Komputery dla Zespołu Placówek w Lubaczowie od ARiMR

fot. powiatlubaczowski.pl
fot. powiatlubaczowski.pl

fot. powiatlubaczowski.pl

Dyrektor Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Rzeszowie Teresa Pamuła oraz kierownik biura powiatowego ARiMR w Lubaczowie, przekazały we wtorek (21.04) 15 zestawów komputerowych prowadzonemu przez Powiat Zespołowi Placówek im. Jana Pawła II w Lubaczowie.

Komputery zasiliły dotychczasowe wyposażenie Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego, działającego w Zespole Placówek. Sprzęt trafił do wychowanków ośrodka w wyjątkowo trudnym dla nich czasie, ponieważ z racji trwania epidemii koronawirusa, chłopcy nie mogli pojechać do swoich domów na święta i kontakt z rodziną mogą mieć tylko za pośrednictwem internetu czy telefonu.

Dyrektor Zespołu Placówek Małgorzata Jachyra-Mazepa przedstawiła także T.Pamule plany rozwojowe i najpilniejsze potrzeby placówki, wśród których wymieniana jest m.in. standaryzacji warunków pobytu dzieci i młodzieży w MOW. Na podstawowe prace związane z dostosowaniem pomieszczeń do wymogów, które będą obowiązywać od sierpnia br. potrzeba ok. 550 tys zł.

Warto podkreślić, że również w ramach rządowego programu „Zdalna Szkoła” dla Powiatu Lubaczowskiego przewidziana jest kwota 80 tys zł. Za te środki Starostwo zakupi sprzęt komputerowy niezbędny do realizacji zdalnego nauczania przez nauczycieli i uczniów szkół powiatowych.

Zdjęcia: powiatlubaczowski.pl

DSC_0756.jpgDSC_0766a.jpgDSC_0771a.jpgDSC_0773a.jpgDSC_0794a.jpgDSC_0795a.jpg

Źródło: powiatlubaczowski.pl

 

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Zarejestruj konto lub zaloguj się

lub zaloguj się w standardowy sposób:

Ogłoszenia

Ostatnio dodane

Najbliższe wydarzenia

W kinie

Na sygnale

Porady

Ostatnio dodane

W obiektywie

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKT |                                                               

ZLUBACZOWA.PL to blog informacyjny. Właściciel nie jest związany z żadnym wydawnictwem.