Wicemarszałek Piotr Pilch z wizytą w Lubaczowie. Rozmawiano o inwestycjach i planach na przyszłość [ZDJĘCIA]

Wczoraj (16.04), przy okazji podpisania umowy z Muzeum Kresów w Lubaczowie, wicemarszałek województwa podkarpackiego Piotr Pilch odwiedził lubaczowski szpital, a następnie wraz ze Starostą Zenonem Swatkiem oraz Poseł na Sejm Teresą Pamułą udał się na skrzyżowanie ulic Kościuszki i Słowackiego, gdzie ma powstać długo wyczekiwane przez mieszkańców Miasta Lubaczowa rondo. 

Podczas spotkania z szpitalu powiatowym dyrektor jednostki Piotr Cencora opowiedział o ostatnich, realizowanych lub planowanych zadaniach inwestycyjnych, tj. m.in. o rozpoczęciu realizacji – ogłoszenie przetargu – projektu modernizacji SOR i pracowni diagnostycznych współpracujących. Inwestycja ta, dofinansowana na kwotę 10,4 mln złotych z rządowego Funduszu Medycznego, obejmuje realizację prac budowlanych oraz doposażenie w nowoczesny sprzęt i aparaturę: SOR, pracowni diagnostycznych, tj. pracowni diagnostyki obrazowej, medycznego laboratorium diagnostycznego, a także pracowni endoskopii. Projekt obejmuje także zakup nowych aparatów USG oraz udoskonalenie systemu informatycznego.

- 10 mln to potężna kwota, takiej inwestycji w szpitalu lubaczowskim nie było od czasu jego budowy. Realizacja tego zadania wpłynie bardzo znacząco na jakość i komfort hospitalizacji w naszym oddziale ratunkowym, który jest miejscem pierwszego i najczęstszego kontaktu pacjentów ze szpitalem. Od szybkiej, profesjonalnej diagnozy i podjętego leczenia bardzo często zależy późniejszy stan zdrowia lub życie pacjentów. – mówi Piotr Cencora.

Marszałek pogratulował dyrektorowi, podczas spotkania zapewnił o dalszym wsparciu dla szpitala w pozyskiwaniu funduszy pomocowych i restrukturyzacyjnych z programów realizowanych przez Urząd Marszałkowski i innych.

- Największa ilość przyjmowanych pacjentów jest tak naprawdę w szpitalach powiatowych. To jest tez istotne z punktu widzenia naszej współpracy (...), a w Lubaczowie jest chęć do współpracy; jeżeli chodzi o wymianę kadry, o pozyskiwanie środków, to są pieniądze które często będą przechodziły przez samorząd województwa podkarpackiego i możemy wspólnie o nie zawalczyć i pozyskać kolejne środki (…) Szpital lubaczowski w tym regionie jest najważniejszą placówką leczniczą i wymaga wsparcia. (…) chcę zwrócić jeszcze raz uwagę na element współpracy pomiędzy województwem, starostwem w zakresie ochrony zdrowia, co jest dla nas bardzo istotne i taką deklaracje mogę złożyć i mam nadzieje, że dane będzie nam to zrealizować – stwierdził Piotr Pilch

Po spotkaniu z dyrektorem Cencorą, wicemarszałek województwa podkarpackiego wraz ze Starosta Zenonem Swatkiem oraz Poseł na Sejm Teresą Pamułą udał się na skrzyżowanie ulic Kościuszki i Słowackiego, gdzie ma powstać długo wyczekiwane przez mieszkańców Miasta Lubaczowa rondo. Podczas spotkania Piotr Pilch zapewnił o swoim dalszym wsparciu dla miasta i całego powiatu Lubaczowskiego.

Komentarze   

xx
-17 # xx 2024-04-17 17:46
Podczas spotkania Piotr Pilch zapewnił o swoim dalszym wsparciu dla miasta i całego powiatu Lubaczowskiego.

