Szukasz pracy? Burmistrz Lubaczowa poszukuje pracownika
Jeżeli jesteś bezrobotnym lub chcesz zmienić pracę i spełniasz wymagania to zgłoś się z CV do Urzędu Miasta w Lubaczowie. Tamtejszy urząd ogłosił nabór na stanowisko: Referent w Biurze Promocji i Informacji. Należy się śpieszyć, bo dokumenty aplikacyjne można składać do 25 października!
Aby dostać tą pracę musisz mieć przede wszystkim wyższe wykształcenie dziennikarskie. Ponadto urząd od kandydata wymaga bardzo dobrej znajomości obsługi komputera, portali społeczniościowych, programów do obróbki grafiki oraz pakietu MS Office.
Nie obejdzie się też bez umiejętności zdobywania i pisania informacji prasowych (krótkie notatki informacyjne, reportaże, felietony), a także komunikatywnej znajomości przynajmniej języka angielskiego.
Referent w Biurze Promocji i Informacji ma za zadanie m. in. przygotowywać i tworzyć materiały do gazety miejskiej oraz na stronę internetową Miasta, inicjować i koordynować kampanie promocyjne i public relations, kształtujących pozytywny wizerunek Miasta oraz utrzymywać dobre kontakty z mediami.
Wymagane dokumenty należy składać w zamkniętej kopercie w Biurze Obsługi Mieszkańców Urzędu Miejskiego w Lubaczowie ul. Rynek 26 do 25 października.
Więcej informacji na temat naboru na to stanowisko możesz znaleźć tutaj.
A jeśli nie uda Ci się zdobyć pracy w lubaczowskim magistracie to zapraszamy do nas. Wyślij nam na maila redakcja(at)zlubaczowa.pl przygotowany przez Ciebie artykuł, a my się z Tobą skontaktujemy.