Znamy kolejnego kandydata na burmistrza Lubaczowa

Kampania wyborcza nabiera rozpędu. Poznaliśmy już dwóch kandydatów na burmistrza Lubaczowa - to Krzysztof Szpyt i Marek Małecki. Dzisiaj dowiedzieliśmy się, że o fotel burmistrza stolicy naszego powiatu powalczy Piotr Cencora.

Już 7 kwietnia odbędą się wybory samorządowe. To właśnie wtedy zdecydujemy, kto zasiądzie w radach miast i gmin, radach powiatów, sejmikach, a wreszcie, kto przez pięć lat ma pełnić funkcję wójta lub burmistrza.

Co wybory, najwięcej emocji wzbudzają te w Lubaczowie. Nie inaczej będzie w tym roku. Swój start w wyborach potwierdził już aktualny burmistrz Krzysztof Szpyt. Tutaj nie ma zdziwienia. Już od jakiegoś czasu w kuluarach mówiło się o tym, że K. Szpyt będzie starał się o trzecią kadencję.

W poniedziałek (12.02) na konferencji zorganizowanej przez działaczy PSL poinformowano, że na stanowisko burmistrza Lubaczowa będzie kandydował dotychczasowy radny Rady Miejskiej w Lubaczowie Marek Małecki.

Dzisiaj (14.02) dowiedzieliśmy się, że kolejnym kandydatem na burmistrza naszego miasta będzie Piotr Cencora

Piotr Cencora przez lata związany był z największą grupą meblarską w Polsce – Black Red White. W przedsiębiorstwie tym pełnił funkcje zarządzające w zakresie logistyki w Ożarowie Mazowieckim, Pruszczu Gdańskim i pobliskim Dachnowie.  Zawodowo z Ziemią Lubaczowską związany w przeszłości również jako prezes Uzdrowiska Horyniec Sp. z o.o. w Horyńcu-Zdroju. Aktualnie jest dyrektorem Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Lubaczowie. 

Jest absolwentem Wydziału Wiertnictwa, Nafty i Gazu Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. W ramach studiów podyplomowych w Warszawskiej Wyższej Szkole Biznesu uzyskał stopień Master of Business Administration. 

Warto dodać, że P. Cencora w 2014 roku kandydował na stanowisko burmistrza Lubaczowa i niewiele mu zabrakło do wygrania wyborów. Wówczas w II turze przegrał z Krzysztofem Szpytem różnicą 119 głosów. 

Komentarze   

Czyli co?
+7 # Czyli co? 2024-02-14 21:40
Jeżeli tak będzie dyrektorował jak w szpitalu to...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Eye of beholder
-15 # Eye of beholder 2024-02-15 07:00
***** ***
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Zxzxzx
+44 # Zxzxzx 2024-02-15 07:05
To jest naprawdę smutne, dwie kadencje nic nie robienia, choroba gościa toczy, że wygląda już jak ostatnie nieszczęście i dalej i dalej tkwić na stanowisku, zamiast wreszcie z godnością odejść i bawić np wnuki czy pieski. Armia urzedasów, klanów, pociotków pilnuje by dalej było jak było i nic się nie zmieniło....
(nawet w takim zapyziałym i upadłym Lubaczowie)
Tak wiecie o kim pisze....
zaraz 8 i będzie zalew minusów
- a następnie post pójdzie do kosza, co nie panie admin?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Riki
-6 # Riki 2024-02-15 18:34
Pewnie, że Ty Zxxxzxzx byłbyś lepszy :). Szkoda, że potrafisz tylko "bić pianę" i zakazywać startów osobom, które mogą być chore. Ja uważam, że każdy może startować. Dlaczego nie można pracować i bawić wnuki???

Admin nie usunął tego posta bo każdy może się wypowiedzieć, nawet w taki nieelegancki sposób jak Ty to zrobiłeś.... karma wraca :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Zxzxzx
+7 # Zxzxzx 2024-02-16 07:10
Jak ktoś jest chory, to niech się leczy i życze mu zdrowia.
A nie się pcha, dalej na wybierane przez obywateli stanowisko, gdzie trzeba zarządzać miastem i nic z tego pana na tym stanowisku nie ma.
A pcha się bo ma poparcie kliki, klanów urzędasów a i kilkanaście tys zł co msc wpada. Taka prawda.