Dzięki za 11 lat "wsparcia", zrobił fotkę z kandydatem i dalej będą olewać ten pisowski ciemnogród. Ciekawe jaka trasą jechał?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Paweł88
-10 # Paweł88 2024-04-17 19:25
Podsumuje film na szybko:
1. Posłanka nie rozróżnia urzędu wojewódzkiego od marszałkowskiego
2. Droga wojewódzka i powiatowa blokowana przez uczniów szkoły powiatowej, ale miasto temu winne
3. Zarząd dróg wojewódzkich łaskawie zrobił dokumentację na swoją drogę
4. Starosta dał już kasę na rondo marszałkowi, ale teraz będzie coś montował
5. Elita która nie wie że do Horyńca można przejechać również przez Antoniki albo Załuże
6. Miasto winne wszystkich niepowodzeń województwa, które musiało robić obwodnice innych miast.
Kabaret!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Zbyszek
-1 # Zbyszek 2024-04-17 19:55
Cytuję Paweł88:
Podsumuje film na szybko:
1. Posłanka nie rozróżnia urzędu wojewódzkiego od marszałkowskiego
2. Droga wojewódzka i powiatowa blokowana przez uczniów szkoły powiatowej, ale miasto temu winne
3. Zarząd dróg wojewódzkich łaskawie zrobił dokumentację na swoją drogę
4. Starosta dał już kasę na rondo marszałkowi, ale teraz będzie coś montował
5. Elita która nie wie że do Horyńca można przejechać również przez Antoniki albo Załuże
6. Miasto winne wszystkich niepowodzeń województwa, które musiało robić obwodnice innych miast.
Kabaret!

7. Czego jeszcze nie rozumiesz w województwie gdzie marszałek zwraca się do dyrektora szpitala że trzeba rozwiązać problem tego ronda. I po co oglądać filmy Bareji?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Benek
+32 # Benek 2024-04-17 20:35
Nie obrażaj nikogo bo nikt nie jest ciemnogrodem
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Lubacz
+46 # Lubacz 2024-04-17 21:05
Cytuję xx:
Podczas spotkania Piotr Pilch zapewnił o swoim dalszym wsparciu dla miasta i całego powiatu Lubaczowskiego.

Dzięki za 11 lat "wsparcia", zrobił fotkę z kandydatem i dalej będą olewać ten pisowski ciemnogród. Ciekawe jaka trasą jechał?


Prawda jest taka że gdyby nie ten "pisowski ciemnogród" remont drogi w kierunku Jarosławia nigdy by nie ruszył. To samo problem ze światłami w mieście który przez lata był pozostawiony sam sobie. Nie wspomnę już ile nowoczesnego sprzętu i za jaką kwotę trafiło do szpitala w Lubaczowie, przypomnę tylko że jeszcze kilka dobrych lat wstecz cieszyli się w szpitalu jak WOŚP przekazał jakiś sprzęt o łącznej wartość około 100 tyś. złotych :-) No ale "oświeceni" wiedzą lepiej za kogo było dobrze, jak widać nienawiść polityczna jest w stanie przykryć nawet liczby ;-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Uśmiechnięta Polka
+39 # Uśmiechnięta Polka 2024-04-17 23:09
Cytuję Lubacz:
Cytuję xx:
Podczas spotkania Piotr Pilch zapewnił o swoim dalszym wsparciu dla miasta i całego powiatu Lubaczowskiego.

Dzięki za 11 lat "wsparcia", zrobił fotkę z kandydatem i dalej będą olewać ten pisowski ciemnogród. Ciekawe jaka trasą jechał?


Prawda jest taka że gdyby nie ten "pisowski ciemnogród" remont drogi w kierunku Jarosławia nigdy by nie ruszył. To samo problem ze światłami w mieście który przez lata był pozostawiony sam sobie. Nie wspomnę już ile nowoczesnego sprzętu i za jaką kwotę trafiło do szpitala w Lubaczowie, przypomnę tylko że jeszcze kilka dobrych lat wstecz cieszyli się w szpitalu jak WOŚP przekazał jakiś sprzęt o łącznej wartość około 100 tyś. złotych :-) No ale "oświeceni" wiedzą lepiej za kogo było dobrze, jak widać nienawiść polityczna jest w stanie przykryć nawet liczby ;-)


