Rok temu urodziły się pięcioraczki z Horyńca. Rodzina Clarke w „Dzień dobry TVN’ [VIDEO]

fot. kadr DD TVNfot. kadr DD TVN

Dokładnie rok temu, 12 lutego 2023 r. Pani Dominika Clarke w szpitalu w Krakowie urodziła pięcioraczki. Z tej okazji, rodzinę z Puchaczy w gminie Horyniec-Zdrój odwiedziła ekipa programu „Dzień dobry TVN”.

12 lutego mieszkanka Gminy Horyniec-Zdrój Pani Dominika w szpitalu w Krakowie urodziła pięcioraczki. Na świat przyszły trzy dziewczynki i dwóch chłopców. Ich imiona w kolejności narodzin to Elizabeth, Evangeline, Arianna, Charles oraz Henry. Niestety, lekarzom nie udało się jednak uratować jednego z noworodków - najmłodszego chłopca o imieniu Henry James. Dziecko zmarło kilka dni po urodzinach.

Dominika i jej mąż Vincent oprócz maleństw mają jeszcze siedmioro dzieciaczków w wieku: 12 i 10 lat, bliźniaki 7-letnie, bliźniaki 4-letnie i roczną dziewczynkę.

Cała rodzina pokazuje swoje życie w mediach społecznościowych. Mają mnóstwo obserwatorów, którym chętnie opowiadają o swoich relacjach, o miłości, o tym co jedzą, jak świętują i w jaki sposób wspólnie spędzają czas.

Ostatnio mama dzieci, w jednym z nagrań wspominała, że jej relacje z rodziną nie są najlepsze. Po śmierci i jej mamy, i dziadka, kontakt właściwie zaniknął. To był jeden z powodów przez które małżeństwo z 11 dzieci zdecydowało się na wyprowadzkę z Polski. Okazało się, że cała rodzina wyjedzie do Tajlandii, gdzie wynajęli już dom. Rodzina już od jakiegoś czasu przygotowuje się do wyjazdu. Do tego egzotycznego kraju planują wyjechać za dwa miesiące.

Z okazji pierwszych urodzin wieloraczków, rodzinę z Puchaczy odwiedziła ekipa programu „Dzień Dobry TVN”. Film możecie obejrzeć pod tym linkiem.  

Komentarze   

Zxzxzx
+19 # Zxzxzx 2024-02-12 07:36
Jak ta pani przetrwa w tej Tajlandii czy gdzieś bez codziennej dawki celebryctwa i zachwytów nad nią....
Co to się dzieje z tym światem i ludźmi. Echh..
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Kmicic
-8 # Kmicic 2024-02-12 07:58
Wcale mnie to nie dziwi, że teraz wyjeżdżają.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Pisior
+7 # Pisior 2024-02-12 14:35
Zapewne czytają twoje komentarze, mendo
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Margo
+9 # Margo 2024-02-12 11:10
Ohh i rodzina się pojawiła jak nigdy ciekawe czy lajki dadzą jak siebie na zdjęciach zobaczą ;)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Najbliższe wydarzenia