Zasłabnięcie prawdopodobną przyczyną wypadku w Lubaczowie

Prawdopodobnie zasłabnięcie 67-letniej kierującej Skodą było przyczyną wypadku, do którego doszło w sobotę w Lubaczowie.

Jak już informowaliśmy, do tego zdarzenia doszło w sobotę około godz. 9, w Lubaczowie. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 67-letnia kierująca skodą zjechała na przeciwległy pas ruchu, doprowadzając do zderzenia z nissanem.

- Prawdopodobną przyczyną tego zdarzenia było zasłabnięcie kierującej skodą. - poinformowała dzisiaj lubaczowska policja

W wyniku zderzenia pojazdów do szpitala zostały przewiezione trzy osoby, 67-letnia kierująca skodą oraz 62-letni kierujący nissanem wraz z 8-letnią pasażerką pojazdu. Kierujący nissanem był trzeźwy, natomiast ze względu na obrażenia od 67-latki została pobrana krew celem ustalenia stanu trzeźwości. Policjanci zabezpieczali miejsca zdarzenia. Podczas oględzin zebrali ślady i sporządzili dokumentację fotograficzną.

- Pamiętajmy! Wsiadając za kierownicę zachowajmy rozwagę, trzeźwość, koncentracje i rozsądek na drodze. Przez chwilę nieuwagi, zamyślenia, spojrzenia na telefon, pisania sms-ów lub rozmowy z pasażerem, możesz nie mieć czasu odpowiednio zareagować i uniknąć zderzenia z innym uczestnikiem ruchu. Jeżeli czujemy, że stan naszego zdrowia się pogarsza w trakcie jazdy, co może zagrażać nam samym lub innym uczestnikom ruchu, zatrzymajmy pojazd, włączmy światła awaryjne i wezwijmy pomoc. - apeluje KPP Lubaczów

Źródło: KPP Lubaczów

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Ostatnio dodane

Najbliższe wydarzenia

Na sygnale

ZDJĘCIA

ZDJĘCIA

OSTATNIO NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKTfeed-image RSS

ZLUBACZOWA.PL - informacje Lubaczów, powiat lubaczowski.