Krystian Kłysewicz po raz kolejny nagrodzony na Drone Film Festiwal [VIDEO]

Krystian Kłysewicz po raz kolejny został doceniony za niezwykłe ujęcia wykonane za pomocą bezzałogowego statku powierzanego. Mieszkaniec Horyńca-Zdroju w tegorocznej edycji Drone Film Festiwal zdobył aż trzy statuetki.

Drone Film Festival Poland 2024 to wydarzenie zrzeszające pasjonatów i doświadczonych operatorów bezzałogowych statków powietrznych oraz miłośników fotografii i filmów lotniczych. Podczas międzynarodowego festiwalu, wybierane są najlepsze ujęcia wykonane przy pomocy drona. W konkursie tym po raz kolejny udział wziął pochodzący z Horyńca-Zdroju Krystian Kłysewicz. Jurorzy po raz kolejny docenili jego niezwykłe umiejętności fotografii i filmowania z ujęcia lotu ptaka, ponieważ na tegorocznej edycji festiwalu Krystian zdobył aż trzy statuetki.

 W kategorii filmowej „Happiness” Krystian Kłysewicz zajął drugie miejsce za film Narol - Naturalnie na Roztoczu. Ponadto otrzymał główną nagrodę za najlepsze zdjęcie. Trzecia statuetka to efekt współpracy zarówno Krystiana jak i jego brata Marcina, bowiem film o Ziemi Narolskiej został nagrodzony za najlepszą  muzykę i efekty dźwiękowe do filmu.

To nie pierwsze nagrody Krystiana Kłysewicz na Drone Film Festiwal. Kilka lat temu zdobył on pierwszą nagrodę za film promocyjny Ziemi Lubaczowskiej.

Zobaczcie nagrodzony film:

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Ostatnio dodane

Wybory samorządowe 2024

Najbliższe wydarzenia

Na sygnale

ZDJĘCIA

OSTATNIO NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKTfeed-image RSS

ZLUBACZOWA.PL - informacje Lubaczów, powiat lubaczowski.