Konkurs plastyczny dla uczniów „Las z mojej książki”

Nadleśnictwo Lubaczów wraz z Miejską Biblioteką Publiczną im. Władysława Broniewskiego w Lubaczowie zapraszają do wzięcia udziału w konkursie plastyczno-edukacyjnym „Las z mojej książki” poświęconym twórczości Marii Konopnickiej.

Wykonaj dowolną techniką (z wyłączeniem prac przestrzennych i wyklejanych, maksymalny format A4) indywidualną, samodzielną pracę plastyczną przedstawiającą las w twórczości Marii Konopnickiej. Konkurs adresowany jest do uczniów szkół podstawowych z powiatu lubaczowskiego w trzech kategoriach wiekowych: Kategoria I – uczniowie klas I-III szkół podstawowych, Kategoria II – uczniowie klas IV-VI szkół podstawowych, Kategoria III – uczniowie klas VII-VIII szkół podstawowych.

Prace konkursowe wraz z kompletem załączników należy dostarczyć do dnia 20 maja 2022 r. do godziny 15:00 w kopercie na adres:
Nadleśnictwo Lubaczów, ul. Słowackiego 20, 37-600 Lubaczów (sekretariat, lub pokój nr 10).
Brak któregokolwiek z załączników będzie oznaczał odrzucenie oferty konkursowej.

Przewidywany termin ogłoszenia wyników nastąpi w dniu 31 maja 2022 r. o godzinie 10:00 w Nadleśnictwie Lubaczów, przy ul. Słowackiego 20, 37-600 Lubaczów.

Szczegółowe informacje w regulaminie konkursu:
Regulamin konkursu „Las z mojej książki”

Wraz z pracą należy dostarczyć następujące załączniki:
Załącznik nr 1 – zgoda na przetwarzanie danych osobowych
Załącznik nr 2 – klauzula informacyjna
Załącznik nr 3 – metryczka
Załącznik nr 4 – kserokopia fragmentu opisu lasu z wybranej książki Marii Konopnickiej z podaniem jej tytułu

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


UWAGA!

Od 18 marca 2022 roku publikacja komentarzy na portalu ZLUBACZOWA.PL jest możliwa tylko po uprzednim zarejestrowaniu konta. 

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ZAREJESTROWAĆ KONTO

Masz już konto? Zaloguj się

Regulamin forum znajduje się pod tym linkiem, natomiast polityka prywatności tutaj. Rejestrując konto akceptujesz zasady.