Przemysław Czarnek spotkał się z mieszkańcami Lubaczowa. Padły mocne słowa [VIDEO][ZDJĘCIA]

W czwartek (14.03) w Miejskim Domu Kultury w Lubaczowie odbyło się spotkanie z posłem Prawa i Sprawiedliwości Przemysławem Czarnkiem. Były minister edukacji mówił o przyszłości Polski i zachęcał do głosowania na kandydatów PiS w zbliżających się w wyborach samorządowych.

Spotkanie Przemysława Czarnka z mieszkańcami Lubaczowa w Miejski Domu Kultury zorganizowała Poseł Teresa Pamuła w ramach akcji „Spotkania Wolnych Polaków”. Na to wydarzenie przybyło około 140 osób.

Poseł Przemysław Czarnek podczas swojego przemówienia nie szczędził słów krytyki pod adresem rządu Donalda Tuska, krytykując także działania Marszałka Sejmu Szymona Hołowni.

- Rząd Tuska zajmuje się problemami Polaków od pasa w dół - oto się kłócą i żrą – mówił Przemysław Czarnek o obecnej koalicji rządzącej w odniesieniu do takich spraw jak aborcja, in vitro czy tzw. „kapsułka dzień po” 

Były minister edukacji i nauki wielokrotnie grzmiał, że obecny rząd nie rozwija Polski.

- Te 100 dni pokazały, że jest to koalicja 8 gwiazdek, że nie ma nic innego, że jest to koalicja zwijania Polski […] Ze 100 konkretów nie zostało nic.  […] Do władzy dorwała się dyktatura ciemniaków. Tak mówił Stefan Kisielewski o komunistach, kiedy zdjęli spektakl „Dziady”. Ta dyktatura ciemniaków nie tylko nie realizuje tego, co obiecała, ale psuje. [...]  – mówił Przemysław Czarnek

Jeden z czołowych polityków Prawa i Sprawiedliwość odniósł się także do wojny Rosji z Ukrainą i podkreślał, że „my nie jesteśmy na wojnie”.

- Nie ma żadnego dogadywania się, żadnego wtrącania nas w wojnę. My nie jesteśmy na wojnie. Na wojnie jest Ukraina - to jest nas sojusznik. Będziemy im pomagać, jak im pomagamy teraz miliardami złotych, żeby ona wytrwała i wygrała. Ale to nie jest nasza wojna, tam wchodzić nie będziemy, bo nie pozwolimy na powrót doktryny obrony na Wiśle i nie pozwolimy na niebezpieczeństwo dla tej części Polski […] bo my tu mieszkamy. Mają tu mieszkać nasze dzieci i nasze wnuki – podkreślał Poseł Czarnek

Polityk PiS bardzo często podkreślał, że chciałby Polski rozwijającej i dumnej.

- Chcemy Polski kwitnącej, rozwijającej się, dumnej z tego ze jest Polską, dumnej ze swoich przodków, dumnej ze swoich obywateli. Troszczącej się o przyszłość polskich pięknych pokoleń, które po nas przyjdą, bo wszyscy tu jesteśmy tylko na chwilę. W tej sztafecie pokoleń zaraz nas tu nie będzie, Przyjdą po nas następni i mamy święty obowiązek być dumnymi z tego co mieliśmy, co mamy i dziedzictwo które przejęliśmy pomnożyć i przekazać następnych pięknym polskim pokoleniom. - mówił

W trakcie spotkania, umożliwiono także mieszkańcom naszego powiatu zadawanie pytań. Bardzo często pytano o tzw. Zielony Ład. Tę kwestię poruszyła m. in. była dyrektor RDLP w Krośnie, a obecnie kandydatka do Sejmiku Województwa Podkarpackiego Grażyna Zagrobelna. Przemysław Czarnek jednoznacznie stwierdził, że Zielony Ład nadaje się tylko do „wyrzucenia”.

