Kolejne komputery od ARiMR dla szkół

fot. powiatlubaczowski.plfot. powiatlubaczowski.pl

Kolejne komputery przekazała placówkom prowadzonym przez Powiat Teresa Pamuła- Dyrektor Podkarpackiego Oddziału Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Rzeszowie oraz Poseł Ziemi Lubaczowskiej. Tym razem sprzęt otrzymało Liceum Ogólnokształcące w Lubaczowie oraz Zespół Szkół w Oleszycach.

Sprzęt pomoże uczniom obu szkół w realizacji zdalnego nauczania.

W spotkaniu wzięli udział dyrektorzy placówek- Paweł Wild i Maria Baran, Zenon Swatek- starosta lubaczowski, Mariusz Pieróg- naczelnik Wydziału Oświaty i Spraw Społecznych Starostwa Powiatowego w Lubaczowie oraz Marlena Golenia- kierownik BR ARiMR w Lubaczowie.

Kilkanaście dni wcześniej komputery od ARiMR trafiły także do Zespołu Placówek w Lubaczowie.

Zdjęcia: powiatlubaczowski.pl

Komputery-Lubaczow-1.jpgkomputery-Oleszyce-1.jpgKomputery-Oleszyce-2.jpg

Źródło: powiatlubaczowski.pl

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Komentarze   

Qla
+36 # Qla 2020-05-05 11:09
Kilka używanych komputerów, ale ważne, że można zrobić zdjęcia przed wyborami.
Janusz Ufam Tobie
+29 # Janusz Ufam Tobie 2020-05-05 12:19
I oszczędność na utylizacji :D
.
-22 # . 2020-05-05 12:23
Co by nie zrobił będzie źle...
Janusz Ufam Tobie
+17 # Janusz Ufam Tobie 2020-05-05 13:31
Nieprawda. Tylko z jednej strony apelują o pozostanie w domach, przestrzeganie pewnych zasad, a tutaj widzimy, że sami się do tego nie stosuję. Czego nie rozumiesz?
Romb
+18 # Romb 2020-05-05 16:18
Cytuję Janusz Ufam Tobie:
Nieprawda. Tylko z jednej strony apelują o pozostanie w domach, przestrzeganie pewnych zasad, a tutaj widzimy, że sami się do tego nie stosuję. Czego nie rozumiesz?

Czego się nie robi dla fotki.... Aż mi ich żal...
Mądry
# Mądry 2020-05-05 16:01
czemu zlubaczowie skasowałeś mój komentarz ?
Janusz Ufam Tobie
+8 # Janusz Ufam Tobie 2020-05-05 23:34
Ponieważ jeden z kotów Jarka nakazał!
Podpowiedż
+21 # Podpowiedż 2020-05-05 16:16
Czyli to stare komputery no to jest się fajtycznue czym chwalić
AntyPiS
+26 # AntyPiS 2020-05-05 18:27
Witam wszystkich. To, że są to komputery używane to tylko świadczy o śmieszności chwalenia się taką akcją. Zrozumiałbym laptopy dla uczniów do domu, nawet używane żeby wykorzystać w e-learningu albo nowe do szkoły. To miałoby sens i wtedy można to nazwać jakimś sukcesem. A tak nie wiadomo kiedy będzie można skorzystać z tych starych komputerów. Też termin przekazania nie jest przypadkiem. Te komputery ,,nagle" znalazły się w tygodniu wyborczym, kiedy są wybory. Podobnie było na jesieni przed parlamentarnymi . Znowu lans na używanych komputerach, że niby PiS dobry i daje. Manipulacja na naszych oczach i robienie z Nas idiotów, że mamy im przyklaskać i zagłosować na PiS czyli na Dudę bo sukces wielki jak nie wiem co. To tylko podsumowuje PiS komputery tak nowe, że aż używane. A w tekscie nie ma nawet słowa o tym, że pracowały w ARMiR bo na bank nie są nowe. Czyli to co przemilczone to tego nie ma. Cóż jak się przekazuje informację pełną a nie ,,zmieloną" przez ,,propagandę dobrobytu PiS". Rzetelności dziennikarskiej więcej bo ludzie Was czytają to niech mają prawdziwą informację a nie dostosowaną do jednej dyscypliny partyjnej.
Janusz Ufam Tobie
+13 # Janusz Ufam Tobie 2020-05-05 23:37
Szanowny Kolego! Ten komunikat nie jest kierowany do ludzi inteligentnych, tylko do elektoratu PiS.
Polak2010
-9 # Polak2010 2020-05-06 23:06
O proszę jest pan ,,antypis" mistrz pisania dużo tylko że o niczym istotnym. To taki mistrz nawijania makaronu na uszy.
AntyPiS
+10 # AntyPiS 2020-05-06 23:22
O proszę i jest Pan Polak2010, który nie potrafi nic konstruktywnego napisać tylko krytykować i broni do upadłego rządowej propagandy;) Witam ponownie. Skoro nie jest to takie istotne to czego ten artykuł się pojawił i to w do niedawna tygodniu wyborczym. Ciekaw jestem kiedy będą wybory bo będą pewnie znowu ,,nowe", ,,przedpotopowe " komputery. Mam nadzieję, że te komputery trafią do jakiegoś technikum informatycznego , żeby uczniowie mogli się uczyć składać i rozkładać komputery bo tylko do tego się one nadają. A jeśli chodzi o makaron to lubię. Zwłaszcza jako spaghetti :D Nikomu nie nakładam makaronu na uszy, ale jak sam sobie zakładasz na uszy to musisz ciekawie wyglądać :D
polak2010
-7 # polak2010 2020-05-06 23:58
Ufff w końcu udaje się panu pisać mniej i niestety rzecz biorąc wiele wątków zaczerpniętych z wielu materii. Pan znający się na polityce nie wie dlaczego przed ostatnimi wyborami np. do parlamentu pojawia się reportaż pana Sekielskiego o ,,Pedofilii w kościele'' potępiam oczywiście te zachowania w środowisku kościelnym i innych środowiskach. Chodzi mi o sam fakt pojawienia się reportażu przed wyborami do parlamentu.Jakb y ten pan Sekielski miał czyste intencje walki z pedofilią to by to zrobił po wyborach.A z tym makaronem niech pan nie udaje że nie wie o co chodzi ; )
AntyPiS
+9 # AntyPiS 2020-05-07 00:51
Długość wypowiedzi jest zależna do wyjaśnienia tematu dogłębnie i dokładnie. A to powoduje, że wychodzą tak spore moje komentarze tak jak ten. Wolę się rozpisać niż urywać w pół zdania i nikt nie wiem jaką informację chciałbym przekazać. Zapewne z makaronem chodzi Panu o tym, że jest to dla Pana nieistotne. No cóż znam tę metodę stosowaną przez moich oponentów w stylu ,,jeżeli coś nie zgadza się z moimi przekonaniami to jest dla mnie nie ważne" i najlepiej zdyskredytować istotność wypowiedzi oponenta. Dla Pana może to niewygodne co piszę dlatego uważa Pan, że nawet czytać nie warto za bardzo co napisał Pan w jednym z komentarzy pod innym artykułem. Ale inne osoby też czytają i nawet zostawiają swoją ocenę dodatnią czyli jednak uważają jednak moje słowa za istotne i zgadzają się z poruszonymi przeze mnie tematami. Jeśli chodzi o porównanie dokumentu braci Sekielskich pt ,,Tylko nie mów nikomu" bo pewnie o ten chodzi z tym co mamy tutaj w tym artykule to nie jest odpowiednie porównanie. Tutaj mamy do czynienia z czystą akcją polityczną mającym zadziałać propagandowo na wyborców, że niby PiS coś robi i ,,daje". A to miało zadziałać na mieszkańców powiatu, żeby chętniej głosowali na PiS czyli na Dudę. Przypominam termin tej akcji akurat w planowanym do niedawna tygodniu wyborczym. Podobna akcja przez Panią Poseł stosowana była w kampanii parlamentarnej do Sejmu. Raczej ot tak z przypadku nie pojawiają się komputery w kwietniu czy w maju a w jakichś dłuższych przerwach w nauce bo trzeba tę komputery przygotować odpowiednio do pracy etc. I to nie jest powód koronawirusa, że akurat teraz są komputery. Ale jak się okazało akcja propagandowa okazała się chybiona. Czekam na nowe komputery używane z ARiMR kiedy będzie nowy termin wyborów ;) Natomiast film braci Siekielski to nie wiem czy Pan to widział. Polityczną otoczkę dodano filmowi przy okazji bo dzisiaj niektórzy ludzie są tak zapatrzeni w PiS, że przedstawienie księży i ich pedofilskiej działalności jest atakiem na Kościół a jak ,,atak" na Kościół to atak na PiS. Dorobiono do tego historię, że atakuje to PiS bo niektórzy przedstawiciele Kościoła ,,kręcą lody" z PiS-em i narobiono wokół niego politycznego szumu, który w sumie z filmem miał z polityką niewiele wspólnego. W sumie z polityków to poruszono najbardziej osobę Wałęsy bo jeden jego kapelan był pedofilem. A tak to może tylko wzmianka, że się ruszyć tę sprawy i władza z tym nic nie robi. Na koniec proszę zobaczyć na termin premiery dokumentu. To nie jest tydzień wyborczy. Premiera była 5 miesięcy przed wyborami nie 6 dni przed wyborami. I jak tutaj tej ,,akcji komputerowej" nie zarzucać politykierstwa.
polak2010
-3 # polak2010 2020-05-07 09:37
W ramach sprostowania ,,nawijanie komuś makaronu na uszy '' to nic innego jak ,,lanie wody'' lub mówienie dużo a zarazem o niczym tą technikę opanował do perfekcji Cielec Lemingów naczelny mistrz D.Tuck.
Pan Sekielski sam przyznał się do tego że zrobił ten film pt.,,Tylko nie mów nikomu" aby uderzyć w PiS przed wyborami. W marcu tego roku miała być emisja kolejnego reportażu pana Sekielskiego o pedofilii w środowisku kościelnym pt.,,Zabawa w chowanego'' ale film nie został emitowany z przyczyn zaistniałej ''epidemii'' tłumaczył się pokrętnie pan Sekielski przenosząc datę emisji na maj.(tylko co ma epidemia do premiery filmu)
Nie wierzę że nie zauważa pan intencji politycznych pana Sekielskiego.
Bo jak dla mnie robienie polityki na tragedii dzieci wykorzystywanyc h seksualnie to bagno polityczne.
makaroniarz
+2 # makaroniarz 2020-05-07 10:49
Tzw. lanie wody to jedna z podstawowych umiejętności każdego polityka. Twoich cielców także: ekspedyt.org/.../...
polak2010
-4 # polak2010 2020-05-07 10:54
Chyba się jasno wyraziłem do kogo skierowana jest moja wypowiedź.
Yx
+3 # Yx 2020-05-07 18:05
Człowieku ty od rana piszesz głupoty. Teraz wiem dlaczego Ten twój PiS tak wychwalasz. Napewno należysz do męskich mocherowych beretów, Żyjesz na koszt młodszego pokolenia, zadłużanie państwo 13,14,15 Emeryturami i jeszcze cwaniakujesz. Ale pożyjemy zobaczymy jak długo???
polak2010
-2 # polak2010 2020-05-07 19:05
Mam Konserwatywne poglądy nie należę do partii PiS ani żadnej innej dlaczego wypisujecie że to mój PiS ?
A wychwalam tych co znają się na swojej pracy co czczą Polskich Bohaterów, wspomagają Polskie rodziny. Nie zezwalają jak reszta zepsutej europy na legalizację małżeństw homoseksualistó w i związana z tym adopcję dzieci.
Jedna rzecz zarzucam PiS że do tej pory nie udało im się postawić pod Trybunał Stanu tego niemieckiego sługusa makreli d. Tucka.
flądra
+4 # flądra 2020-05-07 19:58
Jak ma się udać postawić Tucka przed trybunałem, jak nie ma za co? PS. Pamiętam mniej więcej jak kiedyś chyba miałeś pretensje do jakiegoś komentatora, że napisał Duda, albo prezydent Duda (przez małe "p"), że należy się szacunek itp. Inni ludzie, nawet ci, których się nie lubi, jak makrela i Tuck też zasługują na szacunek, może niekoniecznie jako politycy, ale tak zwyczajnie jak to między kulturalnymi ludźmi.
polak2010
-5 # polak2010 2020-05-07 22:15
,,flądro''za wygaszenie Polskich Stoczni za doprowadzanie Lotu na skraj upadłości za kradzież naszych emerytur OFE wszystko to na korzyść niemiec i można tak długo wymieniać działanie pana D.Tucka.
A szacunek do człowieka mam zawsze.
Do śliskiego malwersanta który działa na szkodę narodu szacunku nie mam.
Pozdrawiam i cieszę się że czyta pani moje wypowiedzi ze zrozumieniem.
Janusz Ufam Tobie
+6 # Janusz Ufam Tobie 2020-05-08 18:08
A co zrobimy z Sasinem, który przepalił miliony złotych na organizację wyborów, które się nie odbędą? Pomijam tutaj kwestie powiązań Jacka z grupą Wołomin i SKOKiem
polak2010
-4 # polak2010 2020-05-08 19:33
Weź się. chłopie nie ośmieszaj
Janusz Ufam Tobie
+4 # Janusz Ufam Tobie 2020-05-09 11:51
Cytuję polak2010:
Weź się. chłopie nie ośmieszaj

