Ruszyło głosowanie na zadania Budżetu Obywatelskiego

Ruszyło głosowanie na projekty zakwalifikowane do Budżetu Obywatelskiego. Zadania wybrać można do 15 listopada poprzez wypełnienie karty do głosowania i wrzucenie jej do urny w Biurze Obsługi Mieszkańców naszego Urzędu. Warto wziąć udział w głosowaniu, bo kwota Budżetu Obywatelskiego wynosi 280.000,00 zł. Wyniki poznamy do 30 listopada.

Wyborów projektów do realizacji dokonać mogą uprawnieni mieszkańcy w głosowaniu powszechnym, które trwać będzie przez trzy tygodnie, od 25 października do 15 listopada. Na karcie do głosowania zaznaczyć można jeden lub dwa projekty, które w ocenie osoby głosującej Gmina Miejska Lubaczów powinna zrealizować w 2017 roku. Jeśli na karcie nie zostanie wybrany żaden projekt lub zostanie zaznaczonych ich więcej niż dwa, to głos uznany zostanie za nieważny. Karta do głosowania będzie zawierać informacje jak prawidłowo oddać głosy.

Karty do głosowania odebrać można osobiście w Biurze Obsługi Mieszkańca (BOM) w godzinach pracy Urzędu (7:30-15:30), po uprzednim okazaniu dokumentu potwierdzającego tożsamość i złożeniu podpisu potwierdzającego jej odbiór.

Z zakwalifikowanymi projektami zapoznać się można klikając w link: http://zlubaczowa.pl/index.php/news/wydarzenia/138-lubaczow/2505-komisja-wybrala-16-z-17-propozycji-do-budzetu-obywatelskiego-wkrotce-glosowanie


Uwaga!
Karty do głosowania nie zawierają numerów projektów, tylko liczby porządkowe. Osoby głosujące prosimy o zwracanie uwagi na tytuły projektów.

Źródło: lubaczow.pl

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Komentarze   

Piotr
# Piotr 2016-11-13 10:29
Gafę to palnięto przy poprzednich wyborach, i teraz mamy radę, która walczy o ilość posiedzeń a nie o dobro miasta.

Obniżyć dietę radnych o 80%, i nie znajdziecie już 15 chętnych w nowych wyborach.

Jestem ciekaw kiedy zostaną zrealizowane inwestycje z poprzednich edycji, kiedy będzie można przejść do garaży oświetloną choć jedną latarnia drogą

UWAGA!

Od 18 marca 2022 roku publikacja komentarzy na portalu ZLUBACZOWA.PL jest możliwa tylko po uprzednim zarejestrowaniu konta. 

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ZAREJESTROWAĆ KONTO

Masz już konto? Zaloguj się

Regulamin forum znajduje się pod tym linkiem, natomiast polityka prywatności tutaj. Rejestrując konto akceptujesz zasady.

Ostatnio dodane