Ogłoszenie burmistrza Narola ws. wałęsających się psów

Zdjęcie ilustracyjne fot. pixinio.com

Burmistrz Gminy Narol Grzegorz Dominik przypomina mieszkańcom tamtejszej gminy o obowiązku sprawowaniu nadzoru nad psami w miejscach publicznych w taki sposób, aby nie powodowały one zagrożenia bezpieczeństwa dla ludzi oraz innych zwierząt.  Ostrzega także przed karami.

Czytaj więcej...

27-letni Łukasz z Polanki Horynieckiej miał wypadek samochodowy. Potrzebuje naszej pomocy

Ruszyła właśnie zbiórka charytatywna dla Łukasza Czarnego, mieszkańca Polanki Horynieckiej. 27-latek 31 października miał wypadek samochodowy, doznał licznych złamań kręgosłupa.

Czytaj więcej...

Roman Łańcucki został nowym radnym Lubaczowa [WYNIKI]

fot. zlubaczowa.pl

60-letni Roman Łańcucki otrzyma mandat radnego Rady Miejskiej w Lubaczowie. W wyborach uzupełniających, które odbyły się 17 grudnia, R. Łańcucki zdobył 59 głosów.

Czytaj więcej...

Na co gmina Oleszyce wyda pieniądze w 2018 roku?

fot. oleszyce.pl

33 mln zł dochodów oraz 34,7 mln zł wydatków – to główne założenia przyszłorocznego budżetu miasta i gminy Oleszyce.

Czytaj więcej...

Rozpoczął się remont sali gimnastycznej w Oleszycach

fot. oleszyce.pl

W Oleszycach rozpoczął się gruntowny remont sali gimnastycznej przy szkole podstawowej. Przebudowany obiekt ma zostać oddany do użytku w przyszłym  roku.

Czytaj więcej...

Sala gimnastyczna w Oleszycach doczeka się remontu

fot. Google

Prawie milion złotych będzie kosztować przebudowa sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej w Oleszycach.

Czytaj więcej...

Oleszyce: Wyłoniono zwycięzców w Turnieju Wiedzy Pożarniczej

fot. oleszyce.pl

W piątek (17.03) w Miejsko–Gminnym Ośrodku Kultury w Oleszycach odbyły się finały eliminacji gminnych Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom".  Rywalizacja toczyła się w trzech grupach wiekowych: szkoły podstawowe, gimnazjalne i ponadgimnazjalne.

Czytaj więcej...

Komisariat Policji w Oleszycach doczeka się remontu

O tym, że budynek komisariatu policji w Oleszycach lata świetności ma już dawno za sobą wiedzą nie tylko policjanci, ale i mieszkańcy - ma nawet opinię odstraszającego. Na szczęście wkrótce to się zmieni, bo komisariat zostanie gruntowanie wyremontowany.

Czytaj więcej...

W Oleszycach kolędowali dla Emilki

fot. oleszyce.pl

8 stycznia br. w hali widowiskowo sportowej w Oleszycach z inicjatywy Społeczności  Szkoły Podstawowej, Publicznego Gimnazjum w Oleszycach Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury  w Oleszycach odbył się charytatywny koncert noworoczny „Kolędujmy dla Emilki”. Cały dochód z koncertu przekazany został na leczenie zmagającej się chorobą Emilki.

Czytaj więcej...

Najbliższe wydarzenia