A może coś merytorycznego dla odmiany?
polak2010
-4 # polak2010 2020-05-09 14:21
To napisz,,Januszu ,, coś merytorycznego i rzeczywiste fakty.Pozdrawia m.
Janusz Ufam Tobie
+8 # Janusz Ufam Tobie 2020-05-09 14:51
To może opowiesz nam ile kosztowały nas wszystkich jutrzejsze wybory, które się nie odbędą? ;)
polak2010
-8 # polak2010 2020-05-09 22:42
Wybory to przywilej obywatela i nie da się go przeliczyć na żadne pieniądze, jest po prostu bezcenny. pozdrawiam pana Janusza.
Janusz Ufam Tobie
+4 # Janusz Ufam Tobie 2020-05-11 11:29
Owszem, o ile są organizowane w odpowiedni sposób, zgodnie z obowiązującymi przepisami. A - jak już wiemy -Jacek Sasin poślizgnął się na mydle u Jarka w gabinecie.

Zatem ponawiam pytanie - ile kosztowały nas, podatników wybory, które się nie odbyły? :)
Polak2010
-6 # Polak2010 2020-05-11 12:08
[quote name="Janusz Ufam Tobie" Jak jest pan poważną osobą to proszę pisać poważne rzeczy.
Janusz Ufam Tobie
+3 # Janusz Ufam Tobie 2020-05-11 13:58
Cytuję Polak2010:
[quote name="Janusz Ufam Tobie" Jak jest pan poważną osobą to proszę pisać poważne rzeczy.

