Internet dla chorych dzieci w szpitalu

Wczoraj (08.04) w świetlicy Oddziału Pediatrycznego w Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej w Lubaczowie odbyło się uroczyste udostępnienie darmowego łącza internetowego dzieciom. Akcja prowadzona jest w ramach ogólnopolskiego projektu „Z nosem w sieci”.

Ogólnopolska akcja „Z nosem w sieci” realizowana jest przez telekomunikacyjną firmę TK Telekom. Spółka zainstalowała na oddziale stałe łącze i router Wi-Fi, podarowała komputer stacjonarny, dwa laptopy i dwa komplety biurek komputerowych. TK Telekom zawarła ze szpitalem umowę, w której zobowiązała się do utrzymywania darmowych łączy przez minimum dwa lata, do ich stałej obsługi i pomocy technicznej.

Projekt ma na celu darmowe udostępnianie Internetu podopiecznym szpitali, domów dziecka, świetlic czy placówek oświatowo-wychowawczych. Internet w dostępie bezprzewodowym Wi-Fi pozwoli małym pacjentom lubaczowskiego szpitala na kontakt z przyjaciółmi, rodziną, a także na naukę i zabawę, która urozmaici im czas hospitalizacji.

Źródło: lubaczow.pl

{flike}

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


UWAGA!

Od 18 marca 2022 roku publikacja komentarzy na portalu ZLUBACZOWA.PL jest możliwa tylko po uprzednim zarejestrowaniu konta. 

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ZAREJESTROWAĆ KONTO

Masz już konto? Zaloguj się

Regulamin forum znajduje się pod tym linkiem, natomiast polityka prywatności tutaj. Rejestrując konto akceptujesz zasady.

Ostatnio dodane