Lubaczowska "porodówka" jedną z najlepszych w Polsce!

Oddział Ginekologiczno-Położniczy w Lubaczowie po raz kolejny znalazł się wśród 10 najlepszych szpitali położniczych w Polsce i w pierwszej trójce najlepszych szpitali w województwie podkarpackim.

Fundacja Rodzić Po Ludzku to organizacja działająca na rzecz kobiet w ciąży i matek małych dzieci, która od ponad 20 lat monitoruje placówki położnicze pod kątem respektowania przez nie prawa kobiet w opiece okołoporodowej. Od lutego 2018 r. fundacja w sposób ciągły zbiera dane w ramach akcji "Głos matek ma moc zmiany" poprzez ankiety wypełniane przez kobiety, które urodziły siłami natury bądź przez cięcie cesarskie. Pytania zawarte w kwestionariuszu dotyczą m.in. przygotowania do porodu, doświadczeń z izby przyjęć, sali porodowej i pobytu na oddziale położniczym, a także relacji z personelem medycznym, oceny warunków oraz opieki.

Na bieżąco, na portalu GdzieRodzic.info raportowane są oceny warunków związanych z porodem w poszczególnych szpitalach. Platforma jest współtworzona przez kobiety, które po porodzie wypełniają ankiety. Zebrane dane służą do wystawienia oceny danej porodówce.

- Dziękujemy wszystkim Pacjentkom, które wypełniły ankietę, a tym samym doceniły naszą ciężką pracę i dały nam motywację do dalszego działania . Na ten sukces od wielu lat pracuje cały zespół położnych i lekarzy, ale również „Szkoła Rodzenia „ która przez 26 lat przygotowuje kobiety w ciąży. Kochani jeszcze raz dziękujemy za tak wysoką ocenę i pamiętajcie, że wszystko co robimy- robimy dla Was. - dziękuje lubaczowski szpital

Komentarze   

Ppp
+10 # Ppp 2023-01-25 17:39
Nasza wylęgarnia zawsze nalezala do czołówki. gratulacje!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Hmmm
+3 # Hmmm 2023-01-25 19:26
No po prostu cud. Lubaczowski szpital znowu na łamach prasy.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

Nie obrażaj, nie używaj przekleństw i nie pomawiaj.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.