Radni zdecydowali: nie bedzie podwyżek za wodę i ścieki w Lubaczowie

fot. pixabay.comfot. pixabay.com

Na wczorajszej sesji Rada Miejska w Lubaczowie zatwierdziła stawki opłat za wodę i ścieki w 2017 roku. Stawki pozostały na niezmienionym poziomie z 2016 roku.

Radni ustalili, że za 1 m3 dostarczonej wody zapłacimy 2,25 zł, a za  1 m3 ścieków wprowadzanych do kanalizacji miejskiej - 4,27 zł - czyli tak samo jak w tym roku.

Na niezmienionym poziomie pozostały również opłaty za przyłączenie do urządzenia wodociągowego czy kanalizacyjnego, będącego w posiadaniu Miejskiego Zakładu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Lubaczowie:
- 250 zł za przyłączenie do sieci wodociągowej - wynikająca z kosztów zamontowania wodomierza i przeprowadzania prób technicznych przyłącza wodociągowego wybudowanego przez odbiorcę,
- 450 zł za przyłączenie do sieci kanalizacyjnej - wynikająca z kosztów przeprowadzania prób technicznych przyłącza kanalizacyjnego wybudowanego przez odbiorcę.

Źródło: lubaczow.pl

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Komentarze   

obywatel
+4 # obywatel 2016-10-29 09:29
Teraz czas na kolejny krok - obniżyć sobie diety szanowna rado o 50% i burmistrzowi pensje o 40% wówczas będzie można was pochwalić. Jednak nie pamiętam by znalazł się odważny i postawił taki wniosek na sesji.
iffot
-1 # iffot 2016-10-29 12:09
G....o prawda wystarczy zlikwidować Staż Miejską bo dla porównania tamci przynajmniej próbują soc robić a Staż Miejska nic nie robi i 3 razy większą kasę bierze, i tu nikt nikt nie widzi problemu co za miasto darmozjadów utrzymywać.
boy george
+2 # boy george 2016-10-30 10:01
czyżby rada pracowała na pełny etat, że porównujesz jej diety z zarobkami strażników?? nie żebym ich bronił, też uważam że się obijają, ale nie wpadaj w populizm!
lol
# lol 2016-10-29 13:50
Nie jest sztuką likwidować, nawet straż miejską, sztuką jest stworzyć warunki do inwestowania i pozyskać inwestorów, którzy zatrudnią ludzi. Przez ostatnie lata demokracji nic tu nie powstało a zlikwidowano wszystko. Jedyna nadzieja w kopalni siarki Basznia, która powstaje.
sqwer
+1 # sqwer 2016-10-30 12:27
Dokładnie. Co chwilę słychać o nowych inwestycjach w podkarpackim, nawet w Jarosławiu ma powstać coś ok. 80 nowych miejsc pracy (zawsze to coś)...niestety do Lubaczowa nikt nie przyjdzie- jest to wina tylko i wyłącznie rządzących którzy 30 lat temu myśleli że będą to wyłącznie tylko tereny rolnicze i że to wystarczy, ale okazuje się że nie- młodych nie interesuje rolnictwo dzisiaj, tym bardziej przy tych warunkach jakie są serwowane.....t yle.
Piotr
# Piotr 2016-11-13 10:26
Obniżyć dietę radnych o 80%, i nie znajdziecie już 15 chętnych w nowych wyborach, dla wybrańców na 4 lata znalazło się źródełko życia za nic nie robienie w większości.

UWAGA!

Od 18 marca 2022 roku publikacja komentarzy na portalu ZLUBACZOWA.PL jest możliwa tylko po uprzednim zarejestrowaniu konta. 

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ZAREJESTROWAĆ KONTO

Masz już konto? Zaloguj się

Regulamin forum znajduje się pod tym linkiem, natomiast polityka prywatności tutaj. Rejestrując konto akceptujesz zasady.

Ostatnio dodane