Nie dali instrukcji co odpisać czy jeszcze nie ma jednoznacznego stanowiska w TVP Info? :D
flądra
+2 # flądra 2020-05-11 12:51
Ty w zmowie z Merkel i Tuskiem? :-)
"Wyobrażam sobie jak A. Merkel zadzwoniła do Tuska i powiedziała: "Zrób coś! Zaatakujcie Sasina. To człowiek, który przeszkadza w realizacji naszych planów. Chcemy sprzedawać gaz z Nord Streamu - powiedział wiceszef resortu aktywów w rozmowie z TVP Info. Dodał, że pretekstem ataku na ministra Jacka Sasina stały się wybory korespondencyjn e."
flądra
+3 # flądra 2020-05-08 19:39
Nic nie zrobimy. Przecież ten przepał to przez opozycję :-)
AntyPiS
+8 # AntyPiS 2020-05-07 11:15
Nie leje wody tylko udzielam wyczerpującej wypowiedzi, żeby nie było niedomówień i wychodzi zazwyczaj z tego rozprawka bo niestety prostujac tę wszystkie kłamstwa propagandowe PiS inaczej się nie da. Z Tuskiem nie mam nic wspólnego, ale to szanuję bo na stanowisku premiera był dla mnie lepszą postacią niż Szydło czy Morawiecki, którzy są jak Duda ,,służącymi Kaczyńskiego". PiS jest bardzo związany ,,interesowo" z kościołem. I tak jak ,,Tylko nie mów nikomu" i ,,,Kler" (co prawda.ten nieco przebudowany, ale o to w tym typie filmu chodziło najprawdopodnie j) środowisko PiS przedstawiało jako atak na cały Kościół a nie jako przyczynek do wyemilonawnia wszelkich patologii z Kościoła nie mających nic wspólnego z wiarą takich jak pedofilstwo czy marnostrastwo pieniędzy l, politykierstwo lub innych praktyk, które poza Kościółem uznalibyśmy za przestępcze lub działalność grupy przestępczej. To ,,połączenie interesów" widać w kazaniach niedzielnych w czasie bliskim wyborom a także i w samym dniu wyborów kiedy to księża olewają ciszę wyborczą bezpośrednio czy też mniej bezpośrednio mówią, żeby głosować na PiS. U Nas w powiecie nie ma aż takiego problemu, ale z tego co słyszałem ludzie w powiecie jaroslawskim nie chodzą do kościołów w swoich miejscowościach tylko do dalszych z powodu tego jawnego politykierstwa. Osobiście nie popieram łączenia Kościoła z polityką, ale jak widzę PiS i duża część hierarchów widzi w tym połączeniu obopólny interes wy Wam załatwiamy głosy a wy Nam dajecie coś w zamian albo wpływy albo kasę. Reasumując Siekieoskiemu chodziło o to, że uuderzając w Kościół rykoszetem dostaje PiS bardzo mocno z nim związany, który legitymizuje tę złe praktyki kościelne i choćby problem pedofilii wraz z Kościołem zajęte pod dywan.
Nikomu nie wolno
+3 # Nikomu nie wolno 2020-05-07 12:41
Szanowny AntyPisie, zjawisko pedofilii w KK nie było by tak jaskrawe i o takich skutkach gdyby nie ubecja.. Realizowała swoje zadania i nie chodzi o operację "Hiacynt".To nie byli frajerzy z których się śmiejemy w filmach Barei. Mieli oni czas na wykorzystanie zjawiska pedofilii i zwerbowania na materiały kompromitujące. Nie ma znaczenia jakie środowisko polityczne.Tego mechanizmu i skutków nawet Sekielscy nie opiszą. Resztę można sobie dopowiedzieć!
polak2010
-4 # polak2010 2020-05-07 19:27
Szanowny panie ,,AntyPis'' w Każdą niedzielę od wielu lat chodzę do kościoła w Lubaczowie, nigdy nie słyszałem wypowiedzi politycznych, jedynie w dzień wyborów np. na Prezydenta jest modlitwa za mądry wybór w oddaniu głosu.
Pamiętam też na mszy apel kościoła abyśmy chronili nasze dzieci przed indoktrynacją homoseksualistó w ale z tym w 100% się zgadzam.
W swojej wypowiedzi przyznał pan że pan Sekielski z premedytacją i bez czystych intencji atakuje kościół by uderzyć w PiS, czyli Pan Sekielski te biedne dzieci ma w dalekim poważaniu więc tym samym ten pan brnie w rynsztok dziennikarstwa albo już w tym bagnie jest od dawna. Zatarło mu się rzetelne dziennikarstwo i prowadzi dziennikarstwo polityczne by przypodobać się oponentom lewicowo -liberalnym.
AntyPiS
+4 # AntyPiS 2020-05-07 23:06
Drogi Polaku. Ja również co niedzielę chodzę u siebie do Kościoła od praktycznie zawsze patrząc z mojego punktu widzenia. Nie czuje się komfortowo jak nie mogę być w ten jeden dzień na mszy. Nie ma u Nas w powiecie tego politykierstwa, ale jest u Nas w jednej z parafii jeden wiekowy ksiądz, który ładnie zaczyna kazanie a potem zaczyna politykować i to słuchać się nie da. Na szczęście takie kazania w ostatnich latach u mnie miał dwa bo już zdrowie nie pozwoliło mu jeździć samochodem. Na jednym zaczął wychwalać PiS a ,,jechał" po opozycji. Został prawie wygwizdany za to na mszy. Jeden z komentarzy był najtrafniejszy: ,,Nie czas i miejsce". Drugie kazanie też miał takie, że ludzie mieli dość i o mało nie powychodzili wszyscy kościoła. Ale poza tym u Nas na szczęście raczej politykierstwa z ołtarza nie ma. Ale w innych miejscach nie są księża jak u Nas i politykują jawnie z.oltarza przez co nieraz ludzie zaczynają chodzić do innego kościoła. Ten apel o homoseksualista ch o którym Pan pisze to Kościół ma prawo bo jest sprzeczne z jego doktryną. Ale to jest tylko wtedy sensowne kiedy to jest tylko aspekt związany z wiarą i światopoglądem, ale nie było żadnego związku z polityką czy jakimiś wyborami np. w dzień wyborczy bo to.jednwk ma jakiś wpływ na wynik takiej lewicy, która popiera homoseksualistó w i to wtedy wychodzi na takie, żeby na nich nie głosować. Akurat w taki dzień lepiej lepiej nie poruszać tematów ideowych na kazaniach i zważać na słowa bo duża część ludzi idzie na wybory w drodze z lub do kościoła. PiS w dokumencie Siekielskich dostaje rykoszetem. Nie jest jego celem. To wynik obustronnych bliskich interesów PiS z Kościołem, nawet z tymi księżmi, którzy są głównymi postaciami w tym filmie. Poruszenie tego kontrowersyjneg o tematu jest odbierane jako atak na Kościół a PiS z nim kojarzony najbardziej z partii dostaje rykoszetem, że prowadzą szerokie kontakty z hierarchami Kościoła, ktorzy uciszają sprawę pedofilii w kościele i wiedzą o niej dokladnie. Głównym celem braci Sekiekskich jest wskazanie patologii pedofilii a reszta to już tylko dopowiedzenia i dorabianie do tego jeszcze innych historii np. w celach propagandowych bo PiS jak straci Kościół to straci wyborców a także i gdzie nie gdzie i możliwość wpływania na ludzi. PiS-owi się po prostu silny Kościół po prostu się opłaca. A to ma wiele wspólnego z pieniędzmi dla Kościoła ze strony PiS. A kryzys wizerunkowych Kościoła to gorzej dla PiS. Dlatego PiS w swojej propagandzie wziął sam siebie przedstawił jak główny cel tego dokumentu, żeby zdjąć uwagę z Kościoła bo PiS sobie z taką krytyką poradzi a Kościół już tak prosto wyjścia z sytuacji nie da rady. Tak, więc to PiS ,,dorobił ... uszy"Na całej tej sprawie.
polak2010
-5 # polak2010 2020-05-08 00:05
A czytał pan o czasach jak ludzie nawet bym powiedział pragnęli by kościół wypowiadał się o politycznym ucisku, niektórzy księża zbyt krytykujący władzę przepłacili to nawet życiem.
Nie jest to przypadkiem tak że jak dzieje się nam krzywda to szukamy wszelakiej pomocy w kościele.
