Teresa Pamuła kandydatką PiS do Parlamentu Europejskiego

Teresa Pamuła będzie kandydatką Prawa i Sprawiedliwości do Parlamentu Europejskiego. Poseł z Lubaczowa znajdzie się na 5 miejscu listy PiS. "Jedynką" w naszym województwie będzie były prezes Orlenu Daniel Obajtek.

Przypomnijmy, że Teresa Pamuła osiągnęła bardzo dobry wynik w tegorocznych wyborach parlamentarnych. Poseł Ziemi Lubaczowskiej zdobyła 15 273 głosy. To siódmy wynik w okręgu krośnieńsko-przemyskim i piąty na liście Prawa i Sprawiedliwości. Co ciekawe Pani Pamuła zdobyła o 2 368 więcej głosów niż w poprzednich wyborach. Warto podkreślić, że tylko w powiecie lubaczowskim na T. Pamułę zagłosowało 10 818 uprawnionych, co stanowi 40,25% wszystkich oddanych na nią głosów.

Teraz Teresa Pamuła ponownie chce powalczyć o mandat europosła. W tegorocznych wyborach do Parlamentu Europejskiego T. Pamuła wystartuje z 5. miejsca listy Prawa i Sprawiedliwości.

Warto dodać, że 5 lat temu obecna Poseł na Sejm RP po raz pierwszy kandydowała do Europarlamentu i wówczas zdobyła 13 760 głosów. W 2019 roku największe poparcie uzyskał Tomasz Poręba, który otrzymał 276 014 głosów oraz Bogdan Rzońca z poparciem 64 113 wyborców. Obaj dostali się do Parlamentu Europejskiego.

Liderem listy PiS w województwie podkarpackim będzie były prezes Orlenu Daniel Obajtek. Kandydować będą również m.in. aktualny europoseł Bogdan Rzońca, marszałek Województwa Podkarpackiego Władysław Ortyl oraz poseł Marek Kuchciński.

Oto lista kandydatów Prawa i Sprawiedliwości w Województwie Podkarpackim do Parlamentu Europejskiego:

  1. Daniel Obajtek
  2. Bogdan Rzońca
  3. Władysław Ortyl
  4. Marcin Warchoł
  5. Teresa Pamuła
  6. Rafał Weber
  7. Maria Kurowska
  8. Jolanta Sawicka
  9. Ewa Leniart
  10. Marek Kuchciński

Wybory do Parlamentu Europejskiego odbędą się w niedzielę 9 czerwca 2024 r.

Komentarze   

Czy wiadomo?
0 # Czy wiadomo? 2024-04-30 21:30
Dlaczego pan Obajtek przepisał swój majątek na osoby trzecie?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Strefa
+20 # Strefa 2024-04-30 21:44
Widocznie takie mamy prawo ze przepisy na to pozwalaja
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
kjkjkj
0 # kjkjkj 2024-05-06 22:32
a skurwysyn przestepca wybrany ma miliony na koncie....to nrmalne za chamów pisowskich!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
PIO
+14 # PIO 2024-04-30 21:52
Cytuję Czy wiadomo?:
Dlaczego pan Obajtek przepisał swój majątek na osoby trzecie?


poszedł w ślady Tuska który przepisał majątek na żonę
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Jacek
+11 # Jacek 2024-04-30 22:07
Cytuję PIO:
Cytuję Czy wiadomo?:
Dlaczego pan Obajtek przepisał swój majątek na osoby trzecie?


poszedł w ślady Tuska który przepisał majątek na żonę

Ale ten majątek już nie boli , bo pochodzi z PO i rudego tusca, ważniejszy jest ten z PiS , bo PiSowcy nie mogą nić mieć, powinni w szałasach mieszkać i sra..ć w wychodku a Pany z PO powinny mieć wszystko, bo to naród wybrany !!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Krzysztof Kaiser 2
+3 # Krzysztof Kaiser 2 2024-05-02 19:22
Cytuję Jacek:
Cytuję PIO:
Cytuję Czy wiadomo?:
Dlaczego pan Obajtek przepisał swój majątek na osoby trzecie?


poszedł w ślady Tuska który przepisał majątek na żonę

Ale ten majątek już nie boli , bo pochodzi z PO i rudego tusca, ważniejszy jest ten z PiS , bo PiSowcy nie mogą nić mieć, powinni w szałasach mieszkać i sra..ć w wychodku a Pany z PO powinny mieć wszystko, bo to naród wybrany !!


