Budomierz: Próbował przemycić tysiąc paczek papierosów

Dzisiaj (12 bm.) około godziny 4 rano celnicy skontrolowali busa na ukraińskich tablicach rejestracyjnych, w którym wykryli tysiąc paczek papierosów marki QUEEN. 

Do zdarzenia doszło na polsko-ukraińskim przejściu granicznym w Budomierzu. Funkcjonariusze Służby Celnej wytypowali Fiata Ducato do szczegółowej kontroli. Gdy celnicy przystąpili do przeszukania pojazdu, szybko zorientowali się, że w przerobionym zbiorniku paliwa ukryte są papierosy. W sumie funkcjonariusze wykryli tysiąc paczek nielegalnych wyrobów tytoniowych o szacunkowej wartości rynkowej 12 tys. zł. 

Kierowca busa 22-letni Roman P. przyznał się do próby przemytu. Obywatel Ukrainy usłyszał już zarzut popełnienia przestępstwa skarbowego. Mężczyzna oprócz papierosów stracił również samochód, który posłużył do przemytu.

Źródło: Służba Celna w Przemyślu

{flike}

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


UWAGA!

Od 18 marca 2022 roku publikacja komentarzy na portalu ZLUBACZOWA.PL jest możliwa tylko po uprzednim zarejestrowaniu konta. 

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ZAREJESTROWAĆ KONTO

Masz już konto? Zaloguj się

Regulamin forum znajduje się pod tym linkiem, natomiast polityka prywatności tutaj. Rejestrując konto akceptujesz zasady.

Ostatnio dodane