Szkoła w Łukawcu wyróżniona przez Ministra Edukacji i Nauki

Pod koniec roku Minister Edukacji i Nauki Przemysław Czarnek przyznał Publicznej Szkole Podstawowej w Łukawcu, jako jednej z 38 placówek w Polsce, Krajowy Certyfikat Szkoły Promującej Zdrowie. 

Przyznanie Certyfikatu Szkoły Promującej Zdrowie szkole w Łukawcu stanowi uznanie dla długofalowych oraz dobrowolnych działań w zakresie promocji zdrowia.

Na sukces naszej szkoły złożyła się wspólna praca Dyrekcji szkoły, koordynatora ds. promocji zdrowia - pani Doroty Wróbel i całej społeczności szkolnej. Wyróżnienie to przyczyniło się zarówno do zwiększenia prestiżu placówki, jak również stało się źródłem satysfakcji oraz motywacją do dalszej pracy. Certyfikat ten jednocześnie zobowiązuje do utrzymywania wysokich standardów, które wyznaczają główne kierunki pracy szkoły - podkreśla Publiczna Szkoła Podstawowa w Łukawcu

certyfikat.jpgfot_2.jpg

 

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Komentarze   

Rydzyk
+4 # Rydzyk 2022-01-26 18:37
Pora zbudować kaplicę szkolną
Mieszko
+1 # Mieszko 2022-01-26 19:30
Cytuję Rydzyk:
Pora zbudować kaplicę szkolną

Piszesz bez sensu.
Agent
+4 # Agent 2022-01-27 03:54
Taki certyfikat od nawiedzonego swira to wstyd dla szkoly w Lukawcu. Szkola zostala ponizona , a ten papierek nawet do podtarcia 4 liter sie nie nadaje. Omijajcie takich czarnkow szerokim kolem , kontakt moze powodowac utrate rozumu.
Edi
-4 # Edi 2022-01-29 08:06
Po co cię śmieciu uczyli czytać i pisać?
AntyPiS
+3 # AntyPiS 2022-01-29 11:48
Cytuję Edi:
Po co cię śmieciu uczyli czytać i pisać?


Ciebie jak widać nie nauczyli pisać normalnie.

UWAGA!

Od 18 marca 2022 roku publikacja komentarzy na portalu ZLUBACZOWA.PL jest możliwa tylko po uprzednim zarejestrowaniu konta. 

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ZAREJESTROWAĆ KONTO

Masz już konto? Zaloguj się

Regulamin forum znajduje się pod tym linkiem, natomiast polityka prywatności tutaj. Rejestrując konto akceptujesz zasady.

Ostatnio dodane