Przecież to PiS kreował się za ,,naród wybrany". U nich wszystko narodowe było. Nawet pieniądze Polaków ;-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Zbyszek
+28 # Zbyszek 2024-04-30 22:17
A co Obajtek ma wspólnego z podkarpackim województwem?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
PIO
+21 # PIO 2024-04-30 22:31
to wybory do europarlamentu a nie samorządowe, więc jakie to ma znaczenie? znasz jakąś partie w której kandydaci zawsze startowali tylko i wyłącznie ze swoich województw?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Fred
-2 # Fred 2024-05-01 10:05
Cytuję Zbyszek:
A co Obajtek ma wspólnego z podkarpackim województwem?



Bo wschodnią granicą to największe poparcie dla PiSu więc dają tych którzy będą mieć stawiane zarzuty żeby dostać immunitet i byli dalej bezkarni tak jak były poseł skazaniec Kamiński który startuje chyba z Lubelszczyzny.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Tomcio
+12 # Tomcio 2024-05-01 10:46
A co tam u Włodzimierza Karpińskiego, byłego ministra w rządzie PO-PSL? który siedział w areszcie w związku z aferą korupcyjną (w tle podejrzenia o przyjęcie łapówki w kwocie nawet 5 mln złotych), następnie przyjął mandat europosła, wyszedł na wolność i nagle w magiczny sposób ostatnio prokuratura wycofała się z uchylenia mu immunitetu :-) Nie przeszkadzało natomiast prokuraturze złożyć wniosek o uchylenie immunitetu Ryszardowi Czarneckiemu z PiSu. Istne Państwo w Państwie :-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Fred
-3 # Fred 2024-05-01 16:00
Cytuję Tomcio:
A co tam u Włodzimierza Karpińskiego, byłego ministra w rządzie PO-PSL? który siedział w areszcie w związku z aferą korupcyjną (w tle podejrzenia o przyjęcie łapówki w kwocie nawet 5 mln złotych), następnie przyjął mandat europosła, wyszedł na wolność i nagle w magiczny sposób ostatnio prokuratura wycofała się z uchylenia mu immunitetu :-) Nie przeszkadzało natomiast prokuraturze złożyć wniosek o uchylenie immunitetu Ryszardowi Czarneckiemu z PiSu. Istne Państwo w Państwie :-)


A udowodnili coś Karpińskiemu? Czy tylko trzymali w areszcie? Wąsik Kamiński dostali wyrok i będą kolejne oskarżenia i pewnie wyroki. Więc widzisz różnicę ? Karpiński oskarżony ale bez dowodów bo pod na to miał trochę lat gówno zrobił a ci dwaj to są skazańcami ułaskawionymi przez marionetkę.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Krzysztof Kaiser 2
+2 # Krzysztof Kaiser 2 2024-05-01 18:55
PiS wsadza na listy tych, którzy na szalupie chcą się schować za immunitetem by nie odpowiedzieć za swoje lewe interesy. Np. taki Obajtek. Wąsik czy Kamiński albo Kurski.

Zaraz znów będzie a co z Karpińskim. Wskaż mi gdzie go skazano. Bo szukano na niego miesiącami czegoś i prokuratura na czele z Ziobro nic nie znalazła.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Tomcio
+7 # Tomcio 2024-05-02 11:15
Cytuję Krzysztof Kaiser 2:
PiS wsadza na listy tych, którzy na szalupie chcą się schować za immunitetem by nie odpowiedzieć za swoje lewe interesy. Np. taki Obajtek. Wąsik czy Kamiński albo Kurski.

Zaraz znów będzie a co z Karpińskim. Wskaż mi gdzie go skazano. Bo szukano na niego miesiącami czegoś i prokuratura na czele z Ziobro nic nie znalazła.


A czy Ryszard Czarnecki został skazany? dlaczego w jego przypadku składa się wniosek o uchylenie immunitetu a w przypadku Karpińskiego się wycofuje? Ciekawe prawda? ;-) Uśmiechnięta prokuratura? :-) Ciekawe rzeczy działy się w dniu gdy Karpińskiego odwiedziło CBA, miał on zgubić prywatny telefon, przechodząc między Biurem Informatyki a swoim gabinetem :lol: :D Skoro Karpiński uważa że jest "czysty" dlaczego dobrowolnie nie chce zrzec się immunitetu? przecież prokuratura nie jest już w rękach Ziobry :-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Krzysztof Kaiser 2
-3 # Krzysztof Kaiser 2 2024-05-02 19:19
Cytuję Tomcio:
Cytuję Krzysztof Kaiser 2:
PiS wsadza na listy tych, którzy na szalupie chcą się schować za immunitetem by nie odpowiedzieć za swoje lewe interesy. Np. taki Obajtek. Wąsik czy Kamiński albo Kurski.