A jak jest nam zbyt dobrze to dajemy się manipulować klakierom bez wartości którzy w imię zdobycia władzy powiedzą i zrobią wszystko by przejąc władzę, nawet wezmą ślub kościelny przed wyborami na prezydenta.
AntyPiS
+6 # AntyPiS 2020-05-08 12:21
Drogi Polaku. Wiem, że Kościół na czele z Janem Pawłem II i Kardynałem Wyszyńskim odegrał dużą rolę w obaleniu ustroju komunistycznego . Wielu księży było represjonowanyc h a tacy jak np. Popiełuszko przypłacili to nawet życiem. Zapominasz o jednym jednak i zmieniasz fakt historyczny nniewygodny dla propagandy PiS. Wtedy Kościół występował przeciw władzy, która nadużywała swojej władzy. Teraz Kościół z władzą idzie ręka w rękę i poniekąd przykłada rękę do tych nadużyć PiS-u z powodu tego, że mają wspólne interesy. Co do drugiej części komentarz to widzę, że wiesz jaki jest problem tylko szukasz to u niewłaściwej osoby. Dałeś się zmanipulować Kanthakowi, Kalecie, Czarnków i czy Horale. A to tylko część z tych klakierów. A co do polepszenia wizerunku w kontekście religijnym to akurat Duda coś o tym wie. Agata Kornhauser pochodzi z rodz8ny żydowskiej i nie miała być może chrztu. Dlatego jej brakowało na pierwszych mszach w ramach jakiegoś święta kościelnego emitowanego w TVP w których brał udział Duda żony wtedy co.wielu zdziwiło nie było. To nie mógł być przypadek i nikt do teraz tego faktu nie wyjaśnił dlaczego nie było jej wtedy. Szukania polepszenia religijnego PR raczej proszę szukać w PiS-ie gdzie wielu się rozwiodło A nawe5 dochodziło do zdrad.
Sacrum&profanum
-1 # Sacrum&profanum 2020-05-08 13:14
Zapomniałeś o księżach "patriotach" i dziesiątkach tysięcy współpracownikó w - TW, tj. ok. 25%. Ilu z nich było aktywnych? Ta kategoria księży była spolegliwa i ma na sumieniu różne świństwa. Po1989 wielu sekretarzy leżało krzyżem w kruchcie a niektórzy pod balaskami. Byli też tacy którzy służyli do mszy.... witali biskupów, całowali pierścień ekscelencji. Zabrakło komitetów pojawiły się kruchty. Wszystko znowu nabrało sensu. Rozumiem wymagania żeby nie mówić w Kościele o brzydkich rzeczach, no i o PIS, bo żadnej polityki. Ale Kościół to wspólnota ludzi obdarzonych darem wiary. Jesli dostąpiłeś tego daru to kochaj bliźniego swego jak siebie.... no chyba, że nie kochasz siebie. Poważny problem, też duchowy...
polak2010
-6 # polak2010 2020-05-08 20:07
Panie''AntyPis' ' Ciekawy jestem pana rozumowania przekręcania i manipulowania faktami jest pan w tym naprawdę dobry. Trudno jest zakłamywać prawdę, tego się trzeba nauczyć. Bardzo dobra jest w tym telewizja TVN i klakierzy Platformy Ubywatelskiej.
Dziwnym rozumowaniem jest dla mnie cyt.,,Agata Kornhauser nie ma chrztu i dlatego i nie było jej w kościele'' większej bzdury w życiu nie słyszałem. Jak dla mnie to pan nie ma zielonego pojęcia o wierze chrześcijańskie j jest pan jak ten Rysiu Petru i jego stwierdzenie o ,,święcie sześciu króli''
Ciekawy jestem po co D. Tuck wziął ślub kościelny w 2005r. po 27 latach od ślubu cywilnego.
Ale teoria o rozwodach i zdradach w rodzinach PiS to totalny odlot skąd pan bierze takie teorie?
AntyPiS
+8 # AntyPiS 2020-05-09 00:50
Panie Polak. TVN ma za ,,ciagoty" polityczne związane z PO ale nie są one nawet w połowie tak ordynarnie i oczywiste jak to ma miejsce w przypadku TVP i PiS. Bardzo ,,źli" w w swym fachu są dziennikarze TVP w manipulowaniu faktami. Codziennie w ,,Wiadomościach " ludzie dostają odpowiednio,,sp reparowane" i odpowiednio zmontowane wiadomości nie raz zmieniające przekaz danej informacji o 180 stopni. W TVP info redaktor Rachoń przedstawia, że wybory korespondencyjn ie zaplanowanale przez PiS są dobre. Tylko jak PO chciało wprowadzić takie same wybory to redaktor Rachoń takie wybory oceniła jako, ale i hańbiące. Jak to parę sutych przelewów potrafi zmienić pogląd człowieka, który chce uważać co się mówi za rzetelnego i autorytet dziennikarski.C o do żony Dudy. Przez całą kampanię ukrywano, że żona Dudy w pełnej nazwie nie nazywa się Agata Duda A Agata Kornhauser-Duda co wyszło dopiero po ogłoszeniu wyniku wybórow. A czego nie mówili Kornhauser? Bo nie chcieli stracić swoich wyborców, którzy przez propaganda szczucia Polaków na Żydów kiedy PiS był w opozycji kiedy Żyd uważany był za złego. A tu żona kandydata PiS związana jest z żydami po całości. Mnie samemu powiedziano, żeby spieprzał do Izraela bo żydzi są według tej osoby co mi to mówiła obywatelami gorszej kategorii jak w II WŚ. Co do informacji o rozwdach biorę informację na rozwodnikow i zdradzających z wielu zródeł. Któż nie słyszał o zdradach Posła Pięty czy akcji ,,Mariusz wracaj do domu" związanej z Posłem Kamińskim. Znalazło by się wiele przykładów, że poprzez.l działalność czy poparcie PiS doszło do zniszczenia życia rodzinnego.
polak2010
-8 # polak2010 2020-05-09 09:57
Raz jesteś zagorzałym katolikiem raz jesteś uciśnionym żydem taki trochę ,,Kameleon wyznania'' z ciebie.
Co miał na celu TVN opłacając i kręcąc film o urodzinach hitlera ? zostało to im udowodnione przez CBŚP, są na to nagrania i dowody.
Co miał na celu TVN podrzucając butelki po piwie pod kontenery ze śmieciami w rejonie koszar Policji w czasie ,, Światowych dni młodzieży'' Są na to dowody w postaci nagrania.
Był taki czołowy redaktor TVN Kamil Durczok który molestował podwładne mu pracownice a w prowadzonym dochodzeniu przez Policję ujawniono u niego w domu narkotyki i ,,PORNOGRAFIĘ ze ZWIERZĘTAMI'' bardzo interesująca i prawa z niego osobowość TVN
Temat dotyczący pani Prezydentowej, uciśnionych żydów w Polsce i rozwodów przez PiS - nie wiem co oglądasz i czytasz może książki Tomasza Piątka.
flądra
+4 # flądra 2020-05-09 08:19
Żeby było sprawiedliwie - zakłamywać prawdę umie też TVP - www.youtube.com/.../
A tutaj o czarno-białym świecie obrońców TVP i dychotomii myślenia (sądząc po Twoich komentarzach występuje to u Ciebie) - www.youtube.com/.../
polak2010
-4 # polak2010 2020-05-09 10:03
Cytuję flądra:
Żeby było sprawiedliwie - zakłamywać prawdę umie też TVP - www.youtube.com/.../
A tutaj o czarno-białym świecie obrońców TVP i dychotomii myślenia (sądząc po Twoich komentarzach występuje to u Ciebie) - www.youtube.com/.../Polecił bym pani,,Flądro'' poważną lekturę manipulacji i wydarzeń ostatnich lat:http://blog media24.pl/node /52238
AntyPiS
+3 # AntyPiS 2020-05-09 15:45
