Gmina Oleszyce inwestuje w park. Pojawi się nowa infrastruktura

Gmina Oleszyce szuka wykonawcy na zmodernizowanie parku w Oleszycach. Mają pojawić się nowe chodniki, ławki czy kosze na śmieci. Zostanie też przebudowany budynek i wybudowane przejście dla pieszych.

Na początku maja Gmina Oleszyce ogłosiła przetarg na zadanie pn. „Rewaloryzacja Zespołu Parkowo-Pałacowego w Oleszycach, wraz z drogą dojazdową”

- Realizacja zamówienia ma na celu dostosowanie obiektu budowlanego, wykonanie malej architektury i aktywnego systemu bezpieczeństwa wraz z przejściem dla pieszych, do warunków technicznych i funkcjonalnych założonych w projektach. - czytamy na stronie Gminy Oleszyce

W ramach inwestycji ma zostać przebudowany istniejący budynek mieszkalny na budynek administracyjnym. Będzie też nowa wiata wraz z tarasem. Zaplanowano również budowę nowych chodników. W parku powinny też pojawić się nowe lampy, ławki, kosze na śmieci, a nawet dodatkowe kamery. Co ważne, Gmina Oleszyce chce również wybudować przejście dla pieszych (więcej na ten temat w naszym artykule z kwietnia).

Otwarcie ofert zaplanowano na 22 maja, wtedy też dowiemy się, czy są chętni na wykonanie tej inwestycji i czy Gminę Oleszyce stać na zrealizowanie tego zadania.

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Najbliższe wydarzenia