Zaraz znów będzie a co z Karpińskim. Wskaż mi gdzie go skazano. Bo szukano na niego miesiącami czegoś i prokuratura na czele z Ziobro nic nie znalazła.


A czy Ryszard Czarnecki został skazany? dlaczego w jego przypadku składa się wniosek o uchylenie immunitetu a w przypadku Karpińskiego się wycofuje? Ciekawe prawda? ;-) Uśmiechnięta prokuratura? :-) Ciekawe rzeczy działy się w dniu gdy Karpińskiego odwiedziło CBA, miał on zgubić prywatny telefon, przechodząc między Biurem Informatyki a swoim gabinetem :lol: :D Skoro Karpiński uważa że jest "czysty" dlaczego dobrowolnie nie chce zrzec się immunitetu? przecież prokuratura nie jest już w rękach Ziobry :-)


Jaki sens ma robienie teraz bałaganu i rezygnowanie z mandatu kiedy za ledwo ponad miesiąc kolejne wybory do Europarlamentu.

Uchylenie immunitetu Czarneckiego. Już raz pokazał.jak można jechać zezłomowanym fiatem Punto z Jasła do Brukseli. I wyszło, że oszukuje na tzw. ,,kilometrówkac h". Powody są i to mocne. Dla takich oszustów którzy jeszcze wręcz się Nam.w oczy śmieją wymyślając jakieś takie historyjki wycofanie ie immunitetu jest wskazane. Taka w tym PiS buta i rozpasanie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Tomcio
+6 # Tomcio 2024-05-02 22:46
Aha, czyli Karpińskiemu nie róbmy bałaganu ale Czarneckiemu zróbmy :D :D Taka w tej pięknej koalicji jest sprawiedliwość :lol: A w historyjkach to akurat dobry jest Karpiński, który niby zgubił swój telefon przechodząc z jednego pokoju do drugiego :D to jest dopiero śmianie się w oczy wymiarowi sprawiedliwości
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Strefa 12
+10 # Strefa 12 2024-05-02 23:16
Oni wszyscy z partii X czy Y kloca się przed kamerą a potem razem wódeczke pija i się z nas smieja z durnych baranów
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Druciana Szczotka
-3 # Druciana Szczotka 2024-05-02 21:52
Cytuję Tomcio:
Cytuję Krzysztof Kaiser 2:
PiS wsadza na listy tych, którzy na szalupie chcą się schować za immunitetem by nie odpowiedzieć za swoje lewe interesy. Np. taki Obajtek. Wąsik czy Kamiński albo Kurski.

Zaraz znów będzie a co z Karpińskim. Wskaż mi gdzie go skazano. Bo szukano na niego miesiącami czegoś i prokuratura na czele z Ziobro nic nie znalazła.


A czy Ryszard Czarnecki został skazany? dlaczego w jego przypadku składa się wniosek o uchylenie immunitetu a w przypadku Karpińskiego się wycofuje? Ciekawe prawda? ;-) Uśmiechnięta prokuratura? :-) Ciekawe rzeczy działy się w dniu gdy Karpińskiego odwiedziło CBA, miał on zgubić prywatny telefon, przechodząc między Biurem Informatyki a swoim gabinetem :lol: :D Skoro Karpiński uważa że jest "czysty" dlaczego dobrowolnie nie chce zrzec się immunitetu? przecież prokuratura nie jest już w rękach Ziobry :-)


Panie Tomciu. Dlaczego Karpiński siedział 11 miesięcy w areszcie tymczasowym? Ano dlatego, że nie dali rady zrobić mu sprawy, bo nie było dowodów, dlatego postanowili go wykończyć zdrowotnie, z aresztu wyszedł cudem i w ostatniej chwili, już jako wrak człowieka. Twoi pisowcy idole stosowali tortury. Polska stawała się tyranią.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
broszka
-3 # broszka 2024-05-02 15:41
Cytuję Tomcio:
A co tam u Włodzimierza Karpińskiego, byłego ministra w rządzie PO-PSL? który siedział w areszcie w związku z aferą korupcyjną (w tle podejrzenia o przyjęcie łapówki w kwocie nawet 5 mln złotych), następnie przyjął mandat europosła, wyszedł na wolność i nagle w magiczny sposób ostatnio prokuratura wycofała się z uchylenia mu immunitetu :-) Nie przeszkadzało natomiast prokuraturze złożyć wniosek o uchylenie immunitetu Ryszardowi Czarneckiemu z PiSu. Istne Państwo w Państwie :-)


Czy on zasiada w UE bezprawnie? Przez 8 lat rządów PiS mozna bylo zmienic prawo, ale nie...bo przeciez my tez mamy skazancow, to w Rebublice nie przeszlo przez gardlo "redaktorkom" a ty sie nie osmieszaj i nie powielaj bzdur
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
xx
+1 # xx 2024-05-01 14:07
No nie, Kamiński, Wąsik to byli więźniowie polityczni, Obajtek to przyszly polityczny :lol:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
kjkjkj
+1 # kjkjkj 2024-05-04 23:25
najbardziej okradł podkarpacie
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Gienek
+13 # Gienek 2024-04-30 23:37
Tak się postarzała i do europarlament
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
JANko
+7 # JANko 2024-05-01 14:10
Cytuję Gienek:
Tak się postarzała i do europarlament


W takiej elicie jak; Szydlowa, Kempa, Mazurek za bardzo nie będzie odstawać
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Krzysztof Kaiser 2
+4 # Krzysztof Kaiser 2 2024-05-01 18:56
Kwiat polskiej kobiecości w Europie ;-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Pawel
+36 # Pawel 2024-05-01 01:05
Co na to Orłos? :lol:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Wojownik Maryli
+4 # Wojownik Maryli 2024-05-01 06:24
Może wójt Pcimia zająłby miejsce Kapla. Ani be ani me po angielsku Obajtek i Pamuła, rzygac sie chce
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
JANko
-11 # JANko 2024-05-01 14:12
Cytuję Wojownik Maryli:
Może wójt Pcimia zająłby miejsce Kapla. Ani be ani me po angielsku Obajtek i Pamuła, rzygac sie chce


Wszyscy glosujemy na ziomala Obajtka, tak jak Nowogrodzka każe
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Druciana Szczotka
+4 # Druciana Szczotka 2024-05-01 10:38
W jakim stopniu pani Poseł Pamuła zna angielski, lub inny język?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Tomcio
+18 # Tomcio 2024-05-01 10:52
A były Prezydent Polski Komorowski w jakim stopniu znał angielski? bo z tego co pamiętam to gdzie nie wyruszył poza granice Polski to miał ze sobą tłumacza
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Druciana Szczotka
-4 # Druciana Szczotka 2024-05-01 12:57
Tomciu, co innego czasem wyjechać do Anglii, Zimbabwe, Tokio, Peru, gdzie mówi się różnymi językami, a co innego pracować za granicą, na czym polega praca parlamentarzyst y europejskiego. Jak żeś taki sprytny, to jedź sobie do Anglii na przykład i zatrudnij tłumacza, by się porozumieć w robocie, w sklepie, na ulicy itd. Osoby nie znające języka (przynajmniej jednego w stopniu bardzo dobrym) nie powinny w ogóle startować. Wstyd.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Tomcio
+10 # Tomcio 2024-05-01 20:59
Po pierwsze, prezydent Polski reprezentuje za granicą swój kraj, nieznajomość języka angielskiego, którym posługują się nawet prezydenci krajów afrykańskich to wstyd dla kraju. Polecam obejrzeć sobie na youtubie słynną wizytę Komorowskiego u Baracka Obamy w USA i poczytać komentarze w języku angielskim, żeby zobaczyć jaki mieli z nas ubaw za granicą ;-) A po drugie, nie wiem czy wiesz, ale w parlamencie europejskim są zatrudnieni tłumacze, polecam zwrócić uwagę na nagrania z posiedzeń parlamentu UE i zobaczyć jak siedzą parlamentarzyśc i w słuchawkach na głowie, w których mają na bieżąco wszystko tłumaczone w różnych językach.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Krzysztof Kaiser 2
-6 # Krzysztof Kaiser 2 2024-05-01 18:58
Cytuję Tomcio:
A były Prezydent Polski Komorowski w jakim stopniu znał angielski? bo z tego co pamiętam to gdzie nie wyruszył poza granice Polski to miał ze sobą tłumacza


Tomcio. Prezydent to.Prezydent a nie jakiś Poseł czy inny polityk na takiej funkcji. W dzisiejszych czasach znajomość angielskiego to powinien być obowiązek jak kiedyś łaciny, która jak angielski była kiedyś językiem międzynarodowym .
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Tomcio
+8 # Tomcio 2024-05-01 21:12
Cytuję Krzysztof Kaiser 2:
Cytuję Tomcio:
A były Prezydent Polski Komorowski w jakim stopniu znał angielski? bo z tego co pamiętam to gdzie nie wyruszył poza granice Polski to miał ze sobą tłumacza


Tomcio. Prezydent to.Prezydent a nie jakiś Poseł czy inny polityk na takiej funkcji. W dzisiejszych czasach znajomość angielskiego to powinien być obowiązek jak kiedyś łaciny, która jak angielski była kiedyś językiem międzynarodowym.