Co do karmy, może to ta karma za 30 lat lawirowania po urzędach, utrzymywania takiej urzędniczej zamkniętej kliki mających w poważaniu potrzeby rzeczywiste potrzeby mieszkańców, może też za te osiegniacia jak np:
Wielka lubaczowska sieć internetowa gdzie ten pan wtopił mln złoty.
-może i masz rację, może i to karma, ja się na jakiś karmach i gusłach nie znam . . Nie życz jednak innym złych, przykrych rzeczy, bo i ciebie może zahaczyć.

Wyraziłem się bardzo, bardzo elegancko i taktownie, zarówno w poprzednim i w tym teraz komentarzu
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Riki
+2 # Riki 2024-02-16 11:05
A w którym miejscu życzyłem czegoś złego? To już sobie sam dopowiedziałeś/ łaś ... widoczne uważasz, że Twój komentarz był złośliwy :)

Czyli jesteś zdania, że jak ktoś zachoruje na coś to ma się wycofać ze wszystkiego, usiąść w domu i brać zasiłek?

Gdyby każdy tylko narzekał jak Ty to nic w tym kraju by się nie zmieniło. Nie ma co narzekać, trzeba zacząć pracować, założyć jakiś biznes. Jeżeli chcesz to możesz też wejść do polityki, startować na radnego, burmistrza itd.... przecież nikt Ci tego nie broni.

Dobrego dnia!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Zxzxzx
-4 # Zxzxzx 2024-02-16 11:51
Twój komentarz jest śmieszny.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Zxzxzx
0 # Zxzxzx 2024-02-16 12:08
Tak, tak, oczywiście - lepsza opcja to siedzieć na stołku na urzędzie i niech cie społeczeństwo utrzymuje na bogato, bo ci sie należy, bo ty jesteś panisko. A co!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Kmicic
-18 # Kmicic 2024-02-15 08:26
Prawa Polska zwycięży
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Kmicic
-20 # Kmicic 2024-02-15 08:26
Prawa Polska zwycięży
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Krzysztof Kaiser 2
+5 # Krzysztof Kaiser 2 2024-02-15 10:19
I dlatego kandydat PiS przepadnie ;-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Pisior
-40 # Pisior 2024-02-15 10:35
Marek byłby niezłym burmistrzem
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Żelazna Miotła
+5 # Żelazna Miotła 2024-02-15 14:20
Czekamy na odpowiedź Kobfederacji, kolejny kandydat pewnie niedługo się ujawni.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Mateusz Taraban
-10 # Mateusz Taraban 2024-02-18 09:39
Witam,

Zapewniam, że "odpowiedż" Konfederacji będzie najmocniejsza.

Pozdrawiam:-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Laura
+16 # Laura 2024-02-16 20:55
Jak przyjeżdżam do rodziny no niestety nic się nie dzieje. Żadnych inwestycji. Miasto powiatowe wstyd!!! Sam wjazd od strony Dachowa pokazuje jak wiele trzeba zrobić.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Ferdynand
+15 # Ferdynand 2024-02-16 22:27
tu potrzeba młodych ludzi aby Lubaczów wypłynął z tonącego okrętu
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
olka
-7 # olka 2024-02-18 10:13
Ja będę głosowała na Szpyta bo On wybierze na zastępcę Waldka a ja ocham Waldka!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
olka
-6 # olka 2024-02-18 10:14
Waldek zastępca jest najlepszy na świecie we wszystkim! Tylko Waldek!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Shanna
0 # Shanna 2024-04-12 06:17
magnificent issues altogether, youu just won a logo nnew reader.
What would you suggest in regards to your submit that you made some days ago?
Any positive?

My web-site mie
sedaap baso spesial: merdeka.com/.../...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |