fot. OSP Narol
We wtorek, 23 czerwca, po godz. 15:00 służby ratunkowe zostały wezwane do wypadku na trasie Narol - Kadłubiska. Doszło tam do zderzenia motoroweru z samochodem osobowym.
Do zdarzenia doszło w rejonie miejscowości Kadłubiska. Jak wynika z informacji przekazanych przez strażaków z OSP KSRG Narol, w wypadku uczestniczyły dwa pojazdy - motorower oraz samochód osobowy.
W wyniku zdarzenia poszkodowany został kierowca jednośladu. Po udzieleniu pomocy przez zespół ratownictwa medycznego został przewieziony do szpitala w Tomaszowie Lubelskim.
Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia, kierowali ruchem oraz usunęli z jezdni pozostałości po uszkodzonych pojazdach. W działaniach uczestniczyli druhowie z OSP KSRG Narol, strażacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Lubaczowie, zespół ratownictwa medycznego oraz policjanci.
Okoliczności wypadku będą wyjaśniane przez policję.