Czyli twoim zdaniem Prezydent to ktoś niżej od europosła? hahaha :lol: Przecież Prezydent reprezentuje swój kraj na całym świecie, a nie tylko w Brukseli. Mam nadzieję, że ten obowiązek znajomości języka angielskiego, o którym piszesz, dotyczy również np. europosłów z PSLu, polecam sobie obejrzeć ilu europosłów, którzy w przeszłości dostali się do europarlamentu z PSLu, znało język angielski i w jakim stopniu, podejrzewam że obecnie na listach takich również nie brakuje ;-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Druciana Szczotka
-6 # Druciana Szczotka 2024-05-01 23:40
Cytuję Tomcio:
Czyli twoim zdaniem Prezydent to ktoś niżej od europosła? hahaha :lol: Przecież Prezydent reprezentuje swój kraj na całym świecie, a nie tylko w Brukseli. Mam nadzieję, że ten obowiązek znajomości języka angielskiego, o którym piszesz, dotyczy również np. europosłów z PSLu, polecam sobie obejrzeć ilu europosłów, którzy w przeszłości dostali się do europarlamentu z PSLu, znało język angielski i w jakim stopniu, podejrzewam że obecnie na listach takich również nie brakuje ;-)


Też nie uważam Komorowskiego za ideał, był słabym prezydentem, słabszy był tylko Duda (udający znajomość angielskiego i to jego "dysysy" i "diki") i Kaczyński.
Ale niestety, europoseł to nie prezydent pracujący w Polsce i czasem wyjeżdżający, europoseł pracuje cały czas za granicą. To że na sali plenarnej mają tłumaczenia, nie oznacza, że w kuluarach i rozmowach w zamkniętych grupach im ktoś tłumaczy. Taki pseudoeuroposeł po prostu jest figurantem, który nic nie może i nie załatwi, bo jak się dogada? Partie powinny układać listy wg klucza - znajomość przynajmniej jednego języka obcego (nie ruskiego)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
dec
+5 # dec 2024-05-02 11:53
duda słabszy od komorowskiego? to jakiś żart??? :D ja rozumiem że można nie lubić dudy ale to za jego prezydentury zostało wzmocnione partnerstwo z usa. A co zyskaliśmy na prezydenturze komorowskiego? jedyne co pamiętam to że Wiki Lekas udostępniło dokumenty według których komorowski miał obiecać sprzedaż polskich lasów, a w zamian za uzyskane pieniądze spłacić odszkodowania za mienie pożydowskie. tusk też podobno miał brać w tym udział, między innymi wprost o tym pisało wprost.pl/.../...
można mieć gorszą prezydenturę??
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Krzysztof Kaiser 2
+1 # Krzysztof Kaiser 2 2024-05-02 17:29
Cytuję dec:
duda słabszy od komorowskiego? to jakiś żart??? :D ja rozumiem że można nie lubić dudy ale to za jego prezydentury zostało wzmocnione partnerstwo z usa. A co zyskaliśmy na prezydenturze komorowskiego? jedyne co pamiętam to że Wiki Lekas udostępniło dokumenty według których komorowski miał obiecać sprzedaż polskich lasów, a w zamian za uzyskane pieniądze spłacić odszkodowania za mienie pożydowskie. tusk też podobno miał brać w tym udział, między innymi wprost o tym pisało wprost.pl/.../...
można mieć gorszą prezydenturę??


Nikt tak nie ośmieszył urzędu Prezydenta jak Duda. A PiS nie był w sojuszu z USA tylko z Trumpem co pokazał ostatnio jak był w USA.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Krzysztof Kaiser 2
-3 # Krzysztof Kaiser 2 2024-05-02 13:23
Cytuję Tomcio:
Cytuję Krzysztof Kaiser 2:
Cytuję Tomcio:
A były Prezydent Polski Komorowski w jakim stopniu znał angielski? bo z tego co pamiętam to gdzie nie wyruszył poza granice Polski to miał ze sobą tłumacza


Tomcio. Prezydent to.Prezydent a nie jakiś Poseł czy inny polityk na takiej funkcji. W dzisiejszych czasach znajomość angielskiego to powinien być obowiązek jak kiedyś łaciny, która jak angielski była kiedyś językiem międzynarodowym.