Nie jestem żadnym ,,kameleonem wyznania". Pisałem,że też chodzę do Kościoła czyli jestem katolikiem, ale oprócz naszego katolicyzmu są też inne religie. Jak uważasz, że inne religie nie zasługują na szacunek to zachowujesz się jak talib w islamie a, więc robisz się katotalibem. To co pisałem o Żydach ma na celu pokazać hipokryzję PiS. Wskazuję, że przez 8 lat w opozycji przedstawiciele PiS prowadzili antysemicką politykę i mieszali tę grupę z błotem co jest i tak łagodnym tego określeniem. Przecież o od to razy PiS używając w kontekście hańbiącym nazywała swoich przeciwników żydami. Czy Ty tego wtedy nie widziałeś i słyszałeś czy dopadła Cię tą masowa skleroza wielbicieli PiS po 2015 roku. Ile to razy przedstawiciele PiS byli skazani za antysemistyczne wypowiedzi gdzie np. jeden radny z PiS zrównał Żydów z ,,siepaczami bolszewickimi" stawiając między nimi znak równości. Jest to dla mnie wręcz ohydne bo każdej religii należy się szacunek bo ludzie w nią wierzący nie różnią się niczym od Nas którzy wierzymy w swoje dogmaty i też uważają, ze wierzą w tą wiarę co trzeba. To co piszesz o TVN to gdzieś to już słyszałem. W słowo w słowo w TVP to słyszałem. Wszystkie te tematy się pojawiają i zaraz potem znikają. Tak jak ten o udziale TVN w urodzinach Hitlera. Raz wrzucili w TVP, że być może TVN coś tam robił i zaraz sprawa ucichła i nic telewizji TVN nie udowodnili. O żadnej karze na TVN nie słyszałem. A TVP na pewno by z tego korzystało nie raz A tu nie ma nic. Ale Ty dalej wierzysz ślepo i bezkrytycznie w propagandę TVP. Powiedzą Ci żebyś skoczył z mostu to skoczysz z mostu. Durczok niestety sam jest sobie winien do czego sam doprowadził. Nie jest to wina telewizji a jego własna. A, że kiedyś był czołowym dziennikarzem. Dużo osób jest na świeczniku A potem ,,gubi się" w życiu. DEurosport jedną z taki osób. Co do Piątka to musiałem w ogóle nie wiedziałem kto to jest czyli napiszę Ci wprost, że jego książek nie czytam. I na koniec poradzę wasze komentarze pod moim ostatnim. Flądro. Świetny film idealnie ukazuje manipulację medialną TVP. Polaku. Sprawdziłem sobie link do tego bloga co przeczytałeś i zobaczyłem, że nie ma tam nic konkretnego tam nie ma. Blog ma to do siebie, że możesz tam pisać wszystko. Nawet głupoty bez potwierdzenia lub wpisy wszędzie doszukujace się jakiegoś wyimaginowanego spisku.
polak2010
-4 # polak2010 2020-05-09 22:37
Wydarzenia i zachowania które szanowny pan ,,AntyPis''opis uje to ni jak się mają z wydarzeniami w naszym kraju, niektóre z wydarzeń co pan przedstawia wręcz mnie śmieszą, pan może komiksy pisze i zakrzywia się panu rzeczywistość pomiędzy kosmicznymi antysemitami z Nigerii a uciśnionymi bolszewikami. . Pana może ten straszliwy PiS gdy złowieszczo w sfałszowanych wyborach chuntą przeją władzę i krwawo rozprawił sie ze swoimi przeciwnikami. Dożywotnio złowieszczo mszcząc się straszliwie na pana skromnej prawdomównej kochających lemingów osóbce zesłał pana na Białoruś. A pan wspaniały polityk ,,obywatel RP'' łodzią podwodną najpierw przez morze czarne później kanałami aż do Lubaczowa przypłyną by działać konspiracyjnie i w następstwie tego przejąć władzę. A w nagrodę dostanie pan wymarzony order armii czerwonej.
AntyPiS
+2 # AntyPiS 2020-05-10 00:00
Polaku. Jacy kosmiczni antysemici z Nigerii. Od kiedy posłowie PiS są czarnoskórzy? Wyskakujesz z jakąś Nigerią nie wiedzieć czemu kiedy nic o żadnej Nigerii nie było poruszanie. Napisałem Ci już dwa razy, że chodzi o antysemityzm w polityce wobec żydów robiony przez PiS w latach 2007-2015, kiedy wszystkich ,,wrogów" dookoła zwłaszcza tych z PO nazywano ,,żydami" i używano tego pojęcia tak pogardliwie niczym III Rzesza w II WŚ. ,,Żydem" nazywano np. Tuska czy Bartoszewskiego . Ale nagle w 2015 roku wszystko zmieniło się jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki po zostaniu przez Agatę KORNHAUSER-Dudę Pierwszą Damą. Najpierw PiS chciało wmówić, że to nazwisko austriackie niezwiązane z Żydami A potem jak tą tezę obalono to próbowano od tego jak najszybciej odwrócić uwagę co ostatecznie zrobili choćby przykrywką z małżeńskimi problemami Dudów. Porównanie żydów z mordercami bolszewickimi jest uwłaczające zwłaszcza kiedy pada z ust kogoś kto jest wybrany przez ludzi na stanowisko przedstawiciela wladzy regionalnej jak np.radny. A słowa tę wypowiedział radny PiS. Chyba, że Pan pochwała takie słowa czyli popiera, że bolszewicy mordercy byli dobrzy. Piszę mi Pan o lemingach. Nie jestem lemingiem bo n8e wierzę ślepo w to co mówi mi ,,Pani z telewizora". Teraz na takich co ślepo i bezkrytycznie przyjmują to co przedstawiają media prorządowe w tym przypadku TVP nazywa się takie osoby ,,pelikanami" a to dlatego, że ,,połykają" tę wszystkie kłamstwa i manipulację. A Pan wydaje mi się,,połyka" bardzo dużo tych treści, ale ja widok tych treści, które Pan ,,połyka" odzywa się treść żołądkowa niż ma coś coś wspólnego z rzetelnym dziennikarstwem . Życzysz sobie powrotu Sanacji i ich praktyk niszczących opozycję i samych w sobie ludzi, kiedy zamykanie ludzi za poglądy odmienne od ,,autorytarnej" władzy i przyniosło śmierć ludzi za poglądy a niekiedy przyczyniło się do późniejsze śmierci po wielu torturach w Brześciu. Życzenia niczego sobie. W moich komentarzach nie chodzi o przejęcie władzy. Kiedy widzę, że coś jest robione ,,pod publiczkę", przekazuje się zmanipulowane przez propagandę informacje, próbując Nas robić w konia i robić z Nas ,,pożywkę" dla polityków w postaci podatków i co 4 lata odpowiedniego krzyżyka i robić z Nas ,,pelikany" żebyśmy tej propagandy słuchali i przyklaskiwali niczym w Korei Północnej to ja nie zamierzam biernie siedzieć i te praktyki potępiam. Ale widzę, że Pan tutaj woli bronić ślepo tych manipulacji z TVP. To Panu się należy order IV RP od PiS-u za wybitne wierzenie w ich brednie w które sami oni nie wierzą. Tylko przedtem niech Pan wytrze sobie twarz bo toczy się Panu ze wściekłości piana z ust a w ,,śliniaczku" nie wypada odbierać takiego ,,wielkiego wyróżnienie".
polak2010
-4 # polak2010 2020-05-10 00:10
A jakiego koloru była ta łódź podwodna którą z Białorusi przypłyną pan ratować Lubaczów , Polskę a może i cały świat.
flądra
+6 # flądra 2020-05-10 08:23
Dyskusje z Tobą, panie polak2010, nie mają żadnego sensu.
Fanatyzm (od łac. fanaticus, „zagorzały”, „szalony”) – postawa przejawiająca się w pozbawionym krytycznego dystansu i umiaru przywiązaniu do wyznawanych idei i zasad, bezgranicznej i bezwarunkowej identyfikacji, nietolerancji dla jakichkolwiek przekonań lub rozwiązań alternatywnych, braku gotowości do dyskusji i dialogu, odmowie przyznania nawet częściowej słuszności zwolennikom poglądów odmiennych i rzecznikom dążeń przeciwstawnych .
polak2010
-6 # polak2010 2020-05-10 09:01
(łac. advocatus diaboli).
Kl
-3 # Kl 2020-05-10 10:06
Masz 200 procent racje! Ten człowiek jest ......????. Patriotyzm jest sprawą bardzo ważną i powinno się zachować! Ale te człowiek ma w sobie nienawiść i złość !!!! Z drugiej strony uważa się za KATOLIKA. HIPOKRYZJA !!!!!
AntyPiS
+1 # AntyPiS 2020-05-10 17:07
Cytuję Kl:
Masz 200 procent racje! Ten człowiek jest ......????. Patriotyzm jest sprawą bardzo ważną i powinno się zachować! Ale te człowiek ma w sobie nienawiść i złość !!!! Z drugiej strony uważa się za KATOLIKA. HIPOKRYZJA !!!!!


