
W hali widowiskowo-sportowej w Oleszycach rozegrano Amatorski Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Oleszyce. Do rywalizacji przystąpiło siedem drużyn, a całodniowe zmagania dostarczyły zarówno zawodnikom, jak i kibicom wielu sportowych emocji.