Czyli twoim zdaniem Prezydent to ktoś niżej od europosła? hahaha :lol: Przecież Prezydent reprezentuje swój kraj na całym świecie, a nie tylko w Brukseli. Mam nadzieję, że ten obowiązek znajomości języka angielskiego, o którym piszesz, dotyczy również np. europosłów z PSLu, polecam sobie obejrzeć ilu europosłów, którzy w przeszłości dostali się do europarlamentu z PSLu, znało język angielski i w jakim stopniu, podejrzewam że obecnie na listach takich również nie brakuje ;-)


Nie Prezydent to Prezydent czyli gość, który jest najwyższym urzędnikiem w kraju. W jego przypadku jezyk tak samo jest ważny, ale praktycznie zawsze tłumacze koło takich urzędów jak Prezydent czy Premier są. Nawet jak posługują się tym językiem biegle to są w gotowości bo nikt nie zna wszystkich języków świata a nie wszędzie językiem urzedowym jest angielski. Poseł, Senator czy Europoseł to już inna para kaloszy. Zwłaszcza jeśli chodzi o Europosłów obojętnie od opcji to jak ktoś wie, że nie pgarnia angielskiego to tam nie powinien się pchać. To raczej szkodzi wizerunkowi danego kandydata niż mu pomaga i po prostu jest pragamtyzm bo listy kimś trzeba zapełnić. Nawet sam Tusk angielski miał słaby, ale się pięknie nauczył będąc na wysokim stanowisku. Ale zawsze znał język obcy a tym był niemiecki. Nie wyobrażam sobie by taka Poseł Pamuła czy nawet jakby kandydował Jarosław Kaczyński nauczyliby się go na tyle by umieć się tam dogadać, więc ktoś tam byłby tylko po to by uciec jak Obajtek przed odpowiedzialnoś cią za swoje czyny lub sobie po prostu zarobić i pożyć w Brukseli. A PiS w PE nic nie znaczy to tak tam widac do tego się przyzwyczaili. Do blichtru a nie do pracy.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
kjkjkj
+3 # kjkjkj 2024-05-04 23:30
taj samo jak duda...osrajtek ...pamuła ..i kapel...normaln e pisiory...bez wiedzy...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Pawel
+2 # Pawel 2024-05-01 10:50
youtu.be/.../ podobno już się zapisała na lekcje angielskiego
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Krzysztof Kaiser 2
+4 # Krzysztof Kaiser 2 2024-05-01 19:02
Pani Poseł. Może najpierw nauczy się swobodnie wypowiadać w polskim języku a co dopiero po angielsku. Bo tam trzeba umieć dogadać się po angielsku bo się nic nie załatwi bez tego.

A co samej listy na czele z Obajtkiem. Mam wrażenie, że PiS traktuje Nas jak idiotów i ciemnogród, którym można pomiatać jak się chce. PiS ma Nas po prostu za debili, którzy tylko na to, że ktoś jest z PiS to na niego zagłosują. Nawet jakby na jedynce startował kot Kaczyńskiego. Taka niestety jest prawda o PiS o ich mniemaniu o Naszym Podkarpaciu.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Tomcio
+16 # Tomcio 2024-05-01 21:37
Cytuję Krzysztof Kaiser 2:
Pani Poseł. Może najpierw nauczy się swobodnie wypowiadać w polskim języku a co dopiero po angielsku. Bo tam trzeba umieć dogadać się po angielsku bo się nic nie załatwi bez tego.

A co samej listy na czele z Obajtkiem. Mam wrażenie, że PiS traktuje Nas jak idiotów i ciemnogród, którym można pomiatać jak się chce. PiS ma Nas po prostu za debili, którzy tylko na to, że ktoś jest z PiS to na niego zagłosują. Nawet jakby na jedynce startował kot Kaczyńskiego. Taka niestety jest prawda o PiS o ich mniemaniu o Naszym Podkarpaciu.


Prawda jest taka, że wśród kandydatów na europosłów z PSL, KO czy Lewicy też niejednokrotnie były i są osoby, które nie znają języka angielskiego albo znały je na bardzo podstawowym poziomie, i jest na ten temat pełno artykułów w internecie.

A co do Obajtka to może przypomnisz, z jakiego okręgu startował Giertych do parlamentu? był to jego okręg, z którego się wywodził? ;-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Krzysztof Kaiser 2
+1 # Krzysztof Kaiser 2 2024-05-02 17:40
Cytuję Tomcio:
Cytuję Krzysztof Kaiser 2:
Pani Poseł. Może najpierw nauczy się swobodnie wypowiadać w polskim języku a co dopiero po angielsku. Bo tam trzeba umieć dogadać się po angielsku bo się nic nie załatwi bez tego.