Nie ma sensu tłumaczyć, to orka na ugorze. TVN powiedział, że PiS = ciemnogród i tego już nie wyplenisz. A najgłośniej krzyczą tak ci, którzy prosto z porodówki lecą po 500/800+ i inne takie paskudne pisowskie pieniądze ;)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
cukier
-30 # cukier 2024-04-18 14:00
PRAWDA JEST TAKA, że nie ładnie jest kłamać, WOŚP PRZEKAZAŁ DO LUBACZOWA KWOTĘ: 895 435,18 ZŁ
wosp.org.pl/.../...
TAK TRUDNO SPRAWDZIĆ. Lepiej KŁAMAĆ, KŁAMAĆ , KŁAMAĆ i pewnie co do reszty TEŻ !!!!!!!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Lubacz
+26 # Lubacz 2024-04-18 16:38
cukier proponuje naukę czytania ze zrozumieniem, bo widzę, że są z tym problemy. Gdzie ja pisałem o łącznej kwocie przekazanej przez WOŚP do Lubaczowa? Pisałem, że kilka dobrych lat wstecz WOŚP przekazał jakiś sprzęt o łącznej wartości około 100 tysięcy złotych, po jednym z finałów. Teraz rozumiesz? czy dalej ci trzeba tłumaczyć?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Obywatel
+3 # Obywatel 2024-04-19 07:25
Cytuję Lubacz:
cukier proponuje naukę czytania ze zrozumieniem, bo widzę, że są z tym problemy. Gdzie ja pisałem o łącznej kwocie przekazanej przez WOŚP do Lubaczowa? Pisałem, że kilka dobrych lat wstecz WOŚP przekazał jakiś sprzęt o łącznej wartości około 100 tysięcy złotych, po jednym z finałów. Teraz rozumiesz? czy dalej ci trzeba tłumaczyć?

...A ile pieniędzy bprZe tyle lat zebrał Lubaczów na Woś? ....
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Obywatel
+7 # Obywatel 2024-04-19 07:25
Cytuję Lubacz:
cukier proponuje naukę czytania ze zrozumieniem, bo widzę, że są z tym problemy. Gdzie ja pisałem o łącznej kwocie przekazanej przez WOŚP do Lubaczowa? Pisałem, że kilka dobrych lat wstecz WOŚP przekazał jakiś sprzęt o łącznej wartości około 100 tysięcy złotych, po jednym z finałów. Teraz rozumiesz? czy dalej ci trzeba tłumaczyć?

...A ile pieniędzy bprZe tyle lat zebrał Lubaczów na Woś? ....
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
tomelo
0 # tomelo 2024-04-19 23:53
Program wyborczy Szpyta to są chyba jakieś ŻARTY! Mamy 2024 rok a w Lubaczowie wiele domów czeka dalej od lat na kanalizację czy drogi dojazdowe. A co proponuje Pan Szpyt? jakie między innymi rzeczy wymienia w swoich planach na przyszłość? UWAGA: skatepark i przestrzenie coworkingowe!! Ludzie nie mają w 21 wieku nie mają dostępu do kanalizacji no ale za to będzie skatepark i przestrzenie coworkingowe. RĘCE OPADAJĄ....
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Czy wiadomo?
0 # Czy wiadomo? 2024-04-17 18:03
A ordynator Ozimek co na to?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Marek_1978
-46 # Marek_1978 2024-04-17 18:40
Rondo na realizację czeka od lat. Cieszmy się z tej inwestycji. Dłużej na remonty czekają drogi wojewódzkie DW 865, 867, 863. Mijają już dwie kadencje. Tym razem bez obietnic?

Czy warto się sprzedać za ochłapy?

Wyborcy zdecydują.
Mieszkańcy miasta Lubaczowa mają swój rozum, potrafią odróżnić manipulację.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Patriota
+54 # Patriota 2024-04-18 12:07
Rondo zablokował radny Czerniak i cała komisja budżetowa m.innymi radny Włoch. Niech mieszkańcy o tym wiedzą i nich sprawdza sobie kto był w komisji budżetowej a światła na skrzyżowaniach załatwili radni Mamczur i Szalanski z pomocą Pani posel Teresy Pamula
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Marek_1978
-30 # Marek_1978 2024-04-19 16:12
Cytuję Patriota:
Rondo zablokował radny Czerniak i cała komisja budżetowa m.innymi radny Włoch. Niech mieszkańcy o tym wiedzą i nich sprawdza sobie kto był w komisji budżetowej a światła na skrzyżowaniach załatwili radni Mamczur i Szalanski z pomocą Pani posel Teresy Pamula

Jakim sposobem radny miejski może zablokować budowę ronda na drodze wojewódzkiej. To właściciel jest jedynym podmiotem od którego są zależne decyzję, czyt. Marszałek.
Światła na tych skrzyżowaniach zapewniał wicemarszałek Pilch w 2020 roku. Miały być wykonane do końca 2021 roku. Był jeszcze dodatkowy bonus - skrzyżowanie w Dachnowie.

Obiecanki a nawet w ochłapach poślizg.

Teraz rondo ma przyćmić prawdziwy problem - drogi wojewódzkie w naszym powiecie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Benek
-1 # Benek 2024-04-19 23:33
Ale do tych sługusów szpyta to nie dociera
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Joma
-9 # Joma 2024-04-17 18:54
Pan Cencora tymi fotkami nie robi dla siebie dobrej roboty.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Su 27
-1 # Su 27 2024-04-17 20:44
Lubaczowski Kabaret Moralnego Niepokoju. W głównych rolach: dynamiczny lider 135 kg+, nauczyciel który wylazł z teczki,młoda laska z 50 letnim stażem pracy i jakiś facet z wąsami. Lubaczów miasto moich marzeń.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Andrzej Pilch
-40 # Andrzej Pilch 2024-04-17 20:55
Nawet dzieci już wiedzą, że rondo w tym miejscu to błąd. Rondo to skrzyżowanie o ruchu okrężnym, korkuje się tak samo jak każde inne skrzyżowanie.
Młodzież z liceum zakorkuje rondo na każdej przerwie, chcecie coś zdziałać to oprócz ronda lub zamiast ronda światła.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Lubacz
+35 # Lubacz 2024-04-17 21:08
To może warto sobie zadać pytanie co dzieci w czasie przerwy robią poza obszarem szkoły?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Anton
-24 # Anton 2024-04-17 23:47
Idą po bułkę do Centrum
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
furdżi
+31 # furdżi 2024-04-18 16:54
Cytuję Anton:
Idą po bułkę do Centrum


Od tego jest sklepik szkolny, młodzież nie może dobrowolnie opuszczać terenu szkoły w czasie zajęć i przerw.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Uśmiechnięta Polka
+43 # Uśmiechnięta Polka 2024-04-17 23:06
Cytuję Andrzej Pilch:
Nawet dzieci już wiedzą, że rondo w tym miejscu to błąd. Rondo to skrzyżowanie o ruchu okrężnym, korkuje się tak samo jak każde inne skrzyżowanie.
Młodzież z liceum zakorkuje rondo na każdej przerwie, chcecie coś zdziałać to oprócz ronda lub zamiast ronda światła.


Dokładnie. Ten, kto wymyślił rondo z uprzywilejowany m ruchem pieszym to chyba nie wie, co jest problemem w tamtym miejscu. Rondo będzie miało sens tylko wtedy, gdy uczniowie na przerwach pozostaną na terenie szkoły.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
123
-25 # 123 2024-04-17 23:54
Zmieńcie konstytucję. Zakazać pełnoletnim uczniom opuszczać teren szkoły i przechodzenia przez przejście dla pieszych. Potem (ewentualnie) poczekajcie na orzeczenie Europejskiego Trybunału Praw Człowieka. Szybciej i taniej można pójść w tunel podziemny :-) Nikt wtedy nie będzie blokował ronda. Potem już tylko metro. Wystarczy jedna linia.
Wersja dla ubogich - Pani policjantka z lizakiem i gwizdkiem na przejściu, jak słynna Lodzia - przystanekhistoria.pl/.../...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
xx
-34 # xx 2024-04-18 07:01
Cytuję Uśmiechnięta Polka:
Cytuję Andrzej Pilch:
Nawet dzieci już wiedzą, że rondo w tym miejscu to błąd. Rondo to skrzyżowanie o ruchu okrężnym, korkuje się tak samo jak każde inne skrzyżowanie.
Młodzież z liceum zakorkuje rondo na każdej przerwie, chcecie coś zdziałać to oprócz ronda lub zamiast ronda światła.