Szanowny Kl. Patriotyzm jest ważną sprawą dla naszego narodu. Ale w patriotyźmie nie chodzi o to, żeby mówić: ,,nie szanuje Cię i jestem od Ciebie lepszy". PiS uczy obywateli właśnie takiego ,,chorego" ,,,szowinistycz nego" patriotyzmu. W patriotyźmie należy być wiernym swojej kulturze narodowej i tożsamości narodowej i wspierać ojczyznę z każdego miejsca na świecie i w każdym miejscu na świecie. Ale prawdziwy patriota dodaje do tego szacunek wobec innych patriotów A nie tylko na siłę przepychanki swój. Należy promować nasz patriotyzm, ale nie bejsbolem i siłą. Hipokryzja. Hipokryzja. Złość, nienawiść raczej nie. N9 może złość, że robią ludzi w konia i mają Nas za idiotyzm. Hipokryzja. Hipokryzją jest dla mnie popieranie PiS i ich rozwodów, zdrad małżeńskich, działań niczym rodem z mafii nawet Ojciec Chrzestny jest i mówienie przez zmanipulować propagandą obywateli takich jak Ty czy też Polak, którzy w to ślepo wierzą i ppewnie potem mówicie, że partia z Kościołem za Pan brat tak. Tak dużo razy niestety pod kątem pieniężnym. PiS robi z takimi osobami co chce. Każe skoczyć z mostu to skoczysz. Robią z Nas Polaków w umysłowe marionetki. To jak mam siedzieć cicho. Robią z Nas głupków to się odzywam.
Kl
+4 # Kl 2020-05-10 18:23
Szanowny AntyPis, jestem tego samego zdania co ty!!! Czytam każdy twój wpis i pochwalam. Ja jestem jeszcze większy AntyPis !!!! Ten mój wpis dotyczył wszystkich wpisów od Polaka2010 który ma w sobie nienawiść i nazywa się katolikiem, pluje złością i nienawiścią. To się nazywa miłość do bliźniego to znaczy do PISU. Szacunek dla pana AntyPis.
AntyPiS
+2 # AntyPiS 2020-05-10 19:35
A to w takim razie zwracam Panu honor. Zauważyłem pod komentarzem Polaka i po prostu źle zrozumiałem poruszany kontekst. Po już po 3 dniach trasy z Polakiem już nie wiadomo kto jest za kim. Cieszę się, że jest ktoś tutaj odważny, żeby wyrazić też swoje zdanie podobne do mojego. Proszę w takim razie nie brać ten wcześniejszy post do siebie, ale poruszanae wątki niech sobie weźmie każdy kto popiera PiS i ich świetojeb****ść . Przepraszam jeszcze raz skierowanie tych słów do Pana i pozdrawiam.
Polak2010
-2 # Polak2010 2020-05-10 19:48
Do antypis. słodzą sobie dwa lemingi jeszcze się umówcie na to spotkanie wyznawców Hitlera co telewizja TVN Opłaca i Organizuje.
Kl
+1 # Kl 2020-05-10 20:13
Ha, ha zabolało? Tak ma być!!! Nas też wiele boli !!!! Dobrze że są jeszcze inni poza fanatykami PISU!
polak2010
# polak2010 2020-05-10 21:59
hehehehe dobrze że jest was tak mało inteligentów i przegrywacie wybory . Pozdrawiam
Kl
# Kl 2020-05-10 22:28
Śnij dalej! Ubywa gruntów pod nogami i nerwy ponoszą. Kij ma dwa końce czas pokaże a właściwie już pokazuje.
AntyPiS
+3 # AntyPiS 2020-05-10 22:44
Polaku nie jestem żadnym lemingiem. Za to Ty możesz sobie nadać nick tutaj:polak2010 pelikan". Bo jak ten pelikan połykasz wszystko co robi PiS w swej propagandzie. Normalnie słowo w słowo. Za to PiS-ie jest wielu inteligentów którzy pokonczyli co najwyżej szkoły średnie a mają kierownicze stanowiska bez doświadczenia tylko dlatego bo mają odpowiednią legitymację. Np. W TVP na jednym z kierowniczych stanowisk był gość, który dopiero ostatnio zdał maturę pracując już z 1,5 roku na tym kierowniczym stanowisku. Albo rzecznik PiS-u Radosław Robię i, który ma tylko szkołę średnią. Jakby poszperać dalej to by się znalazło. PiS-owska inteligencja ma twarz Marka Suskiego. I nie jest twarz że zbyt ,,mądrym wyrazem twarzy. A ile PiS przegrał wybory w swojej historii i o mało zniknął ze sceny politycznej kiedy spadło do ok. 8-9% poparcia i dopiero prowadząc od katastrofy smoleńskiej ,,polityki na trumnach ofiar w Smoleńsku" tworząc mit smoleński wokół którego zbudowali sobie fałszywą ideę martyrologiczne j Polski mającej rzekomo wstać z jakichś kolan. Skoro PiS tak tak super wygrywa wybory to czego zamiast oglądać wieczór wyborczy siedzimy tutaj. Sami sobie tę wybory robili przez Sasina i miały być wybory na top top, na 100% a jak ustawa wróciła i trzeba było wziąć odpowiedzialnoś ć za swoje słowa to PiS i Sasin przerzucili wszystkie prerogatywy wyborcze i odpowiedzialnoś ć.za wybory na odsuniętą wcześniej PKW. W czasie próby PiS z Kaczyńskim, Morawieckim i Sasin w ostatniej chwili speniali i oczywiście jak to PiS odpowiedzialnoś ć za ten chaos wyborczy przerzuca tylko na wszystkich innych. PiS nie spisał się w czasie próby. Jak zwykle wszyscy winni tylko nie oni i tak działają sobie już prawie 20 lat na takim badaniu jak dobrze to tylko jak załapać się do ojców sukcesu. Ale jak przychodzi porażka to nie jest ich wina to wina innych. Ależ inteligentnie. I uwierzą w to właśnie takie pelikany jak Ty Polaku w te brednie. Jakby opozycja dopuściła wybory to na pewno by się one odbyły, ale opozycja mówiła od dawna, że przesunąć wybory to PiS był na nich głuchy a opozycja PiS zaskoczyła tym ,że powiedziała chcecie robić wybiry no to róbcie, ale jal zrobicie tę wybory to musicie je robić z nami. Jal jesteście takimi ,,bohaterami" to róbcie. Czekamy na to jaką potem poniesiecie odpowiedzialnoś ć. No i okazało się parafrazując wypowiedź Pawlaka z ,,Samych Swoich": ,, Ty słyszała wybory się nie odbędą. A miały być takie fajne korespondencyjn e. Szkoda!".
AntyPiS
+4 # AntyPiS 2020-05-10 10:01
Cytuję polak2010:
A jakiego koloru była ta łódź podwodna którą z Białorusi przypłyną pan ratować Lubaczów , Polskę a może i cały świat.