A co samej listy na czele z Obajtkiem. Mam wrażenie, że PiS traktuje Nas jak idiotów i ciemnogród, którym można pomiatać jak się chce. PiS ma Nas po prostu za debili, którzy tylko na to, że ktoś jest z PiS to na niego zagłosują. Nawet jakby na jedynce startował kot Kaczyńskiego. Taka niestety jest prawda o PiS o ich mniemaniu o Naszym Podkarpaciu.


Prawda jest taka, że wśród kandydatów na europosłów z PSL, KO czy Lewicy też niejednokrotnie były i są osoby, które nie znają języka angielskiego albo znały je na bardzo podstawowym poziomie, i jest na ten temat pełno artykułów w internecie.

A co do Obajtka to może przypomnisz, z jakiego okręgu startował Giertych do parlamentu? był to jego okręg, z którego się wywodził? ;-)


I jak wiemy, że nie umie nawet nie angielskiego, ale żadnego obcego języka to po prostu taka kandydatura naraża się na śmieszność. Ale Ci kandydaci sami na to się zgodzili by się na nią wystawić.

Co do Giertycha. Giertych związany jest z Mazowszem czy Wielkopolską. Tylko, że Giertych był odpowiedzią na to, że tchórz Kaczyński tak samo wystartował w Świętokrzyskim bo bał się Tuska. To Tusk wysłał tam Giertycha by z nim połączył. I Giertych chociaż związany jest z sąsiadami województwa z którego pochodzi. A Obajtek. Gdzie Płock gdzie Rzeszów. Kaczyński daje mu praktycznie pewny mandat by miał immunitet i go nie rozliczono za wałki co razem robili na miliardy polskich złotych. To, że u Nas są stacje Orlenu to jie znaczy, że Obajtek ,,brudna pała" ma coś z naszym województwem wspólnego. Giertych a Obajtek to dwie różne historie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Tomcio
-7 # Tomcio 2024-05-02 22:56
Kaiser czy ty coś bierzesz? Kaczyński bał się Tuska? :D przecież oni walczą o głosy ludzi z dwóch zupełnie różnych obozów politycznych, nie wiem jak głupim trzeba być żeby łapać się na takie bajeczki, i dokładnie tak samo wygląda sytuacja z Giertychem. Wyjeżdżasz z jakimiś sąsiadami województwa haha albo startujesz na "swojej ziemi" albo startujesz jako gość na obcym terenie, Giertych to nie jedyny przypadek gdzie w przeszłości wystawiane były kandydatury w innych okręgach.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Krzysztof Kaiser 2
+7 # Krzysztof Kaiser 2 2024-05-03 01:01
Tomciu. Ja nic nie biorę. Takie są fakty. Kaczyński bał się przegrać w Warszawie z Tuskiem w szerokim tego słowa znaczeniu i uciekł jak tchórz do Kielc. A potem Tusk pomyślał o tym, że da mu Giertycha na okręgu niech mu głosy poodbiera i pomęczy trochę na okregu i nawet udało się Giertychowi mandat zdobyć przy okazji.

Giertych nie jest jedynym przypadkiem. W wielu przypadkach jest pragmatyzm polityczny. Tylko czy popieramy takie głosowanie na ,,spadochronów" co nie mają nic wspólnego z tym terenem. Śmiejesz się. Ale z czego. Z własnej głupoty chyba. Bo to jakiś jest argument bo jakieś kontakty poprzez sąsiednie województwa do tego co.Giertych startował mogły być. Natomiast Obajtek to jest gość co ucieka do Brukseli przed sądem za swoje lewe interesy do Brukseli. I dali go dlatego u Nas ma praktycznie pewny mandat bo ludzie wielu jest u elektoratu PiS co zagłosowałby nawet na kota Kaczyńskiego bo on jest z PiS. A dlaczego nie Wąsika czy Kamińskiego. Musi być naprawdę duża afera z Obajtkiem skoro nawet tych dwóch aferzystów wykopał z podkarpackiej listy PiS.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
kjkjkj
+5 # kjkjkj 2024-05-04 23:44
dlaczego przestepce daje sie na bastion pisu??...cudown e dziecko kaczora??...prz egra obajtek...przeg ra kaczor....ot dlatego!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
rz
0 # rz 2024-05-01 19:14
*****PISY mają używanie, ceny gazu energi
to zmienią.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Strefa 12
+15 # Strefa 12 2024-05-01 19:29
Przepraszam bardzo ale dtugi prezydent 3 rp bolek byl analfabetą który nawet po polsku nie umiał się wyslowic już nie mowiac o jezykach obcych
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Joma
+7 # Joma 2024-05-01 20:16
Pa muła. Muł już był.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
kjkjkj
+3 # kjkjkj 2024-05-04 23:40
mulica została...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Kmicic
-3 # Kmicic 2024-05-02 12:43
Cieszę się, ten wielki Patriota i kwiat Polskiej inteligencji startuje z list naszego regionu.
Dzięki niemu Orlen stał się potęgą.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
xx
+3 # xx 2024-05-02 15:32
Cytuję Kmicic:
Cieszę się, ten wielki Patriota i kwiat Polskiej inteligencji startuje z list naszego regionu.
Dzięki niemu Orlen stał się potęgą.


Orlen potegą a Libańczyk Samer A. miliarderem i to wszystko ten wielki Patriota i kwiat Polskiej inteligencji robił za friko?!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Krzysztof Kaiser 2
0 # Krzysztof Kaiser 2 2024-05-02 17:46
Cytuję Kmicic:
Cieszę się, ten wielki Patriota i kwiat Polskiej inteligencji startuje z list naszego regionu.
Dzięki niemu Orlen stał się potęgą.


Wielki Patriotą co nawet swojej rodziny nie szanuje jak nei chce brać udziałw jego wałkach :lol: Pamiętacie ,,wujka brudną pałę" albo zwalanie wszystkiego na to, że ma Touretta, które jego klnięciie stworzyszenie osób z tą chorobą wskazało, że to veak jego elementarnej kultury osobistej. On jest takim kwiatem polskiej inteligencji jak Ty Kmicic vel polak2010. A każdy wie jaki jest Twój poziom i to nie tylko intelektualny ;-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
kjkjkj
+7 # kjkjkj 2024-05-04 23:33
rylko w polsce....i na podkarpaciu...z łodzieje z pisu...robia co im sie podoba...opamie taj sie podkarpacko inteligencjo pisiorowska...w styd..na cała polske...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
kjkjkj
+7 # kjkjkj 2024-05-04 23:37
pisiorom na podkarpaciu...r zucili gwiazde...osraj tka..
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Nikodem
+4 # Nikodem 2024-05-03 16:58
Cytuję Kmicic:
Cieszę się, ten wielki Patriota i kwiat Polskiej inteligencji startuje z list naszego regionu.
Dzięki niemu Orlen stał się potęgą.


Pisowski Dyzma moze zaproponuja mu premierostwo? taki intylygent, jego patriotyczna polszczyzna, slowa na "k", "ch", takie nasze, swojskie
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
kjkjkj
+6 # kjkjkj 2024-05-04 23:38
a osrajtek miliarderem...n iecmoto pisiorowska....
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Czy wiadomo?
+6 # Czy wiadomo? 2024-05-02 17:43
Gdzie jest ,,Złoty Chłopak,, - ,,Wszystko mogę,,?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
xx
+4 # xx 2024-05-02 19:58
Może gdyby wybral LubaczowCytuję Czy wiadomo?:
Gdzie jest ,,Złoty Chłopak,, - ,,Wszystko mogę,,?

Siedzi u Orbana i prosi aby ten zalatwił mu azyl u Putina jak nie wyjdzie z UE, jak na WIELKIEGO PATRIOTE przystalo
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Druciana Szczotka
+2 # Druciana Szczotka 2024-05-02 21:56
Obajtek będzie robił kampanię z Węgier, banery na tym portalu i drugim już ma :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Strefa 12
+7 # Strefa 12 2024-05-02 23:19
A co mnie obajtek obchodzi do jasnej cholery? Sni mi od tego nie przybędzie ani ubędzie. Mnie interesuje zeby nasz region i nasza Ojczyzna miala lepiej
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Druciana Szczotka
+3 # Druciana Szczotka 2024-05-03 03:13
Cytuję Strefa 12:
A co mnie obajtek obchodzi do jasnej cholery? Sni mi od tego nie przybędzie ani ubędzie. Mnie interesuje zeby nasz region i nasza Ojczyzna miala lepiej


Ani Obajtek z teczki ani nie znająca języka Pamuła Ci losu nie poprawi ;)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
kjkjkj
+3 # kjkjkj 2024-05-04 23:34
złodzieje cie nie obchodza...to okradna cie do reszty...,.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
kjkjkj
+1 # kjkjkj 2024-05-06 22:41
bardzo cie obchodzi....bo za pieniadze unijne ta szczujnia pisowska odbuduje jeszcze 5 swoich domków....chams two pisowskie ....
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
kjkjkj