Czołowe zderzenie w Lubaczowie. Trzy osoby ranne, jedna ciężko [ZDJĘCIA]

Dzisiaj po godzinie 9:00 na ul. płk. Dąbka w Lubaczowie doszło do czołowego zderzenia dwóch aut osobowych. Ranne zostały trzy osoby. Wszyscy trafili do lubaczowskiego szpitala. Niestety, jedna osoba jest w cięższym stanie.

Służby ratunkowe pracują na miejscu wypadku drogowego, do którego doszło dzisiaj tuż po godzinie 9:00 na ul. płk. Dąbka w Lubaczowie (naprzeciwko stacji pogotowia ratunkowego). Zderzyły się tam dwa samochody osobowe - Skoda oraz Nissan. Ranne zostały trzy osoby - wszyscy zostali przetransportowani do szpitala. Niestety, jedna kobieta odniosła cięższa obrażenia - była nieprzytomna.

Na miejscu pracowali strażacy z Lubaczowa i Oleszyc, dwa zespoły ratownictwa medycznego oraz policjanci.

Dokładne okoliczności tego wypadku wyjaśniają lubaczowscy policjanci. Z naszych informacji wynika, że w jednym z aut była kamerka i prawdopodobnie nagrała to zdarzenie.

Zdjęcia:

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Ostatnio dodane

Wybory samorządowe 2024

Najbliższe wydarzenia

Na sygnale

ZDJĘCIA

OSTATNIO NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKTfeed-image RSS

ZLUBACZOWA.PL - informacje Lubaczów, powiat lubaczowski.