Oj Polaku. Widzę, że już nie masz argumentów w dyskusji bo już piszesz durnoty o jakichś łodziach podwodnych. Ludzie szaleni widzą białe myszki a Ty Ty najwyraźniej już widzisz łodzie podwodne, których nie ma :D Skończ wpaść bo zaraz przestanę pisać bo pęknę że śmiechu :D P.S. To PiS dąży do takiego systemu jak jest na Białorusi ;)
polak2010
-6 # polak2010 2020-05-10 10:28
Szanowny panie ,,AntyPis" jak można traktować poważnie osobę co pisze o rozwodach przez PiS albo że pani prezydentowa nie weszła do kościoła bo nie ma chrztu te pana teorie nadają się do czasopism Fantazy a nie do poważnej rozmowy. Pozdrawiam
AntyPiS
+6 # AntyPiS 2020-05-10 11:07
Potwierdził Pan moją tezę o braku Pana argumentów w dyskusji. Teraz stała się ona faktem ;) Nic więcej pisać nie muszę ;) Również pozdrawiam i pewnie x9 zobaczenie pod innym z ,,artykułów politycznych" ;)
Polak2010
-4 # Polak2010 2020-05-10 11:23
Każdą tezę można obalić, życzę i polecam też zasięgać wieży u poważnych osób. Nie czerpać wiedzy od hektarów Youtube.
Poleciałbym profesora Modzelewskiego.
Pozdrawiam
AntyPiS
+3 # AntyPiS 2020-05-10 11:37
Wiedzę jak pisałem czerpie z wielu źródeł i przeglądam źródła od prawej do lewej strony. Ale rzetelne źródła a nie jakieś jak to mówię ,,nacechowane ideowo". Profesor Modzelewski gada jak mu PiS zagra bo jest członkiem rady programowej PiS i jest jednym z tzw. ekspertów w TVP to będzie działał w zgodzie z tą propagandą bo sam ją buduje. m ją też buduje. Mam wątpliwości co do jego bezstronności i przemilcza wiele niewygodnych dla.propagandzi e PiS faktów po prostu je pomijając. Sam osobiście uważam, że rzetelne informacje są tylko te, które przekazują te wygodne i.niewygidne rzeczy. Uważam, że Prof. Modzelewski nie jest przykładem rzetelnych informacji bo nie jest bezstronny. Pozdrawiam.
polak2010
-6 # polak2010 2020-05-10 11:47
A skąd zaczerpną pan wiedzy o pani Prezydentowej i teorii że osoba nie mająca chrztu nie może wejść do kościoła i uczestniczyć we mszy św.
AntyPiS
+2 # AntyPiS 2020-05-10 16:48
Pierwszy raz o semickim pochodzeniu Pierwszej Damy dowiedziałem się jak tylko na drugi dzień po wyborach wszystkie już media nawet te propisowskie nagle zaczęły mówić i pisać Agata KORNHAUSER-Duda . Wtedy postanowiłem zapoznać się z jej biografią i okazało się, że pochodzenie żydowskie A jej dziadek był nawet przewodniczącym gminy żydowskiej. Jest nawet wywiad z to z samą Agatę Kornhauser-Dudą o jej żydowskim pochodzeniu, gdzie się o nim wypowiada. Nie bronię nikomu chodzić do kościoła nawet nawet innej wiary, żeby sobie zobaczył jak się u Nas np. prawi mszę. Matka Pierwszej Damy jest katoliczką, ale już ojciec Julian Kornhauser żydem z dziada pradziada i nie chodził do kościoła katolickiego. Nie ma żadnych informacji o chrzcie czy IKomunii Pierwszej Damy. A pytanie jak slub wzięła. Otóż jeśli chodzi o judaizm i chrześcijaństwo katolickieto tutaj nie ma trudnej sprawy bo tę religie są podobne i można spokojnie zrobić małżeństwo mieszane bez chrztów i innych wcześniejszych sakramentów związanych z wiarą katolicką. Ale sprawa się skomplikowała kiedy Agata KORNHAUSER-Duda została Pierwszą Damą. Wtedy to niewygodny stało się to, że Pierwsza Dama tak naprawdę nie może uczestniczyć w sakramencie Komunii Świętej podczas mszy co by było źle widziane w PR ,,głęboko wierzącego" Prezydenta Dudy jako jednego z ,,wielkich obrońców Kościoła" i to, że nie przyjęła by jego żona tej komunii to głęboka rysa na jego ,,krystaliczna wizerunku". Dopiero jak trochę temat nowego prezydenta trochę przycichł to wtedy po cichu doszło do ,,uzupełnienia" sakramentów przez Pierwszą Damę i od tej pory już towarzyszyła mężowi w kościele. A Ty drogi Polaku kiedy się jako 2yznawca PiS po 8 latach antysemistyczne j polityki PiS rozczarowałeś się, że Pierwsza Dama nazywa się Kornhauser przed czy po wyborach.
Polak2010
-4 # Polak2010 2020-05-10 17:06
Co pan ma z tymi żydami co oni panu tak przeszkadzają czy co, może krzywdę kiedyś panu jakąś wyrządzili. Cały czas ma pan do nich jakieś uprzedzenia. Widzę że z pana to jest dobrym antysemitą.
AntyPiS
+1 # AntyPiS 2020-05-10 19:53
Żydzi mi nie przeszkadzają. Należy im się szacunek jak każdemu człowiekowi. Żydzi przeszkadzali PiS-owi w latach 2007-2015 kiedy to było w opozycji i wszystkich kontekście negatywnym wręcz haniebnym nazywali tak swoich wrogów politycznych. Określenie.,,,ż ydem" PiS uważał za największą obelgę niczym w Polsce za Gomułki. W 2015 roku natomiast po wyborze Dudy i po odwiedzeniu się,KORNHAUSER- Duda jest pierwszą damą i związana rodzinnie judauzmem wtedy Ci wielbiciele PiS co hołdowali zasadzie i mówili na głos ,,tępe Żyda" nagle w chwilę dostali sklerozy, że nic przez lata 2007-2015 takiego nie mówili. Widzę, że pewnie dopiero po wyborach Pan się dowiedział o pełnym nazwisku Pierwszej Damy i i został objęty chorobą PiS-owskiej sklerozy. Ale musiał się Pan nieźle rozczarować, że mówił Pan ,,,tęp Żyda" i tak Pan mówił bo Pan w PiS wierzył inoni tak mówili i Pan kopiował to zachowanie bo ,,moi" tak robią A nagle po wyborach prezydenckich okazało się ,z ści sami każą się wypowiadać o żydach w samych superlatywach. Jak jest interes polityczny to widać, że można nieźle zdanie zmieniać. Nawet w samym światopoglądzie na pewne rzeczy.
Yx
-5 # Yx 2020-05-07 17:54
A pani poseł rozdała komputery po wyborach.
Yx
+3 # Yx 2020-05-07 17:50
A ty profesorze od siedmiu boleści! Antypis bo co wy myślicie że będziemy na kolana przed wami upadać. Oby jak najwiecej pisał do takich jak ty!
Yx
+6 # Yx 2020-05-07 17:57
Antypis ma racje ..... w poprzednim wpisie brakuje 2 wyrazow
hehe
+25 # hehe 2020-05-05 19:36
Odnowione jednostki (350zl) plus monitor ktory można na olx znaleźć za 50-70 ziko. Całe życie za murzynami. Ja bym się takim czymś nie chwalił.
Abc
+9 # Abc 2020-05-05 20:41
A ZS w Lubaczowie czemu nie dostał?
kola
+8 # kola 2020-05-06 00:53
Oni mają zdalne obrabiarki numeryczne.
PP
+8 # PP 2020-05-05 22:08
Nie ta opcja hehe
Jumk
-18 # Jumk 2020-05-06 12:44
Super, wreszcie mamy Posłankę która coś robi konkretnego dla Lubaczowa !
Amir
+11 # Amir 2020-05-06 15:56
Cytuję Jumk:
Super, wreszcie mamy Posłankę która coś robi konkretnego dla Lubaczowa !

