Pływalnia w Lubaczowie "Inwestycją z perspektywą"? Ruszyło głosowanie

Pływalnia Miejska AQUASFERA w Lubaczowie bierze udział w konkursie organizowanym przez Polską Agencję Prasową pn. „Inwestycja z perspektywą” na najciekawszą samorządową inwestycję współfinansowaną ze środków Unii Europejskiej. Zwycięzców wybiorą internauci.

Do konkursu zgłoszono kilkadziesiąt projektów z całego kraju, w tym 14 z naszego województwa. Urząd Miejski w Lubaczowie zachęca do głosowania na otwartą w 2022 roku Pływalnię Miejską  AQUASFERA

Zagłosować można na tej stronie (kliknij, aby przejść). Wystarczy przepisać kod z obrazka i kliknąć przycisk "Oddaje swój głos".

Głosowanie internetowe będzie trwało od godz. 10.00 w środę 1 lutego - do godz. 16.00 w piątek 10 lutego. Laureatów konkursu poznamy w poniedziałek, 27 lutego, podczas konferencji w Centrum Prasowym PAP w Warszawie.

Zgodnie z zapisami regulaminu konkurs wygrają samorządy, na których opis projektu zagłosuje najwięcej internautów w porównaniu do liczby mieszkańców według stanu na 1 stycznia 2022 roku podanej przez Główny Urząd Statystyczny.

Na zwycięzców czekają statuetki, a projekt z największą liczbą głosów odwiedzi reporter PAP, który udokumentuje konkretną inwestycję.

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Ostatnio dodane

Najbliższe wydarzenia

Na sygnale

ZDJĘCIA

ZDJĘCIA

OSTATNIO NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKTfeed-image RSS

ZLUBACZOWA.PL - informacje Lubaczów, powiat lubaczowski.