- Nie można troszczyć się o środowisko zabijając rolnictwo. Nie ma większych ekologów, ludzi bardziej dbających o środowisko, zwierzęta, grunty rolne niż rolnicy. [...] Leśnik pierwsze co robi to zajmuje się lasem, on żyje lasem, a oni z rolników, leśników i myśliwych zrobili terrorystów antyśrodowiskowych. To są kosmiczne żarty. [...] Zielony Ład to jest chora ideologia, lewacka, która psuje Europę, jest przeciwko rolnikowi, przeciwko leśnikowi, przeciwko człowiekowi i trzeba ja wyrzucić do kosza w całości, a nie tak jak mówi Tusk, że trzeba ją poprawiać. Tu niema Tusku nic do poprawy, trzeba wyrzucić do kosza i koniec. Przecz z Zielonym Ładem – grzmiał Poseł Czarnek

Poseł Czarnek zaapelował także do mieszkańców Lubaczowa o głosy na kandydatów Prawa i Sprawiedliwości.

- Trzeba ostro zaangażować się 7 kwietnia w wybory samorządowe. Jeżeli utrzymamy większość w sejmiku województwa podkarpackiego, lubelskiego oraz podlaskiego, to cala Polska z tej strony, ta Polska samorządowa, będzie zarządzana solidnie, rozsądnie, z przeznaczeniem środków tam gdzie one powinny pójść, bo my nie kradniemy i tym się różnimy od tamtych pajaców. – powiedział Przemysław Czarnek

Poniżej zapis naszej transmisji LIVE ze spotkania z Przemysławem Czarnkiem. Natomiast pod filmem zdjęcia. Zapraszamy do obejrzenia.

 

Komentarze   

Monia
+37 # Monia 2024-03-15 08:07
Na widowni średnia wieku 80lat.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
xx
+22 # xx 2024-03-15 15:06
Cytuję Monia:
Na widowni średnia wieku 80lat.

Wątpliwa przyjemność słuchać człowieka posiadającego tytuł dzbana roku - chyba, że się niedosłyszy i niedowidzi
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
n
-13 # n 2024-03-15 08:37
Raczej nie.Niektórzy uczestnicy musieliby mieć po 150 lat, a to tylko możliwe przy warszawskiej reprywatyzacji.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Pawel
+27 # Pawel 2024-03-15 08:37
,,Nikt wam tyle nie da co ja wam obiecana " stary numer :lol:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Wojciach Mamczur
-3 # Wojciach Mamczur 2024-03-22 19:14
Stary numer Platformy od sowy.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
plus
+26 # plus 2024-03-15 09:07
Pono każdy kto powiesi baner PISu weżmie udział w programie willa plus.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Kmicic
+16 # Kmicic 2024-03-15 09:27
Na wybory idę z własnym długopisem.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Żelazna Miotła
-3 # Żelazna Miotła 2024-03-15 09:31
Czarnek obok Hołowni i Kosiniaka oraz Żukowskiej to czołówka polskiego stand-upu politycznego.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Zygmunt
+5 # Zygmunt 2024-03-15 09:54
Cieszę się, że tyle młodzieży i osób w średnim wieku przyszło na spotkanie z ministrem, świadczy to o wielkiej sympatii do partii Czarnka.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Patryk
+3 # Patryk 2024-03-15 10:18
Cytuję Zygmunt:
Cieszę się, że tyle młodzieży i osób w średnim wieku przyszło na spotkanie z ministrem, świadczy to o wielkiej sympatii do partii Czarnka.


Hahahaha - Zygmunt zmień leki. A na sali nie 140 a ok 40 osób :D
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Zygmunt
+21 # Zygmunt 2024-03-15 10:31
Serio nie wyczułeś w tym zdaniu ironii?...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Patryk
+14 # Patryk 2024-03-15 10:48
Cytuję Zygmunt:
Serio nie wyczułeś w tym zdaniu ironii?...

Przepraszam - zwracam honor - faktycznie :-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
wyborca
+16 # wyborca 2024-03-15 10:33
na sali brak ludzi PIS'u którzy startują w wyborach nie na listach PISu - tak się chowają, po wyborach dalej będą razem siedzieć.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
peło
+8 # peło 2024-03-15 12:31
Cytuję wyborca:
na sali brak ludzi PIS'u którzy startują w wyborach nie na listach PISu - tak się chowają, po wyborach dalej będą razem siedzieć.

Św. Piotr tak się wyrzekł jak kandydaci PiS nie chcą się przyznać to matrioszki?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
peło
+4 # peło 2024-03-15 12:31
Cytuję wyborca:
na sali brak ludzi PIS'u którzy startują w wyborach nie na listach PISu - tak się chowają, po wyborach dalej będą razem siedzieć.

Św. Piotr tak się wyrzekł jak kandydaci PiS nie chcą się przyznać to matrioszki?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
dolek
+12 # dolek 2024-03-15 10:53
Spotkanie ciemnogrodu
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
JANko
+2 # JANko 2024-03-15 12:26
" Ale to nie jest nasza wojna"
FRANCUZI TEŻ MÓWILI, ŻE NIE BĘDĄ GINĄĆ ZA POLSKI GDAŃSK, NIE MINĄŁ ROK A HITLER ODBIERAŁ DEFILADĘ W PARYŻU
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Ada
+2 # Ada 2024-03-16 20:47
Używasz języka esbeków, lemingu.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
JANko
+1 # JANko 2024-03-17 17:29
Cytuję Ada:
Używasz języka esbeków, lemingu.

leming?...... :eek: leming! ;-) .. stwierdziła ruska onuca
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Ferdek
+18 # Ferdek 2024-03-15 12:21
Sądząc po frekwencji i średniej wieku ludzie mają dość słuchania kłamstw!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
n
-3 # n 2024-03-15 12:34
A w pośredniaku byłeś?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Ferdek
+12 # Ferdek 2024-03-15 13:03
byłem i nie tam pracy dla ludzi bez znajomości
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Ferdek
+13 # Ferdek 2024-03-15 13:05
byłem i nie ma tam pracy dla ludzi bez znajomości
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Jkpl
+6 # Jkpl 2024-03-15 14:02
I z moim wykształceniem. Poza tym musieliby wpierw mnie poprosic...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
hasło wyborcze
+22 # hasło wyborcze 2024-03-15 12:59
Jaka ona jest stara
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Krzysztof Kaiser 2
+26 # Krzysztof Kaiser 2 2024-03-15 13:02
Oglądałem live. Polityczny stand-up i masa wylewanej żółci z powodu utraty władzy. Czarnek pokazał to z czego jest znany. Chamstwo i buractwo.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
n
-20 # n 2024-03-15 13:11
Ty w sumie pokazałeś to samo,ale jak się domyślam twoje buractwo jest szlachetne.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Krzysztof Kaiser 2
+17 # Krzysztof Kaiser 2 2024-03-15 13:40
Ale co jest z buractwa w mojej wypowiedzi? Bo widzę to słowo inaczej pojmujemy.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
n
-12 # n 2024-03-15 14:03
Przy dyskusji na inny temat ktoś ostatnio nazwał cię pastewnym.Obrus zyłeś się wtedy okrutnie twierdząc ,że traktujesz ludzi kulturalnie i wymagasz tego samego od innych.Zarzucan ie komuś chamstwa i buractwa nie jest zachowaniem kulturalnym i świadczy tylko o tobie.Tylko tyle,panie cesarzu.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Krzysztof Kaiser 2
+8 # Krzysztof Kaiser 2 2024-03-15 22:04
Jestem bardzo zdziwony. Przecież napisałem, że ,,szacun za cięta ripostę". Czyli doceniłem osobę za cięta ripost w moim kierunku bo była nawet fajna. Dlatego mnie bardzo Twoja argumentacja bo i Twój dalszy wywodzący do tego, że nie zrozumiałeś co pisałem a naprawdę napisałem prosto by do prostego człowieka trafiło.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
ciemny lud
+30 # ciemny lud 2024-03-15 14:28
Ludzie głosujcie na kandydatów ze swoich okregów których znacie a oni znaja was, wasze problemy codzienne - bo tam mieszkaja i starają sie także dla siebie. Nie głosujcie na spadochroniarzy ,którzy nawet ulic w okręgu nie znaja a co dopiero mieszkańców. dla mnie sam start z nieznanego mi okregu miasta to naplucie tym mieszkańcom w twarz. Ciemny lud wszystko kupi.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Ppp
-20 # Ppp 2024-03-15 15:05
Ale prezes dzis tych pajacow z pseudokomisji pozamiatał...sz acun..tamci malo nie pekli ze złości a Jarosław merytoryczne, spokojnie i celnie. Gdzie mrowce do slonia? (Politycznego) On ich ma w malym palcu
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
PPp
+16 # PPp 2024-03-15 16:11
Wykluczyć z parlamentu tetryka z demencją. Niech sobie wybierze Oddział Geriatryczny. Kogo obchodzą jego fantazje erotyczne? Łatwo nie będzie, taki poczciwy staruszek nic nie widział, nic nie słyszał, nic nie mówił to po co ten facet siedzi w Sejmie . Tylko po to by brać pieniadze i za nic nie odpowiadać ? Ma bardzo dużo do ukrycia i nie odpowiada na pytania. Gdybyście
nie wiedzieli, to przed komisja ds. Pegazusa występuje właśnie prezes, poseł, premier, doktor praw Jarosław "Nic nie wiem, nic nie pamiętam, mnie to nie interesowało, wiem, że Tusk jest niemieckim, a może i rosyjskim szpiegiem"" Kaczyński. FACET WIELKA KPINA. I TAKIE INDYWIDYDOUM JES PREZESEM PARTII?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Ppp
-4 # Ppp 2024-03-15 18:26
A ile lat ma prezydent USA? Ile lat ma jego komkurrnt? Ile lat ma Putin? Ile lat mial Adenauernkiefy byl kanclerzem,? Ile lat mial Paul Bon Hindenburg gdy byl Prezydentem Niemiec?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Ppp
+1 # Ppp 2024-03-15 18:27
Przepraszam za błędy ale pisze z telefonu
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
PPp
-4 # PPp 2024-03-15 18:54
Cytuję Ppp:
A ile lat ma prezydent USA? Ile lat ma jego komkurrnt? Ile lat ma Putin? Ile lat mial Adenauernkiefy byl kanclerzem,? Ile lat mial Paul Bon Hindenburg gdy byl Prezydentem Niemiec?

A co powiesz o: Adam (który żył 930 lat), Set (912 lat), Enosz (905), Kenan (910), Mahaleleel (895), Jered (962), Henoch (365), Matuzalem (969!), Lamek (777) i Noe (950). Wszyscy . potomków Seta - trzeciego syna Adama i Ewy.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Pisior
+6 # Pisior 2024-03-15 16:33
Cytuję Ppp:
Ale prezes dzis tych pajacow z pseudokomisji pozamiatał...szacun..tamci malo nie pekli ze złości a Jarosław merytoryczne, spokojnie i celnie. Gdzie mrowce do slonia? (Politycznego) On ich ma w malym palcu

Chyba komisję w gabinecie Obajtka oglądałeś
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
cukier
+6 # cukier 2024-03-15 16:20
Robią fotki płotów z banerami już teraz wiem po co, fajne bardzo fajne by nie zapomnieć.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Krzysztof Kaiser 2
0 # Krzysztof Kaiser 2 2024-03-15 22:06
Cytuję Ppp:
Ale prezes dzis tych pajacow z pseudokomisji pozamiatał...szacun..tamci malo nie pekli ze złości a Jarosław merytoryczne, spokojnie i celnie. Gdzie mrowce do slonia? (Politycznego) On ich ma w malym palcu


