Rewitalizacja Lubaczowa. Gdzie są problemy, co trzeba poprawić?

fot. lubaczow.plfot. lubaczow.pl

W środę, 23 listopada w Sali Obrad Urzędu Miejskiego odbyła się otwarta debata, której celem było pozyskanie opinii i stanowisk mieszkańców dotyczących wyznaczenia obszarów zdegradowanych. Podczas zebrania ustalono zmianę dotychczasowych pytań ankiety.

Spotkanie odbyło się w ramach projektu pn. ,,Opracowanie Programu Rewitalizacji Miasta Lubaczowa z uwzględnieniem specyfiki i uwarunkowań obszarów wymagających szczególnej interwencji”. W wyniku konsultacji społecznych ustalono zmianę ankiety. Zawarte w niej pytania zamknięte zastąpiono otwartymi. Mieszkańcy szczegółowo będą mogli wyrazić swoją opinię w zakresie wyznaczenia zdegradowanych obszarów Lubaczowa.

W linku zamieszczonym pod artykułem opublikowany jest nowy wzór ankiety. W związku z jej zmianą został przedłużony termin zbierania ankiet - do dnia 20.12.2016r. Wypełnione formularze można przynieść do Referatu Inwestycji i Rozwoju (pok. B5).

Kolejna otwarta debata w sprawie projektu pn. ,,Opracowanie Programu Rewitalizacji Miasta Lubaczowa z uwzględnieniem specyfiki i uwarunkowań obszarów wymagających szczególnej interwencji” odbędzie się 19.12.2016r. o godzinie 15:00 w Sali Obrad Urzędu Miejskiego, na którą urzędnicy zapraszają.

ANKIETA

Źródło: lubaczow.pl

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Komentarze   

on76
+9 # on76 2016-11-29 08:30
toalet jak nie było tak nie ma a to dla mieszkańców jak i przyjezdnych gości świadczy o poziomie
yhn
+4 # yhn 2016-11-30 20:46
Spa, spa, spa. Kiedy?
nnnnn
+3 # nnnnn 2016-11-30 23:33
Bagno urzędasów.

UWAGA!

Od 18 marca 2022 roku publikacja komentarzy na portalu ZLUBACZOWA.PL jest możliwa tylko po uprzednim zarejestrowaniu konta. 

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ZAREJESTROWAĆ KONTO

Masz już konto? Zaloguj się

Regulamin forum znajduje się pod tym linkiem, natomiast polityka prywatności tutaj. Rejestrując konto akceptujesz zasady.

Ostatnio dodane