dwa z Koalicji Obywatelskiej i jeden przedstawiciel Polskiego Stronnictwa Ludowego.

Czytaj więcej...

Niższa frekwencja w powiecie lubaczowskim

fot. sejm.gov.pl

Mamy dane dotyczące frekwencji w województwie podkarpackim. Z informacji opublikowanych przez PKW wynika, że w powiecie lubaczowskim do urn poszło 53,16% uprawnionych.

Czytaj więcej...

Wyniki głosowania na kandydatów z powiatu lubaczowskiego

Od lewej Zdzisław Zadworny, Teresa Pamuła, Łukasz Rydzik

Poznaliśmy już oficjalne wyniki wyborów do Sejmu RP na kolejną, czteroletnią kadencję. Poniżej zestawienie, ile głosów zdobyli kandydaci z powiatu lubaczowskiego.

Czytaj więcej...

Wyniki wyborów w powiecie lubaczowskim

Prawo i Sprawiedliwość w naszym powiecie zdobyło 64,09 % głosów. PSL 14,35%, SLD 8,23%, Konfederacja 6,92%, a najmniej Koalicja Obywatelska 6,41%.

Czytaj więcej...

Teresa Pamuła Posłem na Sejm RP

22 lat w Sejmie nie było przedstawiciela Ziemi Lubaczowskiej. Teraz to się zmieni, bowiem kandydatka Prawa i Sprawiedliwości Teresa Pamuła otrzyma mandat Posła na Sejm RP - wynika z wyników podanych przez PKW.

Czytaj więcej...

Wybory Parlamentarne 2019. Oficjalne wyniki wyborów [RELACJA NA ŻYWO]

Prawo i Sprawiedliwość w naszym powiecie zdobyło 64,09 % głosów. PSL 14,35%, SLD 8,23%, Konfederacja 6,92%, a najmniej Koalicja Obywatelska 6,41%.

Czytaj więcej...

Uwaga! Trwa cisza wyborcza! W niedzielę po 21:00 specjalny serwis wyborczy

O godz. 24 rozpoczęła się cisza wyborcza. Oznacza to, że do zamknięcia lokali wyborczych nie można wieszać plakatów, rozdawać ulotek, nawoływać wyborców do oddania głosu na konkretnego kandydata.

Czytaj więcej...

Najbliższe wydarzenia

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKTfeed-image RSS

ZLUBACZOWA.PL - informacje Lubaczów, powiat lubaczowski.