Dokładnie. Ten, kto wymyślił rondo z uprzywilejowanym ruchem pieszym to chyba nie wie, co jest problemem w tamtym miejscu. Rondo będzie miało sens tylko wtedy, gdy uczniowie na przerwach pozostaną na terenie szkoły.

Rondo wymyslila twoja ukochana opcja, oczywiście dla dobra obywateli, dla ich dobra nawet jest gotowa zaglądać pod pierzynę tez dla ich dobra
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Uśmiechnięta Polka
+39 # Uśmiechnięta Polka 2024-04-18 10:14
Cytuję xx:
Cytuję Uśmiechnięta Polka:
Cytuję Andrzej Pilch:
Nawet dzieci już wiedzą, że rondo w tym miejscu to błąd. Rondo to skrzyżowanie o ruchu okrężnym, korkuje się tak samo jak każde inne skrzyżowanie.
Młodzież z liceum zakorkuje rondo na każdej przerwie, chcecie coś zdziałać to oprócz ronda lub zamiast ronda światła.


Uuu widzę, że mamy skaner do przewidywania, kto jest czyją ulubioną opcją ;) Pudło niestety.
Dokładnie. Ten, kto wymyślił rondo z uprzywilejowanym ruchem pieszym to chyba nie wie, co jest problemem w tamtym miejscu. Rondo będzie miało sens tylko wtedy, gdy uczniowie na przerwach pozostaną na terenie szkoły.

Rondo wymyslila twoja ukochana opcja, oczywiście dla dobra obywateli, dla ich dobra nawet jest gotowa zaglądać pod pierzynę tez dla ich dobra


