Piotr Cencora przejął obowiązki dyrektora szpitala w Lubaczowie

Piotr Cencora - były prezes Uzdrowiska Horyniec został p.o. dyrektora szpitala w Lubaczowie. Zastąpił Leszka Kwaśniewskiego, który został szefem szpitala w Krośnie.

Dziś starosta lubaczowski pożegnał dotychczasowego dyrektora SP ZOZ w Lubaczowie Leszka Kwaśniewskiego.

Leszek Kwaśniewski dyrektorem Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Lubaczowie był od 2019 roku. W tym czasie udało mu się pozyskać nowych lekarzy, a także usprawnić pracę lubaczowskiego szpitala. Zarówno pacjenci jak i władze powiatu pozytywnie oceniają pracę Leszka Kwaśniewskiego.

Na miejsce L. Kwaśniewskiego do czasu ogłoszenia nowego konkursu powołany został Piotr Cencora, który oficjalnie przejął dziś obowiązki dyrektora szpitala w Lubaczowie

Nowy dyrektor ma 49 lat, urodził się w Lubaczowie. Ukończył Zespół Szkół Zawodowych. Z zawodu jest technikiem-mechankiem obróbki skrawaniem. Studiował na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie na Wydziale Wiertnictwa Nafty i Gazu. W 1998 roku uzyskał tytuł mgr inż. w dziedzinie Gazownictwo Ziemne. Pracował w fabryce mebli w Dachnowie jako brygadzista oraz szef magazynu. W 2012 roku objął funkcję kierownika Hurtowni Mebli w Pruszczu Gdańskim. Przez 6 lat wspólnie z żoną prowadził sklep wielobranżowy. W latach 2015 - 2017 był dyrektorem Uzdrowiska Horyniec.

 

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


UWAGA!

Od 18 marca 2022 roku publikacja komentarzy na portalu ZLUBACZOWA.PL jest możliwa tylko po uprzednim zarejestrowaniu konta. 

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ZAREJESTROWAĆ KONTO

Masz już konto? Zaloguj się

Regulamin forum znajduje się pod tym linkiem, natomiast polityka prywatności tutaj. Rejestrując konto akceptujesz zasady.