Czołowe zderzenie osobówek w gminie Narol, jedna osoba nie żyje

Policjanci zabezpieczali miejsce wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj w gminie Narol. W wyniku czołowego zderzenia dwóch pojazdów osobowych, trzech uczestników zdarzenia z obrażeniami trafiło do szpitala. Niestety jeden z rannych pomimo starań lekarzy zmarł.

Wczoraj wieczorem, na drodze między Łukawicą a Narolem miał miejsce wypadek drogowy z udziałem dwóch samochodów osobowych. Z ustaleń policjantów wynikało, że na prostym odcinku jezdni doszło do czołowego zderzenia volkswagena i skody. Pojazdami podróżowali trzej mężczyźni, wszyscy mieszkający w gminie Narol. W wyniku wypadku obrażeń doznała trójka uczestników, którzy zostali przetransportowani karetkami pogotowia do szpitala w Tomaszowie Lubelskim. 

Dwóch uczestników zdarzenia nie doznało poważniejszych obrażeń. Niestety trzeci z nich, 42-letni mężczyzna, który podróżował skodą pomimo starań lekarzy, zmarł w szpitalu.

Policjanci przeprowadzili oględziny i zabezpieczyli ślady. Teraz wyjaśniane są okoliczności, w jakich doszło do tego tragicznego w skutkach wypadku.

51385430.jpg1614693633.jpg1762632174.jpg

Źródło/fot: KPP Lubaczów

{flike}

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Najbliższe wydarzenia