Informacje Lubaczów, powiat lubaczowski

Pogoń-Sokół II Lubaczów z awansem, Błękitni Futory żegnają się z A klasą
Featured

Pogoń-Sokół II Lubaczów z awansem, Błękitni Futory żegnają się z A klasą

Zdjęcie ilustracyjne fot. archiwum ZLUBACZOWA.PLZdjęcie ilustracyjne fot. archiwum ZLUBACZOWA.PL

Ostatnia kolejka lubaczowskiej A klasy nie przyniosła już zmian w układzie tabeli. Awans do okręgówki wywalczyła wcześniej Pogoń-Sokół II Lubaczów, a do B klasy spadną Błękitni Futory.

Za nami ostatnia kolejka sezonu 2024/2025 w lubaczowskiej A klasie. Choć kwestia awansu i spadku była już przesądzona wcześniej, kibice nie mogli narzekać na brak emocji i goli w kończącym rozgrywki weekendzie.

Pogoń-Sokół II Lubaczów zakończyła sezon w wyjątkowych okolicznościach – mecz 26. kolejki z Granicznymi Krowica nie odbył się z powodu nieobecności gości, ale drużyna z Lubaczowa i tak miała już zapewniony awans po imponującym sezonie: 25 zwycięstw w 25 meczach i bilans bramkowy 183–9 to rezultat, który mówi sam za siebie.

Na przeciwnym biegunie znalazł się zespół Błękitnych Futory, który zaledwie dwukrotnie zremisował i aż 24 razy schodził z boiska pokonany. W ostatnim meczu sezonu uległ Czerwonym Cewków aż 1:7 i pożegnał się z A klasą.

W pozostałych spotkaniach wysokie zwycięstwa odniosły m.in. Zryw Młodów (7:2 w Narolu) i Huragan Basznia Dolna, który w Zapałowie wygrał 3:0. Aż trzy spotkania zakończyły się remisami – w tym bezbramkowy pojedynek Victorii Stary Dzików z LKS Miękisz Nowy, który ostatecznie zakończył sezon na drugim miejscu, mając tyle samo punktów co Huragan, ale lepszy bilans bramkowy.

WYNIKI

Zdrój Horyniec 9 : 1 Czerwoni Cewków
Juwenia Cieszanów 2 : 6 KS PAD RES Gwiazda Wielkie Oczy
Ursus Dachnów 3 : 1 Roztocze Narol
Rolnik Wólka Krowicka 2 : 2 Piast Antoniki
Graniczni Krowica 3 : 1 Huragan Basznia Dolna
Victoria Stary Dzików 2 : 5 LKS Miękisz Nowy
Orkan Zapałów 3 : 2 Zryw Młodów

TABELA

Poz Drużyna R Pkt W
1. Zdrój Horyniec 26 70 23
2. KS PAD RES Gwiazda Wielkie Oczy 26 68 22
3. LKS Miękisz Nowy 26 59 19
4. Graniczni Krowica 26 49 14
5. Huragan Basznia Dolna 26 45 13
6. Zryw Młodów 26 41 13
7. Ursus Dachnów 26 38 12
8. Orkan Zapałów 26 30 9
9. Victoria Stary Dzików 26 24 7
10. Rolnik Wólka Krowicka 26 23 6
11. Piast Antoniki 26 20 5
12. Roztocze Narol 26 19 5
13. Czerwoni Cewków 26 18 4
14. Juwenia Cieszanów 26 16 4

Co o tym myślisz?
Wszystkich odpowiedzi: 0

10000 Pozostało znaków


NAJNOWSZE INFORMACJE

No More Articles

e-mail: redakcja@zlubaczowa.pl
tel. 782 496 418

ZLUBACZOWA.PL - Lubaczowski portal informacyjny. Najważniejsze informacje i wiadomości z Lubaczowa i powiatu lubaczowskiego.

Jesteśmy na Facebooku