Bank Spółdzielczy w Lubaczowie przekazał zwycięzcy Autolokaty mieszkanie!

Oszczędzający na Autolokacie oprócz odsetek mają realną szansę na wygranie spektakularnych nagród. We wrześniu ubiegłego roku przekonał się o tym Pan Konrad Piróg, który w XIV edycji Loterii Autoloakta wylosował nagrodę główną – mieszkanie w Rzeszowie!

10 sierpnia w towarzystwie małżonki Pani Katarzyny odebrał z rąk Prezesa Zarządu Banku Spółdzielczego w Lubaczowie Pana Pawła Kapla klucze do nowego mieszkania.
- To moja pierwsza prawdziwa wygrana! Jestem bardzo szczęśliwy i zachęcam wszystkich do oszczędzania w Banku Spółdzielczym w Lubaczowie – Pan Konrad nie krył radości i entuzjazmu z wygranej.
- Mieszkanie jest funkcjonalne i co ważne położone w bardzo ładnej i spokojnej okolicy,  -  dodała Pani Katarzyna.

- Serdecznie gratuluję wygranej i zachęcam każdego z Państwa do oszczędzania razem z nami. Jeszcze przez kilka dni można zakładać Autolokaty z bieżącej edycji, tym razem główną nagroda jest hybrydowa Toyota Corolla. – podsumował Paweł Kapel, który w imieniu Banku Spółdzielczego w Lubaczowie przekazywał główna nagrodę.

To już ostatnie dni na założenie Autolokaty. Redakcja zachęca wszystkich czytelników do oszczędzania w Banku Spółdzielczym w Lubaczowie. Przypominamy aby zyskać szanse na wygraną należy na dzień 15 sierpnia posiadać oszczędności na depozycie autolokata oraz uruchomiony e-Dokument w kanale komunikacji z Bankiem.  Więcej na https://www.bslubaczow.pl/oszczedzanie-i/autolokata-loteria,992

mieszkanie-bs0.JPGmieszkanie-bs1.JPGmieszkanie-bs2.JPGmieszkanie-bs3.JPGmieszkanie-bs4.JPGmieszkanie-bs5.JPGmieszkanie-bs6.JPGmieszkanie-bs7.JPGmieszkanie-bs8.JPGmieszkanie-bs9.JPGmieszkanie-bs10.JPGmieszkanie-bs11.JPG

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

Nie obrażaj, nie używaj przekleństw i nie pomawiaj.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.