Lepiej mieć dowód gdy ktoś komuś zerwie ;-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Dzban roku 2023
+5 # Dzban roku 2023 2024-03-15 23:27
Czarnek na gazie,
Lubaczowianie w ekstazie. :-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Pawel
+8 # Pawel 2024-03-16 01:24
Mam pytanko do tych co sluchali tego przestepcy, czy mowil cos o tym ze pisowcy i ziobrysci oddadza zrabowane pieniadze?
PO upadlo przez osmiorniczki za 1200 zl i zegarek Nowaka za 50 tys zl. Pisowcy miliardy zrabowali i zaprzepascili a twardogowi, plaskoziemcy, nawiedzeni,oszu kani,okradzeni, zmanipulowani nadal moga ich sluchac i wspierac. Nie ogarniam wyborcow pisu, ruska mentalnosc. Dlaczego tak nienawidzicie swojego Polski?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
xx
+1 # xx 2024-03-16 06:17
Bo oni są patrotami!!! :eek:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Żelazna Miotła
-1 # Żelazna Miotła 2024-03-16 10:29
Cytuję Pawel:
Mam pytanko do tych co sluchali tego przestepcy, czy mowil cos o tym ze pisowcy i ziobrysci oddadza zrabowane pieniadze?
PO upadlo przez osmiorniczki za 1200 zl i zegarek Nowaka za 50 tys zl. Pisowcy miliardy zrabowali i zaprzepascili a twardogowi, plaskoziemcy, nawiedzeni,oszukani,okradzeni,zmanipulowani nadal moga ich sluchac i wspierac. Nie ogarniam wyborcow pisu, ruska mentalnosc. Dlaczego tak nienawidzicie swojego Polski?

Pis ustawił bardzo wysoko poprzeczkę. To spowoduje, że żeby Tusk stracił władze, musiałby odlecieć na księżyc z pomysłami.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Kmicic
-11 # Kmicic 2024-03-16 18:14
Młodzi wykształceni już jadą do Niemiec na szparagi, więc wybory kolejny raz wygra Polska czyliPrawo i Sprawiedliwość
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Żelazna Miotła
+2 # Żelazna Miotła 2024-03-16 18:28
Na obecną chwilę w wyborach samorządowych szykuje się totalna klęska. PiS być może utrzyma władze tylko na Podkarpaciu. A tak tocwsxyscy mają juzcdosc tej ekipy przechlastów.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
peło
+5 # peło 2024-03-16 18:36
Cytuję Kmicic:
Młodzi wykształceni już jadą do Niemiec na szparagi, więc wybory kolejny raz wygra Polska czyliPrawo i Sprawiedliwość

Taką narrację ma PiS PiS to Polska, Polska to PiS, dla nie kumatych kto nie znami to przeciw nam. Dobrze że do końca nie zawladneli krajem a rugowanie ich ze spółek panstwowych trochę potrwa. Opór materii tych przy korycie jest duży
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Krzysztof Kaiser 2
+10 # Krzysztof Kaiser 2 2024-03-16 19:40
PiS rządziło przez ostatnie 8 lat. Gdzie, więc Ci młodzi, więc na widowni? Powinni jeszcze być na miejscu. A za PiS młodzi wracali jedynie po resztę rzeczy widząc, że to kraj dla przyszłości.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Krzysztof Kaiser 2
+2 # Krzysztof Kaiser 2 2024-03-16 19:40
Bez przyszłości*
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Kmicic
-8 # Kmicic 2024-03-17 14:31
A Rolnicy zagłosują ponownie na PSL i Hołownię bo to dobra zmiana w kierunku,, Trzeciej drogi,, coś nowego i lepszego :lol: :lol: :lol:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Krzysztof Kaiser 2
+8 # Krzysztof Kaiser 2 2024-03-17 14:52
To co mamy teraz to efekt wpuszczania zboża przez PiS bez kontroli. Wielu z tych co wini za to Tuska po.prostu jest zakochane w PiS. Tuska można winić, że nic się nie zmienia. Winny temu wszystkiemu jest PiS. Gdyby nie ich głupia polityka rolna, która miała gdzieś rolników i ich zdanie to dziś nie byłoby protestów i cenach w skupach za bezcen.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |