Czołowe zderzenie osobówek w gminie Narol, jedna osoba nie żyje

Policjanci zabezpieczali miejsce wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj w gminie Narol. W wyniku czołowego zderzenia dwóch pojazdów osobowych, trzech uczestników zdarzenia z obrażeniami trafiło do szpitala. Niestety jeden z rannych pomimo starań lekarzy zmarł.

Wczoraj wieczorem, na drodze między Łukawicą a Narolem miał miejsce wypadek drogowy z udziałem dwóch samochodów osobowych. Z ustaleń policjantów wynikało, że na prostym odcinku jezdni doszło do czołowego zderzenia volkswagena i skody. Pojazdami podróżowali trzej mężczyźni, wszyscy mieszkający w gminie Narol. W wyniku wypadku obrażeń doznała trójka uczestników, którzy zostali przetransportowani karetkami pogotowia do szpitala w Tomaszowie Lubelskim. 

Dwóch uczestników zdarzenia nie doznało poważniejszych obrażeń. Niestety trzeci z nich, 42-letni mężczyzna, który podróżował skodą pomimo starań lekarzy, zmarł w szpitalu.

Policjanci przeprowadzili oględziny i zabezpieczyli ślady. Teraz wyjaśniane są okoliczności, w jakich doszło do tego tragicznego w skutkach wypadku.

51385430.jpg1614693633.jpg1762632174.jpg

Źródło/fot: KPP Lubaczów

{flike}

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


UWAGA!

Od 18 marca 2022 roku publikacja komentarzy na portalu ZLUBACZOWA.PL jest możliwa tylko po uprzednim zarejestrowaniu konta. 

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ZAREJESTROWAĆ KONTO

Masz już konto? Zaloguj się

Regulamin forum znajduje się pod tym linkiem, natomiast polityka prywatności tutaj. Rejestrując konto akceptujesz zasady.

Ostatnio dodane