Co robi niby??? Daje stare, niepotrzebne komputery.
kropka09
+3 # kropka09 2020-05-06 22:37
Cytuję Amir:
Cytuję Jumk:
Super, wreszcie mamy Posłankę która coś robi konkretnego dla Lubaczowa !

Co robi niby??? Daje stare, niepotrzebne komputery.

Dokładnie ! Moje stwierdzenie , że nic szczególnego wyzbyć się niepotrzebnych sprzętów , robi tak większość społeczeństwa , nie ukazało się .
polak2010
-5 # polak2010 2020-05-10 21:57
Pan ,antyPis,z resztą Lemingów popiera Platformę Ubywatelską czyli rzecz biorąc popieracie sługusa Makreli pana D. Tucka. który jest repliką (Anatolij Kaszpirowski)
Telewizja dla słabo inteligentnych TVN słodzi D. Tuckowi
Ten cały ,,AntyPis'' i reszta lemingów uwielbia Cielca i TVN więc zgadzacie się co telewizja TVN emituje.
TVN czci urodziny hitlera czyli nazizm płaci za nagranie 20 tysięcy złotych podobnym inteligentom jak oni sami.
Ten reportaż szkalujący Państwo Polskie emituje amerykańskie CNN oraz także trąbią o tym rosyjskie media. Czyli rzecz biorąc popieracie to co wam TVN nawinie na uszy.
Kl
+3 # Kl 2020-05-10 22:37
Widzę że ci się adrenalina podwyższa a co dalej? do wyborów jeszcze daleko a PIS ma już problemy. Widzę to czarno dla ciebie.
polak2010
-6 # polak2010 2020-05-10 22:41
Nie ośmieszaj się człowieku i argumentuj jak masz coś do powiedzenia.
AntyPiS
+4 # AntyPiS 2020-05-11 12:32
Polak. Ale Ty szukasz atencji i żeby ktoś się z Tobą w końcu zgodzi. No, ale jakoś nikt się nie zgadza z tymi Twoimi uwielbieniami PiS. Ten Twój komentarz nic mnie nie obraża bo wszystko co napisałeś w tym komentarzu co do mnie jest kłamstwem bo nawet nie popieram PO. A to, że nie popieram PO to obala resztę Twojego komentarza. Jak dla mnie to ten Twój komentarz jest komentarzem rozpaczy ,,wiernego kota" Kaczyńskiego, który popiera PiS bezgranicznie i słuchasz się PiS jak sterowany robot na pilot. Ten komentarz tylko potwierdził moje wcześniejsze stwierdzenie, że jak Ci będą kazać skakać z most7 to Ty bez mrugnięcia okiem pójdziesz na ten most i skoczysz. Daj znać jak będziesz skakać z którego mostu bo ostatnio nie ma żadnych przedstawień to z ciekawości bym sobie nawet krzesło wziął na to przedstawienie, żeby siedzieć pierwszym rzędzie. Tylko pamiętaj masz krzyczeć w locie, że Ci PiS kazał.
polak2010
-7 # polak2010 2020-05-11 13:44
No panie ,,AntyPis'' muszę się z panem nie zgodzić pan chyba zapomina co pan pisał wcześniej,powta rza pan retorykę opozycji która co chwile dostaje obstrukcji. Podziwiał pan przecież w swoich komentarzach Cielca opozycji D.Tucka.A D.Tuck to Platforma Ubywatelska i telewizja TVN która kręci i opłaca filmy o NAZISTACH, są zdjęcia jak jeden z kamerzystów TVN wykonywał gest pozdrowienia Hitlera. I to kłamliwe nagranie poszło na cały świat. No proszę się do tego odnieść przecież pan wielbi D. Tucka TVN i Platforme Ubywatelską
AntyPiS
+4 # AntyPiS 2020-05-11 14:47
A. A dlaczego nie mogę. Nie podoba mi się działalność PiS-u to krytykuję. Nie zamierzam siedzieć cicho. Od kiedy PiS jest jakąś świętością, którą nie można krytykować. Każdy obywatel ma prawo krytykować polityków jednych czy drugich. Ale Ty chcesz odebrać wszystkim głos bo nie zgadza z Twoimi poglądami. Najlepiej to dla Ciebie wszystkich zakneblować a najlepiej uważających inaczej niż Ty i krytykujących PiS najlepiej zamknąć gdzieś, żeby nie mówili prawdy bo inaczej padnie mit rzekomej iddylistycznej Polski PiS. Sądząc po Twojej wypowiedzi najlepsza by była dla Ciebie dyktatura Kaczyńskiego. Może i nie mam dużej siły przebicia obecnie, ale jak chociaż jednyemu ,oczy się otworzą"po moich komentarzach to będę dumny. Piszesz o robieniu czegoś pożytecznego. Atak się składa, że pracuję i robię w tej pracy coś pożytecznego dla ludzi i klienci ode mnie są zawsze zadowoleni z wykonanej u mnie usługi. Piszesz o ,,zamazanym ryju". Weź Ty coś sobie lepiej wymyj bo razem z PiS-em tak wstałeś z kolan, że wpadłeś nim w błoto i się babrasz w tym błocie zwanym propagandą PiS. I mam wrażenie, że ten upadek w głowę coś zostawił po sobie więcej niż tylko brudną twarz. A co do tego, że nie widzisz żadnych treści to jeśli nie nauczyczył się Pan w szkole czytać że zrozumieniem to proszę się do niej wrócić lub zrobić jakiś kurs na czytanie że zrozumieniem. Polak. Tobie kurs też ten się przyda będziesz miał przynajmniej kolegę w ławce na kursie. Gdzie piszę, że to wielce uwielbiam PO czy TVN. Pisałem, że nie jestem za PO i widzę też wady TVN. Uwielbienie ,,Małego Księcia" z Nowogrodzkiej Pinokia z Rządu i Maliniaka z Belwederu i bezkrytyczne podejście do TVP to właśnie Twoja osoba tutaj reprezentuje. To Ty robisz tutaj za takiego pelikana, że powtarzasz wszystko co Ci powiedzą w TVP a sam tak naprawdę nic nie bierzesz na swój rozum, że czasem jest już za duże przegięcie tego co robią. Jakoś w twoich komentarzach ani jednego krytycznego słowa o TVP nie słyszałem a ja jakoś o TVN-ie, który rzadko oglądam potrafię powiedzieć, że ma wady i ,,ciągoty" polityczne, ale w tych bezapelacyjnie prowadzi TVP zresztą teraz tylko z innego siedzenia kierowaną przez czynnego polityką. Coś czuję, że dla Was przedstawicieli PiS-u jest to jedyne źródło informacji i tę brednie z tej nierzetelnej telewizji powielacie sprawiając, że te kłamstwa publicznej mogą sobie istnieć a TVP tylko czeka na to przy okazji zbijając na takich pelikanach jak Wy kokosy i pławią się w luksusie. Wystarczy zobaczyć ile pieniędzy zarabiają prowadzący wiadomości za pokazywanie takich bredni. Nawet ostatnio najpierw pasek ,,Polacy chcą wyborów 10 maja" a jak wybory padły po dwóch dniach to był pasek ,,Polacy nie chcą wyborów 10 maja". Komizmu dodaje fakt, że przedstawiała to nawet ta sama prezenterka w ,,Wiadomościach ". A Wy w to pelikany uwierzycie. I Ty mi mówisz o uwielbieniu jakichś mediów politycznych lub partii. Chyba Ci krytyką z przedstawieniem się pomyliła.
w d jeża
+2 # w d jeża 2020-05-11 19:12
Dyskusja toczy sie o sprawy fundamentalne. Tu nie chodzi o to Polaku, czy przekonasz AntyPISowca czy POkomuna. Akt założycielski PRL a potem III RP to mord dziesiatek a może setek tysięcy Polaków i Polek. Robili to Sowieci z Niemcami od 1939 r. potem każdy po swojemu. W trakcie i po zakończeniu II WŚ komuna została zainstalowana przez sowiecki aparat przy współudziale obywateli Polski. To fałszerstwa wyborów i historii. To dziesiątki i lat pracy TW i inżynierii społecznej prowadzonej przez ubecję. Kreowanie fałszywych elit, hejt i niszczenie zwykłych ludzi. Nie oczekujmy, że jakiekolwiek argumenty mają wpływ na przekonania pogrobowców komuny i iinteresariuszy . To nie jest zabawa na poziomie pokojowych manifestacji z malowaniem kwiatków na asfalcie. Albo wygra Polska albo przegra. Nie ma sensu z rozmawiać bo nie o to chodzi. Jemu chodzi o głosy. Będą negować wszystko a jak przegrają to podpalą. To widać było przy okazji tzw. wyborów. Robili wszystko żeby to spieprzyć, ale wina kogo - PIS. Chcą zastraszyć. Na szczęście ludzie to widza, że to nie halo, że tak nie przetrwamy.
polak2010
# polak2010 2020-05-11 19:53
do ,,w d jeża'' I ja to wszystko wiem co piszesz i sie z tym zgadzam ale lubię się podroczyć z Lemingami, mam z tego niezły ubaw.
Kl
# Kl 2020-05-11 20:49
Cytuję polak2010:
do ,,w d jeża'' I ja to wszystko wiem co piszesz i sie z tym zgadzam ale lubię się podroczyć z Lemingami, mam z tego niezły ubaw.

Wiesz i rejestrujesz tylko to co powie TVP. ..... ty lubisz podroczyć się jak ty to piszesz z Lemingami a my z D.......lem.
polak2010
-2 # polak2010 2020-05-11 20:10
Do ,,AntyPis'' kreuje się pan tu na dobrego człowieka to skąd w panu znalazło się tyle nienawiści do J.Kaczyńskiego nie zna go pan to co pan o nim mówi to teksty wykreowane przez obstrukcyjną opozycje która nie ma żadnych merytorycznych argumentów.
Niech pan spróbuje pomyśleć o sprawie tak na chłodno i odnowa spojrzeć na J. Kaczyńskiego. Przecież to stary schorowany człowiek po przeżyciu ogromnej traumy jak można sie go bać co on komuś złego robi. To co przypisuje mu opozycja przecież to ogrom kłamstw jakby on tak wszystkim rządził to byłby najmądrzejszym mędrcem na świecie i dla jakich korzyści on to robi gdzie te góry złota i klejnoty. Resztę interpretacji pozostawiam do pana refleksji. pozdrawiam
w d jeża
+2 # w d jeża 2020-05-11 19:54
To nie jest obstrukcja. Totalna krytyka wszystkiego i wszystkich. A propos, nie mówił ci nigdy dobry człowiek: "żyj i daj żyć innym", wiem to brzmi jak ostrzeżenie.
polak2010
-1 # polak2010 2020-05-11 20:29
Wiem o co chodzi, ale jak to jeden gość powiedział ,,że prawda nie obroni się sama''
w d jeża
+3 # w d jeża 2020-05-11 20:45
Leszku Mileru robi wykład o demokracji w Polsacie, ten sam co europosłem został. Ten sam który wprowadził nas do UE, wcześniej wyprowadzając sztandar PZPR. Kwaśniewski, prezydent mówił niedawno o tym, że wczasach korona zabrako piniendzy bo poszyły na 500 +, ot takie pojmowanie świata. Wszyscy sa na swoim miejscu.
polak2010
# polak2010 2020-05-11 20:55
W 2003 roku Leszek Miller zerwał umowę z Norwegami chodzi o projekt budowy rurociągu na dnie Bałtyku. Tym samym uzależnił nas od gazu z rosji. To jest chłoptaś wiadomo kogo.
flądra
+2 # flądra 2020-05-11 21:48
Z prawdą to jest tak, że każdy ma swoją.

UWAGA!

Od 18 marca 2022 roku publikacja komentarzy na portalu ZLUBACZOWA.PL jest możliwa tylko po uprzednim zarejestrowaniu konta. 

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ZAREJESTROWAĆ KONTO

Masz już konto? Zaloguj się

Regulamin forum znajduje się pod tym linkiem, natomiast polityka prywatności tutaj. Rejestrując konto akceptujesz zasady.

Ostatnio dodane