Uuu widzę, że mamy skaner do przewidywania, kto jest czyją ulubioną opcją. Pudło niestety. Wiem, że ciężko to zrozumieć, ale oprócz dwóch przeciwstawnych plemion politycznych zakapiorów są jeszcze w tym społeczeństwie osoby krytycznie myślące i wychodzące poza tę wojnę, potrafiące dostrzec to, co jest dobre i złe po dwóch stronach tego śmiesznego sporu. Ale to wymaga trochę wyższej formy myślenia, wbrew narracji mediów mainstreamowych .
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
AM
+6 # AM 2024-04-18 10:36
Nie wiem na ile buduwa ronda usprawni tam ruch, obawiam się, że w związku z przejściem dla pieszych przy liceum, da to niewiele.
Pewny jestem natomiast, że duże efekty przyniosłoby zmiejszenie w tym rejonie natężenia ruchu.
Piszecie Państwo, że niektórzy jeżdzą do Horyńca przez Antoniki lub Załuże, ale też tworzą ruch na innych ulicach. Jest jeszcze lepsze rozwiązanie, bardzo skuteczne, czyli budowa krótkiego odcinka drogi łaczącej Lisie Jamy z Zakąciem. Około 600 metrów asfaltu przez łąki pomiędzy mostem przy dawnym Kółku Rolniczym w Lisich Jamach, a Zakąciem sprawiło by samochody jadące z kierunku Jarosławia, czy Budomierza w kier. Horyńca nie musiały wogóle wjeżdzać do centrum Lubaczowa i przeciskać się m.in. przez skrzyżowania przy Liceum. Obwodnicą przez Mazury kierowały by sią bezpośrednio na tą drogę i po zaledwie 2km. dołączały do Trasy Lubaczów -Horyniec już na końcu Młodowa, 5km. od centrum Lubaczowa.
Pisałem o tym rozwiazaniu wielokrotnie, zastanawiam sie kiedy trafi na podatny grunt.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
xx
-2 # xx 2024-04-18 12:02
Trafi jak do władzy dorwą się zwolennicy wyższej formy myślenia, wbrew narracji mediów mainstreamowych .
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Tata2
-5 # Tata2 2024-04-18 12:13
co dalej po zbudowaniu tego łącznika? Samochody pojadą przez bardzo spokojne i bezpieczne teraz ulice Rzeczna, Warszawska, Sobieskiego i Wspólna? Jesli taki masz plan to ja dziękuję. Mieszkam tam i bardzo często spaceruje z małymi dziećmi, akurat tymi ulicami, więc większy ruch na nich nie za bardzo by się mi podobał. Myslę że mieszkańcy tych ulic też by poczuli zwiększony hałas i spaliny. Natomiast jęsli masz na myśli wybudowanie prawdziwej obwodnicy w tym kierunku, to pełna zgoda, ale wtedy to nie jest już 600 metrów o których piszesz.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Abdul
-11 # Abdul 2024-04-18 12:22
No to pięknie się zaczyna jak takiego mamy mieć burmistrza który nic bez zgody swoich naczelnych nie zrobi to gratulacje.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Gienio
-15 # Gienio 2024-04-18 12:39
Ja tam głosuje na Lidera bo już nie mogę z nim w szpitalu wytrzymać, niech chłopina wybuduje to rondo i nazwie go imieniem Orło.....
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Miki
+1 # Miki 2024-04-18 12:53
Najprościej przenieść szkołę w inne miejsce.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
cukier
-57 # cukier 2024-04-18 13:42
Spokojnie, Spokojnie
Rondo nic nie da jeszcze bardziej skomplikuje.
Co da nam Rondo ???
Delikatesy Centrum Upadną BRAK PARKINGU, BRAK MIEJSC PRACY PRAWIE 40 ETATÓW, BRAK SKLEPU KTÓRY OBECNIE ODWIEDZA DUŻO OSÓB BO JEST DUŻY PARKING.
A teraz najlepsze koszt budowy oszacowano na 12 MILIONÓW, komuś chyba coś się .........................
A teraz Realistycznie
Przebudowa całego skrzyżowania koszt 980 tysięcy. Zatrudniamy osobę „Stopek”, „Pana-Panią Stopek” i mamy wszystko rozwiązane i nawet powstanie miejsce pracy. Zamykamy się w 1 Milionie. To się nazywa GOSPODARNOŚĆ.
Oj nie musicie mi dziękować za ten pomysł tylko proszę realizować. A resztę kasy 11 milionów proszę podzielić sprawiedliwie, i przelać do samorządów Lubaczowskich.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
xx
-29 # xx 2024-04-18 16:33
Co ty bredzisz? Takie persony robią foto w miejscu gdzie ma pracować PAN/PANI STOPEK?! Klapa w wyborach murowana, musi byc pompa no i potem na początku łopaty w ruch, potem otwarcie. Widzisz ile osób w obiektywie się zmieści i ile razy! Tak dziala propaganda na ciemnogród
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
furdżi
+48 # furdżi 2024-04-18 16:47
Delikatesy upadną bo rondo zrobią??? hahahahha dawno nie czytałem niczego tak głupiego. I jeszcze ten Pan/Pani "Stopek" hahahaha. Cukier obudź się, mamy 2024 rok!!! a ty chcesz jak w Korei Północnej ludzi ze znakiem "stop" wystawiać do kierowania ruchem na przejściu?? :D :lol: Jak tu ma coś ruszyć w Lubaczowie do przodu i być nowocześnie jak są tacy ludzie? :D
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Obywatel
-29 # Obywatel 2024-04-19 07:31
Nowoczesność wyjechała już dawno Ostały tylko stare zgredy, a w USA też stają ze znakiem STOP i co ?przeszkadza to komuś ,a pro po ronda jak powstanie to wiecznie będzie zakorkowane, taka będzie wina w około przejść dla pieszych.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Cukier
-4 # Cukier 2024-04-19 08:34
Nowocześnie i do przodu to budowali Elektrownie w Ostrołęce. HA HA HA !!!! Wywalać kasę i dobrze się bawić ale nowocześnie to fakt.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Lubczyk
-39 # Lubczyk 2024-04-18 19:05
Realistycznie PRAWDA
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Strefa
-42 # Strefa 2024-04-18 16:03
A gdy jakies dziecko potraci samochod na tym rondzie to kto będzie odpowiedzialny?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Strefa głupoty
+38 # Strefa głupoty 2024-04-18 16:52
A gdy jakiś ptak komuś narobi na szybę na tym rondzie to kto będzie odpowiedzialny?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Strefa
-32 # Strefa 2024-04-18 19:52
Z pewnością ten złośliwy ptak który zrobil to z premedytacją
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Strefa