Uczniowie "ogólniaka" poznali pracę laboranta w lubaczowskim sanepidzie
W piątek (3 czerwca) uczniowie klasy 1b z Liceum Ogólnokształcącego w Lubaczowie mieli okazję uczestniczyć w nietypowych zajęciach. Odwiedzili Powiatową Stację Sanitarno – Epidemiologiczną, gdzie...

